Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arany eltünés

Az utóbbi időben rendszeresen eltűnik az aranypénzemből nem kevés. Nem vásárolok olyasmit, amire arannyal kellene fizetni. 3690 aranyam volt még pár napja, mára csak 360 maradt. Hova tűnik? Ha tud valaki segítsen. A supportnak nem tudok írni, mert nem tudok sem németül, sem angolul.

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    sajnos ebben nem tudunk segíteni. Próbáld a google fordítóval és képeket is kellene csinálnod. Feljegyezni az időpontokat. Biztosan meg fogják érteni.

    Senki nem járhatott a farmodon, nem adtad ki a jelszavad?
  • liv2000 (HU1)liv2000 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Ez nemrég velem is megesett. Volt több, mint 1200 aranyam, erre másnapra lenullázódott. Azt hittem, hogy figyelmetlen voltam és vettem valamit, de akkor megnyugodtam, hogy mással is megesett.
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    manak (HU1) mondta:
    Az utóbbi időben rendszeresen eltűnik az aranypénzemből nem kevés. Nem vásárolok olyasmit, amire arannyal kellene fizetni. 3690 aranyam volt még pár napja, mára csak 360 maradt. Hova tűnik? Ha tud valaki segítsen. A supportnak nem tudok írni, mert nem tudok sem németül, sem angolul.

    ez egy teljesen megszokott probléma. Nekem is gyakran eltűnik. Nemrég 2000-nél többől lett 500. Ez azért van, mert a programozók gerince nem éppen egyenes. Ez egy olyan játék, ahol arra utaznak, hogy mellékattints és elveszítsd az aranyad. Hol az aranymentes kattintás helyét változtatják, hol olyan helyre teszik az újaknál, az aranymentes kattintást, ahol másiknál arannyal fizetés van. , stb. Mindenesetre ez az a játék, hol sosem kérdeznek rá biztosan arannyal akarsz fizetni? Ahol nincs lehetőség talonba (raktárba) tenni az aranyad. Ebben a játékban nem vezetnek - neked is látható - .statisztikát arról mire költöttél. Amikor begyűjtesz valamit annyi szar jelenik meg, hogy nem is látod hova kattintasz. Egyszóval mindent megtesznek azért, hogy akaratod ellenére is költsd az aranyaid. Egy jól működő megoldás: nem veszel aranyat és tudomásul veszed, ami ebül jön, ebül is megy.Én már több éve játszom, de még egyetlen Ft-t sem költöttem erre a játékra, miközben más játékaimra fizetek kb. havi 1-2000 Ft-t.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt