Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Miért nem müködik a virágfarmon a feröppenés?

Tegnap dél óta a a virágfarmon csak az Olegtől és a kutyusoktól kapok felröppenőt. Így nem lehet játszani

Válaszok

  • anyamami (HU1)anyamami (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nálam is ez a helyzet.  Jó lenne választ kapni, hogy miért van ez. Így nem lehet az eventet befejezni.
    Előre is köszi a válaszokat! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Nálam is ez a helyzet.  Jó lenne választ kapni, hogy miért van ez. Így nem lehet az eventet befejezni.
    Előre is köszi a válaszokat! :)

    Tegnap dél óta a a virágfarmon csak az Olegtől és a kutyusoktól kapok felröppenőt. Így nem lehet játszani
    Sziasztok!

    Ha elolvassátok a feladat infó ablakát, akkor látható, hogy minek kell adnia. Eddig hibásan adta minden, most már csak Oleg adja, ha halat hoz.
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok! Eljutottam az esküvő 5. feladatáig,  a borítékokat ismét a termékek, növények adják!:(   A súgom nem működik!:(
  • Bálint20095 (HU1)Bálint20095 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Oleg adja a gyöngyöket, viszont ha rákattintok a feladatra, akkor a rétre mutat, akkor valami mégsincs jól. És ha nem tájékoztatnak a többiek, akkor szedem folyamatosan a réten, és a termelőegységekben.Ez a játék lassan kezd nagyon elromlani. Az embernek elmegy a kedve az egésztől.
  • Suada77 (HU1)Suada77 (HU1) Bejegyzések: 1
    Kicsit bosszantó, hogy közel 2000 gyöngyöt csak horgászással lehet összeszedni.... :/

  • Táncos2 (HU1)Táncos2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Én sem Oleggel, sem horgászással nem tudok gyöngyöket gyűjteni. Nálam csak a kutyák adnak 1-1 gyöngyöt. Így 1 év alatt sem szedem össze a kellő mennyiséget. 
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    És a dísz amit kapunk ajándékba az meg semmire nem jó.. ezért kár küszködni ennyit!!! 
    Nálam ha horgászom nem adja.. Oleg meg óránként de nincs hajó mert az még nem ért be! 
    Szóval Gratula megint a fejlesztőknek!!!!  
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    És a dísz amit kapunk ajándékba az meg semmire nem jó.. ezért kár küszködni ennyit!!! 
    Nálam ha horgászom nem adja.. Oleg meg óránként de nincs hajó mert az még nem ért be! 
    Szóval Gratula megint a fejlesztőknek!!!!  
    Szia!
    A hajózási szünetekben küldd el Oleget horgászni. Nekem 10 perces sügérrel hoz 4 gyöngyöt::))
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Sziasztok! Fél év szünet után vissza tértem a játékba. Mondhatom  kár volt. 
  • miísa (HU1)miísa (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Az esküvő eventel kapcsolatba kérdeznék egy pár infót.
    Milyen szinttől ajánlatos a " közepes nehézségű 3-as szintet "csinálni amit arany nélkül is be lehet fejezni?
    Már az előző eventet sem sikerült befejeznen, pedig nem lehet mondani, hogy keveset játszom.A szövinkből nem sok játékost  tudok aki befejezte. Azt hittem ha valami új és ennyire " kemény dió" akkor legalább előtte kapunk megfelelő tájékoztatást, hogy mire készüljünk. Szeretnék valami javaslatot, a hatékony és sikeres játszáshoz és befejezéshez.
    Köszönöm.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    miísa (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Az esküvő eventel kapcsolatba kérdeznék egy pár infót.
    Milyen szinttől ajánlatos a " közepes nehézségű 3-as szintet "csinálni amit arany nélkül is be lehet fejezni?
    Már az előző eventet sem sikerült befejeznen, pedig nem lehet mondani, hogy keveset játszom.A szövinkből nem sok játékost  tudok aki befejezte. Azt hittem ha valami új és ennyire " kemény dió" akkor legalább előtte kapunk megfelelő tájékoztatást, hogy mire készüljünk. Szeretnék valami javaslatot, a hatékony és sikeres játszáshoz és befejezéshez.
    Köszönöm.
    Szia!

    Nagyon nehéz, inkább 6-7-es szintű, mint 3-as. Szerintem arany nélkül max. sok hínárral és töménytelen idővel lehet csak befejezni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt