Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hiba bejelentés

124

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Flór4 (HU1) mondta:
    Gratulálok a GGS- nek ismételten:(
     Most volt leállás és mit látok ? Elölről indult a dobozolós:( Én már nem is találok szavak ahhoz ami már itt megy:( Javul a játék? Jobb jutalmak ? Lehet! Csak nem ebben a játékban.

    Sziasztok!
    A karbantartás után a halas dobozolós előröl kezdődik.Ez valami rossz vicc?
    sziasztok
    én beléptem Flash-el, majd HTML5-el és újra Flash-el
    így visszakaptam a dobozolósomat, folytatódik
    lehet nem kell váltogatni, csak 2x-3x újraindítani a játékot
    egy próbát megér :)
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Liz65 (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
    Gratulálok a GGS- nek ismételten:(
     Most volt leállás és mit látok ? Elölről indult a dobozolós:( Én már nem is találok szavak ahhoz ami már itt megy:( Javul a játék? Jobb jutalmak ? Lehet! Csak nem ebben a játékban.

    Sziasztok!
    A karbantartás után a halas dobozolós előröl kezdődik.Ez valami rossz vicc?
    sziasztok
    én beléptem Flash-el, majd HTML5-el és újra Flash-el
    így visszakaptam a dobozolósomat, folytatódik
    lehet nem kell váltogatni, csak 2x-3x újraindítani a játékot
    egy próbát megér :)
    Szia!
    A pontokat és a helyezést vissza adta.De a dobozolós elölről indult.Homárom ment 9. és éjfélig kitartott volna. Most semmi halam nincs .Hisz kiszámolva a többi beszedve. 9 órát buktam:(Hiába adta vissza a pontokat már semmivel nem tudom növelni. akárhogy nézem is engem veszteség ért és nem az én hibámból:(
    Szerintem még rajtam kívül más is járt így.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Flór4 (HU1) mondta:
    Szia!
    A pontokat és a helyezést vissza adta.De a dobozolós elölről indult.Homárom ment 9. és éjfélig kitartott volna. Most semmi halam nincs .Hisz kiszámolva a többi beszedve. 9 órát buktam:(Hiába adta vissza a pontokat már semmivel nem tudom növelni. akárhogy nézem is engem veszteség ért és nem az én hibámból:(
    Szerintem még rajtam kívül más is járt így.
    nekem folytatódott, de a + pontom eltűnt
    biztos, h sokan jártak úgy, mint te. csak a jó ég a megmondhatója, h már megint mit kutyultak össze, mert szrtm még saját maguk se tudják, mit rontottak el és hol
  • Babbafarmja (HU1)Babbafarmja (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 17.06.2018
    Üdvözlöm a supportokat,szerkesztőket.
    Szeretném bejelenteni,hogy a piacomon a tojásos fiú beragadt,nem lehet elvenni tőle az árut,a többi működik,köszönöm.♥♥♥
    Mire visszatértem a farmra ,megoldódott :) köszi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Üdvözlöm a supportokat,szerkesztőket.
    Szeretném bejelenteni,hogy a piacomon a tojásos fiú beragadt,nem lehet elvenni tőle az árut,a többi működik,köszönöm.♥♥♥
    Mire visszatértem a farmra ,megoldódott :) köszi
    Örülök, hogy megoldódott a probléma, de a jövőben hasonló esetre írom, hogy ide a fórumra csak ugyanolyan egyszerű játékosok járnak, mint Te. A suppotnak az Ügyfélszolgálatnak nevezett gombbal aktivált üzenettel tudsz jelezni, de sajnos magyarul nem, csak angol, német stb. nyelven.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    Sziasztok ! 
    Szerettem volna 8-as szintre fejleszteni az egyik almás kertemet de nem engedi a játék.
    Nem tudom jelezni az Ügyfélszolgálatnak sajnos.
    rex40
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    rex40 (HU1) mondta:
    Sziasztok ! 
    Szerettem volna 8-as szintre fejleszteni az egyik almás kertemet de nem engedi a játék.
    Nem tudom jelezni az Ügyfélszolgálatnak sajnos.
    rex40
    8-as szintre csak akkor tudod fejleszteni, ha itt van a tervező.
    Ha akkor sem, itt nem tudunk segíteni, mert ugyanolyan játékosok vagyunk, mint Te.
  • maszatpanka (HU1)maszatpanka (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! 
    A hajó még mindig az előző sziget gyümölcseit kéri. Mi lehet ennek az oka? 
    Előre is kösz választ. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! 
    A hajó még mindig az előző sziget gyümölcseit kéri. Mi lehet ennek az oka? 
    Előre is kösz választ. 
    Azért kéri az előzőt, mert a mostani szigetet nem indítottad el. Ha mégis, akkor valóban hiba.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok! 
    A hajó még mindig az előző sziget gyümölcseit kéri. Mi lehet ennek az oka? 
    Előre is kösz választ. 
    Szia!

    Sajnos ez valószínűleg hiba, nálunk sem változott senkinél.
  • maszatpanka (HU1)maszatpanka (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! 
    A hajó még mindig az előző sziget gyümölcseit kéri. Mi lehet ennek az oka? 
    Előre is kösz választ. 
    Azért kéri az előzőt, mert a mostani szigetet nem indítottad el. Ha mégis, akkor valóban hiba.
    Természetesen rég elindítottam. Ezért nem is értem. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! 
    A hajó még mindig az előző sziget gyümölcseit kéri. Mi lehet ennek az oka? 
    Előre is kösz választ. 
    Azért kéri az előzőt, mert a mostani szigetet nem indítottad el. Ha mégis, akkor valóban hiba.
    Természetesen rég elindítottam. Ezért nem is értem. 
    Akkor hiba lesz, ahogy bkatica is írta.
    Én nem szigetezek, úgyhogy nálam rendben van, hogy a korábbit kéri.
  • maszatpanka (HU1)maszatpanka (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! 
    A hajó még mindig az előző sziget gyümölcseit kéri. Mi lehet ennek az oka? 
    Előre is kösz választ. 
    Azért kéri az előzőt, mert a mostani szigetet nem indítottad el. Ha mégis, akkor valóban hiba.
    Természetesen rég elindítottam. Ezért nem is értem. 
    Akkor hiba lesz, ahogy bkatica is írta.
    Én nem szigetezek, úgyhogy nálam rendben van, hogy a korábbit kéri.
    Remélem minél előbb kijavítják. Mások is panaszkodnak. 
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    szerkesztette ezt: 02.08.2018
    Sziasztok!
    A következő a problémám. Fő farm irány a természet feladat. Termeld meg a következőt csirketáp sertéstakarmány tehéntakarmány. A malmom 7-es szintű csirketápból 240-et tudok egyszerre termelni. Már 3X álltam neki de nem írja jóvá. Szerinte 42-t termeltem. Disznótápból szintén ott 30-at ír. Másnál is hibás vagy csak nálam? Köszi a választ. Jahh most látom csak tehéntakarmányt még nem is termeltem de azt írja 4.
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Ez a feladat "termelj" Típusú, ez azt jelenti, hogy a Te malmodnál 24-et ír jóvá, amikor elindítod A kézikönyv hatását nem veszi figyelembe, ezek szerint Neked nincs is.Nincs itt hiba.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Hát nem egyértelmű. Így írja termeld a következőt..... 120, 54 stb. Számomra ez azt jelenti ennyi darabot. Ezek szerint nem tudok értelmezni.  De köszi.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ennél a feladatnál a termelés indítását számolja, nem a betakarítást. és osztani kell 10-zel, ami valóban megtévesztő.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    A következő a problémám. Fő farm irány a természet feladat. Termeld meg a következőt csirketáp sertéstakarmány tehéntakarmány. A malmom 7-es szintű csirketápból 240-et tudok egyszerre termelni. Már 3X álltam neki de nem írja jóvá. Szerinte 42-t termeltem. Disznótápból szintén ott 30-at ír. Másnál is hibás vagy csak nálam? Köszi a választ. Jahh most látom csak tehéntakarmányt még nem is termeltem de azt írja 4.
    Hát nem egyértelmű. Így írja termeld a következőt..... 120, 54 stb. Számomra ez azt jelenti ennyi darabot. Ezek szerint nem tudok értelmezni.  De köszi.
    szia
    mint ahogy Zsóka is írja, 240 helyett 24-et ír jóvá. sajnos az ilyen feladatoknál tizedeli a termelést, tehát 240-ből lesz 24
    de mivel te már 3x álltál neki, így 3x24=72... a 42 téves, valszeg hiba
    ha a szokásos ceremónia ( sütik törlése, stb ) után se számol rendesen, akkor a Supportnak kell jelenteni, ami persze nem magyar nyelvű :/
  • agi.99 (HU1)agi.99 (HU1) Bejegyzések: 12
    Már tegnap is írtam, de semmi változás nincs a hajó gyümölcseivel kapcsolatba!!!Így ismét 5 órát kell várni!
    Utoljára kérem a játék kezelőit, hogy váltsanak mint máskor is tették.Különben nincs értelme játszani, és akkor viszlát!Nem idegesítem magam feleslegesen!:((
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    agi.99 (HU1) mondta:
    Már tegnap is írtam, de semmi változás nincs a hajó gyümölcseivel kapcsolatba!!!Így ismét 5 órát kell várni!
    Utoljára kérem a játék kezelőit, hogy váltsanak mint máskor is tették.Különben nincs értelme játszani, és akkor viszlát!Nem idegesítem magam feleslegesen!:((
    Szia Ági!

    Ha ilyen türelmetlen vagy, akkor jobb, ha már csomagolsz is :(
    Magyar moderátor nincsen, a fórumos beírásodat csak a többi játékos olvassa, azt már nem is említem, hogy a hét végén itt még a fű se nő ;(
  • agi.99 (HU1)agi.99 (HU1) Bejegyzések: 12
    Gyönyörű válasz!GRATULÁLOK!Úgy LÁTSZIK, te vagy az ügyeletes.Majd amikor kérdő ívet kell kitölteni, nem felejtünk el, hogy ilyen alpári stílusba "válaszoltál".Aki téged itt hagyott, biztos büszke rád!:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    agi.99 (HU1) mondta:
    Gyönyörű válasz!GRATULÁLOK!Úgy LÁTSZIK, te vagy az ügyeletes.Majd amikor kérdő ívet kell kitölteni, nem felejtünk el, hogy ilyen alpári stílusba "válaszoltál".Aki téged itt hagyott, biztos büszke rád!:)
    Nem értem, hogy mit akarsz velem közölni. Elhiszem, hogy az üzenetem számodra alpári, ez fölfogás kérdése, de hogy a válaszodban nem veszed figyelembe a magyar helyesírás központozási szabályait, azt mindenki láthatja, aki járt iskolába.
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Sziasztok!

    Barátságfillérekkel van problémám. Meghívtam valakit a játékba. A repülőtéren látszik az a lista, hogy mit kell elérnie a meghívott játékosnak ahhoz, hogy én barátságfillért kapjak. A harmadik lépésen az van, hogy el kell érnie a 25. szintet, vagy részt venni egy verseny kihívásban. Mind a kettő megtörtént már. A 29. szinten van az illető, és múlt héten a szövetkezetünk kihívott a faluligában egy másik szövetkezetet. A meghívott játékos szintén hozzájárult terménnyel a versenyhez. Mi kell még, hogy végre megkapjam a 3. szintért járó filléreket?

    Évi
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    agi.99 (HU1) mondta:
    Gyönyörű válasz!GRATULÁLOK!Úgy LÁTSZIK, te vagy az ügyeletes.Majd amikor kérdő ívet kell kitölteni, nem felejtünk el, hogy ilyen alpári stílusba "válaszoltál".Aki téged itt hagyott, biztos büszke rád!:)
    Az ügyfélszolgálatosok tudnak a problámáról és a javításon már dolgoznak, ezt olvastam a német nyelvű ügyfélszolgálat lapján. Úgyhogy nyugodj meg, előbb-utóbb rendbejön ez is.
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Sziasztok!

    Barátságfillérekkel van problémám. Meghívtam valakit a játékba. A repülőtéren látszik az a lista, hogy mit kell elérnie a meghívott játékosnak ahhoz, hogy én barátságfillért kapjak. A harmadik lépésen az van, hogy el kell érnie a 25. szintet, vagy részt venni egy verseny kihívásban. Mind a kettő megtörtént már. A 29. szinten van az illető, és múlt héten a szövetkezetünk kihívott a faluligában egy másik szövetkezetet. A meghívott játékos szintén hozzájárult terménnyel a versenyhez. Mi kell még, hogy végre megkapjam a 3. szintért járó filléreket?

    Évi
    Közben megtaláltam, hogy nem faluliga versenyről, hanem lóversenyről van szó. Ettől függetlenül nem működik, mert az van ott, hogy VAGY a 25. szint elérése, VAGY a verseny a feltétel. És az egyik már teljesül.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Kezd kiborítani már,hogy szedéskor végigfut a csík és minden ott marad..Állandóan hiba üzenet jelenik meg. Nem beszélve,hogy ma már 3-4 megszakadt a kapcsolat. Minden betakarítás fáziskéséssel megy.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Kezd kiborítani már,hogy szedéskor végigfut a csík és minden ott marad..Állandóan hiba üzenet jelenik meg. Nem beszélve,hogy ma már 3-4 megszakadt a kapcsolat. Minden betakarítás fáziskéséssel megy.
    Hát ha ez a sok megnyert táp és humusz miatt van, akkor próbálj eladni vagy átalakítani a laborban; előbb-utóbb helyre kerülnek a dolgok.
  • Katka57 (HU1)Katka57 (HU1) Bejegyzések: 1
    Kérem segítsenek, napok óta nem tudok játszani
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Kérem segítsenek, napok óta nem tudok játszani
    Hali!

    Esetleg egy takarítás,előzmények-sütik-flash sütik törlése,másik böngésző.
    Más ötletem nincs.
  • Carlos13 (HU1)Carlos13 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok.Nekem sajnos mindenre technikai hibát ir ki.Nem tudok játszani.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt