Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1108113

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Bea
    ebben valszeg igazad van, így mindenkinek magának kell eldöntenie, h használja-e vagy vár a javításra, avagy nem játszik, míg meg nem oldják
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Megoldás van, több is, és már nagyon sokszor leírtuk, több topicban is. Be lehet lépni a játékba, csak követni kell azokat a javaslatokat, amiket adtunk. Zsóka farmer is javasolt egy jó, és működőképes megoldást, ezen a linken az is elérhető:


    Nem biztonságos kapcsolat esetén a személyes adatok veszélyben vannak, és ezzel nem biztos, hogy mindenki tisztában van Lizi, így szerintem ezt a linket ne terjeszd.

  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Buba (HU1) mondta:

    Szia,

    pont azt írja a GGS, hogy a chrome nem jó.

    Azt próbálják megjavítani.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3943842/#Comment_3943842

    Javasolják: Microsoft Edge or Firefox,

    én az IE-t mondanám.

    Szia!

    Az a link amit te mutatsz arról szól, hogy a tegnapi napon a firefox, és az edge böngészőknél elindítják a html5 verziót. Csak hogy ez a konvertálás nem sikerült, egy hiba lépett fel, ami azt okozta, hogy villognak a böngészők, és nem tudnak a játékosok bejelentkezni a játékba, ugyanis NEM működik a html5 verzió, vagy nagyon kevés játékosnál fut, de ott is lomhán, tele hibával. Mivel a chrome böngészőnél NEM indították el a html5-öt, így az jelenleg flash-el MŰKÖDIK! Biztos, hogy működik, hiszen én is chrome böngészővel vagyok bent a játékban, és probléma nélkül fut flash-el. Mivel az explorer nem támogatja a html5-öt, így azzal is működik jelenleg a játék flash verzióban. Én a jelenleg fennálló hibával kapcsolatban próbálok segíteni, hogy a játékosok be tudjanak lépni a játékba, hiába mutogatod a linket a GGS korábbi terveiről, ami hibásan sült el. Egyébként a villogó böngészőknél is van megoldás, méghozzá az, hogy mikor villog, az aktuális oldal újratöltésére rá kell kattintani, mindaddig kell próbálkozni, amíg el nem csípjük azt a pillanatot, mikor felajánlja, hogy aktiváljuk a flash-t, ha ez megtörténik, és rákattintunk a flash aktiválására, azonnal beenged a játék pld. firefox-al is, ezzel csak annyi a probléma, hogy a böngésző bezárása után is ugyanezt a tortúrát végig kell járni! De mutatom, hogy mit kell elcsípni:

    Akinek van ehhez türelme játszadozzon vele, viszont amíg nem javítják a hibát, addig a chrome-al, és az explorerrel működik a játék, ha a chrome villog, frissíteni kell, vagy esetleg újratelepíteni, és FLASH verzióban el fog indulni a játék!

    Szia,

    én nem ezt olvasom ki a hírekből, de Te biztosan jobban tudod.

    Nekem a Flash 26 megy évek óta, most nincs baja. Azt is le lehet tölteni.

    Az IE tökéletesen megy, semmi gond vele.


  • koni72 (HU1)koni72 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Sajnos nekem sem fut a játék se a cromon se a mozillán :(:(

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    IE= Internet Explorer, ott kell próbálkozni!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia!

    Az a link amit te mutatsz arról szól, hogy a tegnapi napon a firefox, és az edge böngészőknél elindítják a html5 verziót. Csak hogy ez a konvertálás nem sikerült, egy hiba lépett fel, ami azt okozta, hogy villognak a böngészők, és nem tudnak a játékosok bejelentkezni a játékba, ugyanis NEM működik a html5 verzió, vagy nagyon kevés játékosnál fut, de ott is lomhán, tele hibával. Mivel a chrome böngészőnél NEM indították el a html5-öt, így az jelenleg flash-el MŰKÖDIK! Biztos, hogy működik, hiszen én is chrome böngészővel vagyok bent a játékban, és probléma nélkül fut flash-el.
    Szia MizuBige!

    Az én emlékezetem szerint meg éppen a Chrome bönginél kezdték a html5 verziót, szerencsére választási lehetőséggel, bár én azt nem használom egyáltalán.
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Sajnos nálam sem megy a játék, egyetlen - gépen lévő - böngészőben sem. :neutral:
  • anikra (HU1)anikra (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nekem sem megy, csak tölteni próbál és semmi..... Biztosan a szerverrel van valami probléma.
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    anikra (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem sem megy, csak tölteni próbál és semmi..... Biztosan a szerverrel van valami probléma.
    Szia Anikra!
    Most sikerült, egy kommentelő kiváló ötletet adott és megy! :smiley:

    google.hu begépeled, hogy bigfarm teljes képeryős és máris megy a játék bejelentkezés után

    http://www.goodbigfarm.eu/hu/
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    sziasztok
    jelenleg win10-em és foxim, vagyis mozillám van
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene! Mondjátok meg, hogy honnan tudok paradicsom magot szerezni! Nem jön a felröppenőben, venni pedig nem lehet! Köszönöm a segítséget!

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene! Mondjátok meg, hogy honnan tudok paradicsom magot szerezni! Nem jön a felröppenőben, venni pedig nem lehet! Köszönöm a segítséget!

    hali
    amikor be akarsz vmit vetni a földekbe, válaszd ki a legutolsó opciót, ahol a fej van, katt ara és ott lesznek a oktoberfesztes  magok
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Nagyon köszönöm, de már közben megtaláltam!

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Igazából nem tudtam melyik fórumba írjak de hát ha tud valaki  segíteni.Rég óta játszom a telefonomon is fent van a játék bár ott sokat nem használom. Azt vettem észre hogy nem tudom a képernyőt csúsztatni. Próbáltam teljes képernyő módban is de semmi csak áll egy helyen egy részt mutatva. Nem tudom arrébb húzni. Pár hete még jó volt. Mi történhetett?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!
    Igazából nem tudtam melyik fórumba írjak de hát ha tud valaki  segíteni.Rég óta játszom a telefonomon is fent van a játék bár ott sokat nem használom. Azt vettem észre hogy nem tudom a képernyőt csúsztatni. Próbáltam teljes képernyő módban is de semmi csak áll egy helyen egy részt mutatva. Nem tudom arrébb húzni. Pár hete még jó volt. Mi történhetett?
    szia
    Puffint használsz? Ha igen akkor kapcs be a touchpadot és tartsd rajta pár mp ig az ujjad, amig látod h egy kék körbe kerül a kurzor majd átalakil vmi kézzé, ha eddig megvagy akkor húzd az ujjad tetszőleges irányba a touchpadon (még mindig lenyomva tart ) akk elvileg el kell mozditania képet, nálam műxik.

    ha pedig a mobile harvestre gondolsz akk annak ehhez a böngészős változatoz semmi köze, valszeg bugos.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Igazából nem tudtam melyik fórumba írjak de hát ha tud valaki  segíteni.Rég óta játszom a telefonomon is fent van a játék bár ott sokat nem használom. Azt vettem észre hogy nem tudom a képernyőt csúsztatni. Próbáltam teljes képernyő módban is de semmi csak áll egy helyen egy részt mutatva. Nem tudom arrébb húzni. Pár hete még jó volt. Mi történhetett?
    szia
    Puffint használsz? Ha igen akkor kapcs be a touchpadot és tartsd rajta pár mp ig az ujjad, amig látod h egy kék körbe kerül a kurzor majd átalakil vmi kézzé, ha eddig megvagy akkor húzd az ujjad tetszőleges irányba a touchpadon (még mindig lenyomva tart ) akk elvileg el kell mozditania képet, nálam műxik.

    ha pedig a mobile harvestre gondolsz akk annak ehhez a böngészős változatoz semmi köze, valszeg bugos.
    Köszönöm a válaszod! Megpróbáltam lehet én vagyok a béna nem sikerült. Aztán csak próba képpen átváltottam HTML  módba és így végre most jó.
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Sziasztok!
    Van arra mód, hogy android eszközön is játsszam a játékot az eddigi paraméterek megtartásával? Lapitopin majd' egy éve játszom, és most szeretném telefonra telepíteni, de sajnos nem tudom megoldani, hogy az eddigi profilomat átvigyem rá.

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 30.09.2018
    Sziasztok!
    Van arra mód, hogy android eszközön is játsszam a játékot az eddigi paraméterek megtartásával? Laptopon majd' egy éve játszom, és most szeretném telefonra telepíteni, de sajnos nem tudom megoldani, hogy az eddigi profilomat átvigyem rá.

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
    hali
    töltsd le a puffin web browsert, ezzel lehet játszani a gépes verziót
    majd nyisd meg az appot és a keresőbe ird be a bigfarm url-t, és várd meg mig betölti az oldalt.
    majd ha rákatt alul a középső egér ikonra a puffin bemutatja neked , h hogy kell használni a kurzort
    az uccsó lépésnél felajánlja h válassz 2 opció közül

    én mindenképp az elsőt javaslom, mert a trackapaddal egyszerűbb az irányitás (szerintem), a 2. opciónál húzkodni kell a kurzort mindenhova
    ha vmelyiket kiválasztottad,utólag nem lehet változtatni a döntésen, csak az app újratelepitése által. (vagy legalábbis én csak igy tudtam)
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Ennyire le lennénk írva már?
    Nincs modink aki képviselni tudna minket játékosokat,semmiről semmit sosem tudunk.Most meg már a csínyek sem jelennek meg már rég óta. Valószínű, hogy nehogy vegyünk már csiliviliket ezzel növelni a termelést. 
    Inkább vegyünk aranyat és ugorjuk át a termelést ha többet szeretnénk:(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nyertél, valóban ez a terv. :(
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    sziasztok!sajnos nem működik a játék telórol a puffinnal sem..simán lehet játszani,de csak ha új farmot nyitsz
    (a flash-előtti időkben működött a pufinon )valami ötlet?vallakinek?köszi
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy a mostani szerencsekeréknél mi az az arany csillag amit ki lehet pörgetni?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy a mostani szerencsekeréknél mi az az arany csillag amit ki lehet pörgetni?
    A Faluvásári serkentőt lehet vele nyerni.
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    sziasztok!tud valaki valamit az ördög v.angyalról? vajon miért nincs?elég rég óta?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok!tud valaki valamit az ördög v.angyalról? vajon miért nincs?elég rég óta?
    kivették
    télen állitólag visszajön kicsit megújitva
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Holnap kezdődő dobozolós lehet tudni milyen. Sima vagy halas? A naptárból nem derül ki.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem sima, mert a halasnak és a szövisnek is más a neve. 
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Egy kéréssel fordulok felétek! Hol találom a havi naptárt, amiben meg tudnám nézni legalább azt, hogy milyen feladatok lesznek! Segítséget nagyon megköszönöm, üdv: Terkamama
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 01.11.2018
    Szia!
    A "Naptár" nevű topicban.

    Ha a jobb oldalon rákattintasz a "legfrissebb beszélgetések"-re, akkor nagy valószínűséggel látni is fogod az első oldalon.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy mi módon lehet újra aktiválni egy fiókot? A párom nem
    játszott kb egy éve és most  nem tud belépni, azt írja a játékos nem létezik.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt