Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

hogyan lehet

Van az ínyenc farm. Ott a dísztárgy gyűjtemény. Fölötte egy lakat, ami azt jelenti, hogy valamit
bele tudok "rakni". Rákattintok, utána az szokott lenni, hogy ott van valahol egy ! . Arra a szintre tudok "rakni" valamit. És most nem találtam !-et. Hogyan lehetséges ez?
«1

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Van az ínyenc farm. Ott a dísztárgy gyűjtemény. Fölötte egy lakat, ami azt jelenti, hogy valamit
    bele tudok "rakni". Rákattintok, utána az szokott lenni, hogy ott van valahol egy ! . Arra a szintre tudok "rakni" valamit. És most nem találtam !-et. Hogyan lehetséges ez?
    szia
    csak akkor fogsz piros felkiáltó jelet látni, ha olyan díszt raksz ki, ami még nincsen meg a toronyban
    ha nem találtál egyiknél sem, akkor azt jelenti, h nem raktál ki újabb díszt
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Van az ínyenc farm. Ott a dísztárgy gyűjtemény. Fölötte egy lakat, ami azt jelenti, hogy valamit
    bele tudok "rakni". Rákattintok, utána az szokott lenni, hogy ott van valahol egy ! . Arra a szintre tudok "rakni" valamit. És most nem találtam !-et. Hogyan lehetséges ez?
    Előbb ki kell tenni a díszt valamelyik farmodra, csak utána tudod a dísztárgy toronyba a felkiáltó jelre kattintva valamelyik a számára megfelelő szinten el helyezni
  • EMárta (HU1)EMárta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia!
    Kérdezni szeretném hogy a Shinkei Suijaku Iskolát mi szerint kell párosítani? Hogy kell játszani?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Szia!
    Kérdezni szeretném hogy a Shinkei Suijaku Iskolát mi szerint kell párosítani? Hogy kell játszani?
    Szia!
    Kattintgatsz és vagy találsz párt, v nem. A neve nagyon csalós, mert egyszer se mutatja a kártyákat, így csak találgatni lehet. Kattintassz, megjegyzed, h hol és milyen kártyát fordítottál meg, aztán újra kattintassz, és vagy találsz elsőre párt, v nem. Csak arra figyelj, ha nem találsz párt, akkor a játék elvesz tőled 1 párt, így az esélyed folyamatosan csökken arra, h eléget találj. Érdemes legalább 20 érmét gyűjteni, mielőtt belekezdessz. Remélem tudtam segíteni.
    Marika
  • tök (HU1)tök (HU1) Bejegyzések: 9
    Számomra használhatatlan ez a fórum, nem kapok választ a feltett kérdésemre, hogy hogyan lehet használni az univerzális építési területet. Már 2 napja próbálkozom a fórumon, de ehhez olyan idegzet kell, hogy az már túlmegy minden határon. Már évek óta játszom, de ez a fórum egy katyvasz!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    tök (HU1) mondta:
    Számomra használhatatlan ez a fórum, nem kapok választ a feltett kérdésemre, hogy hogyan lehet használni az univerzális építési területet. Már 2 napja próbálkozom a fórumon, de ehhez olyan idegzet kell, hogy az már túlmegy minden határon. Már évek óta játszom, de ez a fórum egy katyvasz!
    Szia :-)

    Az egyszeri építési hely használatához építési zsetonokra van szükség, ilyen zsetonokat különböző feladatokkal szerezhetsz, mint pld. a dobozolás, vagy a szövibajnokság. 50 db. építési zseton szükséges ahhoz, hogy az egyszeri építési ablakodban tudj indítani egy második építést, a meglévő építésed mellett. Miután összegyűlt az indításhoz szükséges 50 db. építési zseton, ha nincs építés folyamatban a farmodon, és indítasz akár egy építést, akár egy bontást, akkor ebben az egyszeri építési ablakban fog elindulni a művelet. Miután elindítottad az építést/bontást, azonnal tudsz indítani egy másik építést/bontást is, magyarul lehetőséged van arra, hogy egyszerre 2 építés/bontás legyen folyamatban. Arra kell csak odafigyelned, hogy az építési zsetonok nem gyűjthetőek, tehát ahogy összejön az 50 darab, azonnal kezdj meg egy építést, vagy bontást. Szerintem érdemes hosszabb fejlesztéseket indítani az egyszeri építési ablakban, és mellette a meglévőben tudsz építeni folyamatosan. Ahogy elhasználod az 50 db. építési zsetonod, akkor fogod tudni újra használni a plusz építő ablakod, ha ismét szerzel 50 db. építési zsetont. Mint írtam nem gyűjthető, tehát 50 db. lehet a raktárban belőle, az afölötti mennyiség elveszik, ha nem használod el a második építési ablakodhoz összegyűjtött 50 db. zsetont. Egy esetben lehet több, mint 50 db. méghozzá akkor, hogyha még nincs meg az 50 db. zsetonod, és valamilyen feladattal többet kapnál mint ami szükséges lenne az 50 zsetonhoz, ebben az esetben hozzáadja a plusz zsetonokat. És azt tudni kell, hogy akkor is elindul az ablak, ha meg van az induláshoz szükséges mennyiségű zseton, és te csak egy díszt szeretnél felépíteni, tehát nagyon figyelj oda arra, hogy semmiképp ne egy pár másodperc alatt felépülő díszt építsd fel az egyszeri építési ablakodban, mert azért is ugyanúgy le fogja vonni a zsetonokat, mintha egy hosszú építést indítanál. Ha esetleg további kérdésed van, vagy valamit nem értesz abban ahogyan leírtam, szívesen válaszolok. :-)
  • tök (HU1)tök (HU1) Bejegyzések: 9
    Köszönöm a segítséget, megtaláltam és elolvastam amit írtál, de kimásoltam magamnak és megpróbálok kezdeni valamit. Remélem sikerül valami, van 50 zsetonom.
  • venczel (HU1)venczel (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszi szépen
  • Sissy5 (HU1)Sissy5 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet a kutyát megetetni? Sehol nem találok semmit 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 05.05.2018
    Sissy5 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet a kutyát megetetni? Sehol nem találok semmit 
    katt rá
    csak akk lehet etetni amikor éhes. ha éhes az ól előtt ül és a kajás edény a szájában van .
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    Sziasztok.
    Tud valaki arról hogy lehet a macska házát fejleszteni? Próbálgattuk már néhányan de sehogy sem jövünk rá, mit kéne tenni hogy ne csak az alapszinten legyen. Leírást sehol nem találtam róla, de az is lehet hogy vaksi vagyok :)
     Előre is köszi a válaszokat.
    Üdv:
             Magdi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok.
    Tud valaki arról hogy lehet a macska házát fejleszteni? Próbálgattuk már néhányan de sehogy sem jövünk rá, mit kéne tenni hogy ne csak az alapszinten legyen. Leírást sehol nem találtam róla, de az is lehet hogy vaksi vagyok :)
     Előre is köszi a válaszokat.
    Üdv:
             Magdi
    Szia!
    Még csak ez az 1. szintje van, csak terv a későbbi szintek.

  • Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem abban, hogy a melegházat hogy tudom elindítani! köszi a segítséget!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem abban, hogy a melegházat hogy tudom elindítani! köszi a segítséget!
    Szia :-)

    Kicsit pontosítsd a kérdésed, mert ebből nem derül ki, hogy fejleszteni szeretnéd, vagy termelni szeretnél benne? A termeléshez melegházi magvakra van szükség, amit az ideiglenes kereskedőknél tudsz beszerezni, ahhoz, hogy a kereskedőnél tudjál melegházi magvakat vásárolni, az ideiglenes farmokon termelned kell, hogy kapjál olyan fizetőeszközt, amit a kereskedőknél le tudsz vásárolni. A melegházban megtermelt gyümölcsöket fel tudod pakolni a virágfarmon lévő hajódra, amiért cserébe kapsz patkót. Egyébként melegházi magvakat a szövifaluban található kalandor hajója is hoz bőségesen.
  • PottyAnna (HU1)PottyAnna (HU1) Bejegyzések: 32
    Hogyan lehet a farmot törölni?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 11.07.2018
    Hogyan lehet a farmot törölni?
    hali.úgy hogy irsz a supportnak, h töröltetni szeretnéd a farmod. Majd kapsz a méledre pár kérdést (tudnod kell bizonyitani h valóban te vagy a farm eredeti tulajdonosa)amire neked válaszolnod kell, és ha ezt megtetted majd ezek után törlik a farmod.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok.Két raktáram van,lehet még egyet építeni? Vagy a másik farmon?  elöre is Köszönöm
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok.Két raktáram van,lehet még egyet építeni? Vagy a másik farmon?  elöre is Köszönöm
    hali
    nem lehet
    csak 2 a megengedett


    esetleg azt tom még javasolni hogy fejleszd a nyergesvontatót maxra mert az még növeli a raktárkapacitást 1200-zal (maxra fejlesztve )
  • Tyna80 (HU1)Tyna80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    Egy ismerősöm küzd azzal a problémával, hogy ő telefonról játszaná a játékot, de így nem tud csatlakozni ahhoz a szövetkezethez, amit mi már létrehoztunk számítógépen belépve. Mi sem tudunk rákeresni az ő nevére. Az asztali játék és a telefonra letöltött alkalmazás más szerverről működne?
    Egyáltalán van arra mód, hogy így is megtaláljon minket valahogy?

    Előre is köszi,
    Tyna
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Tyna80 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Egy ismerősöm küzd azzal a problémával, hogy ő telefonról játszaná a játékot, de így nem tud csatlakozni ahhoz a szövetkezethez, amit mi már létrehoztunk számítógépen belépve. Mi sem tudunk rákeresni az ő nevére. Az asztali játék és a telefonra letöltött alkalmazás más szerverről működne?
    Egyáltalán van arra mód, hogy így is megtaláljon minket valahogy?

    Előre is köszi,
    Tyna
    hali
    igen, valszeg ez a probléma
    gondolom h az ismerősőd a bigfarm mobile harvesttel játszik
    a mobile harvestnek a böngészős játékhoz semmi köze. 2 teljesen különálló játék

    tessék egy kis segitség, katt ide


  • Tyna80 (HU1)Tyna80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Tyna80 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Egy ismerősöm küzd azzal a problémával, hogy ő telefonról játszaná a játékot, de így nem tud csatlakozni ahhoz a szövetkezethez, amit mi már létrehoztunk számítógépen belépve. Mi sem tudunk rákeresni az ő nevére. Az asztali játék és a telefonra letöltött alkalmazás más szerverről működne?
    Egyáltalán van arra mód, hogy így is megtaláljon minket valahogy?

    Előre is köszi,
    Tyna
    hali
    igen, valszeg ez a probléma
    gondolom h az ismerősőd a bigfarm mobile harvesttel játszik
    a mobile harvestnek a böngészős játékhoz semmi köze. 2 teljesen különálló játék

    tessék egy kis segitség, katt ide


    Köszi a segítséget! :)

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok.Két raktáram van,lehet még egyet építeni? Vagy a másik farmon?  elöre is Köszönöm
    hali
    nem lehet
    csak 2 a megengedett


    esetleg azt tom még javasolni hogy fejleszd a nyergesvontatót maxra mert az még növeli a raktárkapacitást 1200-zal (maxra fejlesztve )
    Szia! Azt hogy lehet? Nyergesvontatót fejleszteni?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szia! Azt hogy lehet? Nyergesvontatót fejleszteni?
    hali
    menj a garázsba a gazdasági gépekhez, jobb alsó sarokba van a nyergesvontató, katt rá épitsd fel és utána lehet fejleszteni, azt ott te is meg tod majd nézni h mi szükséges a fejlesztéshez.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Szia! Azt hogy lehet? Nyergesvontatót fejleszteni?
    hali
    menj a garázsba a gazdasági gépekhez, jobb alsó sarokba van a nyergesvontató, katt rá épitsd fel és utána lehet fejleszteni, azt ott te is meg tod majd nézni h mi szükséges a fejlesztéshez.
    Szia! Azt hogy lehet? Nyergesvontatót fejleszteni?
    hali
    menj a garázsba a gazdasági gépekhez, jobb alsó sarokba van a nyergesvontató, katt rá épitsd fel és utána lehet fejleszteni, azt ott te is meg tod majd nézni h mi szükséges a fejlesztéshez.
    A nyergesvontató az? Nem tudtam. Köszönöm!
  • Laraanna (HU1)Laraanna (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Hogy lehet hajót vásárolni?

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 27.10.2018
  • EMárta (HU1)EMárta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia!
    Kérdezni szeretném a szövetkezeti területen fejlesztettem a fémgyárat.Képviselö vagyok mégsem engedte azonnal fejleszteni, csak ha megszavazták.Erre kérnék segítséget.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Sajnos ez valamelyik frissítéssel elromlott, most csak szavazással tudjátok indítani a feljesztést.
  • guminnyul (HU1)guminnyul (HU1) Bejegyzések: 6
     sziasztok nem tudjátok hogy miért nem tudok a meleg házba vetőmagot vásárolni???
    egy ideje nincs ott a kis csávó az autóval...előre is köszi. :'(:'(:'(
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
     sziasztok nem tudjátok hogy miért nem tudok a meleg házba vetőmagot vásárolni???
    egy ideje nincs ott a kis csávó az autóval...előre is köszi. :'(:'(:'(
    hali
    mert már nem autó van, hanem egy kereskedelmi központ ahol mindent lehet venni
    katt a parkolóban a kereskedelmi központra, majd a  4. fülre, ott vannak a magok, lehet bevásárolni ha van miből  :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt