Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség

Zaklatás

Volt egy tagom béla 20000 és csúnya szavakat használt rám. Mit lehet tenni? Nincs már a szövetkezetemben A Fehér Liliomba .

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ani4 (HU1) mondta:
    Volt egy tagom béla 20000 és csúnya szavakat használt rám. Mit lehet tenni? Nincs már a szövetkezetemben A Fehér Liliomba .
    Tilts le. A levelezésnél lehet meg tenni.
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Köszönöm de ő már meg tette az ilyet miért nem lehet ki zárni a játékból. Írtam annak a vezetőnek ahova be lépet de nem írt még,. Minden cigány k@nak le hordott holott cigány nem vagyok és @va sem . Nem is ismer hogy lehet ezt meg engedni a szervernek.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Ani4 (HU1) mondta:
    Köszönöm de ő már meg tette az ilyet miért nem lehet ki zárni a játékból. Írtam annak a vezetőnek ahova be lépet de nem írt még,. Minden cigány k@nak le hordott holott cigány nem vagyok és @va sem . Nem is ismer hogy lehet ezt meg engedni a szervernek.
    Szia Ani :-)

    Még egy dolgot tudsz tenni azon kívül amit Margit javasolt, írsz az ügyfélszolgálatnak levelet, és mellékeled azt a levelet, amit ez a játékos írt neked. Ha valaki tud tenni ebben az ügyben akkor az a support, de amíg ő nem tud az esetről, nyilván ellene sem tud tenni semmit. Az ügyfélszolgálatnak magyar nyelven sajnos nem lehet írni, mert nincs magyar nyelvű support, angolul, németül, japánul, franciául, és van még pár nyelv, amin lehet nekik írni.
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Szia az a baj csak magyarul tudok de én még így nem jártam egy tagommal sem egy kis pisis gyerek lehet . De nagyon haragszom rá tudom ez nem olyan mint a facebook hogy le tiltom. De az kellene ki zárni az ilyet a játékból is Én mindenkit tisztelek és ezt el is várom másoktol is, Azért köszönöm hogy időt szántatok rám és meg hallgatatok
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Ani4 (HU1) mondta:
    Szia az a baj csak magyarul tudok de én még így nem jártam egy tagommal sem egy kis pisis gyerek lehet . De nagyon haragszom rá tudom ez nem olyan mint a facebook hogy le tiltom. De az kellene ki zárni az ilyet a játékból is Én mindenkit tisztelek és ezt el is várom másoktol is, Azért köszönöm hogy időt szántatok rám és meg hallgatatok
    Nincs esetleg olyan ismerősöd aki tud segíteni megfogalmazni a levelet? Megérdemelné, hogy eljárjanak vele szemben, mert ha neked ilyen tartalmú levelet írt, megteszi másokkal is sajnos. Sajnálom, hogy így jártál, mindenesetre amit Margit írt, már az is nagy segítség, a letiltással legalább meg lehet akadályozni, hogy tovább szidalmazzon üziben. Ugyan írtad, hogy ő letiltott téged, de ha feloldja a tiltást, akkor ugyanúgy tud írni, tiltsd le, és tuti, hogy soha többet nem fog zaklatni a szidalmazó leveleivel.
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Köszönöm sajnos nincs olyan ismerősöm . Jó lenne pedig ha valaki segítene hogy az ilyet ki rugnák a játékból. Az ilyen szerintem nem is a játék miatt van itt ha nem pont ezért hogy másokat zaklasson. Köszönöm azért hohy próbáltál segíteni üdv: Anikó
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    ezzel csak 1 baj van...
    kirúgatod a supporttal, de ő jön és csinál magának másik karit és újra itt van új farmmal és kezdődhet elölről minden
    és akk te mit értél el azzal h feljelentetted? szinte semmit csak az idődet rabolta el az egész na meg idegeskedtél

    én a helyedben megelégednék azzal h letilhatom a játékban és nem zaklat többé.
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Köszönöm tiltottam . Irtam annak a szövetkezet vezetőnek ahova be lépett hogy vigyázzon vele. 
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Továbra is zaklat a kivül álló de más néven. Le hord mindennek
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    tiltsd le az új karit is
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Köszönöm azt tettem . Mért ilyen én senkit nem bántok. Szerintem ez nem is játszik csak ilyenekkel szórakozik.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 18.03.2018
    Ani4 (HU1) mondta:
    Köszönöm azt tettem . Mért ilyen én senkit nem bántok. Szerintem ez nem is játszik csak ilyenekkel szórakozik.
    Szia Ani :-)

    Szerintem minden olyan embernek aki ilyesmivel szórakozik, beteg az elméje. A figyelem táplálja őket, ha tudomást sem veszel róla, mikor újabb és újabb farmokról ír rád, hanem egyszerűen letiltod, egy idő után abba fogja hagyni, mert megunja, hogy nem kap figyelmet. Lehet olvassa a fórumot, és örül neki, hogy lát téged bosszankodni. Ne vegyél róla tudomást, csak tiltsd le, és meg fogja unni :-))

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt