Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

ÖTLET

Én szívesen etetnék nyulakat vagy őzikét és hasonló állatokat.

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 10.02.2018
    Én nem tartom jó ötletnek új állatok berakását a játékba.
    teljesen felboritanák az egyensúlyt, új ólaknak hely kell... stb
    max ha adnak még megvásárol6ó területeket..


    őz? sztem keress vmi állatkertes játékot :D
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Ez csak egy ötlet volt nekem ez is jó , De jó lenne egy kis változatosság.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ani4 (HU1) mondta:
    Ez csak egy ötlet volt nekem ez is jó , De jó lenne egy kis változatosság.
    szia Any
    Sestrinek igaza van, bár új földterületek....... szal lehetne azért még 1-2 állatot berakni
    de hidd el.... pár hónap múlva már azok sem hoznák a változatosságot :)
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Igazatok van de olyan jó mikor új valamit ad a játék , ÜVEG HÁZ IS LEHETNE AHOL TÖBB MINDENT LEHET TERMELNI VAGY FÓLIA SÁTOR PL. UBORKA PAPRIKA SALÁTA STB. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ani4 (HU1) mondta:
    Igazatok van de olyan jó mikor új valamit ad a játék , ÜVEG HÁZ IS LEHETNE AHOL TÖBB MINDENT LEHET TERMELNI VAGY FÓLIA SÁTOR PL. UBORKA PAPRIKA SALÁTA STB. 
    üvegházunk van a virágon :smiley:
    az uborka és a paprika funkcióját be kellene építeni a játékba, így az elég macerás lenne
    és szrtm jobb, ha egyenlőre maradnak a fenekükön, mert csak megint elrontják azt is, amiről azt hittük, h már nem lehetséges :smiley:
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Igaz én adtam egy ötletet . Nekem ez is jó ami van.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ani4 (HU1) mondta:
    Igaz én adtam egy ötletet . Nekem ez is jó ami van.
    Any...
    hidd el, semmi baj az ötleteddel, hisz 5 év alatt én is és sok más játékos is unja már a tema eventeket, amik mindig u. azok.... az ideiglenes farmokat, amik szintén u. azok. és sorolhatnám még
    de szrtm azt te sem gondoltad végig, ha új növényeket, állatokat raknak be, akkor azoknak valami funkciót, létjogosultságot, szerepet kell találni a játékban, ami megint újabb programozást és sajnos sok hiba lehetőséget vonz maga után. tapasztaltuk, h ilyenkor még a régi, jól működő dolgok is elromlanak :(
    sajnos nem elég, h paprikát vagy paradicsomot, esetleg nyuszit vagy mit tom én miket raknak még a játékba
    ahhoz az kell, hogy szerepük legyen, valamire használni is lehessen őket
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Liz65 (HU1) mondta:

    Any...
    hidd el, semmi baj az ötleteddel, hisz 5 év alatt én is és sok más játékos is unja már a tema eventeket, amik mindig u. azok.... az ideiglenes farmokat, amik szintén u. azok. és sorolhatnám még
    de szrtm azt te sem gondoltad végig, ha új növényeket, állatokat raknak be, akkor azoknak valami funkciót, létjogosultságot, szerepet kell találni a játékban, ami megint újabb programozást és sajnos sok hiba lehetőséget vonz maga után. tapasztaltuk, h ilyenkor még a régi, jól működő dolgok is elromlanak :(
    sajnos nem elég, h paprikát vagy paradicsomot, esetleg nyuszit vagy mit tom én miket raknak még a játékba
    ahhoz az kell, hogy szerepük legyen, valamire használni is lehessen őket
    Szerintem van annyi felesleges baromság ebben a játékban, hogy se őz, se paradicsom, se nyuszika nem hiányzik már :D A meglévőkre sincs időnk, ember legyen a talpán aki kézben tudja tartani a farmját ennyi esemény, és játékelem mellett, ki a fenének hiányzik még több kesze-kusza állat, meg event. Farmos játéknak indult, de egyre jobban hasonlít egy káoszhoz a játék :dizzy:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szerintem van annyi felesleges baromság ebben a játékban, hogy se őz, se paradicsom, se nyuszika nem hiányzik már :D A meglévőkre sincs időnk, ember legyen a talpán aki kézben tudja tartani a farmját ennyi esemény, és játékelem mellett, ki a fenének hiányzik még több kesze-kusza állat, meg event. Farmos játéknak indult, de egyre jobban hasonlít egy káoszhoz a játék :dizzy:
    na ebben rohadtul igazad van :smiley:
    sajnos, már egy nagy KÁOSZ az egész
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Én mondjuk azt javasolnám a kedves programozóknak, h a meglévő dolgokat javítsák ki, h azok hiba nélkül működjenek! Ha minden tökéletesen műkszik, akkor jöhetnek az ötletek az újításokhoz. Ami újítást bevezettek az idén az is olyan, h inkább bele se kezd az ember, mert egy kalap .....! Tehát szerintem a kevesebb ez esetben jobb lenne, és több embernek visszajönne a kedve a játékhoz is!
    Marika
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Szia nagyon igazad van . Én az időt sokallom ami az építkezésnél vagy a termelésné van.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Ani4 (HU1) mondta:
    Szia nagyon igazad van . Én az időt sokallom ami az építkezésnél vagy a termelésné van.
    Sokallani lehet, de nem fogják csökkenteni az időket. Egyrészt mert hosszú távú játéknak indították, tehát ne lehessen gyorsan fejlődni. De ha valaki mégis gyorsan akar menetelni, hát fizessen! Sokat. Erre megy ki ez az "ingyenes" játék. Ilyen egyszerű. Olyan javaslatokat fognak csak befogadni, ami anyagilag megéri a tulajdonosnak. A játékosok érdekei valahol a leghátsó sorban kullognak csak.  :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sokallani lehet, de nem fogják csökkenteni az időket. Egyrészt mert hosszú távú játéknak indították, tehát ne lehessen gyorsan fejlődni. De ha valaki mégis gyorsan akar menetelni, hát fizessen! Sokat. Erre megy ki ez az "ingyenes" játék. Ilyen egyszerű. Olyan javaslatokat fognak csak befogadni, ami anyagilag megéri a tulajdonosnak. A játékosok érdekei valahol a leghátsó sorban kullognak csak.  :)
    hali Kiskapa
    teljesen egyetértek
    ez egy hosszú távra tervezett játék. nem fogják az építési időt csökkenteni soha :)
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Köszi a választ igaz én már sok aranyat el költöttem itt. Most már úgy ahogy de haladok.
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Manka igen sajnos sok tag van akik nem is igazán játszanak. Nem tudom mivel kellene őket rá venni hogy aktívabbak legyenek. Pedig sok oldalú a játék, Igen sok mindent kellene javítani hogy jól működjön minden.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Ani4 (HU1) mondta:
    Manka igen sajnos sok tag van akik nem is igazán játszanak. Nem tudom mivel kellene őket rá venni hogy aktívabbak legyenek. Pedig sok oldalú a játék, Igen sok mindent kellene javítani hogy jól működjön minden.
    Kedves Ani4!
    Én nem vettem aranyat, és csak annyit költöttem, amit kaptam. Mióta tudok a halas dobozolásban haladni, azóta az ott nyert bányászatival keresem az aranyat! Nincs kifogásom az aranyvásárlás ellen, hiszen mindenkinek szíve-joga eldönteni, h mit akar! Ami viszont elveszi az ember kedvét, h lassan már csak azokkal foglalkoznak a fejlesztők, akik aranyat vásárolnak! A hibákat nem javítják, mert javítás helyett újabbakat kapunk! Röviden ennyi, ami azt hiszem sokaknak elvette-elveszi a kedvét, hiába érdekes a játék. (Csendben megjegyzem, h arany nélkül is lehet haladni, legfeljebb nem 1 hónap alatt lesz valaki 200-as szintű! )
    Marika
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Manka én is a bányát is használom hogy aranyat kapjak, igen lehet -e nélkül is játszani . Én is haladok lassan de nem is sietek mert időm nincs annyi hogy itt üljek.igen elég sok a hiba amit ki javíthatnának de nem teszik, Nem tudom akkor minek a kérdő ív amit néha ki kell tölteni mert küldik. egyhangú már az egész játék nem igazán tudnak újat fel tenni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt