Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1101113

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Niki!
     Ez a nyuszikert egy kinézet, amit rátehetsz, ha jól rémlik az ínyenc farmon a földekre.
     Ha nem jól rémlik, akkor a virágoson. ;)
    Körmenün lila vödörnél, 2 vetés között.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok, ezt a mostani belépésemnél kaptam, itt most miről is van szó?


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok, ezt a mostani belépésemnél kaptam, itt most miről is van szó?


    szia
    erről :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3834593/#Comment_3834593

  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Flór4 (HU1) mondta:

    Viszont ha mindent megkapnának azok is akik nincsenek szövetkezetbe akkor elvesztené a jelentőségét a szövetkezet.Ki is vehetnék a játékból.De ez a játék épp arra épült.
    Mindent nem kapnak meg, sőt, alig van már olyan feladat, amit érdemes csinálni, ha nem vagy szöviben. Semmi értelmes, és értékes jutalmat nem tudsz már összeszedni ha egyedül játszol, és azért arra is kellene figyelni, hogyha valaki nem szeretne szövetkezethez tartozni, ő is haladjon valamire. Én nem sajnálom senkitől a jutalmakat, attól, hogy valaki egyedül játszik, még ugyanúgy megdolgozhat a jutalomért.

  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok megtudná valaki mondani , hogy a manó által felajánlott üstöt hol lehet megtalálni ,már háromszor járt a farmon, de ha rákattintok az üstre nem mutat semmit  előre is köszi a választ üdv aniko53
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok megtudná valaki mondani , hogy a manó által felajánlott üstöt hol lehet megtalálni ,már háromszor járt a farmon, de ha rákattintok az üstre nem mutat semmit  előre is köszi a választ üdv aniko53
    Hát ez már egy elég durva hiba, ilyenről még nem halltam.
    A manót megtalálni néha szinte lehetetlen, de ha már megvan, akkor az üst csak egy pöccintés kellene hogy legyen. Tanácsoljam a Suportot??
  • csakakékek (HU1)csakakékek (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Sziasztok!

    A fenti hozzászólásokkal nagyjából egyet értek.De azzal, hogy mert  a GGS alkotja a szabályokat, elfogadom, vagy nem azért nem ugy van, hogy játszom vagy nem, ezzel nem értek egyet.Aki szövetkezetben van a szövetkezet vezetője elvárja, hogy a közös feladatokban mindenki részt vegyen/ bajnokság, kihívás, projekt, kutatás stb /, ez csapat munka.. Az eventek nem kötelezőek,de érdemes elinditani,mert a köztes ajándékok is érnek valamit.A bajnokságot is soknak találom, 3-rom naponta már egy kicsit tulzás.Én szövetkezetemben is sokan háborognak miatta. Én is azzal nyugtatom Őket, hogy csináljanak csak annyit amennyit tudnak..Valahol valóban már robottá válik a játék Aki szövetkezeten kivül  játszik nagyon sok dologból  kimarad, ott valóban akkor játszik amikor kedve van és ha nincs kedve napokig nem lép be..
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok!

    Lehet hogy nem jól figyeltem meg,de nekem úgy tűnik,hogy amikor a tematikus eventben a felreppenők gyűjtéséhez érek,a kutyák nem adnak felrepit,pedig nemrég még a többi területet lévő kutyaól aratásoknál 1 db felreppenő mindig előkerült.Mindhárom kutyám fel van fejlesztve ehhez,idáig nem volt gond.....

    A kobold ajándékai közül kivették az aranyat amúgy?Mert még nem találkoztam vele....

    Az Ázsiás eventablak az oldalmenüből nálam is a fentebb említett problémát okozza....

    A Lovas szezonban engem is elkalapálnak a kisebb szintűek,már megszoktam.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Szia tomtay78!
    A kutyák nálam se adnak felröppenőt, a koboldnál én se láttam aranyat, az ázsiásnál is volt gondom, de az megoldódott, hála MizuBigének. A parkolóban rákattintottam az ázsiás sátorra, vissza a feladathoz, és minden rendben volt. Ezúton is ezer köszönet a tippért MizuBigének, a szövinkből sokaknak segített ezzel.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    Lehet hogy nem jól figyeltem meg,de nekem úgy tűnik,hogy amikor a tematikus eventben a felreppenők gyűjtéséhez érek,a kutyák nem adnak felrepit,pedig nemrég még a többi területet lévő kutyaól aratásoknál 1 db felreppenő mindig előkerült.Mindhárom kutyám fel van fejlesztve ehhez,idáig nem volt gond.....

    A kobold ajándékai közül kivették az aranyat amúgy?Mert még nem találkoztam vele....

    Az Ázsiás eventablak az oldalmenüből nálam is a fentebb említett problémát okozza....

    A Lovas szezonban engem is elkalapálnak a kisebb szintűek,már megszoktam.
    Tegnapelőtt a kobold egyszer lett megtalálva és adott 160 aranyat, tegnap egész nap se csíny, se kobold, se arany, pedig nézem folyamatosan. A mai napnak is eltelt a fele, de sehol semmi :(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a szigeten kész van 1 feladat (nem a napiakból), akkor nem ad némi legyezőt? Régebben se adott? Így elég lassan lehet haladni. Talán csak rosszul emlékszem...:(


  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a szigeten kész van 1 feladat (nem a napiakból), akkor nem ad némi legyezőt? Régebben se adott? Így elég lassan lehet haladni. Talán csak rosszul emlékszem...:(


    Ez nagyon jó kérdés, hiszen a vb-nél szerepel, h a szigetről is szerezz pontokat! Ha viszont nem kapunk, akkor feleslegesen csinálják azok, akik egyébként nem játszanának, csak a vb miatt kezdtek bele! 
    Ha jól emlékszem akkor eddig kaptunk pontot onnan is, minden vb-nél, minden szigetről!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Én nem szigetezek, de minden termelésnél, és adott szigetes dolog (amikért az árusoknál vehetünk szigetmagot) bizonyos mennyiségének elérése után adott régen, igaz nem sokat, de adott.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Most csak a jó munka jutalmaknál látom, 10,20,50 milla után...
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszokat!
    Még 1 észrevételem van:
    Amikor kilépek a játékból az újra belépéses lehetőségnél nincsenek kitöltve a belépési adatok,pedig ki van pipálva a jelszóemlékeztető is.....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszokat!
    Még 1 észrevételem van:
    Amikor kilépek a játékból az újra belépéses lehetőségnél nincsenek kitöltve a belépési adatok,pedig ki van pipálva a jelszóemlékeztető is.....
    Igen, ez a frissítés óta van így. Amióta a cookie-k kezelése másképpen történik, mint előtte.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    manka (HU1) mondta:
    Ez nagyon jó kérdés, hiszen a vb-nél szerepel, h a szigetről is szerezz pontokat! Ha viszont nem kapunk, akkor feleslegesen csinálják azok, akik egyébként nem játszanának, csak a vb miatt kezdtek bele! 
    Ha jól emlékszem akkor eddig kaptunk pontot onnan is, minden vb-nél, minden szigetről!
    hali
    ahogy eddig is, most is ugyanigy kapunk.
    Most csak a jó munka jutalmaknál látom, 10,20,50 milla után...
    nem csak ott.
    akkor is kapsz vb pontokat, ha termelsz és betakaritasz a szigeten.
    nem hiszem el h senki nem vette észre a szigeten a felrőppenő legyezőket.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    szerkesztette ezt: 15.03.2018
    Én észrevettem,hogy felrepül a legyező aratáskor.
    De fentebb azt kérdezték,hogy a (nem napi) feladatok befejezésénél is kapnak-e legyezőt...
    bkatica (HU1) mondta:
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a szigeten kész van 1 feladat (nem a napiakból), akkor nem ad némi legyezőt? Régebben se adott? Így elég lassan lehet haladni. Talán csak rosszul emlékszem...:(

    Ádámmaci,köszönöm a felvilágosítást!

    Valakinél kész van már a macskaházacska?Annyira kíváncsi vagyok hogy milyen lesz/mit ad ha elkészül,de nekem még a fele amulett hiányzik.
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37

    tomtay78 (HU1) mondta:

    Valakinél kész van már a macskaházacska?Annyira kíváncsi vagyok hogy milyen lesz/mit ad ha elkészül,de nekem még a fele amulett hiányzik.
    Szia!
    35 boldogág, 5 faluboldogság, és napi 400 pont a betanításért. A cicus eszik, dobozba ugál, sétál a farmon, és időnként nekirohan a kerítésnek:)
  • imi53 (INT1)imi53 (INT1) Bejegyzések: 18
    zaib1512 lett a szövetkezetem vezetője,nem értem miért,én alapítottam,beléptem a farmra,és az fogadott,hogy elvették a szövetkezetem ,mit kell tennem ,hogy vissza kapjam
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621

    nem csak ott.
    akkor is kapsz vb pontokat, ha termelsz és betakaritasz a szigeten.
    nem hiszem el h senki nem vette észre a szigeten a felrőppenő legyezőket.
    Igazad van, a sok felröppenőt már nem is nézem, csak próbálom eltüntetni. De valamiért úgy emlékeztem, hogy a feladatok végével is ad. ..de lehet, hogy csak szeretném, mert nem állok vele jól..:)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    bkatica (HU1) mondta:
    Igazad van, a sok felröppenőt már nem is nézem, csak próbálom eltüntetni. De valamiért úgy emlékeztem, hogy a feladatok végével is ad. ..de lehet, hogy csak szeretném, mert nem állok vele jól..:)
    Szia bkatica :-)

    Én a korábbi VB-n szigeteztem rendesen, és ott is csak a fejezeteknél adott nagyobb mennyiségű VB pontot, illetve a betakarítások során, de még így sem kerültem a közelébe a kaland feladatok végének a teljesítéséhez, pedig a legnehezebb eventeket is csináltam becsülettel. Más taktika kell, igaz engem már a VB sem nagyon érdekel. :-)

    imi53 (INT1) mondta:
    zaib1512 lett a szövetkezetem vezetője,nem értem miért,én alapítottam,beléptem a farmra,és az fogadott,hogy elvették a szövetkezetem ,mit kell tennem ,hogy vissza kapjam
    Szia imi53 :-)

    Válaszoltam neked ott, ahol témát nyitottál, felesleges ennyi helyre beírni ugyanazt a kérdést, légy egy kicsit türelmesebb, és várj amíg válaszol valaki. :-)

    Itt a link, ha nem találnád meg:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/174993/elvettek-a-szoevetkezetemet#latest

    manka (HU1) mondta:
    Szia tomtay78!
    A kutyák nálam se adnak felröppenőt, a koboldnál én se láttam aranyat, az ázsiásnál is volt gondom, de az megoldódott, hála MizuBigének. A parkolóban rákattintottam az ázsiás sátorra, vissza a feladathoz, és minden rendben volt. Ezúton is ezer köszönet a tippért MizuBigének, a szövinkből sokaknak segített ezzel.

    Szia manka :-)

    Nagyon szívesen, örülök neki, hogy ezek szerint hasznos volt a segítség, és köszi a visszajelzést! :-)



  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    manka (HU1) mondta:
    Szia tomtay78!
    A kutyák nálam se adnak felröppenőt, a koboldnál én se láttam aranyat, az ázsiásnál is volt gondom, de az megoldódott, hála MizuBigének. A parkolóban rákattintottam az ázsiás sátorra, vissza a feladathoz, és minden rendben volt. Ezúton is ezer köszönet a tippért MizuBigének, a szövinkből sokaknak segített ezzel.
    Én pár perccel ezelőtt kaptam a koboldtól 160 aranyat, nem először, úgyhogy kitartás ;)
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Nem biztos hogy jó helyre írom, 2 gondom van !! Nálam a locsolás püff, ma pl.22 percet vett igénybe. A sziget meg elsőre mindig kidob és újra be kell jelentkezni:(( Erről hogyan lehet sztárfotót csinálni,sztem. sehogy vagy mi a megoldás??? GGS ezzel is törődhetne!!:)

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok! Nem biztos hogy jó helyre írom, 2 gondom van !! Nálam a locsolás püff, ma pl.22 percet vett igénybe. A sziget meg elsőre mindig kidob és újra be kell jelentkezni:(( Erről hogyan lehet sztárfotót csinálni,sztem. sehogy vagy mi a megoldás??? GGS ezzel is törődhetne!!:)

    Szia :-)

    A locsolással kapcsolatban elfogadták a fejlesztők a játékosok azon ötletét, hogy egy kattintással meg lehessen locsolni minden szövitag szövifáját, már csak az a kérdés, hogy mikor lesz ebből valami, mikor valósítják meg. Szerintem már az is haladás, hogy el van fogadva ez a javaslat, bízzunk benne, hogy hamarosan elkészül ez az újítás. Erről egyébként bővebben itt tudsz olvasni.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3832760/#Comment_3832760

    A másik dologgal kapcsolatban nem igazán tudok segíteni, mert nagyon sok dolog okozhatja, hogy a szigetet megnyitva egyből kidob a játék, én pld. nem tapasztalok ilyet, szóval az is elképzelhető, hogy nem a játékkal van a probléma. Mindenesetre először végezz el egy böngészőtakarítást, töröld az előzményeket, a sütiket, a gyorsítótárat, és ha utána is fennáll a probléma, segítek neked a képernyőmentésben, leírom hogyan kell, és ha gondolod írj az ügyfélszolgálatnak levelet, a képet meg tudod hozzá csatolni.
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.Ma szintet kellett volna lépnem 251-ről 252-re,de maradtam a 251-en.Se az aranyat se a dollárt semmit nem kaptam meg.Olyan gyorsan történt minden,hogy még megnézni sem volt időm.Kérném szépen a segítséget.lovas ivett
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok! Nem biztos hogy jó helyre írom, 2 gondom van !! Nálam a locsolás püff, ma pl.22 percet vett igénybe. A sziget meg elsőre mindig kidob és újra be kell jelentkezni:(( Erről hogyan lehet sztárfotót csinálni,sztem. sehogy vagy mi a megoldás??? GGS ezzel is törődhetne!!:)


    A szigetről engem is az esetek 80%-ában kidob. Ilyennek próbálkozok, hogy átmegyek a szövifaluba először, vagy a mélytengerire, vagy átváltok vázlatos nézetre, vagy kicsi ablakra és utána megyek oda. A locsolásnak is jót tesz a vázlatos nézet. Én is ezzel kínlódok. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok.Ma szintet kellett volna lépnem 251-ről 252-re,de maradtam a 251-en.Se az aranyat se a dollárt semmit nem kaptam meg.Olyan gyorsan történt minden,hogy még megnézni sem volt időm.Kérném szépen a segítséget.lovas ivett
    szia Ivett
    szrtm valamit elnéztél, mert a 252-es szinthez, több mint 341 millió TP kell és neked még csak 339 millió van + az apró :)
    szal közel 2 milla kell még hozzá, h szintet léphess
    egyébként meg ebben nem igazán tud itt senki sem segíteni, mivel csak u. olyan játékosok vagyunk, mint te. moderátorunk sajna nincsen, aki esetleg szólhatna valamit az érdekedben, így hasonló problémákkal neked kell az Ügyfélszolgálathoz fordulnod. de sajna csak külföldiül ( angol, német és egyéb ismertebb nyelveken ) tudsz velük kommunikálni
  • Sziasztok!
    aki tavaly megbántottam attól bocsánatot kérek de nem én votam ugyanis akkoriban megtámadták a gépem egy vírus és ellopta az adataimat és nemrég kaptam vissza!
    Főleg flór4-től kérek bocsánatot meg azoktól akiket megbántottam
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Olvasgattam godrial levelét, és megdöbbenve láttam, h ötletként felmerült ( ki tudja kiben, és milyen megfontolásból) a halas-dobozolósból a hajók kivétele! Lehet, h csk nekem tűnik úgy, h ez megint a játékosokkal való kiszúrás? Eddig is lehetett pénzt keresni azon, h megépítette valaki az új hajót, majd lebontotta, nem kell a kukába tenni (bár lehet, h ezt a nagyok nem így gondolják)! Ha kiveszik az ajándékok közül a hajókat, a kisebb szintűek számára nem lesz értelme az egésznek, a bányászati engedélyeket nemigen lehet elérni nagyobb hajók nélkül (legfeljebb arannyal)! Miért van egyeseknek útjában az, ami másoknak segít, és jó? Lehet, h csk nekem magas, ezért megköszönném, ha nálam okosabbak felhomályosítanának erről!
    Köszönöm: Marika

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt