Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Hiba bejelentés

Szeretném bejelenteni, hogy tegnap óta több játékos társamnál eltűnt a Mikulás segítésére szolgáló karácsonyfa, amely a feladatokat adta. Nem tudjuk sajnos teljesíteni a tájékot. Először a Figyelmeztetés volt kiírva, később teljesen eltűnt a fenyőfa, már csak a szarvas maradt. Kérjük szíveskedjenek minél előbb utána nézni és visszahelyezni, hogy mi is tudjuk a játékot folytatni. Fáradozásukat köszönöm 6004nam

«1345

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia!
    Ha jól emlékszem ezzel kapcsolatban 3 helyre is beírtam tegnap az akkori friss infót. Pont az olyanok kedvéért annyi helyre, akik csak írnak, de nem olvasnak, nem tájékozódnak!
    Nézz szét, szerintem megtalálod.
  • koviluca (HU1)koviluca (HU1) Bejegyzések: 1
    Tisztelt Üzemeltető!
    Szeretném jelezni, hogy a "Kemény munka" játék  nem számol. Reggel még tudtam vele játszani, de délután ugyanúgy a kukoricánál van, és ha aratok az elsőnél még megindul a számláló, de nulla értéknél marad. Most is nullán vagyok. Pedig reggel az első jutalmat még felvettem. Ez a probléma kihat a világbajnokságra is, hiszen ez is "pontot" ér. Kérem a mielőbbi hibaelhárítást.

    Tisztelettel: koviluca
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Tisztelt Üzemeltető!
    Szeretném jelezni, hogy a "Kemény munka" játék  nem számol. Reggel még tudtam vele játszani, de délután ugyanúgy a kukoricánál van, és ha aratok az elsőnél még megindul a számláló, de nulla értéknél marad. Most is nullán vagyok. Pedig reggel az első jutalmat még felvettem. Ez a probléma kihat a világbajnokságra is, hiszen ez is "pontot" ér. Kérem a mielőbbi hibaelhárítást.

    Tisztelettel: koviluca
    Szia koviluca :-)

    Több játékosnál is ugyanaz a probléma, ami nálad, tudnak már róla a fejlesztők, remélhetően javítják a hibát. Ide sajnos a fórumba hiába írsz az üzemeltetőnek ha gondod van, mert itt csak játékosok vannak. Reméljük, hogy a mostani javítással megoldódik a dobozolós probléma :-)
  • babodijudit (HU1)babodijudit (HU1) Bejegyzések: 2
    Internet Exploreren fut a játék. Nem tudok belépni sem a garázsba, sem a szövetkezeti bajnokság sátrába. Sem gépet indítani, sem serkentőt vásárolni nem tudok.

    Tisztelettel: Babodi Judit
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Internet Exploreren fut a játék. Nem tudok belépni sem a garázsba, sem a szövetkezeti bajnokság sátrába. Sem gépet indítani, sem serkentőt vásárolni nem tudok.

    Tisztelettel: Babodi Judit

    szia
    próba másik böngészővel. nekem évek óta a Mozilla jön be
  • babodijudit (HU1)babodijudit (HU1) Bejegyzések: 2
    A Mozilla olyan lassú, mint a csiga. Fél nap, míg betölt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A Mozilla olyan lassú, mint a csiga. Fél nap, míg betölt.

    én most a legfrissebbet - quantum - használom. igaz, mikor belépek lassan tölti be az egész farmot, de utána semmi gond vele
    az Edge alatt a chatre nem tudok írni, se privibe mert évek míg leír egy betűt
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    A Mozilla olyan lassú, mint a csiga. Fél nap, míg betölt.
    Akkor a gépednél kell kutakodnod. Vagy tisztítás vagy  - esetleg - a gép memóriája kevés már a játékhoz. Nálam stabilan megy mind a Tűzróka, mind a Chrome. Az is igaz, elfogadható állapotú gépem van, egy éves sincs. A memóriája 16 MB, plusz van SSD is. Az utóbbi sokat segít a gép felállásában. Az IE elég régi, cserélni kellene más böngészőre! Aki napokig, hetekig nem kapcsolja ki a gépét és nem is tisztít, annál gyakori a gép lassulása, sőt törvényszerű. A sok felesleges süti és háttérben futó alkalmazás lassítja a gépet. Ilyenkor egy gép újraindítás is "csodákra" képes. De a legjobb a napi minimum egyszeri takarítás. (Nem kioktatásnak szánom, csak a tapasztalatomat írom le.) 
  • Golyo (INT1)Golyo (INT1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok

    Érdeklődni szeretnék hogy az hogy lettem lefokozva a saját álltalam megalapított szövetkezetben és egy másik tag lett a vezető.

    Így gondolom ha belépne simán kirakhatna és ez szerintem nem korrekt.

    Várom válaszotokat

    Köszi Feri


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Golyo (INT1) mondta:
    Sziasztok

    Érdeklődni szeretnék hogy az hogy lettem lefokozva a saját álltalam megalapított szövetkezetben és egy másik tag lett a vezető.

    Így gondolom ha belépne simán kirakhatna és ez szerintem nem korrekt.

    Hali
    úgy hogy 1 hónapig be se léptél a játékba
    ilyenkor az a szabály h a vezető auto leváltódik és a legaktivabb tagra kerül a szövivezető rang
  • Jani0612 (HU1)Jani0612 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14

    Sziasztok!

    Az aranyhalmentésnél nem kapom meg az ajándékokat. Kettőt vettem észre, a szerencsekerék zsetonját, és a szellemhorgászbotot. Az aranyhalmentés azt írja hogy már megnyertem viszont egyik sincs a raktárba. Kérem ezt jelezzétek a fejlesztő felé.

    köszönettel Jani

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431

    Sziasztok!

    Az aranyhalmentésnél nem kapom meg az ajándékokat. Kettőt vettem észre, a szerencsekerék zsetonját, és a szellemhorgászbotot. Az aranyhalmentés azt írja hogy már megnyertem viszont egyik sincs a raktárba. Kérem ezt jelezzétek a fejlesztő felé.

    köszönettel Jani

    Mi nem tudjuk jelezni, mert itt csak olyan játékosok vannak, mint TE is vagy. Nincs moderátor. A központtal mindenki maga tartja a kapcsolatot, ha tudja, mert magyarul nem értenek.  Lehet próbálkozni angol, francia, német, kínai meg még pár egyéb nyelven, de magyarul értelmetlen. Esetleg a google fordítóját használd, ha akarod!
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77

    Sziasztok!

    Az aranyhalmentésnél nem kapom meg az ajándékokat. Kettőt vettem észre, a szerencsekerék zsetonját, és a szellemhorgászbotot. Az aranyhalmentés azt írja hogy már megnyertem viszont egyik sincs a raktárba. Kérem ezt jelezzétek a fejlesztő felé.

    köszönettel Jani

    Mi nem tudjuk jelezni, mert itt csak olyan játékosok vannak, mint TE is vagy. Nincs moderátor. A központtal mindenki maga tartja a kapcsolatot, ha tudja, mert magyarul nem értenek.  Lehet próbálkozni angol, francia, német, kínai meg még pár egyéb nyelven, de magyarul értelmetlen. Esetleg a google fordítóját használd, ha akarod!
    Szia

    Ha kifogsz egy halat, vagy gyártasz kaját nekik akkor megkapod visszamenőleg is az ajándékokat. Ha nincs történés akkor az ajándékok sem ugranak fel, de amint van megkapod, amit látsz is.
  • lujza6 (HU1)lujza6 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok:)
    szeretném megkérdezni, hogy lehetséges, ma reggel 6.30 körül eltünt a szemem láttára 24.000 párszáz aranyam.
    Aranyat nem vásároltam mostanában.  Hol lehet reklamálni ?
    Köszönöm a segitséget. Lujza
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    lujza6 (HU1) mondta:
    Sziasztok:)
    szeretném megkérdezni, hogy lehetséges, ma reggel 6.30 körül eltünt a szemem láttára 24.000 párszáz aranyam.
    Aranyat nem vásároltam mostanában.  Hol lehet reklamálni ?
    Köszönöm a segitséget. Lujza
    szia
    ha biztos vagy benne, h nem kattintottál olyasmire, ami aranyba került, akkor sajnos csak a Support utána nézni, mi lett az aranyaddal.
    sajnos nem tudsz velük kommunikálni csak angol, német és egyéb nyelveken. magyarul nem tudnak
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431

    Sziasztok!

    Az aranyhalmentésnél nem kapom meg az ajándékokat. Kettőt vettem észre, a szerencsekerék zsetonját, és a szellemhorgászbotot. Az aranyhalmentés azt írja hogy már megnyertem viszont egyik sincs a raktárba. Kérem ezt jelezzétek a fejlesztő felé.

    köszönettel Jani

    Mi nem tudjuk jelezni, mert itt csak olyan játékosok vannak, mint TE is vagy. Nincs moderátor. A központtal mindenki maga tartja a kapcsolatot, ha tudja, mert magyarul nem értenek.  Lehet próbálkozni angol, francia, német, kínai meg még pár egyéb nyelven, de magyarul értelmetlen. Esetleg a google fordítóját használd, ha akarod!
    Szia

    Ha kifogsz egy halat, vagy gyártasz kaját nekik akkor megkapod visszamenőleg is az ajándékokat. Ha nincs történés akkor az ajándékok sem ugranak fel, de amint van megkapod, amit látsz is.
    Hm! Jani, aki valószínűleg június 12-én született, arra kért minket, hogy jelezzük gondját a fejlesztők felé. Én a kapcsolatfelvételre válaszoltam, nem pedig arra, hogy mi van, ha fog halat vagy gyárt pelletet, pelyhet. Azt nem kérte, hogy ARRA adjunk magyarázatot, miért nincs ajándéka.. Ha Te tudsz rá választ rendben van, de miért nekem írod? 
  • lujza6 (HU1)lujza6 (HU1) Bejegyzések: 8
    Liz65

    köszönöm a választ.

    Lujza
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    lujza6 (HU1) mondta:
    Liz65

    köszönöm a választ.

    Lujza
    szia Lujza
    szívesen :)
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171

    Sziasztok!

    Az aranyhalmentésnél nem kapom meg az ajándékokat. Kettőt vettem észre, a szerencsekerék zsetonját, és a szellemhorgászbotot. Az aranyhalmentés azt írja hogy már megnyertem viszont egyik sincs a raktárba. Kérem ezt jelezzétek a fejlesztő felé.

    köszönettel Jani


    Szia!
    A Zseton a Raktár-Felszerelés fül alatt kell legyen, a Szellembot a Raktár-Ajándékok, csínyeknél.
    Nem elég csak a Raktárba menni.
    Üdv.
    Buba
  • misgyongy (HU1)misgyongy (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

    Sziasztok! Mai napon 19-21 óra között úgy jártam,hogy dollárjaim egy része "eltűnt", ill. a 4,7..milliós szerződésem nem került a kasszámba. Kb 9 millió feletti pontossan( nem emlékszem) összeggel kezdtem 19  órakor, majd értékesítettem  egy 4,7.. mill. feletti szerződést, elszállítottam stb. Lényeg, hogy a dollárjaim összege nem emelkedett, hanem lecsökkent 6,5 ... millióra.Kérem szíveskedjetek megnézni és orvosolni.

    Köszönettel: Gyöngyi


  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431

    Sziasztok! Mai napon 19-21 óra között úgy jártam,hogy dollárjaim egy része "eltűnt", ill. a 4,7..milliós szerződésem nem került a kasszámba. Kb 9 millió feletti pontossan( nem emlékszem) összeggel kezdtem 19  órakor, majd értékesítettem  egy 4,7.. mill. feletti szerződést, elszállítottam stb. Lényeg, hogy a dollárjaim összege nem emelkedett, hanem lecsökkent 6,5 ... millióra.Kérem szíveskedjetek megnézni és orvosolni.

    Köszönettel: Gyöngyi


    És milyen módon nézzük meg és ilyen módon orvosoljuk? Itt csak ugyan olyan játékosok vannak, mi Te. Nincs moderátor, aki tudna a központtal kapcsolatot tartani. Ezt csak Te tudod megtenni, de magyar nyelven ne is próbálkozz, mert azt ott nem érti senki. Angol, német, francia, kínai ,meg még néhány más nyelven próbálkozhatsz. Magad uram, ha szolgád (moderátorod) nincs. :)
  • misgyongy (HU1)misgyongy (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

    Köszönöm  a választ Kiskapa.Jó nevet választottál magadnak, illik Rád,a stílusodon csiszolni kéne. Üdv.Gyöngyi


  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Szia !

    Nem kapom meg a jutalmakat az aranyhal mentésért !! A 3 kis ládikát sem kaptam meg :( 

    Köszönettel : Dodoka
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Ha megakarom nyitni az ázsiai event ablakát ezt kapom:
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 10.03.2018
    Szia !

    Nem kapom meg a jutalmakat az aranyhal mentésért !! A 3 kis ládikát sem kaptam meg :( 

    Köszönettel : Dodoka
    Szia DodokaPlayer! :-)

    Ha egy picit visszaolvastál volna, megtalálod a megoldást. Krisz írta pár hozzászólással korábban, hogy vagy halkaját kell gyártani, vagy aranyhalat kell kifogni, és ahogy ezek közül bármelyik megtörténik, meg fogod kapni az elmaradt jutalmakat. Régóta hibás az aranyhalmentés ezen része, ezek szerint még mindig nem javították. Fogj ki egy aranyhalat, vagy indíts nekik kaját a malomban, és jóvá fogja írni a rendszer a jutalmat.

    Ha megakarom nyitni az ázsiai event ablakát ezt kapom:
    Szia túrós csusza :-)

    Sajnos ez is hibás, de van megoldás, hogy folytasd az eventet. Első lépés, hogy a parkolóban kattints az eventre!



    Miután megnyílt az event ablaka, kattints arra a feladatra, ahol jársz épp az eventben, és folytatódni fog ott, ahol épp tartottál!



    Remélem sikerül folytatnod :-)


  • Emmus3 (HU1)Emmus3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Mi lehet a hiba, ma sokszor nem az jön be ami kellene és nem is tudok így játszani. Ugyan azt az ablakot kapom meg örökké az Ázsiai eventnél amit Ő........ma sokszor jelentek meg angol nyelvű ablakok és nem értem mi ez??????? Köszönöm a segítséget, ha van!
    Ha megakarom nyitni az ázsiai event ablakát ezt kapom:

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Emmus3 (HU1) mondta:
    Mi lehet a hiba, ma sokszor nem az jön be ami kellene és nem is tudok így játszani. Ugyan azt az ablakot kapom meg örökké az Ázsiai eventnél amit Ő........ma sokszor jelentek meg angol nyelvű ablakok és nem értem mi ez??????? Köszönöm a segítséget, ha van!
    Szia Emmus :-)

    Egy hozzászólást olvass vissza, ott a segítség.
  • Emmus3 (HU1)Emmus3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Megcsináltam én is működik, köszönöm szépen :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Emmus3 (HU1) mondta:
    Megcsináltam én is működik, köszönöm szépen :)
    Örülök, hogy megjavult :-) Előfordulhat, hogyha végzel a mostani feladattal megint megjelenik az angol szöveges ablak, de akkor ugyanezt csináld, és ismét továbbenged.
  • szupaja5 (HU1)szupaja5 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok. Nekem olyan gondom van,hogy a karbantartás óta nem tudok belépni a játékba. Már mindent meg próbáltam,de sajnos nem sikerült . Lényegében ezért csináltam egy Twitter oldalt, ha valaki próbálta és sikerült, annak meg köszönném a segítséget , meg írná,hogy feltudok e onnan lépni a játékra,és ha igen hogyan ? Már követem a Big Farm oldalát,és rá nyomtam a tetszikre,de ennél tovább nem jutottam.  Előre is köszönöm nektek,a segítséget. További jó játékot mindenkinek . 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt