Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] [2017. 08.16.] Mélytengeri halászat változások

123

Hozzászólások

  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Köszönöm Marika, de megpróbáltam, és elhomályosodik minden, nem engedi, hogy rátegyem, egy piros karika jön ki. Nem sikerül.
    Szerinted hol lehet a baj?
    Segítségedet előre is köszönöm.


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Teréz (HU1) mondta:

    Szerinted hol lehet a baj?

    a) nem megfelelő eszközt akarsz a hajóra tenni (jelenleg csak a szellemhorgászbot és a fura zöld ragacs helyezhető a hajókra)
    b) olyan hajóra akarsz tenni vmit amelyre küldtek már hatást
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Köszönöm, és azt szeretném tudni, hogy hol, és hogyan tudok hozzájutni! Bocs a butaságomért, de nem találom!
    Előre is köszönöm!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Teréz (HU1) mondta:
    Köszönöm, és azt szeretném tudni, hogy hol, és hogyan tudok hozzájutni! Bocs a butaságomért, de nem találom!
    Előre is köszönöm!
    hali
    most már sehol.
    hallowenkor volt elérhető a halloweenes ördög v angyalnál lehetett aranyért v karmapontokért megvenni
    de én bízok benne h beteszik még vhova ahol mint juti megnyerhető lesz, pl szövibajnokságon , és nem kell jövő halloweenig várni h bevásárolhass belőlük.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Nagyon szépen köszönöm a választ! További jó munkát kívánok! Üdv: Teréz
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    szerkesztette ezt: 18.11.2017
    Köszönöm a kérdésedet Teréz!
    Megnéztem, és én se tudok tenni semmit a hajókra. Eddig még nem próbáltam soha, de ezek szerint nem is tudtam volna. A sok fölöslegesen feltett (és ezzel új topicot nyitó) kérdés között öröm volt olyat olvasni, aminek értelme is volt, és nagyon hasznos információhoz jutottam. Én ugyanis kaptam már ilyen ajándékot, de még nem küldtem. Ezek szerint nem is fogok. A javaslatoknál olvastam a szellempecáról: Teréz kérdése pedig egyértelműen igazolja, h érdemes lenne ezt bevezetni. Mégegyszer köszönöm a kérdést, Sestrinek pedig a felvilágosítást!
    maja
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Szia Teréz!
    Ne haragudj, nem akartalak átverni. Én így tettem ajándékot a társaim hajóira, de nem figyeltem, h kinél vettem a csínyt, v milyet használtam. 
    Marika
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Kedves Marika!

    Nem haragszom, hisz nincs miért! Amit írtál az csak a hasznomra vált, amit köszönök!
  • vivcsi25 (HU1)vivcsi25 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 18.11.2017
    Sziasztok!
    Miért van az hogy amikor elküldöm a hajókat(vonóhálos és motoros hajó)tele tömött cuccokkal és maximum csak 6 halat ha kifog ?Pedig 2 héttel ezelőtt is ugyan ezeket a dolgokat raktam be mint most és akkor kifogot 37,59 db halat.Ezt most miért van?Az volt a baj hogy sok pénzt szereztem,túl gyorsan haladtam vagy mi?:( 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Attól függ, mit raksz bele.
    Annyi halat kellene hozzon, mint az idő x óránkénti kifogott hal. Max a hajó + dobozok kapacitása. Persze, ha beleteszel olyan spéci halfogót, ami nincs a vízben, akkor 1-t sem hoz (pl homárosat a tonhalas vízhez). Így számolva is rosszul működik? Mert akkor support....



  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Sziasztok!

    Kérlek segítsetek! Kihez kell fordulnom? Eltűnt a játékom, nem fogadja el a belépő adataim: név,jelszó. Mit kell tennem, hogy betudjak lépni? Azt az üzenetet kapom, hogy már más játszik ezekkel a belépőkkel! A net-ről léptem be a fórumba, itt elfogadja a belépőm, de nem enged át a játékba. Nagyon köszönöm . mimikenr1
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!

    Kérlek segítsetek! Kihez kell fordulnom? Eltűnt a játékom, nem fogadja el a belépő adataim: név,jelszó. Mit kell tennem, hogy betudjak lépni? Azt az üzenetet kapom, hogy már más játszik ezekkel a belépőkkel! A net-ről léptem be a fórumba, itt elfogadja a belépőm, de nem enged át a játékba. Nagyon köszönöm . mimikenr1
    Állítsd át a belépésre a játékot, ne a játék kezdésen, vagy regisztráción legyen az kezdés
  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Kedves Margit54!

    Nagyon köszönöm a segítséget. 
    További jó játékot!
    Mimi
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 20.11.2017
    Rossz helyre írtam. Bosszantó!

  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok, szép estét mindenkinek!
    Volna egy kérdésem, de nem találtam rá választ sehol! A halászatnál hogyan lehet az ördög vagy angyalt használni! Tudja valaki? Előre is megköszönöm a választ!
    Szia!
    A Mélytengeri hajókra Szellem horgászbotot kell tenni. Nem jó rájuk a kis-, nagy szerencse, vagy a kefe...
    Üdv.
    Buba
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    Sziasztok:)
    Mi a teendő akkor ha a szövim 4 tagjánál nem működik a horgászkikötő....el sem tudták indítani a csónakház fejlesztését, pedig mindenki 20 horgászszint felett van. Supporthoz, fórumhoz nem értenek sőt van akinek nincs is meg az az email cím sem amivel regisztrált.
    Ha van ötlet, megköszönném.
    Szép napot mindenkinek.
             Magdi
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    Közben beengedett az egyikük a farmjára, és kiderült hogy nem figyelte hogy a főfarmon is van horgászfeladat
    . szerintem máshol is ez lesz a gond!!

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok:)
    Mi a teendő akkor ha a szövim 4 tagjánál nem működik a horgászkikötő....el sem tudták indítani a csónakház fejlesztését, pedig mindenki 20 horgászszint felett van. Supporthoz, fórumhoz nem értenek sőt van akinek nincs is meg az az email cím sem amivel regisztrált.
    Ha van ötlet, megköszönném.
    Szép napot mindenkinek.
             Magdi
    Közben beengedett az egyikük a farmjára, és kiderült hogy nem figyelte hogy a főfarmon is van horgászfeladat
    . szerintem máshol is ez lesz a gond!!


    Szia Magdi!

    Jól gondolod! Mindhárom kertben meg kell csinálni az összes Oleges feladatot, csak utána aktíválódik a mélytengeri kikötő!
  • -gazda- (HU1)-gazda- (HU1) Bejegyzések: 1
    A tegnap este, éjjel véget ért kemény munka, dobozolás, 47 helyen voltam az első 50 kapott arany bányászati lehetőséget. én nem kaptam meg..
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.12.2017
    A tegnap este, éjjel véget ért kemény munka, dobozolás, 47 helyen voltam az első 50 kapott arany bányászati lehetőséget. én nem kaptam meg..
    Szia!

    Nem értem, miért a Mélytengeri topikba írtál, hiszen ennek a Kemény munka kalandnak semmi köze nincs a mélytengeri halakhoz. 
    A síma dobozolós ranglistája hibásan működött ill. nem működött. A jutalmazással kapcsolatban némi információhoz juthatsz, ha elolvasod a 'Fordítások' topikba. Zurika hozott külföldi fórumról infót. 
    Ha lennél olyan szíves és elolvasnád a fórumon az általad még nem olvasott topikokba írtakat, máris megkímélhetted volna magad és minket is egy felesleges beírástól.
    Egyébként legközelebb legyél körültekintőbb ha gondod támad és ne vaktában, 'akárhova', hanem a témának megfelelő topikba írj. (de előbb olvasgass, hátha van már a témának megfelő beírás és válasz, ami neked is segítségedre lehet.)
  • Emmus3 (HU1)Emmus3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Miért van az, hogy a hajójavítómnál csak az információs lehetőség nyílik meg, így semmit nem tudok vele kezdeni! Tudna valaki segíteni? Köszönöm 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Emmus3 (HU1) mondta:
    Miért van az, hogy a hajójavítómnál csak az információs lehetőség nyílik meg, így semmit nem tudok vele kezdeni! Tudna valaki segíteni? Köszönöm 
    Valszeg a szükséges feladatokat még nem teljesítetted. Vagy megkeresed itt a fórumban - rengetegszer leírták már, vagy hátha tud valaki pontosabb útmutatást adni, én sajna nem.
  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25

    Szia!

    Én is sokáig akadoztam itt :) Végül segítettek. Olegnél kell valami halcsalit használni. Ha jól emlékszem, nekem ez volt az utolsó feladat, ami hiányzott. Addig nem indult a mélytengeri hajójavítóm.


  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Emmus3 (HU1) mondta:
    Miért van az, hogy a hajójavítómnál csak az információs lehetőség nyílik meg, így semmit nem tudok vele kezdeni! Tudna valaki segíteni? Köszönöm 
    Valszeg a szükséges feladatokat még nem teljesítetted. Vagy megkeresed itt a fórumban - rengetegszer leírták már, vagy hátha tud valaki pontosabb útmutatást adni, én sajna nem.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat

    Itt van az Oleges feladatok linkje, nézd végig mindent megcsináltál-e, ha valami ki maradt, pótold. Utána megnyilallik a hajó javító műhelyed
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Emmus3 (HU1) mondta:
    Miért van az, hogy a hajójavítómnál csak az információs lehetőség nyílik meg, így semmit nem tudok vele kezdeni! Tudna valaki segíteni? Köszönöm 

  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Szia én is még csak most egy hete játszok a hajó mühelyet csak akkor tudod használni ha amit ki ír a virágos nál ball oldalt utánna hajókat kell vásárolnod és úgy bírsz majd ki menni a tengerre . Na meg függ attól hanyadik szinten vagy ott ahol a falusi dollárt is váltod . Üdv Ani4
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat  Ezeket a feladatokat kell megcsinálni, és akkor megnyílik a műhely. Amíg mind nem csinálod meg, nem fogsz tudni hajókat venni!
  • Ani4 (HU1)Ani4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Szia igen de nekem van már 4 hajóm sőt a piacon is adtam már le árút. Hal csalit is tudok csinálni.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    AkSziasztok!

    Ki tudja, hogy miért van lakat a halpiacon? Valami változás jön? Nem tudom a feladatokat csinálni. Nálatok is ez van?
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Lekerült a lakat, de ki tudja miért került rá? Köszi a választ!

Sign In to comment.