Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

199113

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Próbáltam  a big doki linkjére kattintani, de minden alkalommal azt írja ki a beszélgetés nem található.
    Nem tudjátok mi történhetett miért nem található?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Próbáltam  a big doki linkjére kattintani, de minden alkalommal azt írja ki a beszélgetés nem található.
    Nem tudjátok mi történhetett miért nem található?
    szia
    úgy tűnik Robi törölte/töröltette az összes hsz-ét, ezért nem találod
    amúgy a Big Doki szinte teljesen megegyezik az "előzmények törlése"-vel
  • Hajnalka55 (HU1)Hajnalka55 (HU1) Bejegyzések: 12
    Szia
    Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem kerülnek be a halak a falusi tóba a játék végén. Van bőven aranyhalpellet. Eddig egyszer sem sikerült, hogy úszkáljanak pedig automatikusan kéne ,hogy átkerüljenek. A szöviben senkinek sincs. Többekről is tudok, hogy hiány a hal a játék végén.
    A halakhoz is beírtam kérdésemet, de választ nem kaptam azé próbáltam ide is írni.
    Köszi a választ
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! A minap olvastam az ideiglenes építményről, szeretném megkérdezni, hogy azt milyen módon tudom elhelyezni, és honnan? Ha vki tudná a választ sokat segítene.lLőre is köszi
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A minap olvastam az ideiglenes építményről, szeretném megkérdezni, hogy azt milyen módon tudom elhelyezni, és honnan? Ha vki tudná a választ sokat segítene.lLőre is köszi
    Szia!
    Részletezd, hogy mire gondolsz légyszíves, mert így nemigazán értjük, hogy mire is vagy kíváncsi, és segíteni se tudunk.
    Marika
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    manka (HU1) mondta:
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A minap olvastam az ideiglenes építményről, szeretném megkérdezni, hogy azt milyen módon tudom elhelyezni, és honnan? Ha vki tudná a választ sokat segítene.lLőre is köszi
    Szia!
    Részletezd, hogy mire gondolsz légyszíves, mert így nemigazán értjük, hogy mire is vagy kíváncsi, és segíteni se tudunk.
    Marika
    Az ideiglenes építmény olyan plusz, föld, gyümölcsös vagy boci, malac vagy bármi, amit azért teszel le a farmodra, pluszba, mert egy eventet, vagy versenyt annak a segítségével tudsz megnyerni. Utána le bontod.
    Példa: Van egy csomó földed, abból kettő három egyes, de az eventhez nagyon sok malacra van szükséged. Ezért le bontasz két egyes földet, és fel teszel helyette két egyes malacot. Ha készen vannak a malacok, ami az eventhez szükséges, le bontod őket, és vissza teszed a földeket. Ezt bármivel meg csinálhatod, mert az építési, bontási ideje nem sok az egyes létesítményeknek. Ezeket hívjuk ideglenes létesítményeknek. Bízom benne érthetően fogalmaztam :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Mikor jön a virág farmra az event?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Kedves Margit54!
    Köszönöm a válaszodat, bár a kérdés nem neked szólt, de gondolom Tica54 is arra gondolt, amit Te leírtál. A magam nevében is köszönöm, és igen, érthető volt!
    Marika
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!
    Rég nem voltam a fórumon, most sem szívesen jöttem, de nem tudom már megállni, ami itt van, volt, lesz!???
    megint belassult a játékom, szerettem volna a bigdokit használni, de nem találtam:(((

    Kedves Robi, meg tudlak érteni, hogy kivettél sok mindent, vagy mindent!?
    DE, ami jól működött a tudásod által, talán az UTÓKORNAK csak itt hagyhattad volna!
    / hidd el, nekem sem tetszett, hogy jöttek itt a "volt Moderátor" "szapulgatásával", de ahogy nekem sem volt ingerem ezekre válaszolni, úgy másoknak sem!
    meg védted Te magad mindig, nem hiszem, hogy az én beírásom bárki véleményén változtatott volna!
    csúnya dolog volt! / szerintem /
    De, a tudás, hatalom, amivel Te rendelkezel, rendelkeztél SEGÍTETTÉL minket, az hagy maradjon már ÖRÖK!!

    / ha lehetne, ne írjátok, hogy rossz topikba írtam, és nem kérek irányjelző táblát sem!


  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    manka (HU1) mondta:
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A minap olvastam az ideiglenes építményről, szeretném megkérdezni, hogy azt milyen módon tudom elhelyezni, és honnan? Ha vki tudná a választ sokat segítene.lLőre is köszi
    Szia!
    Részletezd, hogy mire gondolsz légyszíves, mert így nemigazán értjük, hogy mire is vagy kíváncsi, és segíteni se tudunk.
    Marika
    Az ideiglenes építmény olyan plusz, föld, gyümölcsös vagy boci, malac vagy bármi, amit azért teszel le a farmodra, pluszba, mert egy eventet, vagy versenyt annak a segítségével tudsz megnyerni. Utána le bontod.
    Példa: Van egy csomó földed, abból kettő három egyes, de az eventhez nagyon sok malacra van szükséged. Ezért le bontasz két egyes földet, és fel teszel helyette két egyes malacot. Ha készen vannak a malacok, ami az eventhez szükséges, le bontod őket, és vissza teszed a földeket. Ezt bármivel meg csinálhatod, mert az építési, bontási ideje nem sok az egyes létesítményeknek. Ezeket hívjuk ideglenes létesítményeknek. Bízom benne érthetően fogalmaztam :)
    Köszi a választ, azt értem hogy lehet használni, de azt nem tudom hogy teszek szert rá?Honnan, melyik ikon alól veszem, az építésnél?Mire kattintok hogy megvegyem?

  • suby126 (HU1)suby126 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Kb. másfél hónapja regisztráltam újból egy másik e-mail címről. Elküldtem a megerősítő e-mailt,hogy megkapjam a jutalmamat,de sajnos nem kaptam levelet az e-mail címemere amivel játszok. Már írtam a supportnak is,de sajnos nem történt semmi,azóta is a játékom bal alsó oldalán ott van az ajándék embléma,de hiába küldöm el,nem történik csoda. Mit tudok tenni ez esetben! Segítségeteket előre is köszönöm!

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Tica54 (HU1) mondta:
    manka (HU1) mondta:
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A minap olvastam az ideiglenes építményről, szeretném megkérdezni, hogy azt milyen módon tudom elhelyezni, és honnan? Ha vki tudná a választ sokat segítene.lLőre is köszi
    Szia!
    Részletezd, hogy mire gondolsz légyszíves, mert így nemigazán értjük, hogy mire is vagy kíváncsi, és segíteni se tudunk.
    Marika
    Az ideiglenes építmény olyan plusz, föld, gyümölcsös vagy boci, malac vagy bármi, amit azért teszel le a farmodra, pluszba, mert egy eventet, vagy versenyt annak a segítségével tudsz megnyerni. Utána le bontod.
    Példa: Van egy csomó földed, abból kettő három egyes, de az eventhez nagyon sok malacra van szükséged. Ezért le bontasz két egyes földet, és fel teszel helyette két egyes malacot. Ha készen vannak a malacok, ami az eventhez szükséges, le bontod őket, és vissza teszed a földeket. Ezt bármivel meg csinálhatod, mert az építési, bontási ideje nem sok az egyes létesítményeknek. Ezeket hívjuk ideglenes létesítményeknek. Bízom benne érthetően fogalmaztam :)
    Köszi a választ, azt értem hogy lehet használni, de azt nem tudom hogy teszek szert rá?Honnan, melyik ikon alól veszem, az építésnél?Mire kattintok hogy megvegyem?

    Szia! Az építési menübe simán megveszed, és fel építed amire szükséged van, semmi extra hely nincsen.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok! Kb. másfél hónapja regisztráltam újból egy másik e-mail címről. Elküldtem a megerősítő e-mailt,hogy megkapjam a jutalmamat,de sajnos nem kaptam levelet az e-mail címemere amivel játszok. Már írtam a supportnak is,de sajnos nem történt semmi,azóta is a játékom bal alsó oldalán ott van az ajándék embléma,de hiába küldöm el,nem történik csoda. Mit tudok tenni ez esetben! Segítségeteket előre is köszönöm!

    Szia!
    Nagyon sokan nem kapták meg az üdvözlő ajándékot. Ez már egy elég régi hiba, amiről tudnak ugyan, de eddig még nem sikerült megoldaniuk. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy várj türelemmel, és ha van időd, küldd újra meg újra az e-mail címedet. Mást nem tudsz tenni.
    Marika
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Tica54 (HU1) mondta:
    manka (HU1) mondta:
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A minap olvastam az ideiglenes építményről, szeretném megkérdezni, hogy azt milyen módon tudom elhelyezni, és honnan? Ha vki tudná a választ sokat segítene.lLőre is köszi
    Szia!
    Részletezd, hogy mire gondolsz légyszíves, mert így nemigazán értjük, hogy mire is vagy kíváncsi, és segíteni se tudunk.
    Marika
    Az ideiglenes építmény olyan plusz, föld, gyümölcsös vagy boci, malac vagy bármi, amit azért teszel le a farmodra, pluszba, mert egy eventet, vagy versenyt annak a segítségével tudsz megnyerni. Utána le bontod.
    Példa: Van egy csomó földed, abból kettő három egyes, de az eventhez nagyon sok malacra van szükséged. Ezért le bontasz két egyes földet, és fel teszel helyette két egyes malacot. Ha készen vannak a malacok, ami az eventhez szükséges, le bontod őket, és vissza teszed a földeket. Ezt bármivel meg csinálhatod, mert az építési, bontási ideje nem sok az egyes létesítményeknek. Ezeket hívjuk ideglenes létesítményeknek. Bízom benne érthetően fogalmaztam :)
    Köszi a választ, azt értem hogy lehet használni, de azt nem tudom hogy teszek szert rá?Honnan, melyik ikon alól veszem, az építésnél?Mire kattintok hogy megvegyem?

    Szia! Az építési menübe simán megveszed, és fel építed amire szükséged van, semmi extra hely nincsen.
    Köszi Margit54, erre az egyszerű megoldásra nem is gondoltam.

  • Fitike (HU1)Fitike (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    A macskaszerzés hogyan működik? szeretnék egy cicukát a farmomra, viszont embertelen mennyiségű pontot kér, hogy legyen egy macskám. Valaki tud mentő ötletet? Mellékesen Ivánnak szeretném elnevezni!

    Köszi a válaszokat!

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Fitike (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A macskaszerzés hogyan működik? szeretnék egy cicukát a farmomra, viszont embertelen mennyiségű pontot kér, hogy legyen egy macskám. Valaki tud mentő ötletet? Mellékesen Ivánnak szeretném elnevezni!

    Köszi a válaszokat!

    Nagy ötletem sajnos nincsen. Nekem már nem sok hiányzik egy cicához. Azt csináltam, hogy amikor megláttam egy sétáló zsákot, akkor rákattintottam: ez mindig ad amulettet, 1-4 közötti mennyiségben (a 4 az esetleg több). Ezen kívül amikor nyereményként választani lehetett, akkor mindig a főfarmi amulettet választottam. Én azt javaslom, hogy először csak egy farmra tegyél cicaházat, annak elkészültét talán megéred ;)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szerintem a macska kb 5 év múlva lesz meg, mivel iszonyú sokat kell összegyűjteni és sziszifuszi a küzdelem a pontokért. 1-4 pont őrület, akkor hogy jön össze a 4,5 milla.Én 3 hónapja gyűjtöm csak a főfarmon van vár, de még a 1,5 millánál vagyok.Itt nincs gyorsítás.

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Tica54 (HU1) mondta:
    Szerintem a macska kb 5 év múlva lesz meg, mivel iszonyú sokat kell összegyűjteni és sziszifuszi a küzdelem a pontokért. 1-4 pont őrület, akkor hogy jön össze a 4,5 milla.Én 3 hónapja gyűjtöm csak a főfarmon van vár, de még a 1,5 millánál vagyok.Itt nincs gyorsítás.

    Sziasztok :-)

    Nekem már egy hónapja meg van a fő farmos macskám, de csak a baj van vele, mert bugos, ajándékot nem ad, így sok értelmét nem látom egyelőre. Én sosem kattogtam a buborékokra azért a pár darab amulettért, termeltem, betakarítottam, és abból lett meg a macsek.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 29.01.2018
    Tica54 (HU1) mondta:
    Szerintem a macska kb 5 év múlva lesz meg, mivel iszonyú sokat kell összegyűjteni és sziszifuszi a küzdelem a pontokért. 1-4 pont őrület, akkor hogy jön össze a 4,5 milla.Én 3 hónapja gyűjtöm csak a főfarmon van vár, de még a 1,5 millánál vagyok.Itt nincs gyorsítás.

    Hát ha 3 hónap alatt 1,5 millát gyűjtöttél, akkor 9 hónap alatt meglesz, az pedig az 5 évnek mindössze 15%-a...

  • aaa1115 (HU1)aaa1115 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok.lehet,hogy rossz helyen kérdezem,de elakadtunk.Ha kihivást inditunk,közben meg visszahivásunk van,akkor a visszahivás megnyerésével leáll a kihivás is?Már volt amikor nyertünk,erre leállt a visszahívás is,de pár napja vesztettünk a kihivásban,erre ment tovább a visszahívás.Szeretnék választ kapni erre a kérdésre-még,ha rossz helyre írtam is:))
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok.lehet,hogy rossz helyen kérdezem,de elakadtunk.Ha kihivást inditunk,közben meg visszahivásunk van,akkor a visszahivás megnyerésével leáll a kihivás is?Már volt amikor nyertünk,erre leállt a visszahívás is,de pár napja vesztettünk a kihivásban,erre ment tovább a visszahívás.Szeretnék választ kapni erre a kérdésre-még,ha rossz helyre írtam is:))
    Szia :-)

    Van egy ranglista, előttetek is, és mögöttetek is van egy szövi. Ti az előttetek lévő szövit tudjátok mindig kihívni, és benneteket mindig a mögöttetek lévő szövi hívhat ki. Most jelenleg az előttetek lévő, és a mögöttetek lévő szövivel is versenyben álltok. Ha ti, hamarabb befejezitek a kihívásotokat, tehát előbb megnyeritek az előttetek lévő szövivel folyó versenyt, mint a visszahívásotokat, akkor egy hellyel fentebb léptek a ranglistában, így megszakad azonnal a mögöttetek lévő szövivel a verseny. Azért szakad meg, mert helyet cseréltek a ranglistában azzal a szövivel akit ti legyőztetek, magyarul, már nem lesztek közvetlen szomszédai annak a szövinek aki most alattatok van. Viszont, ha az előttetek lévő szövi nyeri meg a kihívásotokat, akkor nem szakad meg az utánatok lévő szövivel a verseny, mivel maradtok a helyeteken. Az is előfordulhat, hogy a mögöttetek lévő szövi győz le benneteket, ha ez a verseny előbb fejeződik be, mint a kihívásotok, akkor a kihívásotok szakad meg, méghozzá azért, mert a most alattatok lévő szövi kerül a helyetekre, ti pedig egy helyet visszacsúsztok a ranglistában. Remélem érthetően írtam le :-))
  • aaa1115 (HU1)aaa1115 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Köszönöm szépen a választ,hát igen érthető:)) ha átgondoltam volna....:))További szép napot!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Köszönöm szépen a választ,hát igen érthető:)) ha átgondoltam volna....:))További szép napot!
    Nagyon szívesen :-))
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
     A naptár szerint ma kellene, hogy induljon a halas dobozolós.Tud valaki valami infót mégis mikor?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     A naptár szerint ma kellene, hogy induljon a halas dobozolós.Tud valaki valami infót mégis mikor?
    szia
    elvileg ma éjféltől kellene, h induljon, de ezt még jan. 26-án írták ki az angolon
    mindannyian tudjuk, h itt semmi sem biztos, változhat az idő 1-ik percről a másikra :)
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Liz65 (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     A naptár szerint ma kellene, hogy induljon a halas dobozolós.Tud valaki valami infót mégis mikor?
    szia
    elvileg ma éjféltől kellene, h induljon, de ezt még jan. 26-án írták ki az angolon
    mindannyian tudjuk, h itt semmi sem biztos, változhat az idő 1-ik percről a másikra :)
    Köszi!
    Persze ez nem szövis dobozolós:( mert annak az indulását mindig tudják:(Nem bánnám ha azt elfelednék:D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Flór4 (HU1) mondta:
    Köszi!
    Persze ez nem szövis dobozolós:( mert annak az indulását mindig tudják:(Nem bánnám ha azt elfelednék:D
    nyugodj meg.......
    nem fogják :smiley:
    minden ami szövis ezerrel nyomul ;)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     A naptár szerint ma kellene, hogy induljon a halas dobozolós.Tud valaki valami infót mégis mikor?
    9.-e van meg adva, éjfélig rá érnek úgy vannak vele, éjfél után már 10.-e van
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     A naptár szerint ma kellene, hogy induljon a halas dobozolós.Tud valaki valami infót mégis mikor?
    A dobozolás mindig éjfélkor szokott indulni (a halas osztrigával ugye), de ahogy Liz írja, erre ne vegyen senki mérget ;)
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!

    Légyszi nekem segíteni, elakadtam a viking á, nem tudom melyik az a létesítmény, ami a flakonos folyékony műtrágyát állítja elő. Azzal kellene meglocsolni a földeket, de lehet én nem jól tudom. most csinálom először. Köszönöm a segítséget! Üdv: teréz

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt