Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

15052

Hozzászólások

  • ibike42 (HU1)ibike42 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    bejelenteném hogy  szia2222222 nevü játékost én s és a szöviból többen is 6-7 db trágár átkozódó és szexuálisan provokáló levelet kaptunk  krem hogy tiltsék ki vagy büntessék meg  a leveleket megőrzöm
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    bejelenteném hogy  szia2222222 nevü játékost én s és a szöviból többen is 6-7 db trágár átkozódó és szexuálisan provokáló levelet kaptunk  krem hogy tiltsák ki vagy büntessék meg  a leveleket megőrzöm
    ide hiába irod mert itt csak ugyanolyan játékosok vannak mint te
    a supportnál kell feljelenteni, itt a fórumon nem tehetünk semmit ellene
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Most futó halas dobozolós nem írja jóvá a megnyert építési zsetonokat.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Most futó halas dobozolós nem írja jóvá a megnyert építési zsetonokat.
    Szia Flór4!
    Én megkaptam és már fel is használtam. Úgy tűnik most szerencsém volt, mert a múltkori simánál én se kaptam meg a zsetonokat, aztán a szövisnél pedig igen. Nem látom a logikát, de ez van sajnos.
    Marika
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 18.04.2018
    Sziasztok!
    Most futó halas dobozolós nem írja jóvá a megnyert építési zsetonokat.
    Szia,
    Hány zsetonod van eddig?
    Mert csak 50-et tárol.
    Ha nem használod el, nem adja hozzá amit nyersz!
    Buba

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Most futó halas dobozolós nem írja jóvá a megnyert építési zsetonokat.
    Az aji listád 30-as vagy 50-es?
    Mert a 30-as egy fantom lista, nem aszerint kapod az ajikat - tehát a zsetonokat sem - ahogy ott látod :(  Frissíteni kell a játékot!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Jó reggelt!
    Jobb szeretem kávéval emelni a vérnyomásom nem pedig mérgelődéssel.Reggel 6-ig ment az osztriga.utána tőkehal jött volna.Most belépve látom ismét osztrigát kér nem tőkét:(Csak azt nem tudom honnan?
    Komolyan elegem van már ebből az egész összevisszaságból.Megtervezi az ember úgy küldi ki a hajókat mi mi után jön.Erre minden megváltozik reggelre?Igaz nem kötelező dobozolni.Csak lassan oda ért az ember,hogy a semmi jutalmakért amiket átdolgoztak:( Nem kötelező a sima dobozolóst, a szövis dobozolós, a halast, a bajnokságot csinálni.De akkor már farmozni sem!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Flór4 (HU1) mondta:
    Jó reggelt!
    Jobb szeretem kávéval emelni a vérnyomásom nem pedig mérgelődéssel.Reggel 6-ig ment az osztriga.utána tőkehal jött volna.Most belépve látom ismét osztrigát kér nem tőkét:(Csak azt nem tudom honnan?
    Komolyan elegem van már ebből az egész összevisszaságból.Megtervezi az ember úgy küldi ki a hajókat mi mi után jön.Erre minden megváltozik reggelre?Igaz nem kötelező dobozolni.Csak lassan oda ért az ember,hogy a semmi jutalmakért amiket átdolgoztak:( Nem kötelező a sima dobozolóst, a szövis dobozolós, a halast, a bajnokságot csinálni.De akkor már farmozni sem!
    Szia! próbálj meg előzményeket törölni, hátha vissza ál a tegnap esti állapot.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    Jó reggelt!
    Jobb szeretem kávéval emelni a vérnyomásom nem pedig mérgelődéssel.Reggel 6-ig ment az osztriga.utána tőkehal jött volna.Most belépve látom ismét osztrigát kér nem tőkét:(Csak azt nem tudom honnan?
    Komolyan elegem van már ebből az egész összevisszaságból.Megtervezi az ember úgy küldi ki a hajókat mi mi után jön.Erre minden megváltozik reggelre?Igaz nem kötelező dobozolni.Csak lassan oda ért az ember,hogy a semmi jutalmakért amiket átdolgoztak:( Nem kötelező a sima dobozolóst, a szövis dobozolós, a halast, a bajnokságot csinálni.De akkor már farmozni sem!
    Szia Flór!
    Szívemből szóltál, mintha csak magam írtam volna ;)
    Bár a leírt eset nálam még soha nem fordult elő, nem is értem: tehát tegnap este osztriga után tőkehalat jelzett, és miután az osztriga 6- kor lejárt, nem a tőkehal jött, hanem ismét osztriga?? Sajnos itt ahol már nem először fordul elő (ld. 30-as ajándéklista), hogy más a kijelzés, mint a valóság, minden lehetséges, de hogy osztriga után megint osztriga jöjjön, az már mindennek a csúcsa :( Végtére is ez nem küldetés, ahol ilyen könnyen előfordulhat.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Flór4 (HU1) mondta:
    Jó reggelt!
    Jobb szeretem kávéval emelni a vérnyomásom nem pedig mérgelődéssel.Reggel 6-ig ment az osztriga.utána tőkehal jött volna.Most belépve látom ismét osztrigát kér nem tőkét:(Csak azt nem tudom honnan?
    Komolyan elegem van már ebből az egész összevisszaságból.Megtervezi az ember úgy küldi ki a hajókat mi mi után jön.Erre minden megváltozik reggelre?Igaz nem kötelező dobozolni.Csak lassan oda ért az ember,hogy a semmi jutalmakért amiket átdolgoztak:( Nem kötelező a sima dobozolóst, a szövis dobozolós, a halast, a bajnokságot csinálni.De akkor már farmozni sem!
    Szia Flór!
    Szívemből szóltál, mintha csak magam írtam volna ;)
    Bár a leírt eset nálam még soha nem fordult elő, nem is értem: tehát tegnap este osztriga után tőkehalat jelzett, és miután az osztriga 6- kor lejárt, nem a tőkehal jött, hanem ismét osztriga?? Sajnos itt ahol már nem először fordul elő (ld. 30-as ajándéklista), hogy más a kijelzés, mint a valóság, minden lehetséges, de hogy osztriga után megint osztriga jöjjön, az már mindennek a csúcsa :( Végtére is ez nem küldetés, ahol ilyen könnyen előfordulhat.
    Sziasztok!
    Ennek egy oka volt, hogy az éjszaka közepén csináltak egy javítást, s gondolom ott, ahol rossz volt, ott átrendezte a listát, mint ahogy már többször tapasztalhattuk.
  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Nem tudom leszedni a gyárakba és a pékségbe termelt javakat.

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Veka5 (HU1) mondta:
    Nem tudom leszedni a gyárakba és a pékségbe termelt javakat.

    Törölj előzményeket a böngésződbe, utána helyre kell, hogy álljon mindennek
  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Meg volt de nem jött rendbe. :(

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Veka5 (HU1) mondta:
    Meg volt de nem jött rendbe. :(

    Akkor sajnos nem tudom, mit lehetne csinálni :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Veka5 (HU1) mondta:
    Nem tudom leszedni a gyárakba és a pékségbe termelt javakat.

    Szia!
    Nem lehet, hogy túltermelésed van, amiatt nem enged beszedni, mert el kell adni belőle?
  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Nem lehet az mert Üres a raktáram
  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Sajnos még most sem javult meg játékom, továbbra  sem tudom leszedni a virág farmon a  termékeimet.
    Nagyon szomorú vagyok.
    Ha tudna valaki segíteni meg köszönném.

    Köszönöm
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Veka5 (HU1) mondta:
    Sajnos még most sem javult meg játékom, továbbra  sem tudom leszedni a virág farmon a  termékeimet.
    Nagyon szomorú vagyok.
    Ha tudna valaki segíteni meg köszönném.

    Köszönöm
    Szia Veka :-)

    Mit ír ki mikor be akarod szedni a termékeidet? Feldob valami hibaüzit? Illetve másik böngészővel is próbáltad?
  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    ezt írja ki

    Command: PBFarmCollectProductsResponse

    ErrorCode:2

    Timestamp:1524679805

    Zone: 16

    PID:317600


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Akkor ezek szerint hibaüzit is feldob. Én azt mondom, hogy csinálj egy böngészőtakarítást még egyszer, utána próbálj meg többféle böngészővel is aratni, ha egyikkel sem engedi, és ugyanúgy feldobja a hibaüzit, akkor fotózd ki, és írni kell az ügyfélszolgálatnak, mellékelni kell nekik a fotót, mert ezt mi sajnos nem tudjuk megoldani. Bízom benne, hogy valamelyik böngészővel csak engedi leszedni takarítás után.
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Flash projectorral nem tudok belépni.Kapcsolat megszakadt... Böngészőn sikerült most.
    PRojectorral miért nem? Lassan 2 órája vacakolós... Mindent csináltam már amit lehet,de nem segít.Valami változott volna?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flash projectorral nem tudok belépni.Kapcsolat megszakadt... Böngészőn sikerült most.
    PRojectorral miért nem? Lassan 2 órája vacakolós... Mindent csináltam már amit lehet,de nem segít.Valami változott volna?
    Én azzal léptem be probléma nélkül.
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Remek.Akkor totál nem értem mi a baja.Mióta van használom.Nincs rá ötletem mi lehet.Már újra is csináltam az egész beállítását,frissebb projectorral is,régebbivel is,de nem kapcsolódik.Kezdem unni az egészet...
    Valakinek böngészővel vacakolt ma.......
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Remek.Akkor totál nem értem mi a baja.Mióta van használom.Nincs rá ötletem mi lehet.Már újra is csináltam az egész beállítását,frissebb projectorral is,régebbivel is,de nem kapcsolódik.Kezdem unni az egészet...
    Valakinek böngészővel vacakolt ma.......
    szia!
    Sajnos én sem tudok aChromon belépni nem kapcsolódik.Be se adja a bejelentkezési oldalt.Azt dobja fel a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat .Hiába prórálkozom ujra és ujra ezt dobja fel.
    Viszont az operával sikerült.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Flór4 (HU1) mondta:
    Remek.Akkor totál nem értem mi a baja.Mióta van használom.Nincs rá ötletem mi lehet.Már újra is csináltam az egész beállítását,frissebb projectorral is,régebbivel is,de nem kapcsolódik.Kezdem unni az egészet...
    Valakinek böngészővel vacakolt ma.......
    szia!
    Sajnos én sem tudok aChromon belépni nem kapcsolódik.Be se adja a bejelentkezési oldalt.Azt dobja fel a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat .Hiába prórálkozom ujra és ujra ezt dobja fel.
    Viszont az operával sikerült.
    Simán be tudtam lépni a Chrome-val. Nálam semmi gond.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Flór4 (HU1) mondta:
    Remek.Akkor totál nem értem mi a baja.Mióta van használom.Nincs rá ötletem mi lehet.Már újra is csináltam az egész beállítását,frissebb projectorral is,régebbivel is,de nem kapcsolódik.Kezdem unni az egészet...
    Valakinek böngészővel vacakolt ma.......
    szia!
    Sajnos én sem tudok aChromon belépni nem kapcsolódik.Be se adja a bejelentkezési oldalt.Azt dobja fel a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat .Hiába prórálkozom ujra és ujra ezt dobja fel.
    Viszont az operával sikerült.
    Simán be tudtam lépni a Chrome-val. Nálam semmi gond.
    szia! akkor futna már a HTML-5?

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
    Remek.Akkor totál nem értem mi a baja.Mióta van használom.Nincs rá ötletem mi lehet.Már újra is csináltam az egész beállítását,frissebb projectorral is,régebbivel is,de nem kapcsolódik.Kezdem unni az egészet...
    Valakinek böngészővel vacakolt ma.......
    szia!
    Sajnos én sem tudok aChromon belépni nem kapcsolódik.Be se adja a bejelentkezési oldalt.Azt dobja fel a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat .Hiába prórálkozom ujra és ujra ezt dobja fel.
    Viszont az operával sikerült.
    Simán be tudtam lépni a Chrome-val. Nálam semmi gond.
    szia! akkor futna már a HTML-5?

    Azt nem tartom valószínűnek, mert én a korábbi ősrégi szoftvereket használom most is.
    Egyébként is azt illene bejelenteni...
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Flór4 (HU1) mondta:

    Simán be tudtam lépni a Chrome-val. Nálam semmi gond.
    szia! akkor futna már a HTML-5?

    Nem tudom. De ha ide be akar valaki jönni és NINCS engedélyezve/feltöltve az Adobe Flash Player, akkor nem tud belépni. Szerintem is átállás előtt bejelentenék. Bár ... ismerve a GGS hozzáállását, nem biztos. Ha pénzt látnak benne akkor igen, ha nem, akkor nem fognak időt és energiát pazarolni arra sem. Majd rá jön a "paraszt", akarom mondani a gazda, hogy valami nem stimmel. Majd akkor fognak sokan fűhöz-fához kapkodni és emlegetni a programozók jó édes felmenőjét.:p
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Flór4 (HU1) mondta:

    Simán be tudtam lépni a Chrome-val. Nálam semmi gond.
    szia! akkor futna már a HTML-5?

    Nem tudom. De ha ide be akar valaki jönni és NINCS engedélyezve/feltöltve az Adobe Flash Player, akkor nem tud belépni. Szerintem is átállás előtt bejelentenék. Bár ... ismerve a GGS hozzáállását, nem biztos. Ha pénzt látnak benne akkor igen, ha nem, akkor nem fognak időt és energiát pazarolni arra sem. Majd rá jön a "paraszt", akarom mondani a gazda, hogy valami nem stimmel. Majd akkor fognak sokan fűhöz-fához kapkodni és emlegetni a programozók jó édes felmenőjét.:p
    A játékba használt emailre küldtek levelet, hogyan is és mikortól fog működni az át állás.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 28.04.2018
    A játékba használt emailre küldtek levelet, hogyan is és mikortól fog működni az át állás.
    és ráadásul még a hivatalosba is ki van rakva ...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt