Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Bajnokság

Sziasztok! Bajnoksági kereskedőnél vásároltam "rusztikus tágas csűrt, de nem kaptam meg,pedig ott van az ikonon 1-darab, csak a csűrnél,ha fejleszteném nem jelenik meg. Mit lehet ilyenkor tenni?

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 29.01.2018
    borcs (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bajnoksági kereskedőnél vásároltam "rusztikus tágas csűrt, de nem kaptam meg,pedig ott van az ikonon 1-darab, csak a csűrnél,ha fejleszteném nem jelenik meg. Mit lehet ilyenkor tenni?

    Szia! Ki nézetet vettél. Katt a csűrre, bal kéz felül katt a lila vödörre, és ott az elhelyezésre. Lehet több oldal van, ahól tudsz lapozni. Ne lepődj meg ha az első oldalt nem találod, lapozz.
    Post edited by Margit54 (HU1) on
  • borcs (HU1)borcs (HU1) Bejegyzések: 13
    Ott azon a lapon nincs, nem rakja át a csűrt!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    borcs (HU1) mondta:
    Ott azon a lapon nincs, nem rakja át a csűrt!
    Kinézetet vettél, így a már meglévő csűröd kinézetét tudod csak változtatni vele, újat építeni belőle nem fogsz tudni.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    borcs (HU1) mondta:
    Ott azon a lapon nincs, nem rakja át a csűrt!
    Akkor sajnos nem tudom :)
  • borcs (HU1)borcs (HU1) Bejegyzések: 13
    Bocsánat, a réginek szerettem volna a kinézetét megváltoztatni!
  • borcs (HU1)borcs (HU1) Bejegyzések: 13
    Minden amit eddig vásároltam meg van , csak ezt nem helyezi át!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    borcs (HU1) mondta:
    Minden amit eddig vásároltam meg van , csak ezt nem helyezi át!

    Szia!
    A tágas csűr az amelyiket aranyért lehet venni,az arra való kinézetet nem tudod a sima csűrödre rakni.
  • borcs (HU1)borcs (HU1) Bejegyzések: 13
    Köszi szépen , most már értem!
  • Nagyné Lapu Erz (HU1)Nagyné Lapu Erz (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Érdeklődök hogy a világbajnoksági dísztárgyat most keresem (békés forrás ) és nem kaptam meg . köszönöm:)

    Üdv.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Érdeklődök hogy a világbajnoksági dísztárgyat most keresem (békés forrás ) és nem kaptam meg . köszönöm:)

    Üdv.
    Szia :-)

    Sajnos nem tud itt a fórumon ez ügyben segíteni neked senki, mert nincs moderátorunk, csak játékosok vannak itt. Az ügyfélszolgálathoz tudsz fordulni abban az esetben, ha nem kaptad meg a díszt, viszont nekik idegen nyelven tudsz írni levelet, angolul, németül, japánul, franciául, olaszul, és még pár nyelven. Ha tud segíteni ebben valaki, akkor írj nekik levelet, és utánanéznek, hogy mi történt, miért nem kaptad meg a díszt.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt