Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

151

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Hm! Én most visszanéztem az itteni játékkal kapcsolatos levelezésemet, de nem kaptam semmilyen értesítést a GGS-től az elmúlt hónapokban. Ami a hivatalosban van, az az én olvasatom szerint a béta változat.bevezetéséről szól Eddig azt hittem, hogy bárhol bármilyen béta változat az egy ideiglenes, nem a végleges, de ezt is rosszul tudtam. Sajnálom, hogy félrevezetést írtam. Tényleg jobb, ha csak olvasok és nem szólok bele olyanba, amihez nem értek. Elnézést mindenkitől!
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Én azt az értesítést kaptam, h ápr. 18-tól a lengyel szerveren vezetik be először a béta verziót, de arról nincs szó konkrétan, h a többin mikor! Csak annyit közölnek, h a bevezetés folyamatos lesz, és a játékban is meg fog jelenni egy értesítés! A béta verzióról is csak annyit írnak, h még fejlesztés alatt áll (és folyamatosan fogják fejleszteni)! Kiskapának tehát igaza van abban, h a béta verzió ideiglenes, hiszen amit még fejlesztenek, az nem lehet végleges. Vagy tévedek?
    Marika
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Most kaptam a rendszertől egy levelet. Ide, nem a levelezési címemre. Szó szerint semmi nem volt benne. Se egy pont, se egy vessző, semmi. Erre mit lehet válaszolni? Csak én vagyok a kivételezett vagy más is részesült ilyen szerencsében?  :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Most kaptam a rendszertől egy levelet. Ide, nem a levelezési címemre. Szó szerint semmi nem volt benne. Se egy pont, se egy vessző, semmi. Erre mit lehet válaszolni? Csak én vagyok a kivételezett vagy más is részesült ilyen szerencsében?  :)

    Én is ilyet kaptam,mondjuk érdekelt volna a VB állása nemzetközileg de az úgy tűnik titok.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Most kaptam a rendszertől egy levelet. Ide, nem a levelezési címemre. Szó szerint semmi nem volt benne. Se egy pont, se egy vessző, semmi. Erre mit lehet válaszolni? Csak én vagyok a kivételezett vagy más is részesült ilyen szerencsében?  :)

    Én is ilyet kaptam,mondjuk érdekelt volna a VB állása nemzetközileg de az úgy tűnik titok.
    Nem titok. Állítólag voltak olyan szerverek, ahol a játékosok több VB pontot kaptak, mint kellett volna, továbbá nem minden szerveren indult egy időben a VB. Ezért nem hirdettek rangsort az 1. héten. Viszont, gondolom a levél küldés be volt ütemezve, így megkaptuk. Üresen.
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Csak annyit kérdeznél a kék tápok hova tűntek????volt tyúk tápom 40000 db most 9999 db lett.
    Volt tehén táp 12000 db most 9999 db,hol van a többi ????
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Csak annyit kérdeznél a kék tápok hova tűntek????volt tyúk tápom 40000 db most 9999 db lett.
    Volt tehén táp 12000 db most 9999 db,hol van a többi ????
    Nem tűnt el, csak megváltoztatták a körmenü kijelzőjét, mivel sok játékosnak már összeértek a számok a nagy mennyiségű táp vagy trágya miatt. Ezért ezentúl 9999+ jellel mutatja a 10000 db-nál nagyobb mennyiséget. De a raktáradban meg kell lennie a tényleges darabnak. Nézd meg a farmkezelődet.
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    sziasztok!hátha tud valaki segiteni..megy a szövi verseny--be fizette .-csapattárs- az 1 óórás félre tevőt...meg adta---de nem használható...(ki irja a traktor alatt,de a játékban nem lehet használni)köszi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok!hátha tud valaki segiteni..megy a szövi verseny--be fizette .-csapattárs- az 1 óórás félre tevőt...meg adta---de nem használható...(ki irja a traktor alatt,de a játékban nem lehet használni)köszi
    ki-belépés kipróbálva?
    nálam még mindig működött rendesen
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    sziasztok!hátha tud valaki segiteni..megy a szövi verseny--be fizette .-csapattárs- az 1 óórás félre tevőt...meg adta---de nem használható...(ki irja a traktor alatt,de a játékban nem lehet használni)köszi
    Nálam elő szokott fordulni. Általában semmi se segít...el vész az egész idő
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok, az a gondom hogy nem tudok aranyat venni, csak telefonra engedné, de úgy nem kell. Nem fogadja el a Maestro kártyát, azt írja adjak érvényes kártyatípust, pedig ott van a felajánlások között. Ez meddig marad így mert a nagy karbantartás óta így van. Én megvagyok arany nélkül is, igaz néha jó lenne, de majd lassabban haladok, de nem hiszem hogy a játék pont ezt akarja, de ha igen ám legyen.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Tudna valaki tanácsot adni.? Az 1 ik tagunknak eltűnt mindene a raktárból a gyűjtődobozból. a chat falra sem tud írni.Törölt előzményeket, frissített , használta a bigdokit. Próbált más böngészőt. De nem kapott vissza semmit:(
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok!  Nálunk nem csak a peremnövénynél jelentkezik a humusz probléma!:( A melegháznál sem adja meg:( Kiírja, de a raktárba csak az alap kerül .  Hiába böngészem a fórumot, nem találok megoldást a hiba korrigálására!:(
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Volt egy frissítés ma reggel. Az óta képtelenség játszani. Nem tudom a terményeket leszedni, nem tudok átmenni egyik farmról a másikra. Nálatok is van ilyen?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Volt egy frissítés ma reggel. Az óta képtelenség játszani. Nem tudom a terményeket leszedni, nem tudok átmenni egyik farmról a másikra. Nálatok is van ilyen?
    Sajnos nálam is akadozik a játék, nehezen tud a szerverhez kapcsolódni :(
  • Liba (HU1)Liba (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok, nem tudok belépni, a jelszavam jó:(  "megszakadt a kapcsolat a szerverrel, újrakapcsolódás"
    "frissítse az oldalt" de semmi nem segít, másik gépről sem tudtam belépni. Valaki tudja mi a megoldás?

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Liba (HU1) mondta:
    Sziasztok, nem tudok belépni, a jelszavam jó:(  "megszakadt a kapcsolat a szerverrel, újrakapcsolódás"
    "frissítse az oldalt" de semmi nem segít, másik gépről sem tudtam belépni. Valaki tudja mi a megoldás?

    nekem is ezt csinálja Chrome-ból a délelőtti frissítés óta, akármit is csinálok, már a hajam tépem :smile:
    (újraindítottam, töröltem cachet stbstb szokásos dolgok többször is)

    Internet exporerből beenged, de 2 böngészővel nyomulni idegesítően macerás.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Lehet, hogy mindenkit pont ott nem enged játszani, ahol eddig tette. Én se tudtam belépni, de aztán megpróbáltam a chrommal és ott sikerült.

    De nekem eltűnt a HTML5 lehetősége.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    HTML5 nekem is eltűnt, de az fáj legkevésbé :)

    igen, vélhetően ott maradt valami szemét, ahol eddig játszottunk, kérdés mi, ha már mindent töröltem :D 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Mi nem kaptuk meg az építési zsetonokat, amiket megnyertünk a szövibajnokságban.
    Van másnak is ilyen problémája?
    Sőt, nekem az is eltűnt, ami eddig volt, de az nem mindenkinél van így.

    ....az egyetlen valamire való jutalom....   :(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Most kaptunk újabb zsetont, és így előkerült a többi is. 
    Szóval a kijelzéssel lehet valami gond.
  • Babbafarmja (HU1)Babbafarmja (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 28.06.2018
    Sziasztok,üdv mindenkit! Lehet nem jó helyre írok,de ez van,kezdő vagyok,nagyon az elején és szükségem lenne egy kérdés válaszára,A macska várral kapcsolatban,mivel  szpeciális épület,  boldogságot is ad,az infóban miért nem írják,hogy csak egy pár százezer macska jelvény betöltésével aktiválódik,ez nem ferr!!! se nem lehet mozgatni,se nem lehet törölni,ezt miért csinálják így?Mert részemről felháborító. Köszönöm és továbbra is jó játékot.
    Babbafarmja.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok,üdv mindenkit! Lehet nem jó helyre írok,de ez van,kezdő vagyok,nagyon az elején és szükségem lenne egy kérdés válaszára,A macska várral kapcsolatban,mivel  szpeciális épület,  boldogságot is ad,az infóban miért nem írják,hogy csak egy pár százezer macska jelvény betöltésével aktiválódik,ez nem ferr!!! se nem lehet mozgatni,se nem lehet törölni,ezt miért csinálják így?Mert részemről felháborító. Köszönöm és továbbra is jó játékot.
    Babbafarmja.
    Szia Babbafarmja!

    Nem tudom milyen választ vársz itt, ahol ugyanolyan játékosok vannak, mint Te is, tehát semmilyen hibát nem tudnak orvosolni. A jelzett dolog egyébként nem hiba, hanem ilyen a macskaobjektum természete az üzemeltetők által megalkotott játékszabályok szerint. A föltételezett kérdésedre válaszolva az már inkább komoly hiányosság, hogy a szabályok és körülmények nincsenek a játékosok orrára kötve, de ez így van évek óta, amióta én játszom, és sajnos nincs más lehetőségünk, mint tudomásul venni. A fórum haszna éppen az, hogy az egyes játékosok által felismert tudnivalókat közöljük egymással. Én úgy gondolom, hogy a macskavárat ugyanúgy lehet mozgatni, mint bármi mást, de ezt még nem próbáltam.
    A fentieket ne vedd kioktatásnak, de mint kezdőnek, leírtam a tényeket.
  • akos1001100 (HU1)akos1001100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1

    sziasztok!

    Én viszonylag új vagyok a játékba az apróbb hibákért nem is írok minthogy nem működik a humusz forgatóm mert csak a pénzt veszi el de humuszt nem ad vagy hogy hiába csinálok tonhalas halcsalit csak a halakat veszi el de a tonhalas halcsalim nem lesz több... viszont az már felháborít hogy rengeteg könyvet vettem ami elvileg több termést ad ki is írja aratáskor hogy megkapom de a raktáramban egyik könyv hozama sem íródik jóvá!! sajnos az ügyfélszolgálatnak nem tudok írni mert egyik nyelven sem írok olyan jól hogy el tudjam mondani a problémámat. Valaki tudna valami megoldást? 

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    sziasztok!

    Én viszonylag új vagyok a játékba az apróbb hibákért nem is írok minthogy nem működik a humusz forgatóm mert csak a pénzt veszi el de humuszt nem ad vagy hogy hiába csinálok tonhalas halcsalit csak a halakat veszi el de a tonhalas halcsalim nem lesz több... viszont az már felháborít hogy rengeteg könyvet vettem ami elvileg több termést ad ki is írja aratáskor hogy megkapom de a raktáramban egyik könyv hozama sem íródik jóvá!! sajnos az ügyfélszolgálatnak nem tudok írni mert egyik nyelven sem írok olyan jól hogy el tudjam mondani a problémámat. Valaki tudna valami megoldást? 

    Ilyen halmozott problémával ritkán lehet találkozni.
    Az első gondolatom az, hogy talán nem jól értelmezed a működést, számolást.
    A halcsaliknál arra kell figyelni, hogy többféle van: tonhalból csinálhatsz sima csalit is és tonhalast is. Az első az egy fakkba kerül a többivel, a tonhalas megy külön. Azt javasolnám, hogy írd föl, miből mennyi van, készíts egy adagot, és ha elkészült, akkor nézd meg, hogy mennyi lett a készlet.
    Sajnos ettől komolyabb segítséget itt nehezen kaphatsz, mert itt ugyanolyan játékosok vannak, mint Te. Csak az ügyfélszolgálat segíthet leginkább képernyőmentéses bizonyítékokat beküldve, csak találsz valakit, aki segít a fordításban.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Sziasztok! :)
    Sajnos, nem találom a topikot, ahova a vicces dolgokat lehet betenni, ezt viszont muszáj megmutatnom. Monty beköltözött a farmomra, a sertésólam helyére, amit eszerint sutyiban lebontott az éjjel. Viszont pörgetéskor így se volt malacom....



    Egy másik szövitagomnál meg belerohant a főépületbe a teherautó, de Montyt ez sem zavarta, felszerelte eme kombóra a szerencsekerekét. 



    Hát... én elhiszem, hogy kell a lóvé, de azért kissé lelombozó, hogy 18 (!!!) felkiáltójeles vadkempingest találtam a farm körül, hát nem csoda, ha nem férnek, és még a sziget is megy.... No comment!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok,üdv mindenkit! Lehet nem jó helyre írok,de ez van,kezdő vagyok,nagyon az elején és szükségem lenne egy kérdés válaszára,A macska várral kapcsolatban,mivel  szpeciális épület,  boldogságot is ad,az infóban miért nem írják,hogy csak egy pár százezer macska jelvény betöltésével aktiválódik,ez nem ferr!!! se nem lehet mozgatni,se nem lehet törölni,ezt miért csinálják így?Mert részemről felháborító. Köszönöm és továbbra is jó játékot.
    Babbafarmja.
    A macska várat lehet mozgatni, akkor is ha nincsen készen. Alól ahol a farmkezelő van, található egy kurzor, avval lehet áthelyezni, és forgatni.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, segítenétek, a virágföldön a nagy hajó ami 5 óránkén köt ki, annak mikor nyílik meg az alsó két sora? Valamilyen kalandot ír hogy el kell végezni de nem tudom mi az, köszönöm a választ
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok, segítenétek, a virágföldön a nagy hajó ami 5 óránkén köt ki, annak mikor nyílik meg az alsó két sora? Valamilyen kalandot ír hogy el kell végezni de nem tudom mi az, köszönöm a választ
    Szia!
    Valamelyik szigetet csinálni kell és akkor megnyílik,mindig az adott sziget magjait kéri de nem olcsók a szigetek,tulajdonképpen bukott pénz amit beleraksz.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok, segítenétek, a virágföldön a nagy hajó ami 5 óránkén köt ki, annak mikor nyílik meg az alsó két sora? Valamilyen kalandot ír hogy el kell végezni de nem tudom mi az, köszönöm a választ
    Ha jár a szövihajótok, akkor az is hoz sok magot. Ha spéci magokat kaptok, akkor a szigetbe nem is kell beleölni a sok pénzt, csak el kell kezdeni, hogy a 2 láda megnyíljon. Viszont ha nincs elegendő magotok, akkor nehezebb lesz a hajót fullra megrakni és akkor csak 6 óránként fog járni. A 6 hely utolsó 2 rekesze már csak patkót ad, pénzt nem. Vagy jó lehet még spórolásra, mert időnként a hajó drága dolgokat kér, ami nem fizetődik ki, akkor tehettek bele szigetes gyümölcsöt.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt