Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet keresés

Szövetkezet keresők: 80-as szint felettieknek

2

Hozzászólások

  • Hófehérke4 (HU1)Hófehérke4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Ide irtjátok a bemutatkozásotokat, ha 81-es szint felettiek vagytok.
    Sziasztok! :)
    Hófehérke4 vagyok,94-es szinten.Jelenleg egy passzív szövetkezetben vagyok,de egyedül játszani nem az igazi.Naponta 1 max 2x tudok jönni,
    Egy kellemes nyugis helyet keresek,ahol lehet játszani,de nem követelmény,hogy a faluligában és szövibajnokságon elsők legyünk.
    Köszönöm,elkeltem :)
  • mőjmöj (HU1)mőjmöj (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Üdv!
    möjmöj vagyok 160-as szinttel. naponta játszok1-2 órát de ha lehet többet is. Olyan szövetkezetet keresek, amelyben nem csak egyedül játszom:)!
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Üdv!
    möjmöj vagyok 160-as szinttel. naponta játszok1-2 órát de ha lehet többet is. Olyan szövetkezetet keresek, amelyben nem csak egyedül játszom:)!

    szia Gyere hozzánk Rainbow
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Üdv!
    möjmöj vagyok 160-as szinttel. naponta játszok1-2 órát de ha lehet többet is. Olyan szövetkezetet keresek, amelyben nem csak egyedül játszom:)!
    Várlak szeretettel, az -Összetartás- szöviben.
  • old farmer3 (HU1)old farmer3 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    old farmer3 vagyok
    Jelenleg egy passzív szövi tagja vagyok 119-es szinten. Nem tudok mindennap játszani, de egyedül unalmas.
    Keresek olyan szövetkezetet, ahol elfogadják azokat a napokat is ha nem lehetek mindég itt.
    Megszállott tagokhoz nem szeretnék belépni. Több mint három éve játszom, meg fordultam egy pár helyen, volt ahonnan kiraktak, mert napokig nem játszhattam, volt ahonnan magamtól jöttem / a társaság miatt /.
    Most csak játszani szeretnék a magam tempójában. Van aki így is elfogad?
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!
    old farmer3 vagyok
    Jelenleg egy passzív szövi tagja vagyok 119-es szinten. Nem tudok mindennap játszani, de egyedül unalmas.
    Keresek olyan szövetkezetet, ahol elfogadják azokat a napokat is ha nem lehetek mindég itt.
    Megszállott tagokhoz nem szeretnék belépni. Több mint három éve játszom, meg fordultam egy pár helyen, volt ahonnan kiraktak, mert napokig nem játszhattam, volt ahonnan magamtól jöttem / a társaság miatt /.
    Most csak játszani szeretnék a magam tempójában. Van aki így is elfogad?
    Szia! Mi szeretettel várunk, küldök meghívót.  Csodafarm szövetkezet, Egy  jó kedvű, aktív csapat vagyunk.
    sohasem unatkozunk.

  • manocska46 (HU1)manocska46 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 20.10.2017
    szép napot szeretnék csatlakozni szövetkezethez köszönöm kincsem0325 a farm neve

  • doreee (HU1)doreee (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! :)
    106os szinten vagyok és nem tagja egyik szövetkezetnek se. Ha van olyan szövetkezet,ahol nem gond az,ha nem tudok  minden nap jelen lenni,vagyis hosszan biztosan nem és jó hangulatú társaság van,akkor szívesen csatlakoznék valakihez. De sajnos több óra hosszat biztosan nem megy gyakran és nem akarok hátráltatni senkit se,akik teljesítményre mennek. 
  • csajcica (HU1)csajcica (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok szövit keresek  adribaba14 a farm neve :-)
  • lujo377 (HU1)lujo377 (HU1) Bejegyzések: 6
    doreee (HU1) mondta:
    Sziasztok! :)
    106os szinten vagyok és nem tagja egyik szövetkezetnek se. Ha van olyan szövetkezet,ahol nem gond az,ha nem tudok  minden nap jelen lenni,vagyis hosszan biztosan nem és jó hangulatú társaság van,akkor szívesen csatlakoznék valakihez. De sajnos több óra hosszat biztosan nem megy gyakran és nem akarok hátráltatni senkit se,akik teljesítményre mennek. 
    Szia :) Zsolti vagyok! :) amenyiben még szövit keresel, és napi szinten anyit megteszel hogy beköszönsz! Akkor a Vadnyugat TSZ-ben a helyed! 
    Üdv: Lujo377 (Zsolti)

  • syvett (HU1)syvett (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 02.02.2018
    Sziasztok!
    Szövetkezetet váltanék.... 230as szinten vagyok 2 farmot szeretnék átvinni egy másik szövetkezetbe. Olyan elvárásaim vannak, hogy összetartó szövetkezet legyen, együtt küzdjünk együtt tegyünk a közös érdekekért. Foglalkozzunk egymással is a közös cél érdekében. Nem szeretnék olyan szövit ahol kötelező befizetések vannak illetve kötelező napi farmozás.  
    Post edited by syvett (HU1) on
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24

    Szeretettel meghívunk a szövinkbe, az ilcsi-biofarmra. Három szabad helyünk van.

    Amit rólunk tudni kell:

    -21. szinten vagyunk

    - A kutatások nagy részével végeztünk, így jó árat kapunk a farmtermékekért.

    -Szeretjük a kihívásokat, a versenyek izgalmát, a pörgést

    -A projektekben, versenyekben aktívan részt veszünk.

    -Locsoljuk a szövifát, adóra nincs szükség.

    -Nagyon nem szeretjük, ha valaki bepirosodik, és nem jelezte előre.

    Ha Te is adrenalin függő vagy, köztünk a helyed!

    üdv:

    Zsóka

  • kmarika (HU1)kmarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok 117-es szinten vagyok aktív szövit keresek!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok 117-es szinten vagyok aktív szövit keresek!
    Szia Marika!
    Az -Összetartás- szövetkezet szeretettel vár. Bár én most szabadságon vagyok, de tiszta szívből ajánlom Neked. Ha minden nap játszol, ott megtalálod a helyed. Jelentkezz bátran.
    További jó játékot, sok sikert kívánok Neked.

  • zzzzzzzz (HU1)zzzzzzzz (HU1) Bejegyzések: 11
    Hali.
    191-es szinten vagyok. Sajnos kevés időm van Itt lenni. Naponta egyszer vagyok, fejlesztésekből kiveszem a részem, mint szövetkezeti falu .
    Ha valakit rédekel jelezze

  • felügyelő (HU1)felügyelő (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok,   jól müködő, aktív szövibe szívesen belépnék 186 szinten vagyok.klara57

    Szia Mi szerintem azok vagyunk BIKINIFENÉK szívesen látunk

  • BigGizus (HU1)BigGizus (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok. szővit keresek 111 szinten vagyok.
  • Rodophe (HU1)Rodophe (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.08.2018
    Sziasztok! 86. szintű farmocskámnak keresek Szövetkezetet! 
    Köszönöm, már találtam Szövetkezetet!
    Post edited by Rodophe (HU1) on
  • Bipne1 (HU1)Bipne1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 134
    Szövetkezetet keresek olyan céllal ahol a tagok rendesek .és szívesen csinálják a szövetkezeti küldetéseket.  Én195-ÖS SZINTEN VAGYOK, Legalább 160-170 közötti szinten tartó szövetkezetekbe jelentkeznénk
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Bipne1 (HU1) mondta:
    Szövetkezetet keresek olyan céllal ahol a tagok rendesek .és szívesen csinálják a szövetkezeti küldetéseket.  Én195-ÖS SZINTEN VAGYOK, Legalább 160-170 közötti szinten tartó szövetkezetekbe jelentkeznénk
    Várlak szeretettel az -Összetartás- szövetkezetben. 249. szinten vagyunk, a 27. helyen a nagy ranglistában.

  • Magyari Attilán (HU1)Magyari Attilán (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    ILCSI-BIOSZÖVI sZERETETTEL VÁR
  • csöre (HU1)csöre (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok  Szövit keresek 151 -es szinten vagyok. Napi szinten játszom ahogy a munkám meg engedi  ,nem éjjel nappal , de igyekszem részt venni amiben csak tudok .
  • aandika018 (HU1)aandika018 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Sziasztok! Szövit keresek 209-es szinten vagyok! Igyekszem mindennap belépni, de előfordul hogy nem sikerül! Ahogy a munkám engedi, úgy játszom! A játék öröméért játszom, nem azért hogy mindenáron teljesitve legyenek a feladatok! A családdal is kell foglalkozni, nem egész nap itt ülni! Persze ha ráérek csinálom becsülettel!Ha valakinek igy is megfelelek, írjon! aandika018 játékosnevem!
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Szövit keresek 209-es szinten vagyok! Igyekszem mindennap belépni, de előfordul hogy nem sikerül! Ahogy a munkám engedi, úgy játszom! A játék öröméért játszom, nem azért hogy mindenáron teljesitve legyenek a feladatok! A családdal is kell foglalkozni, nem egész nap itt ülni! Persze ha ráérek csinálom becsülettel!Ha valakinek igy is megfelelek, írjon! aandika018 játékosnevem!
    Ha gondolod jelentkezz a Cikázó cCklonba
  • Katalin 45 (HU1)Katalin 45 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok  a163-as szinten vagyok, február óta játszom.Szövit keresek, olyan haladósat.
  • inf3ct3d (HU1)inf3ct3d (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Álomvilág szövit keresek
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    350 szinten vagyok egy szöviben, ami akadozva megy! Szeretnék váltani, egy kicsit mozgalmasabb szövire! Napi szinten játszom a játék öröméért! Ha valaki befogadna megköszönném! Farmnevem: teréz
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    A Virágzó Zsófarm szeretettel vár!
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Teréz (HU1) mondta:
    350 szinten vagyok egy szöviben, ami akadozva megy! Szeretnék váltani, egy kicsit mozgalmasabb szövire! Napi szinten játszom a játék öröméért! Ha valaki befogadna megköszönném! Farmnevem: teréz
    Gyere hozzánk, a Virágzó Zsófarm Téged akar!
  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sziasztok .Látom szövit kerestek. Nálam van szabad hely. Szívesen várok bárkit. Nálam nincs se milyen belépő díj. Itt csak játszani kell. Várlak benneteket. Üdv :  Mamica  Csallóköz T:SZ

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt