Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

technikai gond

Kedves Moderátor! Este óta nem tudok belépni a játékra. Csak ugrál a képernyő. mi lehet az oka,,?Válaszod előre is köszönöm.Üdv: Ági











,

Hozzászólások

  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Tisztelt BigFarm Moderátor! 
    Tegnap délután óta nem tudok belépni a játékba, ugrál a képernyő.Fontos eventet teljesítenék és így már eleve veszítek. Mi az oka ,hogy elérhetetlenné vált a játék? 
    Üdvözlettel: MariannaGamer
  • Lajos228 (HU1)Lajos228 (HU1) Bejegyzések: 5
    Kedves Mindenki!
    A Firefoxban is, akárcsak az Operában, villogó képernyő a jutalom, ha játszani akarok. Igen, tudom hogy most az Operára nincs optimalizálva a HTML5, de ha valaki azt írja, hogy a Firefoxot frissítsem, miközben a legfrissebb verzió fut a gépemen, akkor a nem létező hajamat fogom sikítozva tépni. Már többször leírtam, hogy jó lenne, ha a frissítéseket külön tesztszerveren tesztelnék, mivel így lehet taccsra vágni egy játékot teljesen. Nem kevés pénzt is kifizettünk nem kevesen azért, hogy játszhassunk, szórakozhassunk ezzel a játékkal. A tesztelésről pedig csak annyit, ha csak úgy lehet tesztelni valamit, hogy "csak" lengyel a játék nyelve, akkor inkább hagyjuk. Nem beszélve arról, hogy ez a teszt sem futott normálisan. (TI: baromi lassú volt, élvezhetetlen!) Nos, kérdezném, hogy mikor fogunk tudni mindannyian(!!!) játszani újra a játékkal? Lehetséges-e, hogy csak olyan frissítések kerüljenek bevezetésre, amik teljes mértékben, mindenki számára megelégedést nyújtanak. Nem bántva senkit, de ez már nem az első eset, lehet, hogy aki csak így tud fejleszteni (rombolni), azt inkább ki kéne rúgni. Már, ha továbbra is szeretne a cég pénzt keresni ezzel. Nem tudom, hogy mi az üzletpolitika, bár azt tapasztaltam, hogy elmentünk abba az irányba, ha élvezetes játékot szeretnél, akkor fizess többet. De most, még fizetni sem tudok!!!!
    Mindezt két accounton: Lajos228, és Süti68
    Reménykedve, hogy talán tudok ismét játszani a közeljövőben, tisztelettel, és üdvözlettel

    Lajos

    UI: Nem, az Explorert nem vagyok hajlandó használni, mert egy f.s!
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    Nekem  Chromban és Firefoxban is ugrál a játék
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    kedves agi.99 és MariannaGamer
    a magyar oldalon már 1 éve nincs moderátor, így neki hiába is írtok
    csak játékosok vannak itt, olyanok mint ti



  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Kár, hogy ezzel a linkkel dobálod tele a fórumot Lizi, szerintem ez egy nagyon rossz ötlet.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Kár, hogy ezzel a linkkel dobálod tele a fórumot Lizi, szerintem ez egy nagyon rossz ötlet.
    nincs tele dobálva, csak 2 helyre írtam be, de igazad van........
    kiveszem
    lehet kísérletezgetni, h vajon hogyan jutnak be, mert edgével se müxik
  • pircsi2 (HU1)pircsi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Nekem is csak ugrált. A keresőbe be írtam  Big Farm sok minden jelent meg. Keresgéltem és a" Big Farm teljes képernyős" címszóra kattintottam és simán meg jelent és azóta tudok tovább játszani. Talán nektek is segítettem.  További jó játékot!!!!
  • Lajos228 (HU1)Lajos228 (HU1) Bejegyzések: 5
    Köszi Pircsi! Elérhető vele a játék, de nem tudom meddig, mert ez a flash playeres változat!
  • pircsi2 (HU1)pircsi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Addig ameddig,de haladunk. Talán hamarosan rendet tesznek és az új is simám el érhető.
  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    Nekem is csak ugrált. A keresőbe be írtam  Big Farm sok minden jelent meg. Keresgéltem és a" Big Farm teljes képernyős" címszóra kattintottam és simán meg jelent és azóta tudok tovább játszani. Talán nektek is segítettem.  További jó játékot!!!!
    Jah, nekem megnyílik a zöld háttér... oszt annyi...
  • Lajos228 (HU1)Lajos228 (HU1) Bejegyzések: 5
    Cassy, nekem az Operában csinálta ezt, de a Firefoxban még elmegy, bár bűn lassú! Annyi, hogy külön engedélyezni kell a Flash Playert!
  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    Lajos, nekem mindig aktívra van beállítva a flash. Ezen felül ha elkapom a villogásban, kiírja, hogy aktiválni kell..., csak sehol nem tudom... A kiegészítőknél is próbáltam állítgatni, de utána is csak aktiváltatná, csakhogy nincs sehol a "futtatás" vagy "engedélyezés" külön. Lehet hülyén fogalmazok, de értsétek, ahogy gondolom :P (Próbáltam operával, firefox-szal, ironnal)
  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!! Köszönöm az infot, már tudok játszani a 'teljes képernyős verzióval' !!!  :):) Remélem, ez nem fog eltűnni,  amíg helyre nem áll a rendszer . Nélkületek nem sikerült volna játszanom!! :)
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Nekem is csak ugrált. A keresőbe be írtam  Big Farm sok minden jelent meg. Keresgéltem és a" Big Farm teljes képernyős" címszóra kattintottam és simán meg jelent és azóta tudok tovább játszani. Talán nektek is segítettem.  További jó játékot!!!!
    Köszönöm pircsi2, már két napja sehogy sem sikerült belépnem, pedig sok mindent kipróbáltam.
    A keresőbe beírtam "  Big Farm teljes képernyős " és pillanatok alatt már már be is léptem.
    Még egyszer köszönöm, és mindenkinek ajánlom, aki hozzám hasonlóan 2 napja csak villogást lát.
    Üdv: Noni


  • pircsi2 (HU1)pircsi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Boldog vagyok,hogy segíthettem ! De jó napom van!!!!!!!!!!!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2018
    sziasztok
    jelenleg win10-em és foxim, vagyis mozillám van
    a megoldást megtaláltam, már a rendes játékban vagyok bent, nem másik oldalról
    leírom, hogyan tudtok újra bejelentkezni a játékba

    jobb oldalon a felső sarokban menjetek a 3 vízszintes csíkra, arra katt, majd a beállításokra
    itt bal oldali menüben az adatvédelem és biztonságra
    a bejövő oldalon görgessetek lefelé, amíg megtaláljátok, h engedélyek, felugró ablakok tiltása, jobbra mellette a kivételek gomra katt, majd oda másoljátok be a weboldal címét

    remélem sikerül így már belépnetek
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • pircsi2 (HU1)pircsi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Köszönöm a segítséget , működik!!!! További jó játékot!!!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszönöm a segítséget , működik!!!! További jó játékot!!!!!!
    szia
    örülök, h sikerült :)
  • oroszlán54 (HU1)oroszlán54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    Nekem is 2 napomba telt, mire be tudtam lépni a játékba. Ez nem egy profi fejlesztés volt. Nem azzal kellene az időt tölteni, hogy kitaláljuk, hogyan tudunk játszani. A régi verzió jobb volt. 
    Főleg így, hogy nincs magyar moderátor, csak egymás segítségére számíthatunk. 
    Köszönöm a segítő hozzászólásokat!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt