Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1107113

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 18.08.2018
    Sziasztok!

    A faluvásár nekem nem egészen egyértelmú.Mindenkinél megjelenik az eventhez hasonló épület, tehát bárki elindithatja.Jó lenne tudni, hogy ez közös szövetkezeti feladat, vagy egyéni.Elöre is köszönöm a segítséget. Erika
    hali
    közös szövi feladat
    a tagok elindithatnak egy kihivást és azt eggyütt kell(ene) teljesiteni a csapatnak
    olyan mint amilyen a faluliga volt
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Szia, köszönöm a segitséget Erika
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok. Kérdésem lenne:
    a ping panda díszt mindenki megkapta, vagy csak az aki a karbantartás alatt küldizett, mert a szövi társam nem találja, nem volt a felröppenők között sem. A választ előre is köszönöm.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    kJudy (HU1) mondta:
    Sziasztok. Kérdésem lenne:
    a ping panda díszt mindenki megkapta, vagy csak az aki a karbantartás alatt küldizett, mert a szövi társam nem találja, nem volt a felröppenők között sem. A választ előre is köszönöm.
    Hát a felröppenők között nem volt biztos, én a dobozban találtam meg.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    kJudy (HU1) mondta:
    Sziasztok. Kérdésem lenne:
    a ping panda díszt mindenki megkapta, vagy csak az aki a karbantartás alatt küldizett, mert a szövi társam nem találja, nem volt a felröppenők között sem. A választ előre is köszönöm.
    A panda lufit azok kapták, akik a faluvásár alatt több jutalmat kaptak, mint járt volna. Ezeket visszavették, de kárpótlásként adták a panda díszt. Akik jól kapták a jutalmakat a faluvásáron, azok nem kaptak pandát.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    A szeptemberi esemény naptárt  tudja valaki? Ha feltenné köszönet érte:)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 31.08.2018
      Bár nem tudom, mennyire jó ez a naptár, mert nem látok benne dobozolóst és benne van a Faluvásár(ha jól gondolom), amiről azt írták, hogy a javítások miatt szeptemberben nem lesz.
  • sieraq (HU1)sieraq (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Sziasztok!
    Faluvásár kihívásnál miért csak 30 perces és 1 órást lehet indítani!
    Kipróbáltam mindent amit csak lehet,pipákat pakolgattam minden féle verzióban illetve néztem a bronz ligától felfele minden szövit és mindenhol csak ezek az időtartamok jönnek be!!!
    Nem értem az első faluvásáron szépen tudtam választani,hogy éppen milyen hosszú legyen az adott kihívás!!
    Tud erre valaki nekem infót?
    Válaszokat előre is köszi!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sieraq (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Faluvásár kihívásnál miért csak 30 perces és 1 órást lehet indítani!
    Kipróbáltam mindent amit csak lehet,pipákat pakolgattam minden féle verzióban illetve néztem a bronz ligától felfele minden szövit és mindenhol csak ezek az időtartamok jönnek be!!!
    Nem értem az első faluvásáron szépen tudtam választani,hogy éppen milyen hosszú legyen az adott kihívás!!
    Tud erre valaki nekem infót?
    Válaszokat előre is köszi!!!
    szia
    én a választ nagyon 1xűnek gondolom. br azt nem tudom mikor érkezett a játékba, mert csak nem rég léptem be, de szinte már el is tűnt, vége lett
    gondolom azért nem lettek a hosszabb idők berakva, mert nagyon rövid ideig volt jelen a vásár, így nem sok értelme lett volna 6 vagy akár több órás kihívásokat berakni
  • sieraq (HU1)sieraq (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Reggel fél 6-kor már volt faluvásár! Szóval szerintem éjfélkor rakták be!
    6 napos lett volna mint az előző!
    Igen írásom után nem sokkal eltűnt és jött is helyére a szövi dobozolás!
    Már reggel sem lehetett hosszabb kihívást indítani csak 30 vagy 60 perceset!
    Így,hogy eltűnt a játék úgy gondolom ez hiba volt és ezért nem találtam a megoldást hosszabb kihívásra!! 
    Köszönöm azért hozzászólásod!!

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sieraq (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Faluvásár kihívásnál miért csak 30 perces és 1 órást lehet indítani!
    Kipróbáltam mindent amit csak lehet,pipákat pakolgattam minden féle verzióban illetve néztem a bronz ligától felfele minden szövit és mindenhol csak ezek az időtartamok jönnek be!!!
    Nem értem az első faluvásáron szépen tudtam választani,hogy éppen milyen hosszú legyen az adott kihívás!!
    Tud erre valaki nekem infót?
    Válaszokat előre is köszi!!!
    Mi többen úgy gondoljuk, hogy azért szüntették be váratlanul a vásárt, mert pl. erre és más egyéb hibákra is rájöttek, mivel bejelentették a nagy szervereken, ahol van moderátor és CM. Tehát nem azért nem volt hosszú idejű kihívás, mert rövid idejű volt a vásár, hanem azért volt rövid idejű, mert hibásan működött.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    mind2őtöknek igaza van
    utólag böngésztem külföldön és valóban azért vették ki olyan hamar a játékból, mert nem tudták a hibákat kijavítani.
    valszeg az időtartam is hiba lehetett, bár mikor itt volt előzőleg, akkor az uccsó 1-2 napban már voltak hosszabb időtartamok is
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
     Van valakinek szeptemberi esemény naptára? Javított változat mert a faluvásár hiba miatt borult az eredeti.
    Hálásan köszönném ha valaki feltenné!
  • xspirit (HU1)xspirit (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Valaki érti , hogy mi ez a nyüzsgő kombájn? Csak úgy, kipróbálni egyenlőre nem akarjuk, mert aranyba fáj, és nem vagyunk valami vastagok - hátha valaki már kitapasztalta.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szia!
    pl a tojást 10 aranyért.Ami benne van azt beszedi és 2x újra termeli
    az almát 50 aranyért 1x leszedi és 1x újraveti. 
    ez annak jó akinek sok aranya van és nem tud gép előtt lenni.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Az aranyhal mentésről....mielőtt elküldtem Oeget aktiváltam a kétéltűt. Ki is írta 45db-t fog majd ki. Aztán amikor kész lett csak 30-at adott.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Akkor kell aktíválni, mikor beszeded.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Akkor kell aktíválni, mikor beszeded.
    Hát nekem ez így kicsit sem logikus...de köszi a választ.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Szeretnék kérdezni, hátha valaki tud válaszolni! A mostani világbajnokságom, még nem kaptam érmét, holott a múltkorinál ,minden hét végén megküldték! Akkor mikor küldik? Ezt én már nem értem! Ha valaki tudja, köszönöm a választ!

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Hétfőnként kapjuk. Már meg is érkezett. :)
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    Sziasztok !
    Nem tölt be a játék (töltés közben ugrál váltogatja a webcímet ). Az Ügyfélszolgálatnak nem tudok írni nem beszélek angolul. Chromon és Firefoxon is ezt csinálja.

                                                                          Móni
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114

    A környékemben mindenkinek ez a problémája! lehetőség?


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Teréz (HU1) mondta:

    A környékemben mindenkinek ez a problémája! lehetőség?


    Szia :-)

    Ennyit tudok segíteni, kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e belépned a játékba:


  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    Teréz (HU1) mondta:

    A környékemben mindenkinek ez a problémája! lehetőség?


    Szia :-)

    Ennyit tudok segíteni, kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e belépned a játékba:



    Szia,

    pont azt írja a GGS, hogy a chrome nem jó.

    Azt próbálják megjavítani.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3943842/#Comment_3943842

    Javasolják: Microsoft Edge or Firefox,

    én az IE-t mondanám.

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Uff! Akkor mi baj lehet nálam? Mert a Tűzrókával és az Edge-vel nálam sem megy, csak villog, de a Chrome-val nincs gondom, most is onnan írok. Más internetes játék simán fut, de ugye a Bigfarm hozza a formáját. 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    Buba (HU1) mondta:

    Szia,

    pont azt írja a GGS, hogy a chrome nem jó.

    Azt próbálják megjavítani.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3943842/#Comment_3943842

    Javasolják: Microsoft Edge or Firefox,

    én az IE-t mondanám.

    Szia!

    Az a link amit te mutatsz arról szól, hogy a tegnapi napon a firefox, és az edge böngészőknél elindítják a html5 verziót. Csak hogy ez a konvertálás nem sikerült, egy hiba lépett fel, ami azt okozta, hogy villognak a böngészők, és nem tudnak a játékosok bejelentkezni a játékba, ugyanis NEM működik a html5 verzió, vagy nagyon kevés játékosnál fut, de ott is lomhán, tele hibával. Mivel a chrome böngészőnél NEM indították el a html5-öt, így az jelenleg flash-el MŰKÖDIK! Biztos, hogy működik, hiszen én is chrome böngészővel vagyok bent a játékban, és probléma nélkül fut flash-el. Mivel az explorer nem támogatja a html5-öt, így azzal is működik jelenleg a játék flash verzióban. Én a jelenleg fennálló hibával kapcsolatban próbálok segíteni, hogy a játékosok be tudjanak lépni a játékba, hiába mutogatod a linket a GGS korábbi terveiről, ami hibásan sült el. Egyébként a villogó böngészőknél is van megoldás, méghozzá az, hogy mikor villog, az aktuális oldal újratöltésére rá kell kattintani, mindaddig kell próbálkozni, amíg el nem csípjük azt a pillanatot, mikor felajánlja, hogy aktiváljuk a flash-t, ha ez megtörténik, és rákattintunk a flash aktiválására, azonnal beenged a játék pld. firefox-al is, ezzel csak annyi a probléma, hogy a böngésző bezárása után is ugyanezt a tortúrát végig kell járni! De mutatom, hogy mit kell elcsípni:

    Akinek van ehhez türelme játszadozzon vele, viszont amíg nem javítják a hibát, addig a chrome-al, és az explorerrel működik a játék, ha a chrome villog, frissíteni kell, vagy esetleg újratelepíteni, és FLASH verzióban el fog indulni a játék!
  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    MizuBige, a bibi az, hogy hiába kapom el, hogy aktiválja...blabla, az "adobe flash futtatása" nem jelenik meg. Am meg mindig aktív a flash-em...
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Cassy (HU1) mondta:
    MizuBige, a bibi az, hogy hiába kapom el, hogy aktiválja...blabla, az "adobe flash futtatása" nem jelenik meg. Am meg mindig aktív a flash-em...
    Addig kell próbálkozni, amíg meg nem jelenik, de ez egy elég macerás megoldás. Az exploreren futnia kell a játéknak, vagy a chrome-on, ezeket próbáld meg inkább.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    törölve
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok


    itt is engedélyezni kell a Flash-t, figyeljetek rá, h bejelentkezés fülön legyetek!
    Szia Lizi :-)  

    Én semmiképp nem javaslom a belépést olyan oldalakról, ami nem a GGS hivatalos játékbelépő oldala, mert ezekről az oldalakról a kapcsolat nem biztonságos, és adathalász tartalmak is előfordulhatnak ezeken az oldalakon.


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt