Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

15052»

Hozzászólások

  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, segítenétek, a virágföldön a nagy hajó ami 5 óránkén köt ki, annak mikor nyílik meg az alsó két sora? Valamilyen kalandot ír hogy el kell végezni de nem tudom mi az, köszönöm a választ
    Ha jár a szövihajótok, akkor az is hoz sok magot. Ha spéci magokat kaptok, akkor a szigetbe nem is kell beleölni a sok pénzt, csak el kell kezdeni, hogy a 2 láda megnyíljon. Viszont ha nincs elegendő magotok, akkor nehezebb lesz a hajót fullra megrakni és akkor csak 6 óránként fog járni. A 6 hely utolsó 2 rekesze már csak patkót ad, pénzt nem. Vagy jó lehet még spórolásra, mert időnként a hajó drága dolgokat kér, ami nem fizetődik ki, akkor tehettek bele szigetes gyümölcsöt.
    Köszönöm a választ. A játékos elkezdte a szigetet, mégsem nyílt meg a láda
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Elképzelhető, hogy a probléma összefügg azzal, hogy most hiába nyílt meg a sziget, nem váltottak a ládák.
    Talán megoldódik ez is, ha a ládák is megváltoznak, de szerintem érdemes küldeni 2-3 képet a supportnak. Ha beszédes képeket tesztek fel, talán nem kell nagyon bőven leírni a hibát. 
  • tök (HU1)tök (HU1) Bejegyzések: 9
    nem tudom minek írjunk bármit is, még választ sem kapunk. A lényeg, hogy minél több aranyat költsön az, akinek telik rá. Akinek  meg nem, az csináljon, amit tud. Most például a halfeldolgozóhoz nem lehet a megfelelő halat halászn i, mert már 2 napja nincs a tengerben. Bezzeg 49o aranyért át lehetne ugorni, utána megint átugorni a kövektezőt is. Egy nyugdíjasnak, akinek nincs pénze erre az meg le.........
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    tök (HU1) mondta:
    nem tudom minek írjunk bármit is, még választ sem kapunk. A lényeg, hogy minél több aranyat költsön az, akinek telik rá. Akinek  meg nem, az csináljon, amit tud. Most például a halfeldolgozóhoz nem lehet a megfelelő halat halászn i, mert már 2 napja nincs a tengerben. Bezzeg 49o aranyért át lehetne ugorni, utána megint átugorni a kövektezőt is. Egy nyugdíjasnak, akinek nincs pénze erre az meg le.........
    Sajnos a fórumot csak sima játékosok írják és olvassák, de olykor tudnak a tapasztaltabbak bizonyos kérésekre választ adni.
  • moonky (HU1)moonky (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Szia!

    Gyártom a tápjaimat, de többnyire nem kapom meg őket. Mi a teendőm.
    Ildi
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    moonky (HU1) mondta:
    Szia!

    Gyártom a tápjaimat, de többnyire nem kapom meg őket. Mi a teendőm.
    Ildi
    Takaríts egyet a gépeden. Ha akkor sincs meg a tápod, írj a supportnak.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    zurika (HU1) mondta:
    moonky (HU1) mondta:
    Szia!

    Gyártom a tápjaimat, de többnyire nem kapom meg őket. Mi a teendőm.
    Ildi
    Takaríts egyet a gépeden. Ha akkor sincs meg a tápod, írj a supportnak.
    Új infó!!!!
    A tegnapi frissítéssel, mint néhányan talán észre is vettétek, kis hibák csúsztak be a játékba. Upsz!
    -Malmok: Ha a termelés meghaladja a játékos tárolási lehetőségét, az összes előállított termék nem kerül jóváírásra.
    - Horgászásnál: Miután a sáv eléri a piros területet, a mechanizmus érzékenyebb lesz a kattintásokra, és a damil könnyen elszakad
    - Hibás jelzés : Egyes játékosok számára úgy tűnik, hogy a díszek vagy a termékek eltűntek, valójában a játék nem fut a jobb oldali verzióban (jelenleg megoldás: törölje a cookie-kat és az előzményeket)
    Vizsgáljuk a lehetőségeket a hibák javítására.
    Ha lesz új hír hozzuk.

  • cirmi1 (HU1)cirmi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Miért van, hogy az event alatt a darumadarak nem gyűlnek? Beszedtem az ólakat, a farmlabort és nem változik a daruk száma. Így sosem jön össze a 3650 darumadár. Már kiléptem, újra beléptem, frissítettem, és semmi. Elakadtam 383 darunál.
  • cirmi1 (HU1)cirmi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Ma reggel már elindultak! Jaj de jó!! Köszi, sziasztok!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt