Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hiba bejelentés

245

Hozzászólások

  • imi53 (INT1)imi53 (INT1) Bejegyzések: 18
    zaib1512 lett a szövetkezetem vezetője,nem értem miért,én alapítottam,beléptem a farmra,és az fogadott,hogy elvették a szövetkezetem ,mit kell tennem ,hogy vissza kapjam
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    imi53 (INT1) mondta:
    zaib1512 lett a szövetkezetem vezetője,nem értem miért,én alapítottam,beléptem a farmra,és az fogadott,hogy elvették a szövetkezetem ,mit kell tennem ,hogy vissza kapjam
    Én ma minimum 2 helyen olvastam választ a panaszodra. Jó lenne ha olvasnál is, nem csak írnál.
  • Joegazda (HU1)Joegazda (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok. 
    3 napja folyamatosan eltünik az összegyüjtött dollárom. ma reggelre 2 milló tünt el. 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok. 
    3 napja folyamatosan eltünik az összegyüjtött dollárom. ma reggelre 2 milló tünt el. 
    Szia Joegazda :-)

    Mi sajnos ebben nem tudunk neked segíteni, itt a fórumon csak játékosok vannak. Ha biztosan tudod, hogy nem költötted el, akkor tudsz írni az ügyfélszolgálatnak idegen nyelveken levelet, ők azok, akik meg tudják nézni, hová tűnik el a pénzed.
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    a karbantartás óta nem látni a betakaríthatóság állapotát. Nem jelenik meg a termény képe, ill. nincs az ültetendő jelzés.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Kicsit kezd idegesítő lenni,hogy fázis késéssel lehet betakarítani és ültetni.Betakarításnál végigfut a csík és ott marad a termék .Ültetésnél nem látszik hogy ültetve 3-4x meg kell ismételni mire végre látható is.
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Sziasztok!

    Nem tudom másnál is igy van-e,de a karbantartás óta nagyon rossz a játék.Nem tudom leszedni a növényeket, minden alkalommal megjelenik a piros hibajelző tábla.Folyamatosan frissitek,de nem ér semmit. A nevet állandóan be kell irni újból.A játék le lassult,teljesen élvezhetetlen a játék, kérem a hiba kijavitását.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Jó nagy fos lett ez a játék. Fúúúúú
  • mókussfajzat (HU1)mókussfajzat (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Tegnap óta akadozik és nem lehet normálisan aratni... Folyamatosan bedobálja a kis ablakot....
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Akadozik a játék, de nagyon! Tegyenek valamit, mert így élvezhetetlen!
  • Angel1975 (HU1)Angel1975 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nálam is ugyanazok a hibák vannak mint az előttem szoloknak, csak nekem még a manó és a ládák ajándék aranyát sem írja jóvá! :( Ha valaki tud segíteni írjon már rám nagyon meg köszönném! 
  • sieraq (HU1)sieraq (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Nálam is ugyan az a helyzet! :(:(:( 
    Elvetek a földekre és azt mutatja,hogy üres! Átlépek másik farm területre majd vissza és akkor látom,hogy el lett vetve!!
    Halas táp indításnál is ugyan ez volt ...stb!!!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Nálam kb: az aranyhalas óta nem lehet a mozzilával játszani annyira lassú úgyhogy kénytelen voltam a chromot
    felrakni,azzal most megy rendesen.
  • Kert varázs (HU1)Kert varázs (HU1) Bejegyzések: 4
    Most vettem bajnoksági érméért elnöki házat, az érmét levonta de a ház nincs sehol.Nincs a raktárban, és a ház színes vödrében sem.Kérem segítsenek, köszönöm.
  • Kert varázs (HU1)Kert varázs (HU1) Bejegyzések: 4
    Az elöbbi íráshoz hogy a kertvarázs3 farmomon.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Most vettem bajnoksági érméért elnöki házat, az érmét levonta de a ház nincs sehol.Nincs a raktárban, és a ház színes vödrében sem.Kérem segítsenek, köszönöm.
    szia Kert varázs
    ha előzmények és sütik törlése ( szokásos procedura ) után se találod a kinézetet ( mert ez kinézet, nem egyedi ház ), akkor sajnos a Supportnak kell írnod. de ők csak angolul, németül, ill. közismertebb idegen nyelven kommunikálnak, így magyarul hiába írsz nekik
    más itt a fórumon nem tud segíteni, mivel nincs Moderátorunk, és mi is csak olyan játékosok vagyunk mint te
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Szia Kert varázs

    Én is vettem elnöki házat, elöfordul, hogy késöbb jelenik meg a szines vödörben.Ha megtalálod sima házra kell ráhuzni.
  • Olinka (HU1)Olinka (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok...
    Elment a kedvem az egésztől már 1 hete ugyan ilyen gondokkal küzdök.  Beugrik a kis ablak és közli az objektum már foglalt...Te agyas hát tudom én vagyok itt.Etetni és leszedni nem lehet hiába frissítek semmi.Kész kínlódás.183 helyen állok.  Semmi más játékom nincs, napi 3 órám itt töltöm. Ha nem lesz megoldás itt hagyom, és legalább lesz 3 órám...(Nem most kezdődött a hiba ,kisebb nagyobb megszakításokkal legalább 3-4 hónapja.)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 27.03.2018
    Szervusztok!
    Rég jártam a Fórumon, most sem ok nélkül jöttem, kerestem volna 1 megfelelő topikot, de azt hiszem ez az ami a legjobban illusztrálja a Játékosok hangulatát és magát a GGS, a játékot:(
    Vagy, nyithattam volna 1 új topikot, hogy S.O.S. ill. ÉBRESSZTŐ Magyarok, ill. ébresztő GSS!
    Ma, hogy elindult a szöviküldizés, végiglapozva az ajándékokat, hááát ki verte a biztosítékot a New Beggining szöviben
    Az eventek!??? ajjajjaj:(( + bővítés, katasztrofális! / pl. hányan is tudtátok végigcsinálni a virágos és ínyences eventeket, ill. a most elindított főfarmi eventek bővítményeit?
    Mit is kapunk cserébe, mit is kapunk mindazért a sok hinárért, serkentőkért, csillikért, stb. amit beleölünk és még sem tudjuk befejezni? / 25 vizet!???
    na ja, arany is van a vilgon!??? ÉS, most, itt megkérnék Mindenkit, hogy nem kérek olyan választ, hogy a "zsuzsanagyi azt szeretné, ha mindenki annyi aranyat használna mint ő, ill. a szövije"
    Tudom miről beszélek! direkt, az 5.-ös fokozatú eventet választom és 4 feladatig jutottam mind 2 eventben, ez most a 3.-ik:((
    pedig ezzel a játékkal kelek és fekszem, óljaim is vannak, szántóim is, méhészetem is, hinár humuszom is VOLT, már nincs:((
    DE, nem is ez a legfontosabb, hanem az, hogy MIÓTA nincs Moderátorunk????
    MIKOR teszik már rendbe a játékot??

    MIKOR fogunk már össze mi Magyarok, hogy érzékeltessük a GGS-el, fel vagyunk háborodva a kimondott Moderátori mellőzéssel, a sok-sok hibával!
    / csodálkozom mindazon játékosokon akik be.be merik írni a hibákat és kapják válaszul, hogy mi is csak sima játékosok vagyunk, írj a GG-nek ja, írjon egy nyugdíjas magyarul!??? ÉS mire is lenne jó a T. GG-nek, ha tucatjával kapná a sok-sok hibáról szóló levelet?
    Azt is elhihetitek, ragozhatnám még, ill. bővebben kifejezhettem volna magam, de tömören ennyi, mert valószínű, ez a beírásom is falra hányt borsó:((

    Ui.: még felháborítóbb az, hogy minden féle változtatással a GG részéről, el vesznek valamit ami még ért is valamit:((
    hát, 1-2 díszért, kinézetért, vizekért, küldizzen a roszseb:((

    további "jó" játékot, zsuzsanagyi
  • leó0430 (HU1)leó0430 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia! Ne haragudj, hogy problémámmal terhellek, de senki nem tud nekem segíteni. Hetek óta nem tudok aranyat rendelni, eddig simán ment, most akárhányszor próbálkozom nem sikerül. Ha tudnál nekem tanácsot adni mit tegyek nagyon megköszönném. Üdvözlettel: leó0430( Ágnes)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    No, megint "nagy gratula a GG-nek :s
    Roppant érdekes, de 1-ben felháborító, hogy a most futó eventbővítménybe be sem kukkanthatok, kész és ennyi:(((
    az ujjonnan kitalált eventeknél direkt az 5-ös fokozatot választottam, tovább is mehettem, MOST miért is nem??

    Tudom, itt sima játékosok vannak, / írtátok már 1 párszor / DE, ha esetleg Valaki tudna érdemben ennek okáról, megköszönném ha beírná!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Szervusztok!

    No, megint "nagy gratula a GG-nek :s
    Roppant érdekes, de 1-ben felháborító, hogy a most futó eventbővítménybe be sem kukkanthatok, kész és ennyi:(((
    az ujjonnan kitalált eventeknél direkt az 5-ös fokozatot választottam, tovább is mehettem, MOST miért is nem??

    Tudom, itt sima játékosok vannak, / írtátok már 1 párszor / DE, ha esetleg Valaki tudna érdemben ennek okáról, megköszönném ha beírná!
    Szia zsuzsanagyi!

    Nagyon egyszerű oka van, hogy nem tudsz továbbmenni.. nem a kihívásos verziót rakták be a játékba. Hogy miért? No azt nem tudja senki, a moderátorok se. Jelezték a fejlesztők felé a "bakit", érdemi választ nem kaptak ezidáig.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Köszönöm szépen a válaszod Bea:)

    akkor ezek szerint sehol, senkinél nem működik egyik fokozat sem!?

    szóval, GRATULÁLOK GGS, már csak azért is mert tudtunkal 2 CÉG is felügyeli, működteti már a játékot, röhej, csak a baj az, hogy semmi kedvünk nevetgélni:(
    Nagy örömujjongások között közölték velünk a hírt az egyesülésről, nekünk meg egyre jobban el megy a kedvünk a játéktól, írtam a szövieventnél a "nagy" jutalmakról, háááát a szöv-dobi se különb:(((
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Köszönöm szépen a válaszod Bea:)

    akkor ezek szerint sehol, senkinél nem működik egyik fokozat sem!?

    szóval, GRATULÁLOK GGS, már csak azért is mert tudtunkal 2 CÉG is felügyeli, működteti már a játékot, röhej, csak a baj az, hogy semmi kedvünk nevetgélni:(
    Nagy örömujjongások között közölték velünk a hírt az egyesülésről, nekünk meg egyre jobban el megy a kedvünk a játéktól, írtam a szövieventnél a "nagy" jutalmakról, háááát a szöv-dobi se különb:(((
    Senkinél nem működik a kihívás, mert nem az a verzió fut, hanem a régi. Itt hagytak bennünket a több napos ünnepre a kérdéseinkkel, értetlenkedéseinkkel együtt. Nem érdekli őket, hogy nekünk kérdéseink vannak, vagy szeretnénk pár magyarázatot dolgokra, ahogyan az se érdekli őket, hogy mi a játékosok reakciója az új jutalmakkal kapcsolatban, a 40 db. nedves sertéstakarmány, és társai. Azzal se foglalkoznak, hogy az új építési ablakot sokan ki sem tudják használni, mert már csak olyan fejlesztésük van, amihez tervező kell, és így meg elvesznek az építési zsetonok, amiért mindenki megdolgozik tisztességesen. Nagyon rossz irányba halad a GGS! Számomra a legundorítóbb dolog mégis az, hogy ezek után még azt merik írni, mindig törekednek arra, hogy a mi igényeinkhez igazítsák a tartalmakat. Én úgy gondolom, hogy senkinek nincs igénye 40 db. nedves sertéstápot kapni a kemény munkájáért cserébe.
  • Bagicica (HU1)Bagicica (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok :) 
    Olyan problémám lenne, hogy délután 2 óta nem tudunk belépni a játékba :( se anyukám se én :( valami hiba van? más is jelzett ilyen problémát? segítséget szeretnék kérni, hogy tudnánk belépni végre :) köszi a válaszokat :) 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 01.04.2018
    Sziasztok :) 
    Olyan problémám lenne, hogy délután 2 óta nem tudunk belépni a játékba :( se anyukám se én :( valami hiba van? más is jelzett ilyen problémát? segítséget szeretnék kérni, hogy tudnánk belépni végre :) köszi a válaszokat :) 
    Szia :-)

    Én nem tudok róla, hogy belépési probléma lenne, ettől függetlenül elképzelhető, hogy gond van a belépéssel. Mi történik mikor be akarsz lépni a játékba? Csinálj egy böngészőtakarítást, töröld az előzményeket, a gyorsítótárat, a sütiket, és próbáld újra, hátha sikerül.
  • Bagicica (HU1)Bagicica (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok :) 
    Olyan problémám lenne, hogy délután 2 óta nem tudunk belépni a játékba :( se anyukám se én :( valami hiba van? más is jelzett ilyen problémát? segítséget szeretnék kérni, hogy tudnánk belépni végre :) köszi a válaszokat :) 
    Szia :-)

    Én nem tudok róla, hogy belépési probléma lenne, ettől függetlenül elképzelhető, hogy gond van a belépéssel. Mi történik mikor be akarsz lépni a játékba? Csinálj egy böngészőtakarítást, töröld az előzményeket, a gyorsítóárat, a sütiket, és próbáld újra, hátha sikerül 


    Köszi, ez utóbbiakat mind megtettem, mégsem enged be. Érdekes, hogy se én, se anyu nem tud belépni. Másik gépről játszunk, de egy ip címről. Amikor be akarunk lépni, kiírja a szokásos szövegeket alul /fűnyírás, virágok megöntözése, stb..../, ezt csinálja 1-2 percig, utána kiírja, hogy: "A játékszerverrel megszakadt a kapcsolat. Kérjük próbáld meg később." De ezt írja már kb. délután 2 óta :( És már ötletem se volt, hogy mi lehet a baj :( 
  • Bagicica (HU1)Bagicica (HU1) Bejegyzések: 10
    jaaa, és már másik böngészőről is próbáltam :( alapban chrome-ot használok, most megpróbáltam a mozilláról is, de ugyanazt csinálja :( 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    jaaa, és már másik böngészőről is próbáltam :( alapban chrome-ot használok, most megpróbáltam a mozilláról is, de ugyanazt csinálja :( 
    Látom mindent megpróbáltál, sajnos nem tudom mi lehet a gond, megnéztem a német fórumot, ott nem panaszkodnak belépési problémára, de még ez sem jelenti azt, hogy nincs jelen ilyen probléma. A belépési oldalon ellenőrizd le, hogy a "belépés" fül legyen kijelölve, és a Magyarország1 szerver, ha továbbra sem sikerül belépni, akkor vagy írni kell az ügyfélszolgálatnak, de ugye nekik csak idegen nyelveken lehet, vagy várni kell, hátha valami csoda folytán mégis sikerül belépnetek :-(
  • Bagicica (HU1)Bagicica (HU1) Bejegyzések: 10
    Köszönöm, bár sajnos addig el sem jutok, hogy beállítsam a belépés fület, vagy a régiót :) először teker itt nekem a farm, ez amit írsz, ez később jönne, addig sajna nem jutunk el :) azért köszönöm :) akkor bízunk a csodában :) csak ezzel az a baj, hogy a tojik sajnos így nem lesznek meg :( 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt