Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Nem tudok belépni a játékba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok ! Akármit csinálok nem tudok belépni a játékba. Megnyitom a Big Farm oldalát és össze vissza villog, van erre vmi megoldás, hogy tudjam használni a játékot ? Phaeton

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok ! Akármit csinálok nem tudok belépni a játékba. Megnyitom a Big Farm oldalát és össze vissza villog, van erre vmi megoldás, hogy tudjam használni a játékot ? Phaeton

    Szia :-)   

    Próbálj meg internet explorer böngészőről csatlakozni, vagy chrome böngészőről, ha a chromnál is villog, frissítsd a chrome-ot, vagy telepítsd újra.
  • deniza (HU1)deniza (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Nekem ugyanez a problémám. Ahogy behozom az oldalt, az csak villog. Próbáltam több gépen, chrome-mal, mozilla-val, explorer-rel...mindegyiken ugyanaz. deniza
  • Márti54 (HU1)Márti54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    deniza (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nekem ugyanez a problémám. Ahogy behozom az oldalt, az csak villog. Próbáltam több gépen, chrome-mal, mozilla-val, explorer-rel...mindegyiken ugyanaz. deniza
    Nálam ugyan ez a helyzet!!!!
  • László2 (HU1)László2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Nekem  is gondom van. Nem tudok belépni  csak villog össze vissza .Sokféleképpen próbáltam ,frissítettem de hiába ! Valaki mondja meg mit kellene tennem  hogy be tudjak lépni  !!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.09.2018
    törölve
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • deniza (HU1)deniza (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Erről be tudtam lépni. Most ez csak ideiglenes, vagy innentől inkább innen lépjek be mindig?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    deniza (HU1) mondta:
    Erről be tudtam lépni. Most ez csak ideiglenes, vagy innentől inkább innen lépjek be mindig?
    hát ez ideiglenes lenne, de mivel egy hozzáértő játékos szerint hiba onnan belépni, így inkább böngészd a fórumot, több megoldást is írnak játékosok ebben az ügyben

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt