Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Jószágokkal/Növényekkel/Tápokkal kapcsolatos kérdések

124»

Hozzászólások

  • sztine (HU1)sztine (HU1) HU1 Bejegyzések: 0
    Sziasztok van valakinek ötlete mért tünt el a játékombol a gumifa mint peremnövény?
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    sztine (HU1) mondta:
    Sziasztok van valakinek ötlete mért tünt el a játékombol a gumifa mint peremnövén

    Nem tűnt el, az ínyenc farmon lehet csak gumifa peremnövényt rakni.
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    25-ös szinten vagyok, és egyszerűen nem találom, hogy hol tudok gyermekláncfüvet és mandulát termeszteni. A termőföldnél nem látok ilyen vetőmagot.
    A hajóra kéne pakolnom, de nem tudom, hogyan állítsam elő.
    Segítség!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    25-ös szinten vagyok, és egyszerűen nem találom, hogy hol tudok gyermekláncfüvet és mandulát termeszteni. A termőföldnél nem látok ilyen vetőmagot.
    A hajóra kéne pakolnom, de nem tudom, hogyan állítsam elő.
    Segítség!
    Szia!
    Az ínyenc farmon tudnak ezek a termékek teremni. Kell hozzá ott manduláskert és kert (ami föld). Ha ilyennel rendelkezel, akkor tudsz termelni a hajóra. Ha nem, fel kell építened, s utána termelni.
    Ádámmaci
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Elnézést, hogy folyton kérdezősködöm, de a hajóra rakodás sem teljesen világos nekem.
    Jelenleg 4 dologgal tudnám megpakolni, amikor kiköt. Ha mind a néggyel megpakolom, akkor megkapom a 44000$-t, 2095 TP-t, és egyből el is indul.
    Mi történik, ha nem pakolom meg mind a négy dologgal? Mikor kapom meg a pénzt?
    És jól látom, hogy ha 3 dologgal pakolom meg, ugyanannyi pénz jár, mint ha csak 2-vel?
    Köszi!
    Évi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Elnézést, hogy folyton kérdezősködöm, de a hajóra rakodás sem teljesen világos nekem.
    Jelenleg 4 dologgal tudnám megpakolni, amikor kiköt. Ha mind a néggyel megpakolom, akkor megkapom a 44000$-t, 2095 TP-t, és egyből el is indul.
    Mi történik, ha nem pakolom meg mind a négy dologgal? Mikor kapom meg a pénzt?
    És jól látom, hogy ha 3 dologgal pakolom meg, ugyanannyi pénz jár, mint ha csak 2-vel?
    Köszi!
    Évi
    Szia!

    2-2 dolog megpakolása után ad csak pluszt.
    Ha vesszük a hajót, akkor van 4 alap termék és 2 ideiglenes szigeten szerezhető gyümölcs, amit kérhet a hajó. Ha nem kezdtél bele szigetbe, akkor csak 4 terméket kér a 3 állandó farmról, ami szinted alapján elérhető. Ha nem építetted meg, akkor is kérheti.
    Érdemes kettesével megpakolni, mert igaz, hogy minden termék után ad kicsi jutalmat, de minden 2. után plusz jutalmat is ad. A jobb oldalon van egy függőleges rész, s minden 2.-nál szerepel egy osztásvonal, s mellette az a jutalom, amit 2 dolog beadása után jár. Ha nem ér fel a következő osztásvonalig, akkor nem jár, hiába adtál be még. (pl. 3 termék megvan)
    A szigetet, ha egyszer elkezded megnyílik az alsó kettő termék is, és onnantól kezdve ha csinálod, ha nem a szigetet kérni fogja. Tehát, amíg meg tudod tölteni a hajót, a feltöltés után kifut a kikötőből, de ha nem tudod megtölteni 6 órán át van erre mód, majd elhajózik, s 6 óra múlva tér vissza.
    Ha gyorsan feltöltöd, akkor kihajózik, s 6 óra múlva visszajön újabb termékeket kérve.
    Tehát érdemes párosával beadni és addig, míg nincs elegendő pénzed a szigetre (ez több 10, akár 100 millió dollár), nem érdemes belefogni a szigetbe, mert utána ha nincs magod, s abból terméked, akkor 6 órán át nem fog tudni kifutni a hajó.

    Ádámmaci

  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok .Lenne egy kérdésem ,Tele vagyok táppal meg trágyával , és még sem tudok etetni meg almát termeszteni.Azt írja ki nincs elég elem ,Miért ? Pedig ugy nyertem.Mi; KÖZE A Supportnak hozzá Én a falu Ligán nyertem.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok .Lenne egy kérdésem ,Tele vagyok táppal meg trágyával , és még sem tudok etetni meg almát termeszteni.Azt írja ki nincs elég elem ,Miért ? Pedig ugy nyertem.Mi; KÖZE A Supportnak hozzá Én a falu Ligán nyertem.
    Én nem értem a helyzetet: ha van tápod, trágyád, mindegy honnan, akkor azt fel tudod használni. Az viszont úgy van, hogy a tele csűrrel a benne levő anyagot termelni nem tudod addig, ameddig fel nem használod vagy el nem adod.
    A Suportot talán azért említhette valaki, hogy a problémádat csak ők tudják orvosolni, ha tényleg nem tudsz termelni; sajnos teli csűrök esetén előfordulnak különböző anomáliák. Azt még megpróbálhatnád, hogy piaci vevőknek eladod a fölösleget, hátha attól rendbe jön.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Igen ez oké. Bövitettem a csüröm.de most meg elvesztek ,már 2110 fér bele.Akkor hova lettek a tápok?? Vadvirágom is 1000-ren felül van  csak 500-at kellene termelni ,és csak 130 van. Akkor miért nem teljesitett még a feladatot .hol a többi? A faluvásáron hányadik lettem?Mit kaptam érte ? Hol vannak a termékeim? Még az is eltünt ahol megnézem,beállíthatja a többi játékos?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Igen ez oké. Bövitettem a csüröm.de most meg elvesztek ,már 2110 fér bele.Akkor hova lettek a tápok?? Vadvirágom is 1000-ren felül van  csak 500-at kellene termelni ,és csak 130 van. Akkor miért nem teljesitett még a feladatot .hol a többi? A faluvásáron hányadik lettem?Mit kaptam érte ? Hol vannak a termékeim? Még az is eltünt ahol megnézem,beállíthatja a többi játékos?
    A faluvásárnak tegnap este vége lett, abból már semmit nem találsz meg sehol.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Igen ez oké. Bövitettem a csüröm.de most meg elvesztek ,már 2110 fér bele.Akkor hova lettek a tápok?? Vadvirágom is 1000-ren felül van  csak 500-at kellene termelni ,és csak 130 van. Akkor miért nem teljesitett még a feladatot .hol a többi? A faluvásáron hányadik lettem?Mit kaptam érte ? Hol vannak a termékeim? Még az is eltünt ahol megnézem,beállíthatja a többi játékos?
    Én sajnos abszolút nem értem a helyzetet, talán valaki más...
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Akkor ki érti?délután is volt egy trágyám  és mire odaértem elrepült mint a szél.Hova lett ,mert az almánál nem,az biztos.Használhatja más is a farmom?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Csak azért kérdem ,mert ha kilépek nem tudok megint belépni .Azt írja ki,hogy más használja  a nevem.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    HOGY LEHET EZ?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Ha más lenne belépve akkor, amikor Te is be akarsz lépni, akkor Te kerülsz be a játékba, a másikat kilököd. Ezért nem hiszem , hogy azzal lenne a probléma. Azt esetleg inkább olyankor írhatja, ha elgépeled a jelszavad. Vagy a regisztrációs fülön próbálkozol a belépési helyett.


    Mivel egyedüli tag vagy a szövidben, ezért senkimás nem tudott a Te feladatodba tenni tápot, stb
    Viszont, ahogy Porrima is írja, a Faluvásárnak vége, ha nem fejezted be a kihívásodat, akkor az már elveszett.


    Esetleg ha fel tudnál tenni valami képet a hibáról...
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia! Egy kérdés ? Miért nem tudom A SERTÉSEKET MEGETETNI.van nedves tápom meg másik is,Az az enyém .Miért írja ki .hogy nincs elég elem?
  • Ádám1Áron (HU1)Ádám1Áron (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! egy kérdésem volna eddig a tejnél 7. szinten serkentővel 750l volt most 710l, sertésnél, tojásnál is csökkent a termelés:( valaki tudja, hogy miért lett kevesebb?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Nálunk is jelezték a tagok, hogy változás volt a mennyiségekben. Valószínűleg szó nélkül megváltoztatták és kész. Ez 1 ilyen játék, ilyen csapat.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia!

    Nálunk is jelezték a tagok, hogy változás volt a mennyiségekben. Valószínűleg szó nélkül megváltoztatták és kész. Ez 1 ilyen játék, ilyen csapat.
    mi is észrevettük; mélységesen egyetértek Katicával...
  • Pitypang (HU1)Pitypang (HU1) Bejegyzések: 2
    Van itt valaki, aki tud segíteni nekem??? Hogyan tudom megszüntetni a peremnövények által okozott vizesedést? Előre is köszönöm a segítséget! Pitypang
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Van itt valaki, aki tud segíteni nekem??? Hogyan tudom megszüntetni a peremnövények által okozott vizesedést? Előre is köszönöm a segítséget! Pitypang
    A másik topicban már megválaszolták.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt