Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] [2017. 08.16.] Mélytengeri halászat változások

12224»

Hozzászólások

  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok nem tudom miért nem tudok hajókat venni ? légyszi valaki segítsen :(  31 es a horgász szintem már  köszönöm

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok nem tudom miért nem tudok hajókat venni ? légyszi valaki segítsen :(  31 es a horgász szintem már  köszönöm

    Úgy látom 14 hajód van: ez a maximum, ettől többet senki nem vehet.
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok nem tudom miért nem tudok hajókat venni ? légyszi valaki segítsen :(  31 es a horgász szintem már  köszönöm

    Úgy látom 14 hajód van: ez a maximum, ettől többet senki nem vehet.
    szia az a helyzet hogy makra halért szeretném elküldeni oleget ahhoz motorcsónak  kell de nem tudom hogy nyissam fel hogy eltudjam küldeni ?vagy nem innen kellene ?nem igazán világos nekem bocsi . köszönöm
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 06.04.2018
    sziasztok nem tudom miért nem tudok hajókat venni ? légyszi valaki segítsen :(  31 es a horgász szintem már  köszönöm

    Úgy látom 14 hajód van: ez a maximum, ettől többet senki nem vehet.
    szia az a helyzet hogy makra halért szeretném elküldeni oleget ahhoz motorcsónak  kell de nem tudom hogy nyissam fel hogy eltudjam küldeni ?vagy nem innen kellene ?nem igazán világos nekem bocsi . köszönöm
    nem jó helyen keresgélsz :(
    hajót kell bérelni, és ahogy írod is, minimum motorcsónakot, és a tengerre kell küldeni. Ez bérelt hajó, független attól, hogy neked milyen hajóid vannak.
    A virágfarmon a mólónál van a hajókölcsönző, alapesetben egy sárga színű gumicsónak, arra kell rákattintani.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.04.2018
    Gyöngyi71 (HU1) mondta:

    szia az a helyzet hogy makra halért szeretném elküldeni oleget ahhoz motorcsónak  kell de nem tudom hogy nyissam fel hogy eltudjam küldeni ?vagy nem innen kellene ?nem igazán világos nekem bocsi . köszönöm
    Szia Gyöngyi :-)

    De jó helyen keresgélsz. Olegtől hajót kell bérelni, mindegyik hajóval más-más vizekre tudod őt elküldeni, és a különböző helyszínekről különbözőféle halakat hoz neked. Van ehhez egy klassz leírás, azt ezen a linken találod meg:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3259899/#Comment_3259899

    És még egy plusz infó, ha sima makrélát szeretnél Oleggel fogatni, akkor ahhoz a következő hajókat tudod kibérelni:

    sima makrélához: - motorcsónak
                                - norvég csónak
                                - halászbárka
                                - halászcsónak
                                - dereglye

    és a helyszínek, ahonnan hoz neked sima makrélát: - tengerpart
                                                                                      - nyílt tenger
                                                                                      - háborgó tenger

    Ha esetleg aranymakrélát szeretnél vele kifogatni, akkor jelezd, és leírom azt is.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok nem tudom miért nem tudok hajókat venni ? légyszi valaki segítsen :(  31 es a horgász szintem már  köszönöm

    Úgy látom 14 hajód van: ez a maximum, ettől többet senki nem vehet.
    szia az a helyzet hogy makra halért szeretném elküldeni oleget ahhoz motorcsónak  kell de nem tudom hogy nyissam fel hogy eltudjam küldeni ?vagy nem innen kellene ?nem igazán világos nekem bocsi . köszönöm
    Elnézést kérek, hogy kissé félrevezettelek! Mentségemre szolgáljon, hogy a Mélytengeri halászat változások topikba írtál és hajót akartál venni, én meg nem figyeltem a bemásolt képet, ami alapján értelmezni lehetett volna a problémádat.

  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    nagyon szépen köszönöm a segítségeket,majd csak bele jövök egyszer.az zavart meg az egészben, hogy nem adta be a sárga csónakot csak a sima csónakot és nem ajánlotta fel a többi bérlését,régen láttam mind most csak az első 2 területet engedte. köszönöm
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Véletlenszerűan adja be, hogy milyen csónakot bérelhetsz. Amilyet enged bérelni, az határozza meg, hogy milyen vizekre küldheted ki. Tehát először ki kell bérelni a csónakot (hajót) és utána vizet választani. Majd ha jön zöld vagy barna hajó, akkor megint beadja az összes vizet, sőt még a 2. oldalon is lesz választási lehetőség.
  • László2 (HU1)László2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Nagy gondom van !Újra telepített gépemen nem tudok a  a farmomra belépni.Újatt ajánlott fel..Kezdetek óta játszottam sajnálom a hat év elvesztését.A support tudna segíteni ,de ne tudok angolul .Nem  értem miért nem lehet magyarul segítséget kérni ?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 12.11.2019
    Nagy gondom van !Újra telepített gépemen nem tudok a  a farmomra belépni.Újatt ajánlott fel..Kezdetek óta játszottam sajnálom a hat év elvesztését.A support tudna segíteni ,de ne tudok angolul .Nem  értem miért nem lehet magyarul segítséget kérni ?
    jelszó emlékeztetőt kértél?
    a belépés fülön próbáltál bejelentkezni és a szervert magyar1-re állitottad?
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Nagy gondom van !Újra telepített gépemen nem tudok a  a farmomra belépni.Újatt ajánlott fel..Kezdetek óta játszottam sajnálom a hat év elvesztését.A support tudna segíteni ,de ne tudok angolul .Nem  értem miért nem lehet magyarul segítséget kérni ?
    jelszó emlékeztetőt kértél?
    a belépés fülön próbáltál bejelentkezni és a szervert magyar1-re állitottad?
    Szia!Remélem nem késő az ötletem, de használd a Google fordítót, én már írtam így és válaszoltak.!Remélem nem késő a válaszom,sajna amióta nincs Modink, nem sűrűn jövök a Fórumra, sajna.
  • aranyoskám3 (HU1)aranyoskám3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    segítsen nekem valaki. Szükségem lenne egy olyan listára, hogy melyik hajóra melyik halász és hány kell. Található egy ilyen lista valahol? 
    Köszönöm a segítséget előre is. Olgi
  • danibaba18 (HU1)danibaba18 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    A mostani mélytengeri dobozolásnál sajnos szintet léptem, így átkerültem egy magasabb csoportba. Ez önmagában nem lenne gond, de a pontjaim lenullázódtak, ami azt jelenti, hogy kezdhetek előlről mindent! Feleslegesen dolgoztam eddig, mert így már semmi esélyem semmire! :neutral:  
    Van valami halvány remény esetleg, hogy az ilyen veszteséget valahogy kárpótolják?
    Üdv: Dani
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 23.09.2020
    Sziasztok!
    segítsen nekem valaki. Szükségem lenne egy olyan listára, hogy melyik hajóra melyik halász és hány kell. Található egy ilyen lista valahol? 
    Köszönöm a segítséget előre is. Olgi
    Szia,
    Az hogy melyik hajóra való oda van írva, rajzolva.
    http://prntscr.com/ule8d0
    Ebben a játékban sok információt találsz "i" betünél, és sok infót találsz, ha a  rajzok fölé viszed az egeret.
    Az hogy miből mennyit teszel, attól függ, mennyi halat szeretnél fogni és mennyi idő alatt.

    Javaslom nézd át, hogy mi, mire való, és számold ki a hajódra a legjobb felszerelést.
    Kétféle hajód van, ha jól látom.
    De más a kapacitása, ha 2.szinten van és más ha 6.szinten.
    Számtalan megoldás adódik, és változó, melyik a legalkalmasabb adott alkalommal.
    itt egy angol nyelvű link:
    https://crazybigfarm.net/farm/dockyard/equipment_and_crew.htm
    ezt a Chrome lefordítja.

    Sok sikert
    Buba
    Post edited by Buba (HU1) on
Sign In to comment.