Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1104113

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Dollya (HU1) mondta:
    Szia! Ezzel tisztába vagyok, nagy nehézségekkel elindította, viszont ment a ház 8. szintje és a kapu 3.-ról 4. szintre mi 16 órát írt ki. Hamarabb befejezte, mint a kiírt idő, tovább kellett volna tartson mint a ház mert később sikerült elindítanom. Mikor megnéztem akkor láttam, hogy a kapu nem ment egy szinet, hanem maradt a 3. szinten. Mégegyszer kellett bővíteniem, hogy elérje a 4. szintet. Valójában 2x fizettem ki a kapu bővítését.


    Szia!

    Ha annyira tisztában voltál azzal amit írtam, akkor miért tetted fel a kérdésedet? Amit te korábban kérdeztél, és amiről te fotót raktál fel, én arra válaszoltam neked, és a képeid alapján megmutattam, hogy amit akkor kérdeztél, és írtál, hogy nem indult el a zsetonos építési ablakod, valójában elindult! Az, hogy te kaput fejlesztettél, ez egy új infó, nem látok bele a játékodba, és nem látom minden lépésed, hogy mikor mit teszel. Kérdeztél, én pedig válaszoltam. Ha probléma, akkor legközelebb nem válaszolok, ilyen egyszerű :-))
    Szia! Akkor jó lesz a kompenzálás is...az elcseszett hosszú hétvégénkért, meg a mostani szövi bajnokságért :)
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni, abban, hogy hol lehet szert tenni az új építési zsetonokra. A választ nagyon szépen köszönöm!
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni, abban, hogy hol lehet szert tenni az új építési zsetonokra. A választ nagyon szépen köszönöm!
    Szia!
    Most a dobozoláskor is kapunk, de a szövisnél is adtak.
    Marika
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Köszi Marika!

  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Nagyon szívesen. :smile:
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok. Hogy is van ezzel az építési zsetonnal? A mostani dobozolóssal megvolt a 49 majd az utolsó előtti ajándékkal 980 ezer pontért + még 19, tehát a 68, ezt jóvá is írta, mondom holnap (vagyis már ma pontosabban) elhasználom az ötvenet, de nem tettem meg, erre az imént nézem, hogy már csak 18 maradt, szóval levonta az 50-et... Építkezés csakis a viking farmon ment egész nap? Akkor mire vonta le?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok. Hogy is van ezzel az építési zsetonnal? A mostani dobozolóssal megvolt a 49 majd az utolsó előtti ajándékkal 980 ezer pontért + még 19, tehát a 68, ezt jóvá is írta, mondom holnap (vagyis már ma pontosabban) elhasználom az ötvenet, de nem tettem meg, erre az imént nézem, hogy már csak 18 maradt, szóval levonta az 50-et... Építkezés csakis a viking farmon ment egész nap? Akkor mire vonta le?
    Szia!
    Ha jól tudom, akkor a vikingfarmon is használható a zseton, így valószínűleg ott használtad el.
    Marika
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok. Hogy is van ezzel az építési zsetonnal? A mostani dobozolóssal megvolt a 49 majd az utolsó előtti ajándékkal 980 ezer pontért + még 19, tehát a 68, ezt jóvá is írta, mondom holnap (vagyis már ma pontosabban) elhasználom az ötvenet, de nem tettem meg, erre az imént nézem, hogy már csak 18 maradt, szóval levonta az 50-et... Építkezés csakis a viking farmon ment egész nap? Akkor mire vonta le?
    Szia!
    Ha jól tudom, akkor a vikingfarmon is használható a zseton, így valószínűleg ott használtad el.
    Marika
    Sziasztok!

    Én úgy tudom csak a főfarmon, ínyencen,virágon, halászatnál és a lovasnál lehet vele fejleszteni, szerintem ideiglenes farmon nem. De ha csak 1 díszt felteszel s megy 6 mp-ig, az is építkezésnek számít. Az állandó farmokon semmit nem építettél, fejlesztettél? Csakis a vikingen?
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok. Hogy is van ezzel az építési zsetonnal? A mostani dobozolóssal megvolt a 49 majd az utolsó előtti ajándékkal 980 ezer pontért + még 19, tehát a 68, ezt jóvá is írta, mondom holnap (vagyis már ma pontosabban) elhasználom az ötvenet, de nem tettem meg, erre az imént nézem, hogy már csak 18 maradt, szóval levonta az 50-et... Építkezés csakis a viking farmon ment egész nap? Akkor mire vonta le?
    Szia!
    Ha jól tudom, akkor a vikingfarmon is használható a zseton, így valószínűleg ott használtad el.
    Marika
    Sziasztok!

    Én úgy tudom csak a főfarmon, ínyencen,virágon, halászatnál és a lovasnál lehet vele fejleszteni, szerintem ideiglenes farmon nem. De ha csak 1 díszt felteszel s megy 6 mp-ig, az is építkezésnek számít. Az állandó farmokon semmit nem építettél, fejlesztettél? Csakis a vikingen?
    Igaz ami igaz, az ínyenc farmon húztam egy szintet a víztornyon, mert kicsit meg kellett tolni a mandula termelést hínárral a mesés + küldetéshez és hogy annyival is kevesebb hínártrágyám menjen el. DE határozottan emlékszem, hogy direkt e miatt arannyal be is fejeztem a vikingeknél az ép aktuális építést, hogy ne használjam el az építési zsetont. Na ez akkor rejtély, de hát már túltettem magam rajta, kellemetlen, de ennyi kár érjen csak az életben :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Én is használtam az új építési zsetont é s3x is tudtam vele építkezni, de én úgy emlékszem, hogy az volt írva a feloldásnál (60 zsetonom volt) hogy nem használható a fő, az ínyenc, a virág, ló és mélytengerin. Tehát csak úgy tudtam használni, hogy belekezdtem a főfarmon egy építkezésbe és a vikingen használtam fel az alatt az idő alatt a banknál, a terület bontásnál és még vhol.Tehát ha a fentebb említett farmokon kezdesz építkezni és szeretnél a kalandfarmokon akkor tudod használni, de csak az 50 zsetonig.Lehet én rosszul értelmeztem, akkor javítsatok ki.

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Én 2x is jártam úgy, hogy nem a megfelelő ablak volt elől. Tehát hiába fejezed be a vikinges építkezést és indítasz újat, ha a zsetonos hely van elől, akkor abban indítja a fejlesztést. Én a zsetonosra hosszút akartam berakni, míg a másikra rövidebbet és mivel rosszul csináltam a hosszú ment a sima ablakban, míg a zsetonost a rövidre elhasználtam...és akkor nem tudtam mit tenni, meg kellett várni a hosszú építkezés végét....hiába végzett hamar a zsetonos hely. Az nem nyílik újra, csak ha összejön az 50 zseton.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha megnyílik 50 érme után az építési lehetőség, akkor amit utána indítasz, azt abba teszi be, hiába választod ki a másikat. Tehát az lesz az elsődleges építési lehetőséged.
    Így ha ki akarod használni, akkor amint megvan a feloldás, és ezt jelzi neked, válassz egy fejlesztést, ami elindul az új ablakban, s a másik régi ablakban is tudsz utána fejleszteni, ha éppen nincs folyamatban abban.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, miért nem tudok aranyat venni. A telefonnál, csak az összeget nem magyarul írja, és nem enged. A kártyánál nem fogadja el az eddigi kártyát és az egész angolul van nem tudom fordításra tenni. Mit csináljak, köszi a választ
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Sziasztok

  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Jó reggelt!
    Nem tudtam hogy hova kellene írnom így itt teszem meg,remélem nem törlik és kapok választ:hogy lehet az hogy szövin belül nem egyforma a halas event,van akinek 50 ajándék+aranyengedély,másnak csak 30 ajándék engedély nélkül?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Jó reggelt!
    Nem tudtam hogy hova kellene írnom így itt teszem meg,remélem nem törlik és kapok választ:hogy lehet az hogy szövin belül nem egyforma a halas event,van akinek 50 ajándék+aranyengedély,másnak csak 30 ajándék engedély nélkül?
    Szia!
    Én már ezen se csodálkoznék! Épp az előbb írtam egy másik topikba, és Flór4 ott írta, h neki nincs bányászatija. Nekem van, de horribilis mennyiségű pontért. A töltelék meg (a különbség a 30 és 50-es közt) majdnem mind szemétre való. Tehát hiába több az ajándék, ha annak többsége fölösleges.
    Marika
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Na igen nem is a különbség bánt mert a több ajándéknál nem lehet elérni az AB-t de itt a 30-nál elérhető volt és elvették:(((( Na mindegy akkor csinálom így:))))

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Azt írták, hogy üríteni kell cache-t cookie stb és akkor átvált 50-esre. 
    de állítólag ha nem vagy benne biztos, hogy eléred a 3.4 M -es ABE-t akkor nem nagyon éri meg, mert ott rosszabbak a köztes ajándékok :D 
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Sziasztok!

    Már alig várta mindenki, hogy a szövifát egy kattintással lehessen locsólni,, erre kiderül, hogy farmonként 5 aranyba kerül.Köszönjük szépen, ez aztán nagyon szép volt, csak igy tovább..
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Azt írták, hogy üríteni kell cache-t cookie stb és akkor átvált 50-esre. 
    de állítólag ha nem vagy benne biztos, hogy eléred a 3.4 M -es ABE-t akkor nem nagyon éri meg, mert ott rosszabbak a köztes ajándékok :D 
    Szia,
    Nem egészen így van, mert annak ellenére, hogy a 30-as ajándéklistát mutatja, az 50-esen nyerhető ajándékokat kapjuk.
    Akármit mutat, egyformát kapunk:)
    Buba
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok. Valakinek van valamiféle infója a most hétvégén (vasárnap éjfélkor) elmaradt ligamedálok utólagos pótlásáról? Vagy orvoslásáról?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok. Valakinek van valamiféle infója a most hétvégén (vasárnap éjfélkor) elmaradt ligamedálok utólagos pótlásáról? Vagy orvoslásáról?
    Állítólag globális a hiba, keresik az okát. Jelezve lett, hogy a Magyar szerveren se kapták meg a játékosok. Hogy lesz-e kárpótlás, arról még nincs hír.
  • Huhoka (HU1)Huhoka (HU1) Bejegyzések: 11
    Buba (HU1) mondta:
    Szia Huhoka!

    Nehéz ügy ez!
    Hiszen sok játékos pont azt szeretné, hogy hétvégén legyen minden, mert hét közben dolgozik, vagy suliba jár.

    Én javaslom, hogy a korlátozást ne mástól várd! 
    Magad alkoss magadnak szabályokat.

    Üdv.
    Buba
    Szia Buba!
    Faluligánál  nem csak mi alkotjuk a szabályokat . Mi nem hívunk ki senkit hétvégén  aki mögöttünk van az kihívhat minket !! Így működik a faluliga !! Gondolom nálatok is !!
    Te hány éves vagy, hogy a hétvégéidet a gép előtt töltöd és ültetsz egész  nap !!! 
    A hétvégét a családommal töltöm   ! Kirándulás, strand,  mozi, színház, stb!!

    Üdv:
    Huhoka
     
  • Detty2 (HU1)Detty2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Mikor kezdődik a Világbajnokság?
  • Betti389 (HU1)Betti389 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Huhoka (HU1) mondta:
    Buba (HU1) mondta:
    Szia Huhoka!

    Nehéz ügy ez!
    Hiszen sok játékos pont azt szeretné, hogy hétvégén legyen minden, mert hét közben dolgozik, vagy suliba jár.

    Én javaslom, hogy a korlátozást ne mástól várd! 
    Magad alkoss magadnak szabályokat.

    Üdv.
    Buba
    Szia Buba!
    Faluligánál  nem csak mi alkotjuk a szabályokat . Mi nem hívunk ki senkit hétvégén  aki mögöttünk van az kihívhat minket !! Így működik a faluliga !! Gondolom nálatok is !!
    Te hány éves vagy, hogy a hétvégéidet a gép előtt töltöd és ültetsz egész  nap !!! 
    A hétvégét a családommal töltöm   ! Kirándulás, strand,  mozi, színház, stb!!

    Üdv:
    Huhoka
     
    Szia Huhoka,

    Feleslegesen pakolod tele a hozzászólásodat felkiáltójelekkel.  Ide nem kiabálni járunk.
    Bubának teljesen igaza van. Van aki hét végén tud játszani, van, aki hét közben.
    Hogy ki hány éves, ahhoz ennek semmi köze, neked meg főleg nem.

    Kellemes időtöltést kívánok neked.
    Betti
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Detty2 (HU1) mondta:
    Mikor kezdődik a Világbajnokság?

    A korábbi ikon szerint du 2 v 3 lenne az időpont. Én kb úgy számoltam. 
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Igen, elvileg akkor, csak levették az ikonját mert hibás volt, elvileg később visszarakják.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Huhoka (HU1) mondta:
    Buba (HU1) mondta:
    Szia Huhoka!

    Nehéz ügy ez!
    Hiszen sok játékos pont azt szeretné, hogy hétvégén legyen minden, mert hét közben dolgozik, vagy suliba jár.

    Én javaslom, hogy a korlátozást ne mástól várd! 
    Magad alkoss magadnak szabályokat.

    Üdv.
    Buba
    Szia Buba!
    Faluligánál  nem csak mi alkotjuk a szabályokat . Mi nem hívunk ki senkit hétvégén  aki mögöttünk van az kihívhat minket !! Így működik a faluliga !! Gondolom nálatok is !!
    Te hány éves vagy, hogy a hétvégéidet a gép előtt töltöd és ültetsz egész  nap !!! 
    A hétvégét a családommal töltöm   ! Kirándulás, strand,  mozi, színház, stb!!

    Üdv:
    Huhoka
     

    Szia,
    Ez nem életkor, hanem elhatározás kérdése
    "magad alkoss szabályokat" azt jelenti, hogy Te döntsd el mit teszel.
    A választás lehetősége adott.
    Én sem veszek részt abban, amit nem szeretek, hiszen felnőtt ember vagyok.
    Kijelentő mondat után pontot teszek, kérdő után kérdőjelet.
    De a legfontosabb: nem ítélek meg senkit a körülmények ismerete nélkül.

    Üdv.
    Buba
  • TANAGRA (HU1)TANAGRA (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! 
    Nekem olyan gondom van,hogy egy játékos folyamatosan csínyt követ el a farmomon. Naponta többször,folyamatosan,és már nagyon zavaró,hogy minden termelésem csökken. 
    Miért engedi ezt a játék????
    Én nem akarok arra pénzt költeni,hogy viszonozzam a kedvességét,inkább abba hagyom ezt a szemét játékot. 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Én nem akarok arra pénzt költeni,hogy viszonozzam a kedvességét,inkább abba hagyom ezt a szemét játékot. 
    hali
    nem szükséges pénzt költeni  a csinyekre, hiszen ott vannak a karmapontok
    szal ne arannyal, hanem karmapontokkal vásárolj csinyt

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt