Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok

Turbó betakarítás

Ez egy érdekes feladat, automatikusan elveszi az árút, és nem ad érte semmit, és még aranyat is vesztettem, nem láttam semmi tájékoztatót, és hogy mikor forduljak a Supporthoz, a válaszom az, hogy ha megtanultam Angolul.
jó lenne tájékoztató a turbóróln lehet elfogy a termelésem, elfogyott a vadvirág, és nem is tudtam róla

Köszönöm

Hozzászólások

  • keli3 (HU1)keli3 (HU1) Bejegyzések: 1
    Turbó gyorsan el kell kerülni a Turbóbetakarítást.Én is kipróbáltam és 200 aranyam bánta.
  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33
    De ez miért jó, elfogynak a termékek, mert automatikusan ha betakarítok valamit, nincs már belőle a raktáron
  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33
    elveszi, kimaradt, bocsi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    keli3 (HU1) mondta:
    Turbó gyorsan el kell kerülni a Turbóbetakarítást.Én is kipróbáltam és 200 aranyam bánta.
    sziasztok
    a turbóbetakarítás azt a célt szolgálja, h kemény 200 aranyért ( ez a min. ) 1xre leszedhessük a beérett termékeket. sajnos nagyon kell figyelni, mert ez egy újabb lehetőség arra, h az aranyat elvegye, ha nem figyelünk. itt egy videó a működéséről:


  • cirmos40 (HU1)cirmos40 (HU1) Bejegyzések: 7

    Sziasztok! Fel vagyok háborodva nagyon. sajnos nem olvastam el a turbó betakarítás leírását csak miután kipróbáltam. Ott olvastam hogy 200 arany nekem 400-at vett le a főfarm leszedéséért,ez már szemtelenül sok.


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Hogy elkerüljük a véletlen beszedéseket, a jobb oldali panelen van az elrejt nyilacska, amivel elrejthetjük a panelt, hogy mik vannak készen. Ha ezt elrejtjük, majd visszahozzuk, akkor a barna nyilacska helyén egy kék nyilacska lesz. Ezzel elrejtettük a véletlen aranyköltésre adott betakarítás ikont is, és olyan, mintha nem is lenne.
    Javaslom ezt tenni mindenkinek, akinek ez a funkció nem nyerte meg tetszését.
  • trhf (HU1)trhf (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Vigyázzon mindenki, kipróbáltam ezt az új aranylopó funkciót a küldetés alatt, s a 20000 tojásom helyett csak 590-et írt jóvá a küldetésben. Ennek oka, hogy csak ennyi szabad férőhelyem volt a raktárban, ami nem fér be, azt a küldetésbe SEM számítja be!
  • macskanyelv (HU1)macskanyelv (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Köszönöm az értékes infót. Macika
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok! Hát én többszőr is kiprobáltam ,jo sok aranyam és termékem  bánta az ezt az egészet,Vagy lehet ,hogy sok mindent nem tudok  még? Igaz csak amolyan koca játékos vagyok  át jöhet a  farmomra valaki ?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Kétszer elinditottam mindent de egyet sem talalok,SE TERMÉK SE PÉNZ? HOGY VAN EZ?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    most olvasom.és mikkor lesznek  visszahozva a termékeim?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Megnézem a videot is,Nézem meg a másik farmot ? Hol ?melyiket ? Hogyan?A munkaok hova vitték a termékeim?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Melyik raktarban vanak a termékeim? Hogy juttok hozza?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Ha több terméket takarítasz így be, mint amennyi a raktáradba befér, akkor elvileg beadja a biopiacra, vagy eladja. Hogy jól működik-e ez a programrész, azt nem tudom. Én amire használom, az mindig befér a raktárba, de nekem az meg is szokott lenni.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia! köszönöm szépen . én ezt nem tudtam .Biztos kicsit fura ahogy írok ,de nem minden betűm jo,ugy másolom őket.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Hát de én nem tudom megnyitni a biopiacom.Azt hogy kell?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    ÉS HA A CSIRKÉKET AKAROM MEGETETNI ÉS NINCS OTT AZ ARUS? VAGY NINCS PÉNZEM?AZ OLNAL NEM LEHET VALAMI CSINALNI?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    ÉS HA A CSIRKÉKET AKAROM MEGETETNI ÉS NINCS OTT AZ ARUS? VAGY NINCS PÉNZEM?AZ OLNAL NEM LEHET VALAMI CSINALNI?
    A csirkék megetetésénél nem kell árus. Rákattintasz az ólra, akkor megjelenik egy kör alakú úgynevezett menü több választási lehetőséggel, több féle táppal (síma, prémium, szuper, hínár, de lehet, hogy nem mindegyik van Neked). Közülük valamelyiket kiválasztva rá kell kattintani, és már vidáman csipegetnek a pipik, és 28 perc múlva megvan a tojás.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.09.2018
      és 28 perc múlva megvan a tojás.
    *13 perc múlva
  • Kispiros01 (HU1)Kispiros01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok, a  turbó betakarítás ikont jó lenne  máshová tenni, sok bosszúságot okozott már a véletlen kattintás, főleg bajnokság alatt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok, a  turbó betakarítás ikont jó lenne  máshová tenni, sok bosszúságot okozott már a véletlen kattintás, főleg bajnokság alatt.
    szia
    nem fogják átrakni, hisz pont ez a cél o:) - véleményem szrtn
    csak azt tudom ajánlani, h figyelj oda, mire kattintgatsz

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt