Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Nem tudok belépni a játékba

Érdeklődni szeretnék, hogy mért nem tudok belépni a játékba? Mintha beakadt volna egy betű, csak forog forog mint amikor frissít, de nem tölt be.
Köszönöm a választ

Válaszok

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Internet Explorerrel próbáld!
  • andzsel (HU1)andzsel (HU1) Bejegyzések: 5
    Azzal is próbáltam és firefox-al is és mindegyiknél az a hiba tegnap délutántól. Előtte be tudtam lépni a Chrome-al
  • andzsel (HU1)andzsel (HU1) Bejegyzések: 5
    Azt írja a rendszer, hogy megválaszolásra került a kérdésem, de itt sajnos nem mutatja a választ :(
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    Sziasztok!
    Sikerült valamit találni a belépés érdekében? Tegnap óta én sem tudok belépni a játékba, csak pörög a oldal és nem csinál semmit sem. :(
  • andzsel (HU1)andzsel (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia Embör, még nincs semmi. Nekem is csak pörög és nem tölt be, nem tudok belépni. 
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Szomorú, szegény kutyulim is eddig éhezik. :smile:

  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Szia Embör, még nincs semmi. Nekem is csak pörög és nem tölt be, nem tudok belépni. 
    Szia Andzsel! Sikerült megoldani, az egyik kommentelő adott egy jó ötletet és képzeld, működik. :smiley:

    google.hu és gépeld azt, hogy bigfarm teljes képernyős.
    az első tételre kattints rá és bejelentkezés után uzsgyi, máris ugat a kutyus, csiripelnek a madárkák

    http://www.goodbigfarm.eu/hu/
  • andzsel (HU1)andzsel (HU1) Bejegyzések: 5
    Köszönöm szépen Embör, tényleg működik. Igaz azt írja, hogy nem biztonságos, de bent vagyok :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Köszönöm szépen Embör, tényleg működik. Igaz azt írja, hogy nem biztonságos, de bent vagyok :)
    Ha nem biztonságos egy weboldal, akkor minek adtok meg ott személyes adatokat? Aztán meg csodálkoztok, hogy egyszer csak nem tudtok belépni a farmotokra, mert egy olyan adathalász oldalon vagytok, ahol az a cél, hogy megszerezzék az azonosítótokat, ne adj isten bankkártya adataitokat. Komolyan mondom, hogy borzalmasan felelőtlenek vagytok! Én a mai napon nagyon sok topicban próbáltam segíteni azoknak, akik nem tudtak belépni, aztán feladtam, pont amiatt, mert ilyeneket látok, amit ti is csináltok!

    A játék hivatalos belépő linkje a következő:


    és most hasonlítsátok össze azzal, ahol ti beléptek a játékba, majd gondolkodjatok el rajta, hogy vajon miért nem biztonságos azon a linken próbálkozni! Én elhiszem, hogy bosszantó ez a bejelentkezési probléma, de tele van a fórum hasznos tanácsokkal, ideje lenne elkezdeni OLVASNI, és nem csak kérdezni, meg követni egymás butaságát.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    sziasztok
    jelenleg win10-em és foxim, vagyis mozillám van
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, alatta felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    jelenleg win10-em és foxim, vagyis mozillám van
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, balra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek
    Szia Lizi :-)

    Azt megkérdezhetem, hogy a firefox melyik verzióját használod jelenleg? Mert nekem a beállítások külön lapon nyílik meg, az engedélyeknél pedig nagyon sok dolgot lehet beállítani, helyet, kamerát, mikrofont, értesítéseket, felugró ablakokat, stb., és elég sok opciónál lehet kivételt megjelölni, nem tudom mire gondoltál, hová kellene bemásolni a linket.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    Szia Lizi :-)

    Azt megkérdezhetem, hogy a firefox melyik verzióját használod jelenleg? Mert nekem a beállítások külön lapon nyílik meg, az engedélyeknél pedig nagyon sok dolgot lehet beállítani, helyet, kamerát, mikrofont, értesítéseket, felugró ablakokat, stb., és elég sok opciónál lehet kivételt megjelölni, nem tudom mire gondoltál, hová kellene bemásolni a linket.
    szia
    szrtm a verzió mindegy, ez minden beállításban ott kell, h legyen
    amúgy persze a legújabbat, mert frissít magától :D
    ahol látod, h kamera, mikrofon meg stb., ott görgess kicsit lejjebb és alatta lesz a felugró ablakok tiltása, mellette meg a kivételek
    berakom a linket, remélem nem a képet rakja be, mert az nagyon nagy


    most nézem, kimaradt a felugró ablakok tiltása, ezért nem tudtad értelmezni. mindjárt javítom

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    szrtm a verzió mindegy, ez minden beállításban ott kell, h legyen
    amúgy persze a legújabbat, mert frissít magától :D
    ahol látod, h kamera, mikrofon meg stb., ott görgess kicsit lejjebb és alatta lesz a felugró ablakok tiltása, mellette meg a kivételek
    berakom a linket, remélem nem a képet rakja be, mert az nagyon nagy
    Okés meg van, és működik is rendesen, a html5 verzió jött be azonnal a firefoxon. Na ez valóban megoldás lehet mindenkinek. Köszi Lizi a helpet! Amúgy engem az zavart meg, hogy először azt írtad, balra mellette a kivételek, de az jobbra van!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Okés meg van, és működik is rendesen, a html5 verzió jött be azonnal a firefoxon. Na ez valóban megoldás lehet mindenkinek. Köszi Lizi a helpet! Amúgy engem az zavart meg, hogy először azt írtad, balra mellette a kivételek, de az jobbra van!
    és tényleg.... :D:D:D 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Liz65 (HU1) mondta:
    Okés meg van, és működik is rendesen, a html5 verzió jött be azonnal a firefoxon. Na ez valóban megoldás lehet mindenkinek. Köszi Lizi a helpet! Amúgy engem az zavart meg, hogy először azt írtad, balra mellette a kivételek, de az jobbra van!
    és tényleg.... :D:D:D 
    Jól van értem én.. meg van a megoldás, de dolgozzunk meg érte, ha akarjuk
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Jól van értem én.. meg van a megoldás, de dolgozzunk meg érte, ha akarjuk
    hát Bea.......
    erre most mit mondjak? :) 
    én megnéztem, utánajártam, "kiokoskodtam"......
    az most h jobb vagy bal oldal.....
    de ha belépsz oda, akkor adja magát, szal.... nem kell értetlenkedni :)
    ez már csak kötekedés......
    még mindig jobb, mint a villogó webhelyre kattintgatni míg meg nem unod, és ha szerencséd van, akkor betölt az oldal :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Liz65 (HU1) mondta:
    Jól van értem én.. meg van a megoldás, de dolgozzunk meg érte, ha akarjuk
    hát Bea.......
    erre most mit mondjak? :) 
    én megnéztem, utánajártam, "kiokoskodtam"......
    az most h jobb vagy bal oldal.....
    de ha belépsz oda, akkor adja magát, szal.... nem kell értetlenkedni :)
    ez már csak kötekedés......
    még mindig jobb, mint a villogó webhelyre kattintgatni míg meg nem unod, és ha szerencséd van, akkor betölt az oldal :)
    Lizi relax, ez egy poén akart lenni :-))) Ne kapd fel a vizet, ott a röhögő smiley a mondatom végén, abból gondolhattad volna, hogy POÉN! :-)
  • Embör Székely (HU1)Embör Székely (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Köszönöm szépen Embör, tényleg működik. Igaz azt írja, hogy nem biztonságos, de bent vagyok :)
    Ha nem biztonságos egy weboldal, akkor minek adtok meg ott személyes adatokat? Aztán meg csodálkoztok, hogy egyszer csak nem tudtok belépni a farmotokra, mert egy olyan adathalász oldalon vagytok, ahol az a cél, hogy megszerezzék az azonosítótokat, ne adj isten bankkártya adataitokat. Komolyan mondom, hogy borzalmasan felelőtlenek vagytok! Én a mai napon nagyon sok topicban próbáltam segíteni azoknak, akik nem tudtak belépni, aztán feladtam, pont amiatt, mert ilyeneket látok, amit ti is csináltok!

    A játék hivatalos belépő linkje a következő:


    és most hasonlítsátok össze azzal, ahol ti beléptek a játékba, majd gondolkodjatok el rajta, hogy vajon miért nem biztonságos azon a linken próbálkozni! Én elhiszem, hogy bosszantó ez a bejelentkezési probléma, de tele van a fórum hasznos tanácsokkal, ideje lenne elkezdeni OLVASNI, és nem csak kérdezni, meg követni egymás butaságát.

    Nyugi, tudom, hogy nem biztonságos, sztem más is tudja, hogy mit jelent. A jelszót meg lehet változtatni, az is OK-s. Ez viszont csak egy játék, szükségtelennek tartom ilyen reakciót kimutatni.
    Nagyjából gyogyós hülyének neveztél minket. :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Nyugi, tudom, hogy nem biztonságos, sztem más is tudja, hogy mit jelent. A jelszót meg lehet változtatni, az is OK-s. Ez viszont csak egy játék, szükségtelennek tartom ilyen reakciót kimutatni.
    Nagyjából gyogyós hülyének neveztél minket. :)
    Szia!

    Szerintem meg egyáltalán nem vagy tisztában vele, hogy milyen oldalra csatlakoztál, ezek az oldalak nem azért készülnek, hogy a te farmodat ellopják, az nem kell nekik, de minden más, amihez hozzáférnek azáltal, hogy te oda bejelentkezel, az kell nekik. Bankkártya adatok, e-mail cím, meg minden olyan adat, amit fel tudnak használni. A fórumot elég sok ember látogatja, olyanok is, akik aztán tényleg nincsenek tisztában ezekkel a dolgokkal, így nem kellene olyan tartalmat terjeszteni, ami megtévesztő, és aminek semmi köze a GGS-hez. Ezt egyébként az ÁSZF is tiltja:

    "a felhasználóknak tilos olyan tartalmat közzétenni vagy terjeszteni a Goodgame Studios weboldalán, amely:

    f) hamisan azt a látszatot kelti, hogy azt a Goodgame Studios bocsátja rendelkezésre vagy támogatja;"

    Az utolsó mondatodhoz nem fűzök kommentárt, mert én ilyen szavakat sehol nem írtam le!


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt