Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1106113

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Tegnap este fél tizenkettőkor vége volt az aranyhal mentésnek, én előtte kiléptem a játékból, valahol a pár századik helyen állva, ahol a két jutalom közül az egyik a másfél órás felező lett volna. Reggel amikor beléptem, a felező jutalommal nem találkoztam.
    Miért lehet ez?
    Előfordul nálam is, hogy nem jelenik meg a felező, pld. mikor van a szövis dobozolás, és másnap lépek be, ki is írja, hogy milyen jutalmakat kaptam, mégsem jelenik meg a felező. Nálam ilyenkor egy ki-belépés megoldja a problémát.
    Hát akkor ez elúszott :( Ki-be lépkedtem többször is, de semmi :(
    Lehet, hogy a felező jutalom elindul, akár játékban vagyok, akár nem? Nem egy fair megoldás, de a GGS-től minden kitelik :(
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Hát akkor ez elúszott :( Ki-be lépkedtem többször is, de semmi :(
    Lehet, hogy a felező jutalom elindul, akár játékban vagyok, akár nem? Nem egy fair megoldás, de a GGS-től minden kitelik :(
    Valószínű pedig, hogy ez lesz a gond :-( Elindult, és mire beléptél, lejárt. Egyetlen egy felező van, amit lehet késleltetve elindítani, az a szövis dobozolás végén nyert felező. Ott ki kell választani több jutalom közül, hogy mit szeretnél megkapni, és addig a felező nem indul el, amíg nem választasz jutalmakat. Itt az aranyhalmentésnél nincs ilyen jutalomválasztási lehetőség, így mindenképp elindul :-/ 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Hát akkor ez elúszott :( Ki-be lépkedtem többször is, de semmi :(
    Lehet, hogy a felező jutalom elindul, akár játékban vagyok, akár nem? Nem egy fair megoldás, de a GGS-től minden kitelik :(
    Valószínű pedig, hogy ez lesz a gond :-( Elindult, és mire beléptél, lejárt. Egyetlen egy felező van, amit lehet késleltetve elindítani, az a szövis dobozolás végén nyert felező. Ott ki kell választani több jutalom közül, hogy mit szeretnél megkapni, és addig a felező nem indul el, amíg nem választasz jutalmakat. Itt az aranyhalmentésnél nincs ilyen jutalomválasztási lehetőség, így mindenképp elindul :-/ 
    Hát akkor most már ezt is tudom, ha el nem felejtem a legközelebbi aranyhalmentésig...
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Igen, biztos, hogy a felező elindul az event végén. Én először egy 12 órásat nyertem és amikor beléptem reggel, már csak néhány óra volt belőle hátra.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, jól tudom hogy a szövetkezeten belüli játékosokat nem szabad toborozni? Állandóan zaklatják őket, ráadásul nagy szövik, akiknek ezt tudniuk kellene. Mit lehet ez ellen tenni? Köszi a választ
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok, jól tudom hogy a szövetkezeten belüli játékosokat nem szabad toborozni? Állandóan zaklatják őket, ráadásul nagy szövik, akiknek ezt tudniuk kellene. Mit lehet ez ellen tenni? Köszi a választ
    Nem jól tudod. Semmi nem tiltja. Aki menni akar, azért nem kár, én mindig ezt mondom.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok, jól tudom hogy a szövetkezeten belüli játékosokat nem szabad toborozni? Állandóan zaklatják őket, ráadásul nagy szövik, akiknek ezt tudniuk kellene. Mit lehet ez ellen tenni? Köszi a választ
    Nem jól tudod. Semmi nem tiltja. Aki menni akar, azért nem kár, én mindig ezt mondom.
    Köszönöm
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Ha valakinek meg van a Júniusi esemény naptár és megosztaná .? Meg köszönném!:)
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Ha valakinek meg van a Júniusi esemény naptár és megosztaná .? Meg köszönném!:)

    Itt az angol:



    Itt a német:  



    A  képet sajnos nem forditja le a Chrome 

    Ilse

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ilse (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Ha valakinek meg van a Júniusi esemény naptár és megosztaná .? Meg köszönném!:)

    Itt az angol:



    Itt a német:  



    A  képet sajnos nem forditja le a Chrome 

    Ilse

    Júniusi esemény naptár: ( ez még változhat, akkor átirom majd )

    jún. 1 - 8-ig Földönkívüli event
    jún. 2 - 5-ig Halas kemény munka kaland
    jún. 4 - 9-ig Kulináris kampány
    jún. 6 - 9-ig Szövetkezeti bajnokság + Shinkei iskola
    jún. 8tól Lovas Szezon
    jún. 9 - 18-ig Aranyhalmentés esemény
    jún. 9 - 16-ig Hawaii event
    jún 12én az Édességfarm véget ér
    jún. 10 - 13-ig Szövetkezeti kemény munka kaland
    jún. 15 - 18-ig Szövetkezeti bajnokság + Shinkei iskola
    jún. 17 - 24-ig - Természet esemény
    jún. 18től - Trópusi sziget farm 
    jún. 20 - 23-ig Kemény munka kaland
    jún. 24 - 27-ig Szövetkezeti kemény munka kaland
    jún. 25től - Meseidő esemény
    jún. 29től - Szövetkezeti bajnokság + Shinkei iskola

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Ilse (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Ha valakinek meg van a Júniusi esemény naptár és megosztaná .? Meg köszönném!:)

    Itt az angol:



    Itt a német:  



    A  képet sajnos nem forditja le a Chrome 

    Ilse

    Júniusi esemény naptár: ( ez még változhat, akkor átirom majd )

    jún. 1 - 8-ig Földönkívüli event
    jún. 2 - 5-ig Halas kemény munka kaland
    jún. 4 - 9-ig Kulináris kampány
    jún. 6 - 9-ig Szövetkezeti bajnokság + Shinkei iskola
    jún. 8tól Lovas Szezon
    jún. 9 - 18-ig Aranyhalmentés esemény
    jún. 9 - 16-ig Hawaii event
    jún 12én az Édességfarm véget ér
    jún. 10 - 13-ig Szövetkezeti kemény munka kaland
    jún. 15 - 18-ig Szövetkezeti bajnokság + Shinkei iskola
    jún. 17 - 24-ig - Természet esemény
    jún. 18től - Trópusi sziget farm 
    jún. 20 - 23-ig Kemény munka kaland
    jún. 24 - 27-ig Szövetkezeti kemény munka kaland
    jún. 25től - Meseidő esemény
    jún. 29től - Szövetkezeti bajnokság + Shinkei iskola

    köszönöm szépen!
  • Angel (HU1)Angel (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok ! Régen nem játszottam.kérdezni szeretném mi ez az egyszeri épitési hely, hova hogyan kell használni? Köszönöm a választ
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Angel (HU1) mondta:
    Sziasztok ! Régen nem játszottam.kérdezni szeretném mi ez az egyszeri épitési hely, hova hogyan kell használni? Köszönöm a választ
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/175308/marcius-21-i-frissites-uj-jutalmak-es-meghosszabbitott-leallasido#latest



  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 30.06.2018


    BigFarm események - 2018. július

    WascallyWabbit Hozzászólások: 3851 Moderátor> 



    A @Sheila NOLA Gal (US1)  és a listás formátumot előnyben részesítők számára: 

    Tematikus esemény: Ázsia 03/07/2018 - 2013/10/07

    Horgászat Kemény munkás esemény 04/07/2018 - 07/07/2018

    Arany halak megmentése 05/07/2018 - 2013/07/14

    Shinkei-Suijaku 08/07/2018 - 11/07/2018

    Szövetkezeti bajnokság 08/07/2018 - 11/07/2018

    Tematikus esemény: Élelmiszerautó 09/07/2018 - 2013/07/14

    Tematikus esemény: UFO 11/07/2018 - 18/07/2018

    Szövetkezeti kemény munkás esemény 12/07/2018 - 15/07/2018

    Tematikus rendezvény: Hawaii 19/07/2018 - 26/07/2018

    Shinkei-Suijaku 21/07/2018 - 24/07/2018

    Szövetkezeti bajnokság 21/07/2018 - 24/07/2018

    Téli Farm 24/07/2018 - 23/08/2018

    Tematikus rendezvény: Kemping 27/07/2018 - 03/08/2018



    ******************************************************************

  • Lolek (HU1)Lolek (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    sziasztok kérdésem lenne azzal kapcsolatban hogy hol található részletes leírás a játék menetéről? 
    pl. hányas színtől tudok venni halászhajót,és fejleszthetem a hajó építőt.?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Lolek (HU1) mondta:
    sziasztok kérdésem lenne azzal kapcsolatban hogy hol található részletes leírás a játék menetéről? 
    pl. hányas színtől tudok venni halászhajót,és fejleszthetem a hajó építőt.?
    Sajnos pontos leírás nem létezik :smile:
    Ami megjelent az idők folyamán, azt itt találod:


  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 16.07.2018
    Lolek (HU1) mondta:
    sziasztok kérdésem lenne azzal kapcsolatban hogy hol található részletes leírás a játék menetéről? 
    pl. hányas színtől tudok venni halászhajót,és fejleszthetem a hajó építőt.?
    Szia,
    Rengeteg ismeretre lesz szükséged a játék folyamán.
    Minden alkalommal megtalálod a javasolt feladatokat a bal oldali panelen.
    Vannak olyan javaslatok, ami *csak* + jutalmat ad, de vannak olyanok is amik elvégzése nélkül nem jutsz tovább a játékban.
    Ilyen feladatok Oleg, Horgászással kapcsolatos kérései.

    Elsőként azokat kell elvégezni, utána lehet csak a Mélytengeri halászatot elkezdeni.

    A játék során javaslom, hogy a leírásokat olvasd el, illetve, maga a játék is *vezet* a következő szintekre.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128157/big-farm-lexikon-avagy-leirasok-gyujtemenye#latest

    További jó játékot, sok sikert!
    Buba
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    A GGS megint vicces kedvében van:
    http://prntscr.com/k70gzx
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, tudtok olyan játékost aki jól tud angol szöveget fordítani? Megköszönném, ha megírnátok. Köszönöm
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok, tudtok olyan játékost aki jól tud angol szöveget fordítani? Megköszönném, ha megírnátok. Köszönöm
    Szia,

    Javaslom, hogy kicsit kreatívan áll a kérdéshez:)

    Van egy szuper oldal
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/129374/mikor-fordulj-segitsegert-a-big-farm-uegyfelszolgalatahoz-valaszok-kepekkel

    Tudom ez magyar, de az angol is hasonló, még az is elképzelhető, van a Fórumon fordítása. Én nem kerestem tovább:)
    Van a google-nak egy szintén jól használható fordítója, amiben magyar -angol fordítást megcsinálhatod.

    https://translate.google.hu/?hl=hu

    Igen, kicsit macerás, de más nem küldheti el helyetted a panaszt, a saját farmodról kell az megtenni.

    Sok sikert!
    Buba
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, kérdezném, hogy hogyan lehet játékost letiltani, hogy ne kapjak levelet tőle. A figyelmen hagyásnál hiába írtam be, akkor is kaptam, de most már oda semmit nem tudok beírni. Köszönöm
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    A beérkezett üzenetet megnyitva a küldő neve mellet van egy ikon. (ember és a piros áthúzott karika) Talán ha arra rákattintasz, akkor működik.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Ha valaki tudja az augusztusi  esemény naptár és közzé tenné ,nagyon megköszönném:)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 31.07.2018



    Bocs, a német fórumon volt egy naptár, azt kitettem ide, azután láttam, hogy valami régebbi info volt, ami azóta változott.

    szóval ott sincs semmi konkrétum.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Ha valaki tudja az augusztusi  esemény naptár és közzé tenné ,nagyon megköszönném:)
    szia
    egyik szövitársamtól az infó, fészről

     Íme az augusztusi eseménynaptár.

    01-08. Kulináris kampány
     03-06 Kemény munka  kaland (egyéni)
     04-11 Meseidő event
     07-16 Aranyhal mentés
     07-10 Szöviverseny
     10-18 O-bon fesztivál
     11-14 Kemény munka  kaland (halas)
     12-19 Ázsia event
     20-27 Ufó event
     23-26 Szöviverseny
     28-31 Kemény munka kaland (szövis)
     28-01 Hawaii event

    persze a GGS a változtatás jogát fenntartja :)
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok , egy kis segítséget kérnék. A virágon a hajó alsó két ablaka akkor nyílik ki, ha valamilyen kalandot elvégez a játékos, milyen kalandról van szó? Köszi a választ
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok , egy kis segítséget kérnék. A virágon a hajó alsó két ablaka akkor nyílik ki, ha valamilyen kalandot elvégez a játékos, milyen kalandról van szó? Köszi a választ

    Írtam a másikon. :)
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    A homárcsapda szerintetek sem való semmire? Merthogy a homáros karikában nincsen másfajta hal... De akkor miért adják a kemény munka kalandban?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    A homárcsapda szerintetek sem való semmire? Merthogy a homáros karikában nincsen másfajta hal... De akkor miért adják a kemény munka kalandban?
    Szerintem se lehet használni semmire, maximum esetleg valamilyen karácsonyi eventben valamire becserélni.
    Hogy miért adják? Szerintem a jutalomlistából programtechnikailag bonyodalmas lenne kivenni, és hogy kinek melyik jutalom kell, azzal megint nem foglalkoznak. Ettől ésszerűbb magyarázatot én nem tudok.
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Sziasztok!

    A faluvásár nekem nem egészen egyértelmú.Mindenkinél megjelenik az eventhez hasonló épület, tehát bárki elindithatja.Jó lenne tudni, hogy ez közös szövetkezeti feladat, vagy egyéni.Elöre is köszönöm a segítséget. Erika

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt