Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hiba bejelentés

2-hete nem tudom learatni a termékeimet, általános hibát jelez a játék. Segítséget kérek a probléma megoldásában.Köszönöm!
«1

Hozzászólások

  • biborka63 (HU1)biborka63 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    A Karbantartás után eltűnt a farmom , egy egészen új farm jelent meg !! Az Én farmom 52-es szinten van !! Kérem vissza !! biborka 63
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A Karbantartás után eltűnt a farmom , egy egészen új farm jelent meg !! Az Én farmom 52-es szinten van !! Kérem vissza !! biborka 63
    szia
    látom a farmodat, nem tűnt el, megvan a szövidben
    a bejelentkezési oldalon ellenőrizd, h jobb oldalon felül Magyarország: 1 legyen, és a Bejelentkezés fülre menj rá, ne a Regisztrációra
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    "A Stillfront és a Goodgame Studios egyesíti erejét" / minek is!??
    közel 1 éve volt nagy hurrá-hurrá, még talán örültünk is neki, hogy ha már 2 CÉG visz 1 játékot, a HIBÁK, szépen, lassan megszűnnek!

    Tévedtünk:(((
    a hibák mindennapossá váltak:((
    ha én így dolgoztam volna a munkahelyemen, tuti ki dobtak volna, pedig csak 1 kis ország vagyunk és nem GLOBÁLIS CÉG!!

    hajrá GGS, csak így tovább:((
  • Petildi (HU1)Petildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Szombaton gépet váltottam és utána eltűnt a farmom. A felhasználó nevemet nem fogadta el, a jelszó beírása után egy vadonatúj farmot adott. Én a 185. szinten vagyok, 5. éve játszom, nem kívánom újra kezdeni ... A Jó hangulat szövetkezethez tartozom a kezdetek óta. Kérem a segítségeteket!

    Köszönettel: petildi
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Látható a farmod, megvan. 
    Nézd meg, hogy nem a Regisztráció fülön próbálkozol-e. Ill, hogy a Magyar szervert választottad-e belépéskor.

  • Petildi (HU1)Petildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    A Bejelentkezésnél próbálkozom, de csak az új farmot adja ...

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 11.09.2018
    Mit ír ki?

    A petildi játékosnevet elfogadja, tehát lehet a jelszóra emlékszel rosszul.
    Még meg lehetne próbálni inkognitó módban bejelentkezni, vagy sütiket, előzményeket törölni és utána újra próbálkozni.
    Az biztos, hogy ha 2 farmot váltogatsz, azt nem szokta szeretni. 


  • Fyfilino (HU1)Fyfilino (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Az aranyhala játékban 42 aranyhalam volt kb,ma már csak 17,szóval kicsit bosszantó.
    Nem lehet már úgy megcsinálni valamit,hogy normálisan működjön is?????????

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    kaptak enni rendesen? Nem fogyott el a halkajád?
  • Petildi (HU1)Petildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Nekem csak egy farmom van és a felhasználónevet nem fogadja el, a jelszavamra pedig ezt az új farmot adja ...
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Segítséget kérnék, nem tudok belépni a farmjaimra, 2 van, mindegyik villog, nem tölt be. a másik  rufusz2013 .Kaptam egy e-mailt ma hogy valamit ujjítottak, de se a chrom, sem az eddge nem nyitja meg. Várom a segítségüket.
  • Daninagyi (HU1)Daninagyi (HU1) Bejegyzések: 5
    icuci56!nem vagy egyedül..sajnos mink is igy jártunk...remélem lesz valami vele..lehet még folyik az át állás!ha nem --mink tuti nem kezdjük újból....ennyi volt.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    HTML5 is now live! The long wait is over, open up Microsoft Edge or Firefox, type https://bigfarm.goodgamestudios.com/ into the top bar and check out the new version! Thanks everyone, happy HTMLing!
     
    "HTML5 mostantól él! A hosszú várakozásnak vége, nyisd meg a Microsoft Edge vagy a Firefox, és írd be a https://bigfarm.goodgamestudios.com/ címet a felső sávba, és nézze meg az új verziót!
    Köszönjük mindenkinek, boldog HTML használatot!
  • Daninagyi (HU1)Daninagyi (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 12.09.2018
    Buba..hiába nem nyitja meg..villog..és ..annyi..(lehet vége a játékunknak!?)
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 12.09.2018

    Some important news!


    Since Chrome is about to have an update which could have some adverse effects on our HTML5 rollout we have decided to start with Firefox and Edge users first. On September 10th 12th we will activate HTML5 for Firefox and Edge users and you can use the in-game switch button. 

    Chrome users will have to wait a short while and we are currently working with the bright sparks at Google to deal with the possible issues with Chrome. Chrome should go live in the days or weeks following September 10th and we’ll bring you more definitive news about a date when we have it. 

    Thanks everyone!

    EDIT: Date changed from 10th to 12th

    Fontos hír!      TÜRELEM !

    Mivel a Chrome olyan frissítésről szól, amely káros hatással lehet a HTML5 megjelenésére, úgy döntöttük, hogy először a Firefox és az Edge felhasználókkal kezdjük. Szeptember 10-én bekapcsoljuk a HTML5-t Firefox és Edge felhasználók számára, és a játékon belüli kapcsológombot is használhatjuk.

    A Chrome-felhasználóknak kicsit még várniuk kell, és jelenleg a Google-on levő fényes szikrákkal dolgozunk, hogy megbirkózzunk a Chrome  ezen problémáival. A Chrome-nak szeptember 10-ét követő napokban vagy hetekben kell megjelennie, és határozott híreket fogunk adni arról, hogy mikor van ez a dátum.

    Köszönöm mindenkinek!


    EDIT: A dátum 10-től 12-ig változott


    Én kérek Mindenkit, hogy figyelmesen olvasson!

    Mi is csak játékosok vagyunk, és segíteni próbálunk!

    Soha , senki nem köszönte még meg egyik fordítónak, vagy hírhozónak sem!

    NEM BAJ, csak olvassatok figyelmesen!


    További jó játékot!

    Buba

  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Buba..hiába nem nyitja meg..villog..és ..annyi..(lehet vége a játékunknak!?)
    "A Chrome-felhasználóknak kicsit még várniuk kell, és jelenleg a Google-on levő fényes szikrákkal dolgozunk, hogy megbirkózzunk a Chrome problémáival"

  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Próbáltam az edgével megnyitni, ott is villog nekem. Nem tudok belépni egyik böngészőből sem.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 12.09.2018

    Nekem működik.

    Zárj be mindent, és próbáld újra: Firefox, vagy az Internet Explorer


    A CHROME az nem működik.

    Módosítás:

    Már nekem sem hozza be a Microsoft Edge sem.


  • Daninagyi (HU1)Daninagyi (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 12.09.2018
    Gondolom másnak is le ált a játék..illetve mindenkinek,mert nem igen válaszol senki ez ügyben..pedig a fórum szerintem arra valo….mondjuk az is jó lenne,ha legalább jeleznétek,h.van e akinél működik a játék..legalább tudnám,h.csak párunknak nem megy  :s
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    Nekem sem megy még a Firefoxban sem a fenti linket használva :s:s:s
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!
    IE-n megy csak annyira lassú hogy nem is tudom leírni... 
    Illetve sikerült a puffin browsert is elrontani... azon se megy!!!  
    Szóval nem csak a Crome, firefox, puffin browser -t is vegyétek fel a listára!

    Köszönöm:
    Mircipirci
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3946907/#Comment_3946907 
    Ezen az oldalon keressétek Buba mai fordítását. Itt a válasz a belépési problémáitokra.
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    És megint sikerült elba.....
    Se opera,se firefox, se crome, se stb.
  • Daninagyi (HU1)Daninagyi (HU1) Bejegyzések: 5
    probálgatom,próbálgatom...egy helyről sikerült meg nyitni crome-ról..de nincs enne sok köszönet,mert bigfarm.co..-n engedte meg nyitni ahol élvezhetetlen a játék mert kicsibe adja be sok.sok.reklám kerettel,ha ki nagyitom,akkor nem lehet irni,váltani..ugyan igy nyitja meg fire foxrol  és Edge-ről is
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3946907/#Comment_3946907 
    Ezen az oldalon keressétek Buba mai fordítását. Itt a válasz a belépési problémáitokra.
    Próbáltam az edgén megnyitni, továbbra is csak villog. Nekem ki van mentve a fórum a kedvencek közé, azért tudok írni.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171

    Internet Explorer próbáltátok már?    https://bigfarm.goodgamestudios.com/

    Mint látható, van akinél az összes böngészőn megy a játék, van akinél egyiken sem.


  • Sziasztok! Sajnos nekem is csak villog, remélem lesz valami változás mert van 2 farmom, tegnap még játszottam ma pedig már nem jó. Akkor ezek szerint próbálnak rajta dolgozni? Minden nap játszom esténként hogy ne maradjak le semmiről, és most itt van nem lehet belépni.
    Üdv
    Bea
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/158470/bigfarm-technikai-bejelentesek-flash-player-projector itt letölelető a böngészőktől függetlenül műkodő flash, Ha az Internet explorer sem működik, ez fog (most még)
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    letölthető
  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Nekem sem működik tegnap délután óta a játék, csak villog a képernyő. Gratulálok a játék informatikusainak, jól sikerült mindent elrontani. Remélem, dolgoznak a problémán, mert az idő csak múlik.Üdv:MariannaGamer

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt