Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet keresés

Szövetkezetet keresők: 21-40 szint

2»

Hozzászólások

  • Sziasztok,szövit keresek.22 es szintű vagyok Napi szinten játszom. 
  • Sziasztok,szövit keresek.22 es szintű vagyok Napi szinten játszom. 

  • nöszirom (HU1)nöszirom (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok köszöntök mindenkit. most kezdtem a játékot és alapittotam a szövit. még 25 szintü vagyok. ha valaki szeretne belépni hozzám akkor kérlek jelentkezz. szerintem együtt sokmindent elehet érni.együtt mindent megbeszélni. jo játékot kivánok mindenkinek
  • old farmer33 (HU1)old farmer33 (HU1) Bejegyzések: 4
    59-es szintű vagyok, olyan szövit keresek ahol nem probléma a lassabb tempó
  • NinjAncsa (HU1)NinjAncsa (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    A 22. szintemet taposom. Olyan szövetkezetnek szeretnék tagja lenni, ahol nem a versengés a fő cél, hanem, hogy kikapcsolódjunk a farm menedzselésével. Szinte minden nap tudok foglalkozni a játékkal, viszont 3 műszakos munkarendben dolgozom. 33 éves vagyok.

    Szép napot mindenkinek!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia! A BúúBoci szövi szeretettel vár,ha szeretnél jönni, van egy tagunk, aki ki akar lépni, csak arra vártunk,, hogy legyen vki jelelntkező.Mi pont olyan szövi vagyunk, ahol a játék a fontos és nem a mindenek előtti versengés. Azt is tudjuk tolerálni, ha nem tudsz minden nap játszani, hiszen mi is emberek vagyunk. 34. szinten vagyunk, lassan, de biztosan baktatunk előre. Kérlek, ha úgy érzed mi lennénk Neked a legjobb csapat, írj és csinálom a helyet Neked. Üdv Tica
  • feco720 (HU1)feco720 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok szövit keresek.

    Fecó
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia! A BúúBoci szövi szeretettel vár,ha szeretnél jönni, van egy helyünk..Mi pont olyan szövi vagyunk, ahol a játék a fontos és nem a mindenek előtti versengés. Azt is tudjuk tolerálni, ha nem tudsz minden nap játszani, hiszen mi is emberek vagyunk. Már 35. szinten vagyunk, lassan, de biztosan baktatunk előre. Kérlek, ha úgy érzed mi lennénk Neked a legjobb csapat,  GYERE, CSATLAKOZZ! üdv Tica
  • Bontókalapács (HU1)Bontókalapács (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!

    45 ös szinten vagyok. Jelenleg tag vagyok egy szöviben, de kilépek, mert még visszaköszönni sem tudnak a tagok.... Ha valakiknek megfelel, hogy nem mindig tudok naponta játszani, de igyekszem minél többet, akkor szívesen beszállok valahova. 
  • Sopphei (INT1)Sopphei (INT1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok.Jelenleg 22es szintű vagyok. A munkám mellett igen aktiv vagyok a játékba szeretnék szövetkezethez csatlakozni. Jelenleg nemzetközi szerveren játszok. 
  • feco46 (HU1)feco46 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok,szövit keresek.34-es szintű vagyok Próbálok aktív lenni.Remélem,valakinek szüksége van rám.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt