Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

főfarm helyi raktárából elveszett dísztárgyak

Sziasztok! A főfarmomon található helyi raktárból eltűntek az eddig megnyert vagy kapott dísztárgyaim. A farm többi részén megjelenik a raktár és a benne lévő dísztárgyak, de a főfarmomon nem. Tegnap 3 lovam is eltűnt. Hogyan és milyen módon tudnám visszakapni az elveszett lovakat és hogyan jelennének meg a főfarmom raktárában a dísztárgyak?

Válaszok

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    zinka (HU1) mondta:
    Sziasztok! A főfarmomon található helyi raktárból eltűntek az eddig megnyert vagy kapott dísztárgyaim. A farm többi részén megjelenik a raktár és a benne lévő dísztárgyak, de a főfarmomon nem. Tegnap 3 lovam is eltűnt. Hogyan és milyen módon tudnám visszakapni az elveszett lovakat és hogyan jelennének meg a főfarmom raktárában a dísztárgyak?

    szia
    próba az előzmények és sütik törlésével, esetleg másik böngészővel
    ha ez sem hozna eredményt, akkor sajna csak a Support tudja megnézni mi lehet a probléma, de sajnos nem tudnak magyarul, így angolul vagy németül kell velük felvenned a kapcsolatot
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    szerkesztette ezt: 26.03.2018
    Sziasztok!
    A mai frissítéssel eltűntek a gyűjtődobozból a kitehetőim, kb. 80 db. A szöviből még egy tagnak kb. ennyi, egy másik tagnak pedig 6 db. 
    Tehát ezek mind olyan kitehetők voltak, amiket még sehova nem tettünk ki, nekem pl jó pár 7-es eventes kitehetőm úszott el a többi mellett.
    Kérdezném, hogy más is járt-e így?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 26.03.2018
    Sziasztok!
    A mai frissítéssel eltűntek a gyűjtődobozból a kitehetőim, kb. 80 db. A szöviből még egy tagnak kb. ennyi, egy másik tagnak pedig 6 db. 
    Tehát ezek mind olyan kitehetők voltak, amiket még sehova nem tettünk ki, nekem pl jó pár 7-es eventes kitehetőm úszott el a többi mellett.
    Kérdezném, hogy más is járt-e így?
    Szia :-)

    A frissítés hozta magával ezt a problémát, tudnak róla a fejlesztők, és dolgoznak a megoldáson. Pont mire beküldtem a hozzászólást, megjelent a farmon a karbantartás ikonja, valószínű most fogják orvosolni a hibát :-)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    A mai frissítéssel eltűntek a gyűjtődobozból a kitehetőim, kb. 80 db. A szöviből még egy tagnak kb. ennyi, egy másik tagnak pedig 6 db. 
    Tehát ezek mind olyan kitehetők voltak, amiket még sehova nem tettünk ki, nekem pl jó pár 7-es eventes kitehetőm úszott el a többi mellett.
    Kérdezném, hogy más is járt-e így?
    Szia :-)

    A frissítés hozta magával ezt a problémát, tudnak róla a fejlesztők, és dolgoznak a megoldáson. Pont mire beküldtem a hozzászólást, megjelent a farmon a karbantartás ikonja, valószínű most fogják orvosolni a hibát :-)
    Szia!
    Köszönöm szépen a gyors válaszodat :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt