Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Kemény munka a kaland - de most nem éri meg

Sziasztok!

A mostani kemény munka a kaland játékelemmel két problémám is van:
- tegnap 4 megrakott hajóm várta, hogy elfogyjon az előző csomagolnivaló, amikor megtörtént betakarítottam a következő csomagolnivalót, nem is keveset, mert a mérő 10-es állásba ugrott, de azt láttam, hogy csak 10 percre elegendő csomagolnivaló van, és a 10 perc lejárta után ki is ürült a tartály. Lehetséges ez?
- a mai karbantartás előtt 9-es fokozatban volt a csomagoló több mint 1 napra való homárral, a karbantartás után üres a tartály és osztrigát vár.
Mi történt?
Köszi!
I'gor (Ajgor)

Hozzászólások

  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Nálam ugyan ez a probléma

  • FreeFarmergirl (HU1)FreeFarmergirl (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

    Sziasztok!

    Nálam is 15-ön ment volna végig homárral, erre lenullázott mindent és osztrigát kért.

  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Nekem meg újra kezdte a játékot köszönöm a kétnapi munkám újra indul???????
    Kell a karbantartás, hogy nehogy tudjunk normálisan játszani,mindent el kell cseszni csak hogy vegyük az aranyat,mer anélkül már nem lehet játszani se????

  • Dettulandusz (HU1)Dettulandusz (HU1) Bejegyzések: 2
    Nekem is újrakezdte a játékot! Bosszantó !!!!  Két napi munka elveszett?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    sziasztok

    én beléptem Flash-el, majd HTML5-el és újra Flash-el

    így visszakaptam a dobozolósomat, folytatódik

    lehet nem kell váltogatni, csak 2x-3x újraindítani a játékot

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    éN IS ÚJRAINDÍTOTTAM , VISSZAKAPTAM A MEGSZERZETT 45/50 ET,M DE OSZTRIGÁT KÉRT ÉS TONHALAT.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Tica54 (HU1) mondta:
    éN IS ÚJRAINDÍTOTTAM , VISSZAKAPTAM A MEGSZERZETT 45/50 ET,M DE OSZTRIGÁT KÉRT ÉS TONHALAT.
    szerencsés vagy :D nálam sajna u. úgy a tonhalat kérte mint előtte, de azom nincs :/, mert persze még csak vízet se adott tegnap se, h foghattam volna
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én beléptem Flash segítségével, majd átmentem a HTML5-re. Aztán kiléptem, meg vissza. Így is, úgy is. Böngészőt váltottam, ugráltam a Flash és a HTML5 között. Megint újra indítottam és sehol semmi változás. Kezdhetem újra nulla ponttal és van még 7 óra a befejezésig.
    Remek! Csak így tovább!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Én beléptem Flash segítségével, majd átmentem a HTML5-re. Aztán kiléptem, meg vissza. Így is, úgy is. Böngészőt váltottam, ugráltam a Flash és a HTML5 között. Megint újra indítottam és sehol semmi változás. Kezdhetem újra nulla ponttal és van még 7 óra a befejezésig.
    Remek! Csak így tovább!
    sajnálom, h nem jött össze...
    akkor nekem és Ticának szerencsénk van, meg a szövinkben pár játékosnak
    nekünk sikerült folytatni, bár a + pontok eltűntek
  • tüneményes (HU1)tüneményes (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Én is ugyanúgy jártam, mint Kiskapa.
    Nagyszerű ez a "meglepetés" ! 
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Az a baj, hogy a Flash sütijeit, a böngészők előzményeit, sütijeit is töröltem előtte. Lefuttattam a Ccleanert. (Ahogy a modik szokták mondani: Takaríts, törölj, tisztíts!) De hiába minden, nincs változás. Már kimérgelődtem magam. Az összes hajómat kiürítettem és kiküldtem új vizekre. Nemsokára kapok új halászhelyet, a maradék hajókat is kiküldöm és nem érdekel tovább a dobozolós. 
    Ennyi volt. Így jártam. De ez csak játék! :)
  • Morzsa7 (HU1)Morzsa7 (HU1) Bejegyzések: 4
    Morzsa7  (HU1)

    Morzsa7  108 szint 
     A kemény munka játékkal ugyanaz a gondom, mint a fenti hozzászólóknak
    10 pont/másodperccel   ment a játék. karbantartás után elölről kezdte osztrigával.  Volt már olyan is , hogy megvolt mennyi ideig megy az a halfajta,majd gondoltak egyet és megváltoztatták , tovább léptek. így  megállt a játék,.Ez a   játék  nem igazi.  Azt írták egyszer nekem, hogy 7-es fordulattal meglehet  nyerni. Próbálják ki.
    A kért halfajtát nem teszik a vízbe. Sok probléma van vele. Kérem javítsák, mert ez már nem igazi játék. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.05.2018
    Az a baj, hogy a Flash sütijeit, a böngészők előzményeit, sütijeit is töröltem előtte. Lefuttattam a Ccleanert. (Ahogy a modik szokták mondani: Takaríts, törölj, tisztíts!) De hiába minden, nincs változás. Már kimérgelődtem magam. Az összes hajómat kiürítettem és kiküldtem új vizekre. Nemsokára kapok új halászhelyet, a maradék hajókat is kiküldöm és nem érdekel tovább a dobozolós. 
    Ennyi volt. Így jártam. De ez csak játék! :)
    lehet, h ebben az esetben nem volt szerencsés a sütiket és stb-t törölni
    talán legközelebb előbb érdemes bemenni a farmra, szétnézni, ráfrissíteni 1x-2x, és ha nem javul akkor törölgetni
    bár persze mindig ezt hangoztatjuk, h ilyenkor ez az első, de itt a példa rá, h talán mégsem.......

    Morzsa7  (HU1)

    Morzsa7  108 szint 
     A kemény munka játékkal ugyanaz a gondom, mint a fenti hozzászólóknak
    10 pont/másodperccel   ment a játék. karbantartás után elölről kezdte osztrigával.  Volt már olyan is , hogy megvolt mennyi ideig megy az a halfajta,majd gondoltak egyet és megváltoztatták , tovább léptek. így  megállt a játék,.Ez a   játék  nem igazi.  Azt írták egyszer nekem, hogy 7-es fordulattal meglehet  nyerni. Próbálják ki.
    A kért halfajtát nem teszik a vízbe. Sok probléma van vele. Kérem javítsák, mert ez már nem igazi játék. 
    kedves Morzsa
    el kell, h keserítselek, mert itt sajnos senki sem tud javítani semmit se, mivel mi is csak u. olyan játékosok vagyunk, mint te
    leírjuk a problémáinkat, próbálunk egymásnak segíteni
    mivel Moderátorunk nincsen, aki továbbítsa a megfelelő helyre a hibákat, így az Ügyfélszolgálatnak kell megírnod a kérésedet, de sajnos ők magyarul nem tudnak. leginkább angolul vagy németül tudsz velük kommunikálni
  • Milán06 (HU1)Milán06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Morzsa7  HU1

     Akkor így jártunk, kérem  közvetítsék az illetékesek felé. a sok ember panaszát. Ez rontja a játék kedvet és a részvételt Magyarországon.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Morzsa7  HU1

     Akkor így jártunk, kérem  közvetítsék az illetékesek felé. a sok ember panaszát. Ez rontja a játék kedvet és a részvételt Magyarországon.
    neked is csak azt tudom írni, mint Morzsának
    nincs aki közvetítse az illetékesek felé a sok panaszt, mivel nincs Moderátorunk
    mi magunk tehetjük meg az Ügyfélszolgálatnak írva - leginkább angol vagy német nyelven, mert ők bizony magyarul nem tudnak :)
  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Nagyon okosan ki "találtátok" hogy tegyetek tönkre játékot az állandó javítgatással,mert nem volt jó eddig.
    Eljutottam 1200000-pontig kaptam 2 jegyet arany bányászatra 3 nap alatt,most meg 3 nap alatt a háromszorosát 1 db jegyért hát ez a játék!!!!!!!    NEKTEK  úgy látszik nagyon sokan játszunk le kell csökkenteni a taglétszámot nagyon sokan itt fogják hagyni a játékot,de lehet ezt akarjátok?????
    Külditek állandóan az elégedettségi teszteket ???minek ha el sem olvassa senki??

    Üdv:zsiga111
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kedves zsiga111!
    Nekem tök mindegy, hogy TE mennyire mérgelődsz, de az, hogy engem és azokat a társaimat is felelősnek tartod, akik idejönnek, beszélgetnek, megpróbálnak tanácsot adni, az engem bosszant. Ez egy beszélgetős topik, itt csak játékosok vannak, se moderátor, se CM, se senki a GGS-től. Ha gondod van a GGS fejlesztőivel, tulajdonosaival, akkor kérlek írj nekik bátran a Supportra/Központba, de javaslom, hogy ne magyarul, mert ott senki nem érti a magyart. Ha TE kimaradsz innen, őszintén mondom, engem a legkevésbé sem fog zavarni. De véletlenül sem akarlak a kilépésre biztatni! A döntés a Te kezedben van.
    Tisztelettel: egy játékos
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ajgor (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A mostani kemény munka a kaland játékelemmel két problémám is van:
    - tegnap 4 megrakott hajóm várta, hogy elfogyjon az előző csomagolnivaló, amikor megtörtént betakarítottam a következő csomagolnivalót, nem is keveset, mert a mérő 10-es állásba ugrott, de azt láttam, hogy csak 10 percre elegendő csomagolnivaló van, és a 10 perc lejárta után ki is ürült a tartály. Lehetséges ez?
    - a mai karbantartás előtt 9-es fokozatban volt a csomagoló több mint 1 napra való homárral, a karbantartás után üres a tartály és osztrigát vár.
    Mi történt?
    Köszi!
    I'gor (Ajgor)
    A karbantartási hiba mindannyiunkát érintette, ezt olvashatod fentebb is. Ebben a játékban elég sokszor van ilyen. 
    A másik problémádra válasz: a különféle halfajtáknak különféle a dobozolási grafikonja. A bigfarmplus weboldalon olvashatsz róla egyéb sok hasznos információ mellett. Igen, a homár, a kardhal, a lazac és a tőkehal 10-esre átugorva csak 10 percig megy és döntheted bele a halat, csak 1-2 perccel hosszabbodik meg a dobozolási idő. Ezeknek az információknak a birtokába kell kerülni, hogy jól tudj dobozolni.
  • lovievi (HU1)lovievi (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Én meg benne voltam az első 10-ben.  :-(((
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Kedves Kiskapa!
    Sokszor olvashatjuk Tőled, h ez csak egy játék! Sokmindennel egyetértek, amit írsz, írtál a különböző topikokban, de sok esetben eltér a véleményünk (szerencsére :smile: ). Teljesen igazad van abban, h ez csak 1 játék, nem vérre megy. De!, és nagyon hangsúlyosan de, a játékot azért játszuk, h élvezzük és kikapcsolódjunk! Ez a játék viszont lassan semmi örömöt nem hoz, csak egyre több bosszúságot, már nem annyira kikapcsolódás,mint inkább idegbaj a sokasodó hibák miatt. Nagyon örülök, ha valaki még élvezni tudja, és játéknak fogja fel a dolgot, de sokakkal együtt már nekem is nagyon elegem van. Szerintem már nincs olyan eleme, amit még nem rontottak volna el, nem tettek volna tönkre.
    A pozitív hozzáállásod példamutató, de nincs mindenkinek annyi türelme, mint Neked!
    Üdv: Marika
  • Ajgor (HU1)Ajgor (HU1) Bejegyzések: 2
    Egyébként a számláló megy tovább, de csak akkor látod két
    Ajgor (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A mostani kemény munka a kaland játékelemmel két problémám is van:
    - tegnap 4 megrakott hajóm várta, hogy elfogyjon az előző csomagolnivaló, amikor megtörtént betakarítottam a következő csomagolnivalót, nem is keveset, mert a mérő 10-es állásba ugrott, de azt láttam, hogy csak 10 percre elegendő csomagolnivaló van, és a 10 perc lejárta után ki is ürült a tartály. Lehetséges ez?
    - a mai karbantartás előtt 9-es fokozatban volt a csomagoló több mint 1 napra való homárral, a karbantartás után üres a tartály és osztrigát vár.
    Mi történt?
    Köszi!
    I'gor (Ajgor)
    A karbantartási hiba mindannyiunkát érintette, ezt olvashatod fentebb is. Ebben a játékban elég sokszor van ilyen. 
    A másik problémádra válasz: a különféle halfajtáknak különféle a dobozolási grafikonja. A bigfarmplus weboldalon olvashatsz róla egyéb sok hasznos információ mellett. Igen, a homár, a kardhal, a lazac és a tőkehal 10-esre átugorva csak 10 percig megy és döntheted bele a halat, csak 1-2 perccel hosszabbodik meg a dobozolási idő. Ezeknek az információknak a birtokába kell kerülni, hogy jól tudj dobozolni.

    Köszi!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    manka (HU1) mondta:
    Kedves Kiskapa!
    Sokszor olvashatjuk Tőled, h ez csak egy játék! Sokmindennel egyetértek, amit írsz, írtál a különböző topikokban, de sok esetben eltér a véleményünk (szerencsére :smile: ). Teljesen igazad van abban, h ez csak 1 játék, nem vérre megy. De!, és nagyon hangsúlyosan de, a játékot azért játszuk, h élvezzük és kikapcsolódjunk! Ez a játék viszont lassan semmi örömöt nem hoz, csak egyre több bosszúságot, már nem annyira kikapcsolódás,mint inkább idegbaj a sokasodó hibák miatt. Nagyon örülök, ha valaki még élvezni tudja, és játéknak fogja fel a dolgot, de sokakkal együtt már nekem is nagyon elegem van. Szerintem már nincs olyan eleme, amit még nem rontottak volna el, nem tettek volna tönkre.
    A pozitív hozzáállásod példamutató, de nincs mindenkinek annyi türelme, mint Neked!
    Üdv: Marika
    Kedves Marika!
    Bocsánat, hogy csak most tudok válaszolni, de az elmúlt hetet a kórház kardiológiáján töltöttem, tegnap délben engedtek csak ki, azóta vagyok "szabadlábon". Igazad van, a játékban sok a hiba, a fejlesztések egy része szerintem is átgondolatlan. Az is igaz, hogy nekem több időm van, mint egy átlagos játékosnak, mert én bizony nyugállományú "semmittevő!" vagyok három és fél éve. Más internetes, gazdálkodós játékban is rendszeresen játszok. Onnan is tudom, hogy - ott is - egyre inkább a pénzre megy ki a játék, nem arra, hogy a játékosok örömmel jöjjenek ide. Arra viszont nem biztos, hogy gondolnak, hogy az elégedetlen játékos elmegy ÉS ismerősein keresztül is elriaszt másokat attól, hogy új játékosként idejöjjenek. Tapasztalatom szerint az elégedetlen, elment ügyfelet visszahozni, csaknem lehetetlen. A valós életben (csak az arányok kedvéért írom) egy étteremmel elégedetlen vendég elriaszt húsz lehetséges jövőbeli vendéget, de csak húsz elégedett vendég ajánl majd egy potenciális vendéget. Szóval nagyon rossz a GGS stratégiája! Ettől függetlenül én még a játékkal játszok, de ha továbbra is így halad a fejlesztés, hát akkor .... A többit tessék hozzágondolni! :)
    Üdvözlettel: egy 66. évet betöltött, de játszani szerető örökifjú!
    Tihamér
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok !Örömmel vettem, hogy a fejlesztők megoldották a pár perces szünet utáni automatikus leállást. A karbantartás óta nem kell újra belépni!Köszönöm!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt