Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

14952

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Oleg pecánál ad fekete kagylót.
    Ha Oleget kiküldöd akár hajóval, akár halra, akkor kapsz gyöngyöt.
    Ez attól függ mire küldöd ki, az alapján kapsz. Ha motorcsónakra, akkor 60-70, de más hajóknál 95, 100, 155, 200, 225 is lehet, illetve a 10 perces halakra küldés az 4 kagyló. Eddig ezeket találtam.
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok!  Sajnos nálam is elakadtak a gyöngyök!:(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!  Sajnos nálam is elakadtak a gyöngyök!:(
    Gyöngyöt most már csak Oleg pecázása ad.
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!  Sajnos nálam is elakadtak a gyöngyök!:(
    Gyöngyöt most már csak Oleg pecázása ad.
    Ez most komoly????????    pecázással szedjük az 1930 gyöngyöt???
    Ez már tényleg abszurd!!  Vagy nevetséges?


  • nyuszki (HU1)nyuszki (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! A szövinkben többünknél is fennáll az a probléma, hogy a virágfarmon nem tudunk gyöngyöket gyűjteni. Bármit takarítunk be, egy darabot sem ad. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.01.2018
    Sziasztok! A szövinkben többünknél is fennáll az a probléma, hogy a virágfarmon nem tudunk gyöngyöket gyűjteni. Bármit takarítunk be, egy darabot sem ad. 

    Gyöngyöt most már csak Oleg pecázása ad.

    szia
    ajánlanám figyelmedbe a 2-vel feletted lévő beírást
    rögtön választ is kapsz a problémádra :)

    néha tényleg nem árt legalább csak 1-2 hsz-el előrébb olvasni ;)
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Oleg ad gyöngyöket.  A mélytengeri nem gyöngyös  :-))

    Már megint itt a hógolyó zápor, már undorodom tőle. :-((
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok!  Sajnos nálam is elakadtak a gyöngyök!:(
    Gyöngyöt most már csak Oleg pecázása ad.
    Köszönöm a tájékoztatást!  Valóban hozott gyöngyöket a hajó!:))
  • Barbara6 (HU1)Barbara6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! Valaki megtudná mondani miért nem tudok a virágfarmra belépni? lefagy és semmit nem enged
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Valaki megtudná mondani miért nem tudok a virágfarmra belépni? lefagy és semmit nem enged
    szia
    elvileg volt ma egy frissítés, ez okozhatja a hibát
    töröld a sütiket és előzményeket, utána rendben kell lennie
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Valaki megtudná mondani miért nem tudok a virágfarmra belépni? lefagy és semmit nem enged
    Nem fejlesztődik a kutyaólad? Ha igen, az okozhat hibát.
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!  Sajnos nálam is elakadtak a gyöngyök!:(
    Gyöngyöt most már csak Oleg pecázása ad.
    Köszönöm a tájékoztatást!  Valóban hozott gyöngyöket a hajó!:))

    Aki ezt kitalálta, hogy csak oleg ad gyöngyöt, azt is elárulhatná, hogyan lehet ezt megcsinálni.
    Hiába küldöm a hajókat, hiába pecázok én magam, semmi.
    Oleg 10 percenként ad 4-et, ez édes- kevés
    Ha reggeltől estig itt ülünk, akkor se lesz meg. Ez már dühítő. Erre pedig aranyat nem költök. Oké, rendben, nem kötelező ezt megcsinálni, hát nem is fogom.

  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok
    Megkérhetlek benneteket, h esetleg valaki betenné ide a bf doki linkjét?
    köszönöm
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok
    Megkérhetlek benneteket, h esetleg valaki betenné ide a bf doki linkjét?
    köszönöm
    Én úgy tudom, hogy azt a készítője, Robi törölte :(
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok!!

    Nekem  már régóta jelentkező problémám, a főfarmon a malom ha a kalapács megjelenik 8-10 másodpercig nem indul el, kivár, és nem lehet használni így a szövetkezeti versenyen a takarmány benyűjtésénél. Küldizni nem lehet vele.

    Megköszöném ha  a hibáknál jelezné valaki, hogy esetleg .javítanák.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    gizi1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!!

    Nekem  már régóta jelentkező problémám, a főfarmon a malom ha a kalapács megjelenik 8-10 másodpercig nem indul el, kivár, és nem lehet használni így a szövetkezeti versenyen a takarmány benyűjtésénél. Küldizni nem lehet vele.

    Megköszöném ha  a hibáknál jelezné valaki, hogy esetleg .javítanák.
    Szia Gizi1!
    Sajnos itt senki nem tud tenni érted semmit ez ügyben, mivel itt csak olyan játékosok vannak, mint Te.
    Lehet egy nagy takarítás jót tenne a malom indulásának. Max írhatsz a supportnak (nem magyarul) de ez inkább saját gép hiba lehet. Jobb lesz, ha törölsz előzményeket, az inkább segít, mint a support.
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    köszönöm, már mindent megtettem mielőtt írtam.

    Remélem az elkövetkező időben lesz valamilyen változás.

  • mitrill (HU1)mitrill (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!Nem tudom másnak működik-e rendesen a kemény munka kaland de nálam most állt le.Már délután megnéztem mi lesz a következő,és el is vetettem a speckó lucernát erre feljövök és vadvirágot kér utána meg tojást ami meg is akadt következő beadandót meg nem is mutat.Nincs 100 aranyam se hogy léptessem.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!Nem tudom másnak működik-e rendesen a kemény munka kaland de nálam most állt le.Már délután megnéztem mi lesz a következő,és el is vetettem a speckó lucernát erre feljövök és vadvirágot kér utána meg tojást ami meg is akadt következő beadandót meg nem is mutat.Nincs 100 aranyam se hogy léptessem.
    Nálam működik rendesen.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!Nem tudom másnak működik-e rendesen a kemény munka kaland de nálam most állt le.Már délután megnéztem mi lesz a következő,és el is vetettem a speckó lucernát erre feljövök és vadvirágot kér utána meg tojást ami meg is akadt következő beadandót meg nem is mutat.Nincs 100 aranyam se hogy léptessem.

    Próbáltál gépet takarítani, esetleg böngészőt váltani? Farmok között lépkedni? Ki-belépni? Több ötletem nincs :(
  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Hazai vadvilág szövetségi projektet csináljuk épp a szöviben. Sajnos hiába aratunk le 300 trágyát, nem ad még 30-at sem. Ez miért van? Lassan letelik az időnk és még a felénél sem járunk. Én 36 trágyát arattam kis ajándékkal spécizve a szövitárstól és 3db-al lett csak több amit számolt. Így nemhogy kész nem vagyunk de a lóhere vagy gereblye ajándékok is a semmibe vesznek. 
    Köszönöm szépen aki tud segíteni egy válasszal.
    Szép napot
    Chupor
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Chupor (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hazai vadvilág szövetségi projektet csináljuk épp a szöviben. Sajnos hiába aratunk le 300 trágyát, nem ad még 30-at sem. Ez miért van? Lassan letelik az időnk és még a felénél sem járunk. Én 36 trágyát arattam kis ajándékkal spécizve a szövitárstól és 3db-al lett csak több amit számolt. Így nemhogy kész nem vagyunk de a lóhere vagy gereblye ajándékok is a semmibe vesznek. 
    Köszönöm szépen aki tud segíteni egy válasszal.
    Szép napot
    Chupor
    Szia Chupor :-)

    Azt írja, hogy "termeld a következőt: trágya" tehát az indítást számolja, és nem a begyűjtést! A vadvirág résznél pedig azt írja, hogy "gyűjtsd össze: vadvirágok" ott viszont a begyűjtést számolja a projektbe.
  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Nagyon szépen köszönöm a választ. Oda fogunk jobban figyelni a jövőben erre.
    Szép napot
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Chupor (HU1) mondta:
    Nagyon szépen köszönöm a választ. Oda fogunk jobban figyelni a jövőben erre.
    Szép napot
    Szia!

    Annyit még hozzátennék hogy a 300 db az 30 adag és az adagot számolja.
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok, a szövetkezeti bajnokság véget ért a bronzból átléptünk az ezüstbe első helyen végeztünk és kaptunk egy szövetkezeti cseresznyéskertet. 
    Sajnos a cseresznyéskert nem érkezett meg nincs sehol vajon mi lehet ennek az oka? :(
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    roxane (HU1) mondta:
    Sziasztok, a szövetkezeti bajnokság véget ért a bronzból átléptünk az ezüstbe első helyen végeztünk és kaptunk egy szövetkezeti cseresznyéskertet. 
    Sajnos a cseresznyéskert nem érkezett meg nincs sehol vajon mi lehet ennek az oka? :(
    Szia :-)

    Valószínű egy behavazott cseresznyéskert kinézetet kaptatok, és azt a cseresznyéskertnél tudod megnézni, ha nincs termelés a kertedben, akkor a festékes bödönre kattintva találod meg a kinézetet. Ha mégis rosszul gondolom, és valóban szövis cseresznyéskertet nyertetek, akkor annak a fő farmon, a tematikus épületek között kell lennie.
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok !! Minden eltünt a farmomról és mindent elöről kell kezdenem :( Miért van ez ?????????????
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 08.04.2018
    Köszönöm, igen csak kinézet :( emlékezetem szerint az első kettőnek nem kinézet hanem szövis cseresznyéskert jár.
    Sajnos nem találtam sehol róla leírást.
    Post edited by roxane (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok !! Minden eltünt a farmomról és mindent elöről kell kezdenem :( Miért van ez ?????????????
    Szia :-)

    A bejelentkező oldalon 2 lehetőség van, regisztráció, és bejelentkezés. Valószínű belépésnél nem figyeltél, és a regisztrációra lehetett átállítva az ablak, így regisztrálhattál egy új fiókot. Lépj ki a játékból, és a bejelentkező oldalon kattints a bejelentkezés ablakra, ellenőrizd le a szervert, és ha minden rendben van, a bejelentkezéshez írd be az adataidat, működnie kell, és be kell engednie az eredeti farmodra.



    roxane (HU1) mondta:
    Köszönöm, igen csak kinézet :( emlékezetem szerint az első kettőnek nem kinézet hanem szövis cseresznyéskert jár.
    Sajnos nem találtam sehol róla leírást.
    Ezek szerint akkor előkerült a kinézet. Én azért gondoltam a kinézetre, mert a szövis cseresznyéskertet még nem láttam jutalomként csak az arany liga első helyezett szövijének. Ezzel a behavazott kinézettel meg sokra nem megyünk, főleg így tavasszal :D 
  • leó0430 (HU1)leó0430 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok! A mai napon azzal a furcsasággal szembesültem, hogy a kalandor hajóját belépéskor gyorsan feltöltöttem a kért dolgokkal. Ezek után írtam a játékos társamnak, hogy kész a feltöltés, csak a személyes dolgait kell már hozzáadni. Ő nagyon csodálkozott, mert Ő már előzőleg ugyanezt megtette. 
    Szerintetek ez hogyan történhetett meg? Üdvözlettel: leó0430

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt