Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hibabejelentés!

Sajnos tegnap óta nem tudok én sem belépni! :( 

«13

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ági58 (HU1) mondta:
    Sajnos tegnap óta nem tudok én sem belépni! :(
    szia
    nézelődj itt egy kicsit, hátha találsz megoldást


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    ági58 (HU1) mondta:
    Sajnos tegnap óta nem tudok én sem belépni! :( 

    Szia Ági :-)  

    Létezik több megoldás, ha van internet explorered, azon keresztül próbálj belépni a játékba, vagy, ha van chrome böngésződ, azt frissítsd, adott esetben telepítsd újra, illetve ZsókaFarmer által nyújtott segítség is hasznos, azt meg ezen a linken találod:


    Próbálkozni kell ezekkel a megoldásokkal, valamelyikkel sikerülni fog a belépés.

  • pircsi2 (HU1)pircsi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Lépjetek be a "Big Farm teljes képernyős"  kereséssel !!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    sziasztok
    jelenleg win10-em és foxim, vagyis mozillám van
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Sziasztok a cukorfarmon, a cukor mezőbe nem lehet ültetni.Egy üres ablak ugrik fel, amiben az van írva, hogy jelenleg, nincs esemény.
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! A halászterületen nem írja ki, hogy mennyi idő van a fogásra! Csak akkor jelenik meg az idő, ha már elküldöm a hajót!
  • _Zsóka_ (HU1)_Zsóka_ (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 27.09.2018
    Sziasztok!
    S.O.S. !! Segítsetek!!!
    Már egy ideje nem tudok belépni a játékba....csak pörög és pörög.... Esetleg van másnál is ilyen? 
    Post edited by _Zsóka_ (HU1) on
  • Hozoma (HU1)Hozoma (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia. Nálam is ez van. A karbantartás óta
  • CrazyMormi (HU1)CrazyMormi (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Már 3 órája szenvedek  a belépéssel.  :( A bejelentkezésig el se jutok, csak a good games jön be és csak pörög és pörög. Már próbálkoztam mindennel és semmi. Valami ötlete valakinek??
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Hali!

    Exprolerrel kiválóan működik.


  • CrazyMormi (HU1)CrazyMormi (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Én már azon is próbálkoztam és firefoxon is, de semmi.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Én már azon is próbálkoztam és firefoxon is, de semmi.

    Próbálj takarítani meg frissíts meg a flash-t.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én már azon is próbálkoztam és firefoxon is, de semmi.

    Próbálj takarítani meg frissíts meg a flash-t.
    Nálam alapból HTML5-re van állítva. Azon nem segít, ha a Flash-t frissítem. Belépés után lehet választani a Flash és a html5 között. Én elsősorban Chrome-val játszok, de van mikor a Tűzrókával. Mind a kettő html5-ön működik. Gond, hogy nem jelzi vagy nem jól jelzi, hogy mikor, hol érett be valami, ott fent a jobb oldali fülön. Aztán hol itt, hol ott a cseten, a nevek előtt fura karakterek vannak. Maga a játék fut. Igaz, nem próbáltam a Flash változatot. Ha így megy html5-tel, egye fene. Az alapok jók. 
  • Babbafarmja (HU1)Babbafarmja (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
     Vettem bajnoksági érmékre egy cuki rusztikus tehén istállót,és nem kaptam meg ,mert ott kéne legyen a lila pohárnál amikor rákatt az épületre ,még vettem máskor is/ és mindig ott volt,most sehol,és ez nem ferr,szerintem ez technikai hiba és én nélküle maradtam,mit lehet ilyenkor csinálni?Köszi a választ előre.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!
     Vettem bajnoksági érmékre egy cuki rusztikus tehén istállót,és nem kaptam meg ,mert ott kéne legyen a lila pohárnál amikor rákatt az épületre ,még vettem máskor is/ és mindig ott volt,most sehol,és ez nem ferr,szerintem ez technikai hiba és én nélküle maradtam,mit lehet ilyenkor csinálni?Köszi a választ előre.
    hali
    azt tudtad hogy a rusztikus cuki tehénistálló kinézet kizárólag a trópusi/cukorka tehénistállóra rakható?
  • F4T4L (HU1)F4T4L (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok !  Az éjfélkor (2018 10. 08. 00:00) végetért szövetkezeti dobozolás fő ajándékát (a nagy tehénistállót) nem kapták meg a szövi tagjai pedig mindenki kivétel nélkül azt választotta ! Mit lehet tenni ilyenkor? Hol lehet panaszt tenni vagy jelenteni a dolgot ??  Köszi a figyelmet és az esetleges segítségeket! Üdv. F4T4L.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem mindenki kell írjon a supportnak. 
  • leó0430 (HU1)leó0430 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok! Nekem az a probléma merült fel, hogy amikor a reggeli belépésnél arany ajándékot kapok, akkor először hozzáadja, utána pedig le is vonja. Ez már nem először fordult elő, de azt hittem, hogy én nem pontosan emlékezem a meglévő aranyaimra, de ma direkt megfigyeltem, és az én sejtésem jött be. Ilyenkor mit lehet tenni? Üdvözlettel: leó0430
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    képernyőmentések és levél a supportnak. szerintem próbáld meg! (nem magyarul)
  • WRC4 (HU1)WRC4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok ! Nem működik a tp pont duplázóm ! Mi lehet a megoldás?
    köszi: WRC4
  • csalfi (HU1)csalfi (HU1) Bejegyzések: 2
    üdv!már kb 2 hónapja is leirtam de nem jött segítség:a horgász játéknál a damil úgy felgyorsul,pirosra vált hogy képtelenség halat fogni,valaki segítene ?köszi
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 18.10.2018
    csalfi (HU1) mondta:
    üdv!már kb 2 hónapja is leirtam de nem jött segítség:a horgász játéknál a damil úgy felgyorsul,pirosra vált hogy képtelenség halat fogni,valaki segítene ?köszi
    hali
    kicsit engedd el, ne tartsd folyamatosan lenyomva azt a bal klikket

    és ne vmi gagyi horgászbotot és damilt használj
    vegyél vmi jobbat
  • EMárta (HU1)EMárta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia!
    A feladatkezelőből nem lehet teljesíteni a feladatott mert, a csuszkát nem lehet húzgálni, alul pedig nincs
    meg a gombja.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Mire gondolsz? melyik feladatra?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    csalfi (HU1) mondta:
    üdv!már kb 2 hónapja is leirtam de nem jött segítség:a horgász játéknál a damil úgy felgyorsul,pirosra vált hogy képtelenség halat fogni,valaki segítene ?köszi

    Elvileg volt frissítés, ami javította. De ha veszel egy jó damilt, akkor műxik.
  • -Anyu- (HU1)-Anyu- (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! 2 napja nem tudok belépni, betölti a játékot, és utána kiírja a szerverrel megszakadt a kapcsolat, próbáld később.... Nagyon idegesítő, hogy folyamatosan kidob a játék.
  • loni (HU1)loni (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Hiaba bovitjuk a szovifaluban a molot,marad az 1-es szintem.Elmegy a kedvunk a jatektol,Egyre tobb a problema,mar itt is a penzre hajtanak,de igy egyre kevesebben fognak jatszani,mert nincs ertelme,
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    loni (HU1) mondta:
    Sziasztok! Hiaba bovitjuk a szovifaluban a molot,marad az 1-es szintem.Elmegy a kedvunk a jatektol,Egyre tobb a problema,mar itt is a penzre hajtanak,de igy egyre kevesebben fognak jatszani,mert nincs ertelme,
    szia
    nem tom melyik lehetőséggel vagy fent. ha html5-el, akkor nézd meg flash-el, vagy fordítva
    tegnap azt vettük észre a szövitársammal, h html5-ben a keresett személy szöviben volt, míg flash-ben nézve nem volt tag sehol sem
    elég gáz, h ekkora különbség van a 2 verzió között, de hátha sikerrel jársz
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    1-2 hónapos hiba

    Többen észrevettük, hogy az ólakban minden bejelentés nélkül suttyomban csökkent a termelt mennyiség:ha szándékos, akkor le kell nyelni, mint annyi mást, ha véletlen, akkor talán jelezték volna ott, ahol van moderátor. Most csak azért írok, mert zavar, hogy nem tudom mennyi az annyi, Ugyanis a körmenü információs gombja még mindig a régi mennyiségeket mutatja.

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    1-2 hónapos hiba

    Többen észrevettük, hogy az ólakban minden bejelentés nélkül suttyomban csökkent a termelt mennyiség:ha szándékos, akkor le kell nyelni, mint annyi mást, ha véletlen, akkor talán jelezték volna ott, ahol van moderátor. Most csak azért írok, mert zavar, hogy nem tudom mennyi az annyi, Ugyanis a körmenü információs gombja még mindig a régi mennyiségeket mutatja.

    Szia Porrima :-)

    Nem hiba amiről írsz, ez az újabb húzása a GGS-nek. Az új, ideiglenes termőföld kinézetek megjelenésével csökkentek a mennyiségek, és nem csak az istállók hozama lett kevesebb, a termőföldeké is. A játékegyensúlyra hivatkozva úgy döntöttek, hogy az istállóknál, a termőföldeknél lecsippentenek a hozamból, ami annyit jelent, hogy mikor aktiválod az erőgéped, vagy humuszozod a földet, se az erőgép, se a humusz nincs hatással a kézikönyvek által adott többletre. Mindez azért van, mert ezeket az ideiglenes kinézeteket ránk akarják sózni. Nagy felháborodás van a dologból, a legutóbbi infók szerint ez még változni fog. Nagyon sok felháborító dolog történt az utóbbi időben, napok óta gondolkodom rajta, hogy tájékoztatni fogom a magyar játékosokat, mert ismét le vagyunk ejtve, és legalább a magyar játékosok tudjanak róla, hogy mi a helyzet egy-két dologgal kapcsolatban. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt