Főoldal Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hibás megjelenítés

A Big Farm üzletek nevű modul hibásan jelenik meg kb. 2 napja (lásd a képet). Sőt, ha másik modulokra kattintok (pl. szerencsekerék, rúnakő kereskedő, stb.) akkor is gyakran ez a modul nyílik meg és csak többszöri próbálkozásra tudom megnyitni a kívánt dolgot. Op.r .: Win 7, böngésző: chrome, nem a html verzióban játszom.

• bboy (HU1)bboy (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    A Big Farm üzletek nevű modul hibásan jelenik meg kb. 2 napja (lásd a képet). Sőt, ha másik modulokra kattintok (pl. szerencsekerék, rúnakő kereskedő, stb.) akkor is gyakran ez a modul nyílik meg és csak többszöri próbálkozásra tudom megnyitni a kívánt dolgot. Op.r .: Win 7, böngésző: chrome, nem a html verzióban játszom.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    bboy (HU1) mondta:
    Szia! 
    Nálam is bár én csak ma délután óta tapasztalom. Win 10 és a többi ugyan az mint a tied.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 464
    szerkesztette ezt: 10.05.2018
    Sziasztok!

A HTML-szerverek tesztelők  frissítése a következő héten történik meg.  A már frissített szerverek olyan dolgokat tartalmaznak, amelyek még nincsenek azokon a szervereken, ahol még nem volt frissítés. Például, Omar "A hónap ajánlata", amely nem fog működni nálunk amíg a szerverünk nem frissül.
    Tehát ez nem gép illetve böngésző hiba. Omárt most hanyagoljátok.

Sign In to comment.