Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-04-05] Szövetkezeti bajnokság jutalmainak változása, Húsvéti event

15

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    :) Ezt megint igazolhatom rob-nak.Ha csak egyszer-kétszer nézel fel nem ad,de ha folyamatosan ott is meg lehet szerezni az bánya engedélyt is(és nem a zsetonost)
    Elhiszem, de Omar ebből a szempontból könnyebb, mert elég 10 percenként egyszer ránézni. Ha sűrűbben nézzük, akkor sem lesz több ABE :(
    Hogy jól értem-e: ha 10 percenként megnézem, akkor egy óra alatt kapok 6 ajánlatot. Ha óránként egyszer nézem meg, akkor óránként csak kettőt, igaz?
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok !
    Nem értem,miért cél az,hogy ne találjuk meg a tojásokat.Most néztem meg térképpel,így sincs meg 1 tojás !!
    Lehet ebbe most hiba ?Eddig mindig megtaláltam térkép nélkül is,most már a második nap,hogy egy pár darab hiányzik ! Kiléptem hátha csak hiba és kész van valójába,de sajnos még mindig mutatja ! :(
    Szervusztok!

    Pisti gazda, ügyes vagy ha csak 1 tojásod hiányzik!

    Igazad van Kukorica, semmi nem kötelező, én már nem is keresem a tojásokat, ami meg van jó, ami nincs ott egye a fene!
    De, sajna ebben a szöviseventben részben van igazad, mert ez a játék alappillére, lehetsz szövin kívül is, csak akkor bizony a dollárod is jóval lassabban gyűlik! Van más játék, ahol prémiumtagság van, ha nem veszed meg / forintért-érme / akkor csak rész-játékhoz jutsz /, no ezt csak azért említem, mert valamely formában ez a játék is ilyen.
    Végül is hozzáállás kérdése, meg idő, sorolhatnám még!
    Jó ez a játék, hisz ha morgolódunk is, az is azt jelenti itt vagyunk, csak a hibák ne lennének!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    Szövivezető voltam mostanáig... Amióta ez  a szövi-verseny van egyszerűen kényszernek érzem, hogy teljesítsünk. Sajna nem voltunk aktívak így lecsúsztunk másik ligába, aztán vissza most újra lent és lejjebb...ezért is adtam át a vezetést másnak. 2012 óta van meg a szövi és egyszerűen tönkre tették ezekkel a fejlesztésekkel a játékot. Kényszeredett lett mindenki hogy teljesítsen!!! Ez az igazság! Már nem játék ez így! Aranyozzam le a termelést mert nincs idő a versenyre de teljesíteni kell!! Miért nincs nevezési dij ( vagy egyserüen nevezés) hogy egy szövi akar versenyezni a szövi-versenyben vagy sem!! Nevezzenek be akik akarnak és nyomják le egymást ahogy szokták. Minket akik nem szeretnénk versenyezni "kényszerből" azokat meg ne bélyegezzék meg!!! ill besorolni egy nem valós ranglistára!
    Nálunk negatívan hatott ez a fejlesztés hogy havi 2x kell versenyezni. Senki nem ül a gép előtt egész nap!
    A másik dolog amit megjegyeznék , szintén a tojásos, vagy cukorkás vagy hasonló keresgélős event...
    Egyszerűen ez nem játék hogy 2-4 órán át 3-as szemüveggel  150% felnagyított böngésző oldallal böngésszem a fűszálakat hogy megleljek 35 tojást!  Ráadásul ugyanolyan színű mint a fa lomja!!! Ez egy hatalmas baromság. Nálunk a szöviben mindenki szeretné teljesíteni ezt a feladatot de  annyira el vannak dugva ezek a tárgyak hogy már szinte elment a kedvem /kedvünk az egésztől ez is egy kényszeredett dolog lett szintén! hajnalba felkelek hogy talán estig megleljem a tojásokat!  És az ajándékok??? hát az nem is mesélem mennyire egyszerűek! 

    Sajnálom, de ez a véleményem erről az egészről!
    Üdv: Mircipirci
    Szia. Szerintem senki nem kényszerítí a szöviket a harcra,ha ezt igy gondoljátok igy csináljátok az a tibajotok miért nem játszotok mert ez egy játék nem harc,vagy,ha harcolni akarsz aranyozz és nyersz.Ez tök egyszerű.A tojásokról meg annyit ez se kényszer aki csinálja csinálja aki nem nem senki nem mondja gyüjtsd a tojást nem akarod nem gyüjtöd.Szerintem nehéz lenne mindenki kényére tenni. :)És ez csak az én véleményem
    Meg még sokunké...
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok !
    Nem értem,miért cél az,hogy ne találjuk meg a tojásokat.Most néztem meg térképpel,így sincs meg 1 tojás !!
    Lehet ebbe most hiba ?Eddig mindig megtaláltam térkép nélkül is,most már a második nap,hogy egy pár darab hiányzik ! Kiléptem hátha csak hiba és kész van valójába,de sajnos még mindig mutatja ! :(
    Szervusztok!

    Pisti gazda, ügyes vagy ha csak 1 tojásod hiányzik!

    Igazad van Kukorica, semmi nem kötelező, én már nem is keresem a tojásokat, ami meg van jó, ami nincs ott egye a fene!
    De, sajna ebben a szöviseventben részben van igazad, mert ez a játék alappillére, lehetsz szövin kívül is, csak akkor bizony a dollárod is jóval lassabban gyűlik! Van más játék, ahol prémiumtagság van, ha nem veszed meg / forintért-érme / akkor csak rész-játékhoz jutsz /, no ezt csak azért említem, mert valamely formában ez a játék is ilyen.
    Végül is hozzáállás kérdése, meg idő, sorolhatnám még!
    Jó ez a játék, hisz ha morgolódunk is, az is azt jelenti itt vagyunk, csak a hibák ne lennének!
    Szia nagyi.Nem azt mondtam ne csinálja csak ne rinyáljon,ha lejjebb csúszik ez van aranyozzon vagy viselje.Mint gondolom mindenki tudja arany nélkül esélytelen a szövin feljebb jutni :)Ezt a dollárost is megkérdőjelezem nem hiszem ,ha biopiacon csinálok három 99%-ost 2miilért /db jobban járok a szövivel?Persze ez megint az én véleményem :)És a tojásra vissza térve 35DB amit nem kell meg találni és a diszt ugyan ugy meg kapod.Rob irt egy tájékoztatot erről melyik farmon mennyi a nehezen megtalálható közelébe sincs a 35-nek.Na erről meg ennyi.Aki lusta keresgélni és a dísz is kicsi ne csinálja.A tök ki van a sok rinyával.Mindenki írogat minden hü...lyeség miatt,ami szásszor le van írva,nem olvas ír.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Enye  kukorica 13 kicsit keményre vetted a figurát..........
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    :) Ezt megint igazolhatom rob-nak.Ha csak egyszer-kétszer nézel fel nem ad,de ha folyamatosan ott is meg lehet szerezni az bánya engedélyt is(és nem a zsetonost)
    Elhiszem, de Omar ebből a szempontból könnyebb, mert elég 10 percenként egyszer ránézni. Ha sűrűbben nézzük, akkor sem lesz több ABE :(
    Hogy jól értem-e: ha 10 percenként megnézem, akkor egy óra alatt kapok 6 ajánlatot. Ha óránként egyszer nézem meg, akkor óránként csak kettőt, igaz?
    Azt vettem észre, ha egyazon farmon vagy, akkor nem mindig vált ajánlatot, de farmváltással ez frissül (legalább a következő ajánlatig és farmváltásig)
    Most kiprobáltam.Nálam nem csinált semmit mind a három farmon ugyan azt mutatta :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 mondta:
    :) Ezt megint igazolhatom rob-nak.Ha csak egyszer-kétszer nézel fel nem ad,de ha folyamatosan ott is meg lehet szerezni az bánya engedélyt is(és nem a zsetonost)
    Elhiszem, de Omar ebből a szempontból könnyebb, mert elég 10 percenként egyszer ránézni. Ha sűrűbben nézzük, akkor sem lesz több ABE :(
    Hogy jól értem-e: ha 10 percenként megnézem, akkor egy óra alatt kapok 6 ajánlatot. Ha óránként egyszer nézem meg, akkor óránként csak kettőt, igaz?
    Azt vettem észre, ha egyazon farmon vagy, akkor nem mindig vált ajánlatot, de farmváltással ez frissül (legalább a következő ajánlatig és farmváltásig)
    Most kiprobáltam.Nálam nem csinált semmit mind a három farmon ugyan azt mutatta :)
    Kukorica13 nincs itt Omár, vagy nálad igen?
  • IldusMildus (HU1)IldusMildus (HU1) Bejegyzések: 4
    sziasztok! nálatok be lehet lépni a játékba? engem már órák óta nem enged.... :(
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 10.04.2017
    r0b33 mondta:
    :) Ezt megint igazolhatom rob-nak.Ha csak egyszer-kétszer nézel fel nem ad,de ha folyamatosan ott is meg lehet szerezni az bánya engedélyt is(és nem a zsetonost)
    Elhiszem, de Omar ebből a szempontból könnyebb, mert elég 10 percenként egyszer ránézni. Ha sűrűbben nézzük, akkor sem lesz több ABE :(
    Hogy jól értem-e: ha 10 percenként megnézem, akkor egy óra alatt kapok 6 ajánlatot. Ha óránként egyszer nézem meg, akkor óránként csak kettőt, igaz?
    Azt vettem észre, ha egyazon farmon vagy, akkor nem mindig vált ajánlatot, de farmváltással ez frissül (legalább a következő ajánlatig és farmváltásig)
    Most kiprobáltam.Nálam nem csinált semmit mind a három farmon ugyan azt mutatta :)
    Kukorica13 nincs itt Omár, vagy nálad igen?
    Omár csak példa volt szerintem most az órás csajszit taglaljuk :)

    Enye  kukorica 13 kicsit keményre vetted a figurát..........
    Szia Margit.Ez nem keménység,ti nem unjátok ua a feltett kérdéseket ami két vagy egy bejegyzéssel fentebb vannak vagy azért mert a modik nem mondhatják ne rinyálj mert minden sza..rért szaladgáltok a modikat csesztetni és még le is cseszitek öket mert nem szóltak a szövibajnokság ponthatára változott,de a többi amit csinálnak frankó a térkép frankó a bolondos teszt farmotokon a segítség az is frankó(hol ott nem rég még sok volt a feladat)Szerintem mindenki gondolkozzon el mit AD és mit KAP :)(ha nem jó töröljétek >:))
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Enye  kukorica 13 kicsit keményre vetted a figurát..........
    Szia Margit.Ez nem keménység,ti nem unjátok ua a feltett kérdéseket ami két vagy egy bejegyzéssel fentebb vannak vagy azért mert a modik nem mondhatják ne rinyálj mert minden sza..rért szaladgáltok a modikat csesztetni és még le is cseszitek öket mert nem szóltak a szövibajnokság ponthatára változott,de a többi amit csinálnak frankó a térkép frankó a bolondos teszt farmotokon a segítség az is frankó(hol ott nem rég még sok volt a feladat)Szerintem mindenki gondolkozzon el mit AD és mit KAP :)(ha nem jó töröljétek >:))
    Tudod kukorica, nekem az a meglátásom, hogy a fórumot olvasni, vagy hozzá szólni, se kötelező. De ha mégis megtesszük próbáljunk, úgy a modik felé, mint a játékos társaink felé tisztelet teljes hangnemet használni.
    Ebbe a témába nálam itt van a pont.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Enye  kukorica 13 kicsit keményre vetted a figurát..........
    Szia Margit.Ez nem keménység,ti nem unjátok ua a feltett kérdéseket ami két vagy egy bejegyzéssel fentebb vannak vagy azért mert a modik nem mondhatják ne rinyálj mert minden sza..rért szaladgáltok a modikat csesztetni és még le is cseszitek öket mert nem szóltak a szövibajnokság ponthatára változott,de a többi amit csinálnak frankó a térkép frankó a bolondos teszt farmotokon a segítség az is frankó(hol ott nem rég még sok volt a feladat)Szerintem mindenki gondolkozzon el mit AD és mit KAP :)(ha nem jó töröljétek >:))
    Tudod kukorica, nekem az a meglátásom, hogy a fórumot olvasni, vagy hozzá szólni, se kötelező. De ha mégis megtesszük próbáljunk, úgy a modik felé, mint a játékos társaink felé tisztelet teljes hangnemet használni.
    Ebbe a témába nálam itt van a pont.
    oké mindenkinek más a felfogása.Akkor is a modiknak csak köszönet és nem kritizálás és nem számotkérés jár.Nem bántottam egy játékos társat se akinek nem inge nem veszi magára.Nálam meg itt a pont
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Mik ezek a kisértetek?
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Sziasztok,

    én eddig sose néztem ezt a villám ajánlatot, de most hogy így megokosodtam a sok beírástól, így benéztem és le is csaptam rögtön 10 hínár tápra 1 dollárért :D 
    Jó cucc ez (.. és most napokig úgyse látok majd dollárost, tudom :) )
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok,

    én eddig sose néztem ezt a villám ajánlatot, de most hogy így megokosodtam a sok beírástól, így benéztem és le is csaptam rögtön 10 hínár tápra 1 dollárért :D 
    Jó cucc ez (.. és most napokig úgyse látok majd dollárost, tudom :) )
    sürün nézd 1perces 
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    sürün nézd 1perces 
    jaja, úgy látom, ha nyitva van váltogat, majd olvasás, vagy tableten játszás közben így hagyom, és figyelem a monitort (ahh ez beteg.. :D )
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 mondta:
    :) Ezt megint igazolhatom rob-nak.Ha csak egyszer-kétszer nézel fel nem ad,de ha folyamatosan ott is meg lehet szerezni az bánya engedélyt is(és nem a zsetonost)
    Elhiszem, de Omar ebből a szempontból könnyebb, mert elég 10 percenként egyszer ránézni. Ha sűrűbben nézzük, akkor sem lesz több ABE :(
    Hogy jól értem-e: ha 10 percenként megnézem, akkor egy óra alatt kapok 6 ajánlatot. Ha óránként egyszer nézem meg, akkor óránként csak kettőt, igaz?
    Azt vettem észre, ha egyazon farmon vagy, akkor nem mindig vált ajánlatot, de farmváltással ez frissül (legalább a következő ajánlatig és farmváltásig)
    Most kiprobáltam.Nálam nem csinált semmit mind a három farmon ugyan azt mutatta :)
    Nem, a perces ajánlatokon már túl voltunk, és Omarról írtam én utoljára, de nem érdekes.

  • BorzOlga (HU1)BorzOlga (HU1) Bejegyzések: 14

    Hali !

    Az Ínyencről elgurult egy tojásom, a térképen pedig olyan nagyok, hogy nem látom. Mit lehet ilyenkor tenni? Hagyjam abba a játékot ?

    Előre is köszönöm az építő kritikákat !

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Hali !

    Az Ínyencről elgurult egy tojásom, a térképen pedig olyan nagyok, hogy nem látom. Mit lehet ilyenkor tenni? Hagyjam abba a játékot ?

    Előre is köszönöm az építő kritikákat !


    Szia! :)

    Ha naponta csak 1-2 tojásod nincs meg, és sem a térképpel, sem egyéb praktikával (a maximális méretű farm kinagyítása a böngésző tovább nagyításával) sem találod, akkor hagyd a fenébe. :) Ne kínlódj vele. :) Napi 1-2 tojás kihagyása bőven belefér. :)

    315 tojást kell összegyűjteni a dekorációhoz. Elméletileg 350-re van lehetőség a 10 nap alatt, gyakorlatilag a 315. tojás után már értelmetlen (és lehetetlen azoknak, akik már a 9. napon megkapják a díszt).

    Zsu
  • BorzOlga (HU1)BorzOlga (HU1) Bejegyzések: 14

    <3 Szia Zsu!

    Te vagy a legrendesebb modi a világon ! Köszönöm a választ, közben előkerült a tóból az elgurult toji.

    Olga

  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok,
    bocs, hogy itt teszem közzé az álláspontunkat, de nem találtam megfelelőbbet ::))

    Kedves Szövivezetők, Kedves Játékostársak,

    mi, Phoenix Axa  tagjai egyhangúlag úgy döntöttünk, hogy meghatározatlan ideig nem veszünk részt a szövi-bajnokságokban, valamint az egyéb kollektív őrületekben, amivel csak hajszolttá teszik a szövik életét.

    Ez nem jelenti azt, hogy nem csinálunk küldiket, de csak annyit, amennyi belefér az időnkbe, amennyihez kedvünk van, és nem kell költeni rá.

    Elegünk lett a hetente kiírt bajnokságokból, a stresszből, az értelmetlen költségekből, a hajszoltságból.

    Nyugodtan szeretnénk játszani, és nem érdekel bennünket sem aranyliga, sem kupa, sem helyezés! Játszani, fejleszteni, beszélgetni szeretnénk. Vissza akarjuk kapni a játékunkat.

    Természetesen nem várjuk el tőletek, hogy hasonlóan gondolkodjatok, eddigi kezdeményezéseinket sem támogatta senki.

    Kérlek, juttasd el levelünket a szövitek többi tagjához, hogy értsék: nem estünk szét, nem faltuk fel egymást, csak saját kezünkbe vettük a döntést a saját játékunkat illetően.

    üdvözlettel az Axa tagjai nevében:

    -lilu






  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok,
    bocs, hogy itt teszem közzé az álláspontunkat, de nem találtam megfelelőbbet ::))

    Kedves Szövivezetők, Kedves Játékostársak,

    mi, Phoenix Axa  tagjai egyhangúlag úgy döntöttünk, hogy meghatározatlan ideig nem veszünk részt a szövi-bajnokságokban, valamint az egyéb kollektív őrületekben, amivel csak hajszolttá teszik a szövik életét.

    Ez nem jelenti azt, hogy nem csinálunk küldiket, de csak annyit, amennyi belefér az időnkbe, amennyihez kedvünk van, és nem kell költeni rá.

    Elegünk lett a hetente kiírt bajnokságokból, a stresszből, az értelmetlen költségekből, a hajszoltságból.

    Nyugodtan szeretnénk játszani, és nem érdekel bennünket sem aranyliga, sem kupa, sem helyezés! Játszani, fejleszteni, beszélgetni szeretnénk. Vissza akarjuk kapni a játékunkat.

    Természetesen nem várjuk el tőletek, hogy hasonlóan gondolkodjatok, eddigi kezdeményezéseinket sem támogatta senki.

    Kérlek, juttasd el levelünket a szövitek többi tagjához, hogy értsék: nem estünk szét, nem faltuk fel egymást, csak saját kezünkbe vettük a döntést a saját játékunkat illetően.

    üdvözlettel az Axa tagjai nevében:

    -lilu






    Csak gratulálni tudok,hogy meg léptétek ezt.Nem vártatok addig még szétesik a csapat.Mert bizony nagyon sok szöviben épp ezért van taghiány mert a hajtás miatt kiszállnak nem farmoznak.Nincs idő beszélgetésekre,csak a hajtás.Hol van az az idő már  mikor hajnalig is bent voltunk nyugisan termelgettünk és beszélgettünk.Sajnos ez a sok hajtás nem összekovácsol 1 csapatot ,.Ellenkezőleg!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.04.2018
    Sziasztok,
    bocs, hogy itt teszem közzé az álláspontunkat, de nem találtam megfelelőbbet ::))

    Kedves Szövivezetők, Kedves Játékostársak,

    mi, Phoenix Axa  tagjai egyhangúlag úgy döntöttünk, hogy meghatározatlan ideig nem veszünk részt a szövi-bajnokságokban, valamint az egyéb kollektív őrületekben, amivel csak hajszolttá teszik a szövik életét.

    Ez nem jelenti azt, hogy nem csinálunk küldiket, de csak annyit, amennyi belefér az időnkbe, amennyihez kedvünk van, és nem kell költeni rá.

    Elegünk lett a hetente kiírt bajnokságokból, a stresszből, az értelmetlen költségekből, a hajszoltságból.

    Nyugodtan szeretnénk játszani, és nem érdekel bennünket sem aranyliga, sem kupa, sem helyezés! Játszani, fejleszteni, beszélgetni szeretnénk. Vissza akarjuk kapni a játékunkat.

    Természetesen nem várjuk el tőletek, hogy hasonlóan gondolkodjatok, eddigi kezdeményezéseinket sem támogatta senki.

    Kérlek, juttasd el levelünket a szövitek többi tagjához, hogy értsék: nem estünk szét, nem faltuk fel egymást, csak saját kezünkbe vettük a döntést a saját játékunkat illetően.

    üdvözlettel az Axa tagjai nevében:

    -lilu

    szia Lilu

    a szövim nevében is csak támogatni tudom az elhatározásotokat. ezt a lépést - ahogy írod, már régebben meg kellett volna tenni, de mi kis szövik hiába állunk le, ha a nagy szövik teljes erőbedobással nyomják a szövibajnokságot és - szavaiddal élve - egyéb kollektív őrületeket. így a GGS jóformán semmi anyagi veszteséget nem észlelt.
    de ha most egységesen mindenki lazára veszi a dolgokat, akkor jelentős arany kiesésük lesz, amit nem lehet majd nem észrevenni
    Flórnak teljesen igaza van...
    elmúltak azok az idők, amikor békésen farmoztunk, beszélgettünk sokáig
    robottá tettek minket, nincs időnk a farmokra, mert minden második héten bajnokság. még felkészülni sincs rá idő, mert közben a különböző eventek, nem tudunk spec magokat gyártani, nem tudunk peremnövényeket ültetni ( bár megjegyzem, egyenlőre a falunak semmi haszna )
    nincs idő fejleszteni, mert folyton kell az istálló, földek stb
    értem én, h aranyra megy ki a játék, de ez már a ló másik oldala, a GGS átesett rajta. nagyon sok játékost veszít és fog veszíteni, ha nem gondolkoznak el a jövő útján, mert most már nagyon durván csak az aranyvásárlásról szól minden
    mikor kezdtem a játékot, több mint 50 ezer magyar játékos volt. most alig több mint 18 ezer regisztrált játékos van, abból jó, ha a fele aktív, a többi mind elhagyott farm

    Liz

    a Rainbow szövetkezet teljesen egyetért Liluval. ha ti is egyetértetek, a GGS részéről igazságtalannak érzitek a jutalmak átszervezését, a sűrű szövibajnokságot, akkor katt az alábbi linkre, töltsétek ki és adjátok tovább szövitársaitoknak, más szöviben lévő barátaitoknak
    egyszóval........ terjesszétek!!!!!
    ápr. 30-ig van határidő. ne várjatok addig!!!!


    https://www.surveymonkey.com/r/GXMGBWW

    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!

    Teljesen egyetértek az előttem szólókkal! A linket kitöltöttem és elküldtem, és továbbítottam a szövitársaimnak is! A mi vezetőnk is teljes erőbedobással csinálta eddig a bajnokságot, de ma írta, h neki is elege van, abbahagyja! Remélem lesz valami hatása a dolognak, és most kivételesen nem a mi kárunkra változtatnak!
    Marika
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.04.2018
    Sziasztok,
    bocs, hogy itt teszem közzé az álláspontunkat, de nem találtam megfelelőbbet ::))

    Kedves Szövivezetők, Kedves Játékostársak,

    mi, Phoenix Axa  tagjai egyhangúlag úgy döntöttünk, hogy meghatározatlan ideig nem veszünk részt a szövi-bajnokságokban, valamint az egyéb kollektív őrületekben, amivel csak hajszolttá teszik a szövik életét.

    Ez nem jelenti azt, hogy nem csinálunk küldiket, de csak annyit, amennyi belefér az időnkbe, amennyihez kedvünk van, és nem kell költeni rá.

    Elegünk lett a hetente kiírt bajnokságokból, a stresszből, az értelmetlen költségekből, a hajszoltságból.

    Nyugodtan szeretnénk játszani, és nem érdekel bennünket sem aranyliga, sem kupa, sem helyezés!

    szia Lilu
    ahhoz képest, h csak lazára veszítek a szövibajnokságot, elég erősen a 4-dik helyet tapossátok
    jó trükk volt, gratula
    erről ennyit........
  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok,
    bocs, hogy itt teszem közzé az álláspontunkat, de nem találtam megfelelőbbet ::))

    Kedves Szövivezetők, Kedves Játékostársak,

    mi, Phoenix Axa  tagjai egyhangúlag úgy döntöttünk, hogy meghatározatlan ideig nem veszünk részt a szövi-bajnokságokban, valamint az egyéb kollektív őrületekben, amivel csak hajszolttá teszik a szövik életét.

    Ez nem jelenti azt, hogy nem csinálunk küldiket, de csak annyit, amennyi belefér az időnkbe, amennyihez kedvünk van, és nem kell költeni rá.

    Elegünk lett a hetente kiírt bajnokságokból, a stresszből, az értelmetlen költségekből, a hajszoltságból.

    Nyugodtan szeretnénk játszani, és nem érdekel bennünket sem aranyliga, sem kupa, sem helyezés!

    szia Lilu
    ahhoz képest, h csak lazára veszítek a szövibajnokságot, elég erősen a 4-dik helyet tapossátok
    jó trükk volt, gratula
    erről ennyit........


    nem trükk volt, kikérem magamnak!
    Ennyi van a csapatban, meg a jól fejlesztett farmokban, ha lazák vagyunk ::))) én ebben a bajnokságban még egy db spéci magot sem használtam fel, nem indítottam el a targót, és a többiek is lazán küldiznek. Mint azt a levélben is írtam: játszunk, küldizünk, nem fogunk kivonulni a játékból, de nem a végeredmény a fontos. Melyik része nem érthető az álláspontunknak??
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Liz65 (HU1) mondta:

    szia Lilu
    ahhoz képest, h csak lazára veszítek a szövibajnokságot, elég erősen a 4-dik helyet tapossátok
    jó trükk volt, gratula
    erről ennyit........
    Nem tudok mást ehhez hozzáfűzni, csak ennyit :D:D:D:D:D Ja, és egy tetszik jelzést :D:D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem tudok mást ehhez hozzáfűzni, csak ennyit :D:D:D:D:D Ja, és egy tetszik jelzést :D:D
    én meg csak ennyit mondanék
    nekem személy szrtn ELEGEM van a csalókból, akik alig több mint 1 év alatt közel 800-as szintet érnek el, és ezzel még kérkednek is
    ELEGEM van az olyan játékosokból, akik azt ígérik, "forradalmat" csinálunk, DE NEM!!!!
    és ELEGEM van az olyan játékosokból, akik hol ezen... hol azon az oldalon állnak
    legfőképpen.....
    ELEGEM VAN A KÉPMUTATÓ JÁTÉKOSOKBÓL!!!!!!
    de ez csak az én véleményem :smile:
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!

    Megszeretnélek kérni benneteket valamire. Mégpedig arra, hogy ne bántsátok már szegény Lilut, nem trükközött ő semmit, egyszerűen ilyen erősek. Igen még akkor is, HA nem akarnak.

    Inkább féljünk mi lesz ha egyszer akarnak  :D:D:D:D:D:D  Na akkor aztán lesz nemulass nekünk... 
Sign In to comment.