Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Big Farm HTML5 béta - visszajelzés és hibajelentések

CM HunterCM Hunter Bejegyzések: 229
szerkesztette ezt: 08.05.2018 itt: Technikai problémák és bugok

Our dear community!

In this conversation, you can write feedback about the current beta HTML5 version and send bug reports to our developer team here.

If you want to report a bug in this conversation, please provide the following information:

  • Browser used for the game
  • The current version of the browser
  • Detailed description of fault / problem conditions
  • Attach a screen shot if possible

If you need help finding the browser version, or if you have additional questions, look at the HTML5 FAQ.

We are looking forward to feedback on HTML5 and we appreciate your support.

Thank you in advance!

Regards:

The Big Farm Team 

NOTE:  Please note, as your forum currently has no official moderator we will be unable to moderate the feedback thread. We apologize for any inconvenience but will do our best to check back for any major issues. If you have any major issues that prevent you from playing the HTML5 version of the game then you can contact the CM team with a message. Thank you for your understanding and happy farming!




Known Issues Update - 07.05.2018:

- Specific combinations of the Chrome browser, installed on a Windows 7 environment and an Intel graphics card may cause a temporary slowdown at random times
- We intend to have this issue repaired in the the next HTML5 update

- The friend invite feature may not work
- Currently works except for Facebook invite

- The fishing mini-game has some visual issues and the performance is currently lower compared to the Flash version
- Now much improved

- The dog has no animation yet and stays at the same place instead of running around the world
- This is being looked into and we hope to resolve it with the next HTML5 update

- There may apply some additional bugs in the Edge browser
- These issues are known and being looked into to ensure the best compatibility we can

- The trick or treat animations may not be available
- No current changes here but we are aware

- Minor visual issues
- Still some minor visual issues, we are working on these

08.05.2018:

- Animations stop when dialogues are open or hovering over buildings (like the workers stop walking or horses stop running).
- This is intended and not an issue, HTML5 will save on loading by stopping animations when other things are happening.


Post edited by CuddlyFoxes (FormerMod) on
«13

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kedves közösségünk!

    Ebben a beszélgetésben visszajelzést írhat az aktuális béta HTML5 verzióról, és itt küldhet hibajelentéseket fejlesztői csapatunknak.

    Ha hibát szeretne bejelenteni ebben a beszélgetésben, kérjük, adja meg a következő információkat:

    Böngésző a játékhoz
    A böngésző aktuális verziója
    A hiba / problémakör részletes leírása
    Ha lehetséges, csatolja a képernyőképet
    Ha segítségre van szüksége a böngésző verziójának megtalálásához, vagy ha további kérdései vannak, nézze meg a HTML5 GYIK-ot.

    Várakozással tekintünk a HTML5 visszajelzésére, és nagyra értékeljük a támogatást.

    Előre is köszönöm!

    Üdvözlettel:

    A Nagy Farm Csapat

    MEGJEGYZÉS: Kérjük, vegye figyelembe, hogy mivel a fórum jelenleg nem rendelkezik hivatalos moderátorral, nem tudjuk mérsékelni a visszacsatoló szálat. Elnézést kérünk minden kellemetlenségért, de minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy ellenőrizzük minden fontos kérdést. Ha bármilyen fontos problémád megakadályozza a játék HTML5 verzióját, akkor a CM csapatával kapcsolatba léphet. Köszönjük megértését és boldog gazdálkodását!
    ----------------------------------
    Google fordítójával készült fordítás
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120


    Időpont  13:00  =  Time is 13:00


    A Google Chrome naprakész  =  Google Chrome is up to date 


    Szövetkezeti fa locsolása  = Coalition of wood 

    Flash verzió   =  Flash version


    HTML5 verzió  =  HTML5 version


    !!! Képről olvasás  =  Reading from a picture !!!

    Ilse
  • CuddlyFoxes (FormerMod)CuddlyFoxes (FormerMod) Guest Bejegyzések: 845
    Hey guys!

    The first post in this thread has been updated with some of the known issues with HTML5. HU should be getting an update next week. In case you haven't seen the update announcement you can view the English version HERE.
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 09.05.2018

    Google Chrome Naprakész.  =  Google Chrome is up to date.

    Időpont:  6:54  =  Time: 6:54 

    Flash verzió és  HTML5 verzió:  =  Flash Version and HTML5 Version: 

    Parkolóban mindegyik ikonra kattintva a hibás Omar ajánlata jön be.  = By clicking on each of the icons in the car park, the wrong Omar's offer comes in. 





    Második kattintásokra már mindegyik normálisan jön be.  =  Everyone else normally comes in for the second click. 

    A bio piac is első kattintásra Omart adja be.  =  The bio market also gives Omart a first click.
    A szövetkezeti fa is elsőre Omart adja.  =  Co-operative wood is Omart at first.

    Ilse
    Post edited by Ilse (HU1) on
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Kedves Ilse!
    Nagyon jók a képeid, de én flash-el játszok, és nálam minden rendben működik. Igaz, h én Operát használok. Az új verziót nem próbáltam, de köszönet a képeidért, tanulságosak.
    Marika
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia Marika!
    Ez a topic annak a helye, hogy az észlelt problémákat be lehet jelenteni. Szerintem ez elsősorban nem a játékosoknak szól, hanem a fejlesztőknek ad visszajelzést.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Ilse (HU1) mondta:

    Google Chrome Naprakész.  =  Google Chrome is up to date.

    Időpont:  6:54  =  Time: 6:54 

    Flash verzió és  HTML5 verzió:  =  Flash Version and HTML5 Version: 

    Parkolóban mindegyik ikonra kattintva a hibás Omar ajánlata jön be.  = By clicking on each of the icons in the car park, the wrong Omar's offer comes in. 





    Második kattintásokra már mindegyik normálisan jön be.  =  Everyone else normally comes in for the second click. 

    A bio piac is első kattintásra Omart adja be.  =  The bio market also gives Omart a first click.
    A szövetkezeti fa is elsőre Omart adja.  =  Co-operative wood is Omart at first.

    Ilse
    Szia!
    Én nem az új verzióval játszom de ez a probléma nálam is meg van ma délután óta. 
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Szia Marika!
    Ez a topic annak a helye, hogy az észlelt problémákat be lehet jelenteni. Szerintem ez elsősorban nem a játékosoknak szól, hanem a fejlesztőknek ad visszajelzést.
    Szia Katica!
    A kritikád teljesen ésszerű lenne, ha bárki olvasná a magyar nyelvű hozzászólásokat, csakhogy senki se tud magyarul! Ha tehát magyar nyelven írunk, a hozzászólás, a képszövegek, a gondok senkihez se érnek el, csak a többi játékoshoz. Én csupán a köszönetemet fejeztem ki, amiért Ilse képekkel illusztrálta a helyzet alakulását a különböző böngészőkön. Szerintem hasznos, mert nem én vagyok az egyetlen, aki nem próbálta ki az új verziót, de tanulhat a képekből.
    Elnézést, ha valakit zavart a köszönetem.
    Marika
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Ilse (HU1) mondta:

    Google Chrome Naprakész.  =  Google Chrome is up to date.

    Időpont:  6:54  =  Time: 6:54 

    Flash verzió és  HTML5 verzió:  =  Flash Version and HTML5 Version: 

    Parkolóban mindegyik ikonra kattintva a hibás Omar ajánlata jön be.  = By clicking on each of the icons in the car park, the wrong Omar's offer comes in. 





    Második kattintásokra már mindegyik normálisan jön be.  =  Everyone else normally comes in for the second click. 

    A bio piac is első kattintásra Omart adja be.  =  The bio market also gives Omart a first click.
    A szövetkezeti fa is elsőre Omart adja.  =  Co-operative wood is Omart at first.

    Ilse
    Szia!
    Én nem az új verzióval játszom de ez a probléma nálam is meg van ma délután óta. 
    Ez a hiba mindaddig jelen fog lenni, amig a mi szerverünk is nem kapja meg a rég beigért frissítést, aminek előnyeit egyes előkelő szerverek élveznek már.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Én megpróbáltam tesztelni az új verziót a Chrome-on, de (és most magyarul kell elmondnom, mert csak úgy tudom),NAGYON LASSÚ,!!Borzasztó, örökkévalóságnak tűnik a játék vele. Azt kérem, ha vki elolvassa a hsz-met, akkor fordítsa le angolra és írja le, hogy értesüljön a GGS is erről a problémáról.Nagyon szomorú leszek, ha át kell térni a HTML-re, mert az igen nyögve-nyelős!
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Én megpróbáltam tesztelni az új verziót a Chrome-on, de (és most magyarul kell elmondnom, mert csak úgy tudom),NAGYON LASSÚ,!!Borzasztó, örökkévalóságnak tűnik a játék vele. Azt kérem, ha vki elolvassa a hsz-met, akkor fordítsa le angolra és írja le, hogy értesüljön a GGS is erről a problémáról.Nagyon szomorú leszek, ha át kell térni a HTML-re, mert az igen nyögve-nyelős!
    Ajánlom forditáshoz:  https://translate.google.hu/


    Én ezt használom. és idegen nyelvű oldalt a Chrome le tudja forditani. 

    Ilse

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120

    Mai produkció:  = Today's production: 

    Ccleaner tisztitás után  =  Ccleaner after cleaning 

    Google Chrome v: 66.0.3359.170

    Belépés,  = Entry,
    Játék probléma nincs,  =  There is no gaming problem, 

    Átlépés HTML5-re. =  Navigate to HTML5.
    Megyei vásár ikon kattintás, ezt produkálja:  =  County Fair Icon Click to Produce: 


    Vissza a Flash verzióra gombra reagál   =  Returns to the Flash version button


    Ilse

  • CuddlyFoxes (FormerMod)CuddlyFoxes (FormerMod) Guest Bejegyzések: 845
    HTML5 will be updated to the latest version of the game on Wednesday, May 16th. The downtime could take up to an hour for this one but we're hoping it will take less time than that. We'll keep you updated with more news as we hear it :)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    CuddlyFoxes mondta:
    HTML5 will be updated to the latest version of the game on Wednesday, May 16th. The downtime could take up to an hour for this one but we're hoping it will take less time than that. We'll keep you updated with more news as we hear it :)
    Google fordítással:

    A HTML5 a játék legfrissebb verziójára frissül, május 16-án, szerdán. A leállás akár egy órát is igénybe vehet, de abban reménykedünk, hogy kevesebb időt vesz igénybe. Továbbra is frissítjük a híreket, ahogy halljuk
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120


    Robbantás volt a csomagoló gépen?  =  Was there a bomb on the packing machine?

    A flash verziónál és a HTML5 verziónál is .  =  Also in flash version and HTML5 version.



    Ilse



  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Igen sajnos, most sem sikerült minden, el is úszott az egész halas kemény munka. Esélyem sincs az aranybányászati engedélyre így!Betankoltam garnélából, meg homárból, most meg adjak neki tonhalat, hát könyörgöm, ha eddig nem az volt előre jelezve!.A frissítés után meg vált osztrigára és tonhalra, szóval miért a halas keménymunkát kell így elbaltázni!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ilse (HU1) mondta:


    Robbantás volt a csomagoló gépen?  =  Was there a bomb on the packing machine?

    A flash verziónál és a HTML5 verziónál is .  =  Also in flash version and HTML5 version.



    Ilse

    Tica54 (HU1) mondta:
    Igen sajnos, most sem sikerült minden, el is úszott az egész halas kemény munka. Esélyem sincs az aranybányászati engedélyre így!Betankoltam garnélából, meg homárból, most meg adjak neki tonhalat, hát könyörgöm, ha eddig nem az volt előre jelezve!.A frissítés után meg vált osztrigára és tonhalra, szóval miért a halas keménymunkát kell így elbaltázni!!
    sziasztok
    nekem 3x-i újraindításra folytatódik
    próbáljátok meg
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Komolyan, nem lehetne 1 olyan napot csinálni, amikor nincs folyamatban semmi, csak a frissítés?

    Seriously, there could be 1 day to do it when there is nothing in progress, just upgrade?
  • anyabanya6 (HU1)anyabanya6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    megint nagyot alkottak . :(((( ezt az egy dolgot  sikerült nekik elérniük: szétcseszni a még félig-meddig működő dolgokat. ez nem karbantartás, hanem sz.rbantartás! de miért is csodálkozom?
  • méhészborz (HU1)méhészborz (HU1) Bejegyzések: 4
    Sajnos nekem is úszott az aranybányászati, de a fórumot csak most tudtam elérni.Legfontosabb hibák: Betakarítás nem működik, csak többszöri frissítés után! A szövetkezeti panel nem adja ki a kezdő oldalt. Volt egy felvételre jelentkező, nem tudtam elérni. Reggel több percet és újraindítást kell csinálni, mire bejön a játék. A múgy lassított felvétel minden tevékenység.
  • méhészborz (HU1)méhészborz (HU1) Bejegyzések: 4
    A legbosszantóbb változás, hogy  rögtön kikaocsol a gép és újra be kell jelentkezni, csönget a postás, meg  kell kavarni az ételt stb. igaz, hogy energiatakarékos , de a guta fog megütni, vagy visszatérek a bevált flas verzióra!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Komolyan, nem lehetne 1 olyan napot csinálni, amikor nincs folyamatban semmi, csak a frissítés?

    Seriously, there could be 1 day to do it when there is nothing in progress, just upgrade?
    Katica
    nálad az igazság - there's the truth

    A legbosszantóbb változás, hogy  rögtön kikaocsol a gép és újra be kell jelentkezni, csönget a postás, meg  kell kavarni az ételt stb. igaz, hogy energiatakarékos , de a guta fog megütni, vagy visszatérek a bevált flas verzióra!!!!
    szia
    ha a géped rögtön kikapcsol, akkor ott más probléma van
    sajnos a szövijelentkezős probléma már régi, ilyen nálunk is van
    a fórumra én is többször kell, h jelentkezzek, mire beenged
    a játékba való bejelentkezéshez a többszöri újraindítás software problémára utal, szrtm frissítsd a Flash-edet
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.05.2018
    Hi Cuddly!

    the HTML5 is now worse than the Flash
    slow......, hard to load
    the startup is better
    on the chat my name is green, and everyone name is green
    I don't see, what I'm saying, what others
    this is confusing

    you don't see?
    many players stop the game
    lot fail, only the gold matters to you
    I love this game, but I got a lot of......
    more than 5 years of playing, but I don't like it
    this a great game, if you let me :)

    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Most tkp. mi a helyzet: kinél megy a html5? Mert nálam a Flash még működik. Lehet a kettő közül választani valahol?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Most tkp. mi a helyzet: kinél megy a html5? Mert nálam a Flash még működik. Lehet a kettő közül választani valahol?
    Szia Porrima :-)   

    Mindenkinél megy a html5 is, és a flash is, minden játékba belépés előtt lehet váltani a 2 verzió között, hogy melyikkel szeretnéd futtatni a játékot. Ha kiválasztod bármelyiket, és vissza akarsz téri a másik verzióra, zárd be a böngésződ, nyisd újra, indítsd el a farmot, és megint fel fogja ajánlani, hogy melyik verzióval szeretnél farmozni.



    Rákattintasz a "játssz most" feliratra, és máris a html5 verzió fog indulni, ha nem akarsz váltani, akkor a piros ikszre kell kattintani. Ezt a szöveget minden egyes belépésnél feldobja, úgyhogy pofon egyszerű váltogatni a két verzió között. Nekem bejön a html5-öt, mert ugyan lassabb a betöltés, de utána gyorsabb vele a farmozás, és nem eszi a procimat, míg a flash-nél igen, csak még sok hibája van a html5-nek. Ha kijavítják a hibákat, jobb lesz, mint a flash.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Most tkp. mi a helyzet: kinél megy a html5? Mert nálam a Flash még működik. Lehet a kettő közül választani valahol?
    Szia Porrima :-)   

    Mindenkinél megy a html5 is, és a flash is, minden játékba belépés előtt lehet váltani a 2 verzió között, hogy melyikkel szeretnéd futtatni a játékot. Ha kiválasztod bármelyiket, és vissza akarsz téri a másik verzióra, zárd be a böngésződ, nyisd újra, indítsd el a farmot, és megint fel fogja ajánlani, hogy melyik verzióval szeretnél farmozni.
    Köszi a választ MizuBige. Talán azért nem találkoztam ezzel a lehetőséggel, mert nem szoktam a játékból kilépni, illetve a böngésző indításakor automatikusan beléptet. Azért valszeg ki fogom próbálni hamarosan.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Köszi a választ MizuBige. Talán azért nem találkoztam ezzel a lehetőséggel, mert nem szoktam a játékból kilépni, illetve a böngésző indításakor automatikusan beléptet. Azért valszeg ki fogom próbálni hamarosan.
    Érdekes amit írsz, mert nem kell hozzá kijelentkezni a játékból, én sem szoktam, hogy ne kelljen írogatni a jelszavamat állandóan, csak kiikszelem a játékot, de minden egyes újranyitásnál felajánlja, amit mutattam a képen. A játékba beléptetésnél is mindig ott van ez a szöveg, és minden egyes alkalommal be kell zárni a piros iksz-el ha azt akarom, hogy eltűnjön a szöveg, úgyhogy elviekben neked is látnod kellene.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Köszi a választ MizuBige. Talán azért nem találkoztam ezzel a lehetőséggel, mert nem szoktam a játékból kilépni, illetve a böngésző indításakor automatikusan beléptet. Azért valszeg ki fogom próbálni hamarosan.
    Érdekes amit írsz, mert nem kell hozzá kijelentkezni a játékból, én sem szoktam, hogy ne kelljen írogatni a jelszavamat állandóan, csak kiikszelem a játékot, de minden egyes újranyitásnál felajánlja, amit mutattam a képen. A játékba beléptetésnél is mindig ott van ez a szöveg, és minden egyes alkalommal be kell zárni a piros iksz-el ha azt akarom, hogy eltűnjön a szöveg, úgyhogy elviekben neked is látnod kellene.
    Köszönöm az ismételt válaszodat.
    Most kipróbáltam a játékból kilépve is, meg a böngészőt bezárva is: nálam se választási lehetőség, se az általad bemásolt ablak nem jelenik meg. Egy régi Internet Explorert használok farmozásra W8.1-gyel.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Egy régi Internet Explorert használok farmozásra W8.1-gyel.
    hali
    ajánlom h válts vmi más böngészőre mert IE-n nekem se jelent meg soha. csak firefoxon
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Egy régi Internet Explorert használok farmozásra W8.1-gyel.
    hali
    ajánlom h válts vmi más böngészőre mert IE-n nekem se jelent meg soha. csak firefoxon
    Egyelőre maradok a Flashnél inkább, azután meglátjuk, mit hoz a jövő...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt