Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban Tippek és Trükkök

Virágfarm hiba

Sziasztok! Több éves kihagyás után kezdtem újra játszani. A virágfarmom nem működik rendesen. Mi lehet a hiba? Ezt írja ki: 
errorCode_INVALID_ACTION

Support-Info: 
Command: PBEditorTetrisFinishTetrisModeResponse
ErrorCode: 5
Timestamp: 1517678340
Zone: 16
PID:103157

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    peliko (HU1) mondta:
    Sziasztok! Több éves kihagyás után kezdtem újra játszani. A virágfarmom nem működik rendesen. Mi lehet a hiba? Ezt írja ki: 
    errorCode_INVALID_ACTION

    Support-Info: 
    Command: PBEditorTetrisFinishTetrisModeResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1517678340
    Zone: 16
    PID:103157

    Szia!

    Megnéztelek és ilyet még nem láttam,sík üres a virágod,szerintem írj a supportnak ők tudják megnézni mitől törődött minden,még kerítés sincs,döbbenet.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    peliko (HU1) mondta:
    Sziasztok! Több éves kihagyás után kezdtem újra játszani. A virágfarmom nem működik rendesen. Mi lehet a hiba? Ezt írja ki: 
    errorCode_INVALID_ACTION

    Command: PBEditorTetrisFinishTetrisModeResponse

    Szia
    feltételezem h akkor hagyhattad abba amikor átalakitották a virágfarmot, vagyis megváltoztatták a méreteit és akk volt az a mód ahol be lehetett pakolni minden cuccot 1 raktárba.  úgy oldolták meg h  amikor a virágfarmodra mentél ez a mód auto  akiválásra került és minden farmon levő cuccod ( v csak diszed?- ne hari mert ennyi idő után már nem emléxem) abba a  raktárba került és te mindent ki kellett pakoljál onnan a farmra lehetőleg úgy h abban a raktárban semmi nem maradjon, mert ha vmi ottmarad akk az végleg elveszik. sajnos csak igy tudták megoldani a farm méret változtatást és persze h ez mekkora szivás volt mindenkinek
    ha ez igy van amikor te a virágfarmodra léptél neked is meg kellett volna jelenjen ez a farmrendező mód h kipakolhasd a dolgaidat.. csak azóta 1 halom hiba kerülhetett a programba és azért nem műxik, igy én is csak azt javasolom h irj a supportnak
  • -Anyu- (HU1)-Anyu- (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! segítséget szeretnék! Megvettem a Valentin napi hátteret, és olyan buzgó voltam, hogy nem figyelve a virágfarmon aktiváltam... Szeretném a főfarmon használni. Ha visszateszem a menűbe, a főfarmon nem látom, csak a virágfarmon tudom használni... Kerestem a supporton hova írhatnék, de nem találok ennek megfelelő topikot. :neutral:
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Gondolom ez is olyan, hogy bármelyik farmrészre kitehető, de azt követően csak ott  használható fel. Akárcsak azok a pontokat adó kirakható kütyük. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    -Anyu- (HU1) mondta:
    Sziasztok! segítséget szeretnék! Megvettem a Valentin napi hátteret, és olyan buzgó voltam, hogy nem figyelve a virágfarmon aktiváltam... Szeretném a főfarmon használni. Ha visszateszem a menűbe, a főfarmon nem látom, csak a virágfarmon tudom használni... Kerestem a supporton hova írhatnék, de nem találok ennek megfelelő topikot. :neutral:
    szia
    Kiskapának igaza van, ahova elsőnek kirakod, csak ott használhatod mint a díszek esetében is
    sajnos már nem tudod a főfarmon használni :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    -Anyu- (HU1) mondta:
    Sziasztok! segítséget szeretnék! Megvettem a Valentin napi hátteret, és olyan buzgó voltam, hogy nem figyelve a virágfarmon aktiváltam... Szeretném a főfarmon használni. Ha visszateszem a menűbe, a főfarmon nem látom, csak a virágfarmon tudom használni... Kerestem a supporton hova írhatnék, de nem találok ennek megfelelő topikot. :neutral:
    A Valenti napi háttér csak a virágfarmon használható, a többi farmon nem.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.02.2018
    A Valenti napi háttér csak a virágfarmon használható, a többi farmon nem.
    szia Margit
    ezt nem tudtam, köszi az infót :)

    mindenesetre amit a főfarmon használ, nem tehető másik farmra és így tovább...
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Liz65 (HU1) mondta:
    A Valenti napi háttér csak a virágfarmon használható, a többi farmon nem.
    szia Margit
    ezt nem tudtam, köszi az infót :)

    mindenesetre amit a főfarmon használ, nem tehető másik farmra és így tovább...
    Szia Liz! Nagyon szívesen :)
  • -Anyu- (HU1)-Anyu- (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Gondolom ez is olyan, hogy bármelyik farmrészre kitehető, de azt követően csak ott  használható fel. Akárcsak azok a pontokat adó kirakható kütyük. 
    Liz65 (HU1) mondta:
    -Anyu- (HU1) mondta:
    Sziasztok! segítséget szeretnék! Megvettem a Valentin napi hátteret, és olyan buzgó voltam, hogy nem figyelve a virágfarmon aktiváltam... Szeretném a főfarmon használni. Ha visszateszem a menűbe, a főfarmon nem látom, csak a virágfarmon tudom használni... Kerestem a supporton hova írhatnék, de nem találok ennek megfelelő topikot. :neutral:
    szia
    Kiskapának igaza van, ahova elsőnek kirakod, csak ott használhatod mint a díszek esetében is
    sajnos már nem tudod a főfarmon használni :(
    Liz65 (HU1) mondta:
    -Anyu- (HU1) mondta:
    Sziasztok! segítséget szeretnék! Megvettem a Valentin napi hátteret, és olyan buzgó voltam, hogy nem figyelve a virágfarmon aktiváltam... Szeretném a főfarmon használni. Ha visszateszem a menűbe, a főfarmon nem látom, csak a virágfarmon tudom használni... Kerestem a supporton hova írhatnék, de nem találok ennek megfelelő topikot. :neutral:
    szia
    Kiskapának igaza van, ahova elsőnek kirakod, csak ott használhatod mint a díszek esetében is
    sajnos már nem tudod a főfarmon használni :(
    -Anyu- (HU1) mondta:
    Sziasztok! segítséget szeretnék! Megvettem a Valentin napi hátteret, és olyan buzgó voltam, hogy nem figyelve a virágfarmon aktiváltam... Szeretném a főfarmon használni. Ha visszateszem a menűbe, a főfarmon nem látom, csak a virágfarmon tudom használni... Kerestem a supporton hova írhatnék, de nem találok ennek megfelelő topikot. :neutral:
    A Valenti napi háttér csak a virágfarmon használható, a többi farmon nem.
    Köszönöm szépen a segítséget... Így jártam... 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt