Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

a kemény munka

A kemény munka kaland miért csak  1.200.000-ig van nálam?

Hozzászólások

  • jozsfarm (HU1)jozsfarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    A farm szintem 271, a halászati 119.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    A kemény munka kaland miért csak  1.200.000-ig van nálam?
    Szia!
    Ez a legújabb változtatás. Van akinek 30, másnak 50 ajándék, az egyiknek van bányászati, a másiknak nincs. Az én halászati szintem alacsonyabb a tiédnél, nekem 50 ajándékom van, tele lim-lommal, a bányászati pedig több, mint 3 millió pontért kapható. 
    Nincs logika, csak magyarázkodás, mert így éri meg jobban a GGS-nek.
    Marika
  • jozsfarm (HU1)jozsfarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Köszönöm Marika, tényleg nincs logika.
    Üdv.:Józsi
  • jozsfarm (HU1)jozsfarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Köszönöm, most változott és 50 ajándék lett:

    Üdv::Józsi
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok!
    Én 305-ös szintű vagyok , horgászatom meg 132-es szintű.
    Nekem 30 ajándékot ír ki de aranybányász engedély nincs közte :(
    Igaz 9- 11 - 43db építési zseton van közte.
    Ez a bele piszkálás megint arra lett jó akik még eddig nem hagyták abba azok abba hagyják vagy lájtosabban jöjjenek játszani.
    Az az érzésem ez a játék a  GGS-nek már nyüg, úgy mint már sok játékosnak is.

    Üdv.Manka54
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Futtassatok big dokit, vagy ha nincsen, akkor a böngészőtökből előzményeket, és át vált a dobozolás. Meg jelenik az 50 jutalom.
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    köszi, teljesen más ajándékok lettek így.
    De hozzá  teszem többségük egyenlő a nullával.
    Barna macinak adtak 1 pofont ismét.

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Jó lenne ha csinálnának valamit!!!!!!
    30 ajándékos a dobozolóm. reggel óta megy 8-on. 24-k ajándéknál tartok de eddig semmit nem írt jóvá.
    Ha most törlöm az előzményeket mint javasolják.Akkor honnan indul a dobozoló.? Mi van az ajcsikkal?  Elment az egész nap a semmiért? .
  • Nekem a homárcsabda tetszik 583000 pontért:(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Flór4 (HU1) mondta:
    Jó lenne ha csinálnának valamit!!!!!!
    30 ajándékos a dobozolóm. reggel óta megy 8-on. 24-k ajándéknál tartok de eddig semmit nem írt jóvá.
    Ha most törlöm az előzményeket mint javasolják.Akkor honnan indul a dobozoló.? Mi van az ajcsikkal?  Elment az egész nap a semmiért? .
    Szia! Töröld nyugodtan az előzményeket, nem vész ell amit idáig dobozoltál, csak az 50-nek megfelelő jutalmakat fogja mutatni. Eddig is azokat adta, csak a 30-ajándékot mutatta. A pontjaid meg maradnak, és a jutalmak is.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nekem a homárcsabda tetszik 583000 pontért:(
    Igen én is ki fejezetten örülök neki. Főleg mivel a homárhoz nem is kell csapda :D)))))
  • Lady Beus (HU1)Lady Beus (HU1) Bejegyzések: 8
    Sikerült még egy dolgot tönkretenni a játékban. Az új kemény munka kaland mélytengeri halászatra úgy ahogy van szar lett.  3 nap a játék. Ha számolunk 9x60x60x72=2.332.800.  Azt feltételezve, hogy minden másodpercbe 9-el pörög a számláló! Akkor hogyan várható el, hogy 3.600.000 pontot érjünk el? 
    Elmennek oda ahova gondolom.......
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sikerült még egy dolgot tönkretenni a játékban. Az új kemény munka kaland mélytengeri halászatra úgy ahogy van szar lett.  3 nap a játék. Ha számolunk 9x60x60x72=2.332.800.  Azt feltételezve, hogy minden másodpercbe 9-el pörög a számláló! Akkor hogyan várható el, hogy 3.600.000 pontot érjünk el? 
    Elmennek oda ahova gondolom.......
    A tönkretétellel egyetértünk!
    A GGS viszont úgy számol, hogy aki többször is eléri a 10. fokozatot, az mindig kap egy bónusz pontot, ami a dobozolás ideje alatt végleges, tehát ha ötször eléred, akkor másodpercenként már 15 pontot zsebelhetel be ;)
  • Lady Beus (HU1)Lady Beus (HU1) Bejegyzések: 8
    Aha! És azokat a pontokat akkor is hozzáadja ha éppen csak mondjuk 7  az aktuális sebesség? Vagyis akkor pl 12?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Aha! És azokat a pontokat akkor is hozzáadja ha éppen csak mondjuk 7  az aktuális sebesség? Vagyis akkor pl 12?
    Igen, hozzáadja. Ez pl. nálam jelen pillanatban is működik.
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Szeretném megkérdezni tegnap és tegnap előtt csinált azt a gyönyörű feladat sort amit adtatok, ma miért kezdi a vége előtt 10 órával az egészet újra?????????????
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    bocsánat "csináltam"

  • Hinics (HU1)Hinics (HU1) Bejegyzések: 11
    Fel vagyok háborodva mert már majdnem a vége felé jártam amikor az egészet újra kezdi persze lelőhely semmi nincs a + pontjaim mind odavesztek és a sok munkám amit belefektettem meg egy kevéske aranyat is tettem bele. most meg minden odaveszett. A kedvem is elment már ettől az egésztől. Rengeteg feladat folyamatosan nincs semmi kis szünet már nagyon sok. Persze tudom csak játék így is fogom fel, de ha valamibe energiát fektetek akkor ne rombolják már el az egészet. Ki lesz javítva vagy ,mi lesz ezzel az egésszel? Adjanak érte akkor valami érdemleges ajándékot.
    Üdv
    Hinics

  • Istvan950Player (HU1)Istvan950Player (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

    Érdeklődnék,hogy a karbantartás után miért veszett oda a kemény munka kaland során szerzett dolgaim,és miért nem lehet már az utóbbi időben tisztességesen végigjátszani egy feladatot,vagy feladatsort?Jó lenne,ha az elért játékszintre visszaállítanák az eredményeket,és a kiesett idővel korrigálnák (meghosszabbítanák) a feledat leteltének idejét!

    Ez így már nem szórakozás,hanem bosszúság!

    Üdvözlettel

    István950Player

  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Még valami amit el felejtetem,hogy létezik az hogy le fokozzák a hajókat volt két négyes szintű,és 4hármas szintű hajóm hova tűntek mert a négyesből csak egy van a hármasból meg 3 db,ezért kell a karbantartás,hogy elvegyék az ember kedvét a játéktól??????????
  • Fyfilino (HU1)Fyfilino (HU1) Bejegyzések: 3
    Felháborító,hogy megint eltűntek a pontok,eredmények a kemény munka kalandnál.
    Ez már szinte  frissítés után előfordul!Ha nem tudják biztosítani a technikai feltételeket,nem kell játékot üzemeltetn!!!!!!!!!!!.
  • Milán06 (HU1)Milán06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Milán06    HU  
    88 szinten állok. Ugyanaz a véleményem , mint az előttem szólóknak . A játék befejezése előtt miért kellett megváltoztatni  a játékot. Én is  a keménymunka kaland   során én 10pont6másodperc . erre előlről kezdik a játékot teljesen másik halfajtával  most 4-gyel kocogok. Már szépen tudtam melyek halfajta következne, most felborítottak mindent. Arról nem is beszélve, lehet , hogy még 10-zel / másodperc sem érek a végére.  próbálta ezt már valaki. A vizben még  a halfajta sincs. tiszta csalás. Eddig 30-at kellett 2 db aranybány.eng, most 50 feladat ,ha netán végére érnél mondjuk így már biztos nem  1 db  aranybány. eng.  Nem tudom, hogy hová lehet még fokozni. Jól elrontották. Gratula!!!!!!!!!!!!

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Hasonlóan jártam én is,a vége előtt variálták át az egészet a frissítés miatt! Bosszantó!!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt