Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

111

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    Hááát... Ha TE mondod biztosan úgy van...
    :D:D:D Na igen, valóban az én multim. Mielőtt megirtam volna azt a hsz-t tisztában voltam vele hogy akár megtagadom akár nem, a végeredmény ígyis-úgyis ugyanaz lesz.
    De azért megnéznék egy ilyen képet a te profilodról is. Biztos vagyok benne, hogy nálad nem 3, hanem attól több multi-acc van. 2-re van is bizonyítékom [kép lent] Aztán ott vannak az olyan fiókok, amikkel még nem voltál fórumon.
    r0b33 (HU1) mondta:
    A főnöködnek elenyésző számú hozzászólása amit nem lájkoltál volna, pontosan ezt is mutatja...
    Ha lájkolok valamit, az azért van mert tényleg tetszik. Semmi más nincs mőgötte.


  • Ildikó58 (HU1)Ildikó58 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Hetek óta nem tudok belépni, a kék oldal jelenik csak meg , a kör pörög órákig és semmi Segítséget kérek, a böngim Edge, de a Gogleval és Operával sem műx.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Hetek óta nem tudok belépni, a kék oldal jelenik csak meg , a kör pörög órákig és semmi Segítséget kérek, a böngim Edge, de a Gogleval és Operával sem műx.
    Szia!

    Frissíts böngészőt, flash-t. Takaríts gépet!
    Nem tudom mennyi idő az a 'Hetek', de én ezen a néven nem találok farmot. 

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Nem tudom mennyi idő az a 'Hetek', de én ezen a néven nem találok farmot.
    hali
    persze nem találod ha rossz helyen keresed
    inaktiv játékost nem a ranglistába kell keresni. menj el valaki farmjára és bal oldalon alul ird be a kersőbe a nevét, és akk te is meglátod h ez a játékos igenis létezik.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nem tudom mennyi idő az a 'Hetek', de én ezen a néven nem találok farmot.
    hali
    persze nem találod ha rossz helyen keresed
    inaktiv játékost nem a ranglistába kell keresni. menj el valaki farmjára és bal oldalon alul ird be a kersőbe a nevét, és akk te is meglátod h ez a játékos igenis létezik.

    Szia Sestri!
    Köszönöm a helyesbítésed! Így már megtaláltam én is!
  • Ildikó58 (HU1)Ildikó58 (HU1) Bejegyzések: 5
    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-(
    szia
    próba Mozillára váltani
    ha lehet, akkor a legújabbat töltsd le
    persze feltétel a Flash Player legfrissebb verziója
  • Ildikó58 (HU1)Ildikó58 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia! Sajna szétzuhant a Mozillám a Win10 alatt :-(
    van fél évnél újabb? mert kb. akkor hagyott el!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia! Sajna szétzuhant a Mozillám a Win10 alatt :-(
    van fél évnél újabb? mert kb. akkor hagyott el!!
    amint látom ez a legújabb:

    http://mozilla_firefox.hu.downloadastro.com/

    korábbi verzió:

    https://www.mozilla.org/hu/firefox/

    bár ez is quantum
    a beállításokhoz ne nyúlj hozzá :)


  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 01.01.2018
    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-(
    Ildikó!

    Kicsit vegyél vissza a pökhendi hangvételedből. Az ember próbál segíteni, de minek is? Nem az én vagy mások hibája, hogy nem tudsz belépni. A gépedet neked kell megfelelően karbantartani, ezt a játékostársaid nem tudják helyetted megtenni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-(
    Ildikó!

    Kicsit vegyél vissza a pökhendi hangvételedből. Az ember próbál segíteni, de minek is? Nem az én vagy mások hibája, hogy nem tudsz belépni. A gépedet neked kell megfelelően karbantartani, ezt a játékostársaid nem tudják helyetted megtenni.
    kedves Katalin.....
    neked meg muszáj Robi stílusát felvenni?
    segítséget kért, nem feltétlenül pökhendi a hangvétel, inkább kétségbe esett
    és igen.... esetleg tudunk segíteni neki
    persze nem ebben a stílusban :)
    eltökélt szándékotok, h minden új játékost elüldöztök?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 01.01.2018
    Sziasztok!
    Hetek óta nem tudok belépni, a kék oldal jelenik csak meg , a kör pörög órákig és semmi Segítséget kérek, a böngim Edge, de a Gogleval és Operával sem műx.
    Szia!

    Frissíts böngészőt, flash-t. Takaríts gépet!


    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-(
    Kedves Líz!

    Azt hiszem, az én stílusommal semmi probléma nem volt a segítség írásakor és utána sem.

    Ildikó58 (HU1) mondta:
    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-( 
    Ildikó!

    Kicsit vegyél vissza a pökhendi hangvételedből. Az ember próbál segíteni, de minek is? Nem az én vagy mások hibája, hogy nem tudsz belépni. A gépedet neked kell megfelelően karbantartani, ezt a játékostársaid nem tudják helyetted megtenni.
    Ez a reakcióm sem sértő. Hogy miért nem folytattam segítséggel? Mert amíg ezt írtam, te közben további útmutatást adtál.
    Ja, és nem óhajtom senki stílusát felvenni, én maradok a saját, visszafogott stílusomnál, és nem óhajtók szócsatát sem vívni veled.

  • Ildikó58 (HU1)Ildikó58 (HU1) Bejegyzések: 5
    Liz65 (HU1) mondta:
    Jó na akkor mi van ha megvagyok? attól még nem tudok belépni :-(
    Ildikó!

    Kicsit vegyél vissza a pökhendi hangvételedből. Az ember próbál segíteni, de minek is? Nem az én vagy mások hibája, hogy nem tudsz belépni. A gépedet neked kell megfelelően karbantartani, ezt a játékostársaid nem tudják helyetted megtenni.
    kedves Katalin.....
    neked meg muszáj Robi stílusát felvenni?
    segítséget kért, nem feltétlenül pökhendi a hangvétel, inkább kétségbe esett
    és igen.... esetleg tudunk segíteni neki
    persze nem ebben a stílusban :)
    eltökélt szándékotok, h minden új játékost elüldöztök?

    Kedves Liz65!  Köszönöm, de ezért nem járok a fórumokra, csak ha végszükséglet van!! valóban kétségbeestem, szerettem ezt a játékot és úgy tűnik, ismét sikerül játtszanom majd vele a NEM KIOKTATÓ segítségnek köszönhetően!! :-)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Hetek óta nem tudok belépni, a kék oldal jelenik csak meg , a kör pörög órákig és semmi Segítséget kérek, a böngim Edge, de a Gogleval és Operával sem műx.
    Szia!

    Frissíts böngészőt, flash-t. Takaríts gépet!
    Nem tudom mennyi idő az a 'Hetek', de én ezen a néven nem találok farmot. 

    Kedves Ildikó!
    Semmi kioktató nem volt a válaszomban.
    Örülök, ha végre sikerül játszanod!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Kedves Gazdaság11!
    Én jó ideje figyelem a játékosok segítségére adott válaszaidat. Nem nagyon van olyan, ami nem kioktató.
    Nem akartam érte szólni, védje meg mindenki magát, de úgy látom kénytelen vagyok.
    Lehet nem veszed észre, de tényleg lehetnél kedvesebb, türelmesebb a játékosokhoz.
    Lassan tényleg alig van itt valaki, de így tuti elmenekül innen mindenki.
    Kicsit gondolkozz el rajta.
  • Ildikó58 (HU1)Ildikó58 (HU1) Bejegyzések: 5
    Kedves!
    Hát  ja, tartsarendbe mindenki a gépét! hát az úgy rendben is van, de akkor .... a Mozilla telepítés 99 %-ig elmegy és ott leblokkol . nahát tuti az én gépemmel van baj, és a többi 10-12 portál ahol járok mind hozzám alkalmazkodik, mert rendesen működik, hát így jártam, további BÚÉK!
  • MuhlimreUser (HU1)MuhlimreUser (HU1) Bejegyzések: 1
    Nem tudok belépni mert nem ad lehetőséget és mindig egy kezdő játékot indít el.
    A régi játékom MuhlimreUser névvel indult és most be sem tudok lépni.
    Szeretném ha megoldanátok a problémámat vagy segítenétek.
    Tisztelettel

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 01.01.2018
    Nem tudok belépni mert nem ad lehetőséget és mindig egy kezdő játékot indít el.
    A régi játékom MuhlimreUser névvel indult és most be sem tudok lépni.
    Szeretném ha megoldanátok a problémámat vagy segítenétek.
    Tisztelettel

    Szia :-)

    A belépési oldalon 2 lehetőséget ajánl fel a rendszer. Bejelentkezés, és Regisztráció. Valószínű neked a regisztráció van kijelölve, azért indít el minden belépési próbálkozásnál egy új játékot, mert minden egyes alkalommal regisztrálsz egy farmot. Át kell kattintanod a bejelentkezés fülre, és akkor be tudsz lépni a játékba. Ennyit kell csak tenned, mutatom a képen is, kattints a bejelentkezés fülre, amit sárgával megjelöltem. (de ne itt a képen kattints rá, hanem a bejelentkező oldalon) :D


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    a "tisztelet a kivételnek" Krisztának szólt

    Szia Liz!

    Hallottam, hogy megint áll a bál a fórumon...
    Előre jelzem: NEM KÍVÁNOK BENNE RÉSZT VENNI!
    Kizárólag egy dolog miatt reagálok. Megrökönyödve olvasom, hogy bár hónapok óta nem vagyok itt, nem veszek részt semmiféle "tyúkperben", már megint én is téma vagyok. Most komolyan miért nem lehet békén hagyni? Ki a frászt jöttem ide piszkálni vagy vádaskodni?

    Nagyon hálás lennék, ha a továbbiakban engem kihagynátok mindenből. Mindenki viselkedjen felnőttként, szorítkozzon saját magára, a tényekre és foglalkozzon a saját dolgával végre! Ha bárkinek bármilyen gondja van velem, privátban vagdalkozzon! Ott meg majd eldöntöm, hogy reagálok-e vagy sem neki.
    Ez fórum, nem pedig pletykákra, spekulációkra szakosodott weboldal.

    Azon felül nem hiszem, hogy bárkinek is ártottam volna vagy bárkivel is úgy beszéltem volna, mint a kapcaronggyal. Nem hiszem, hogy ezt érdemlem. Ahelyett, hogy az ujjal mutogatás művészeti szintre emelése folytatódna, inkább mindenki nézzen magába, tartson önvizsgálatot. Komolyan olyan lett a fórum, mint egy ovis csoport...sőt, még annál is rosszabb. :( Régi fórumozóként elég rossz ezt látni.

    Liz65 (HU1) mondta:

    de ha olyan szuper moderátorok voltatok, akkor hogyan lehetséges, h a GGS egyik percről a másikra kirúgott téged és zsuzsit? mert csak Kriszta mondott le, Ti nem, bár igyekeztetek mindenkivel elhitetni

    Sosem tartottam magam szupernek, sőt! Én is ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más. Ugyanúgy rendelkezem erényekkel és hibákkal, mint mindenki. Végig a segítőszándék vezérelt, nem több és nem is kevesebb. Hibát mindig mindenkiben lehet találni...

    Keress nekem légy olyan szíves akár csak egy olyan hozzászólást, amiben azt írtam, én mondtam le. Akik vették a fáradtságot és megkérdezték, mi történt, annak elmondtam, hogy megvádoltak egy olyan dologgal, amit nem követtem el... Idővel igazolódott, hogy az ellenem felhozott vád valótlan volt. Azonban nem egy ember döntött a sorsom felett, voltak, akik mellettem álltak, de nem volt elég...nem kaptam vissza a farmomat.

    A "leköszönésemben" sem írtam még csak arra utalót sem, hogy én mondtam le:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3607159/#Comment_3607159

    Liz65 (HU1) mondta:

    és vajon miért nem engedélyezik az új moderátort/moderátorokat?
    talán büntetésben vannak a magyarok miattatok? hisz szóba se állnak a jelentkezőkkel se más játékosokkal, hiába írnak a Supportnak bármilyen ügyben
    ennyire lejárattatok minket, magyarokat?

    A spekulációt kikérem magamnak. Én nem járattam le senkit és semmit.

    Liz65 (HU1) mondta:

    hisz szóba se állnak a jelentkezőkkel se más játékosokkal, hiába írnak a Supportnak bármilyen ügyben

    Ez elég érdekes. Mióta nem vagyok moderátor, segítettem néhány ügyben az ügyfélszolgálattal kapcsolatban. Mindenkinek visszaírtak...mindenkinek lezárult az ügye.

    Liz65 (HU1) mondta:

    a GGS székhelye Hamburgban van, ami ugye Németország, így nem hinném, h nem tudnának olyan valakivel kommunikálni, aki a saját nyelvén (magyar) kívül csak németül tud. valszeg a német moderátor is németül kapja az infókat, Hivatalos híreket, nem angolul
    Tévedés. :)
    MINDENKI angolul kapja a hivatalost, még a német moderátorok is. :D Velük szemben is ugyanúgy elvárás az angol nyelvismeret, mint a többi nemzet moderátorával szemben.

    Liz65 (HU1) mondta:

    arról nem is beszélve, h Kriszta semmilyen nyelvet nem beszél, mégis 2 hét múlva kinevezték moderátornak. 

    Arra emlékszel még, mikor lett Kriszti moderátor? Még a régi rendszerben. Ott simán el lehetett lavírozni mindenféle nyelvismeret nélkül, mert volt MAGYAR CM. A magyar CM feladata volt fordítani a hivatalosakat, vissza tudod nézni a régi bejelentéseket. :)
    Majd pedig az egyik utolsó CM/CS érkezésével elindult a "lustizás"...ő már így "nevelte" a későbbi CM/CS-ket is, hiszen akár Kapa, akár én meg tudtuk csinálni helyettük. Finoman szólva akkoriban "átpasszolták" nekünk a fordítanivalókat.
    Ti meg már akkor is a hátunkat vertétek Kapával, miért ér ide késve a fordítás? Fogalmatok nem volt arról, hogy van egy időpont, amikortól ki lehet tenni... Akkoriban nem sok mit osztottam meg arról, hogyan működnek a dolgok. Nem is tudtam, mit szabadna, így én marha hagytam, hogy a hátamon vágjátok a fát...
    Aztán jött Kriszti, és elkezdte guglizni a külföldin megjelentet, mert valószínűleg azt hitte ő is, lusták vagyunk kitenni. Holott nem erről volt szó, most már ő is tudja, hiszen ismeri, hogyan működnek ezek a dolgok.
    Ha azt mondták, xedikén délután 2-kor lehet kitenni, akkor rakhattuk ki, korábban nem. És ha úgy alakult, hogy sem Kapa, sem én nem voltunk itt abban az időpontban, akkor nem tudtuk kitenni délután kettőkör, csak később... De addigra itt díszelgett a kiguglizott "fordítás"... Vagy nem egyszer volt olyan is, hogy előre szóltam, nem tudok itt lenni egy hétig betegség miatt. Erre megjövök és a fórumon nem volt fenn a magyar. Senki nem csinálta meg. Én ugrottam neki lefordítani és kitenni utólag, ami miatt megint csak az én hátamat vertétek... És elegem lett abból, hogy állandóan csak a szapulás megy, a teóriagyártás jó nagy arccal, mert itt a fórumon ez volt/van (és gondolom lesz is) divatban...semmi kérdés, de annál több tényként előadott rosszindulatú megjegyzés...

    Aztán Kapa is egyre kevesebbet volt, kellett mellé valaki, aki be tud segíteni. Így lett Kriszti, az ő fülét rágtátok. :) Neki még ott volt a magyar CM/CS csapat, nem igazán volt szüksége nyelvismeretre, hiszen a magyar ggs stábbal tartott kapcsolatot.

    Majd egyszer csak fordult a kocka és a "fél" CM/CS csapatot likvidálták, a magyarokat is beleértve. Kitaláltak egy költséghatékonyabb megoldást, hogy kevesebb bejelentett, fizetett munkatársuk legyen és több önkéntes (pl. moderátor is). A CM-ek feladatainak egy részét átpakolták a moderátorokra. Valamint ekkor eresztették össze az egész csapatot. (CM-eket, moderátorokat, utólag már a nagy főnököt, a fejlesztőket, stb. is. Mindenki, aki csak él és mozog a BF játékban, belekerült ebbe a "közösbe", mert így közvetlen lehet jelezni, megbeszélni a dolgokat.) Innentől vált létfontosságúvá, hogy az önkéntesek, a moderátorok angolul tudjanak kommunikálni. Magán a ggs-n belüli dolgozóknál is elvárás, hiszen ott vannak fizikálisan is a japán, az olasz, stb. CM. A német nyelv nem elvárás senki felé, az angol igen.

    Liz65 (HU1) mondta:

    arról nem is beszélve, h Kriszta semmilyen nyelvet nem beszél, mégis 2 hét múlva kinevezték moderátornak. az sem állja meg a helyét, h csak olvasója volt a fórumnak, hisz mint Sestri is írta, Niconak se volt hsz-e 
    A régi rendszerben másképp zajlott a döntés, mert volt magyar CM. Abban az időben megkérdezték a moderátort, az ő szava döntő volt a társa vagy utóda kinevezését illetően. Nicó nem volt nagy fórumozó, ez így igaz. De Krisztivel egy csapatban játszottak és Kriszti megbízott benne. :) Őt ezért vették fel.

    Liz65 (HU1) mondta:

    a mostani új angol moderátornak is csak 25 hsz-e van, aminek a többsége bemutatkozásából és a jókívánságokra való reagálásából áll.

    Azt ne feledd, kizárólag mi páran (Kriszti, Kapa, és én) magyarok vagyunk/voltunk olyanok, hogy a saját nevünkön lettünk moderátorok. Az többieknek létre hoztak egy moderátori profilt. Tehát az új angol modi akit látsz, az egy kreált fiók, nem tudod, milyen játékos néven játszik, mióta játszik, mennyire volt aktív a fórumon, stb.

    Liz65 (HU1) mondta:

    de ettől függetlenül válaszolhatnának neki többszöri érdeklődésére, de szóra sem méltatják.
    Pontosan! Ebben egyetértek! Attól, hogy valakit nem választanak be maguk közé, azért valami választ írhatnának neki.

    Kicsit hosszabbra sikerült a mondókám, mint terveztem. Elnézést érte...

    De tényleg szeretném, ha engem kihagynátok a jövőben a szócsatából. Nem én vagyok Magyország vagy a BF közösség első számú közellensége.

    További szép 2018-as évet!

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Zsuzsi!
    gondolom nem baj, ha nem idézlek, mert túl hossz lenne :)
    és persze az se lesz baj, ha nem szedem mondatokra a hsz-ed, ugye? mert ez mostanában elég nagy divat lett

    mint leguccsó hsz-emben írtam, én is befejeztem, de úgy gondolom erre még válaszolnom kell

    nem említettelek a hsz-emben ( ha rám gondoltál ), bár volt ahol többesszámot írtam, valóban. igazából eszembe se jutottál, mivel tényleg nem fórumozol, mióta nem vagy moderátor. Kriszta még időnként jön és válaszolgat
    nem, nem írtál olyat, h te/ti mondtál/mondtatok le, de nem is cáfoltátok, mikor sajnálkoztak ez miatt a játékosok. ez olyan, mintha azt írtad/írtátok volna

    lehet, több jelentkező is volt/van a moderátori tisztségre, de akiről én tudok, angolul beszél, nem németül
    ezen kívül még külön érdekesség, h az a CM akivel én beszéltem, nem is tud a jelentkezésről. de lehet, h ott is vannak megkülönböztetések és nem minden CM tudhat ilyesmiről

    igen, emléxem... mikor Kriszta jelentkezett, még volt magyar Supportos, de sajna megszűnt minden játékos bánatára
    az viszont szintén külön érdekesség, h külföldi fórumokon kirakhatták a Hivatalost jóval előbb, mint ahogyan nekünk, magyaroknak engedték. hmmmm........

    és végezetül
    a bál azért állt a fórumon, mert szokás szrtn nem tudtam megállni, h ne szóljak rá Robira és másra, amiért már megint nekiesnek az új játékosoknak, mert nem jó helyre írnak stb, vagy éppen azért mert csak.
    oké.. rendet kell tartani a fórumon, de nem ebben a stílusban.
    minden új játékost elüldöznek - nem akarok hsz-eket linkelni. de siralmas, h mi lett a fórumból.
    te is régi fórumozó vagy és tod, h mi volt itt régebben
    de a "földbe döngölő" stílus mindenkit elüldöz
    kár, h csak miattam jöttél be, és nem jöttél akkor is, mikor a "kedves" válaszokkal elzavarták a játékosokat :(
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 09.01.2018
    Jó reggelt!
    Ma reggel a Chrome-mal nem engedett be fél négy előtt a játékba, csak a Tűzrókával. Fél négy után hat perccel kidobott és csak négy óra után tudtam ismételten belépni. Volt esetleg másnak is hasonló gondja most hajnalban? (Más játékba simán be tudtam menni, a gépem tisztítva volt induláskor.) Nem megoldást kérek a belépéshez, csak információt. A fórumra is lassan tudtam feljönni.
  • Babaarc215 (HU1)Babaarc215 (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy a számítógép nem kapcsolódik a big farm oldalra. Minden más oldalt betölt, csak a bigfarmot nem. Tegnap még betöltötte, ma már nem. Töröltem az előzményeket is, újraindítottam a gépet. Google Chrome-t használok. Próbáltam Firefoxal is, de a probléma ugyanaz. Csak a bigfarm oldalát nem akarja behozni. 
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy a számítógép nem kapcsolódik a big farm oldalra. Minden más oldalt betölt, csak a bigfarmot nem. Tegnap még betöltötte, ma már nem. Töröltem az előzményeket is, újraindítottam a gépet. Google Chrome-t használok. Próbáltam Firefoxal is, de a probléma ugyanaz. Csak a bigfarm oldalát nem akarja behozni. 
    Szia!
    Próbáld meg kitenni az asztalra a játékot. Jobban is működik, mintha böngészőn játszol.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/158470/bigfarm-te


  • Babaarc215 (HU1)Babaarc215 (HU1) Bejegyzések: 9
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy a számítógép nem kapcsolódik a big farm oldalra. Minden más oldalt betölt, csak a bigfarmot nem. Tegnap még betöltötte, ma már nem. Töröltem az előzményeket is, újraindítottam a gépet. Google Chrome-t használok. Próbáltam Firefoxal is, de a probléma ugyanaz. Csak a bigfarm oldalát nem akarja behozni. 
    Szia!
    Próbáld meg kitenni az asztalra a játékot. Jobban is működik, mintha böngészőn játszol.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/158470/bigfarm-te

    Köszönöm 

  • PAndrea23 (HU1)PAndrea23 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék.
    A párom a farmjára csak a munkahelyén tud belépni, otthon azt írja hogy hibás jelszó. Kértük küldjék meg e-mailben a jelszót, de nem kapott levelet még spam-ben sem. Írtam a supportnak is de sajnos nem válaszoltak.
    A kérdésem, hogy vajon mi lehet a probléma, hogy más gépen nem tudunk belépni a farmjára (így sajnos hétvégén nem tud játszani vele)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék.
    A párom a farmjára csak a munkahelyén tud belépni, otthon azt írja hogy hibás jelszó. Kértük küldjék meg e-mailben a jelszót, de nem kapott levelet még spam-ben sem. Írtam a supportnak is de sajnos nem válaszoltak.
    A kérdésem, hogy vajon mi lehet a probléma, hogy más gépen nem tudunk belépni a farmjára (így sajnos hétvégén nem tud játszani vele)
    szia
    nézzétek meg, h otthon is a Belépés legyen aktív, és jobb oldalon felül a Magyarország1 szerver legyen beállítva



    ennek ellenére előfordulhat, h azt írja ki nem jó a jelszó. ha biztos, h mindent ( nick név, jelszó ) jól írtatok be, akkor próba még párszor belépni. régebben volt nálam és a szövitársaimnál is hasonló eset, végül sikerült belépni. valamiért szórakozott akkor a játék
  • PAndrea23 (HU1)PAndrea23 (HU1) Bejegyzések: 4
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék.
    A párom a farmjára csak a munkahelyén tud belépni, otthon azt írja hogy hibás jelszó. Kértük küldjék meg e-mailben a jelszót, de nem kapott levelet még spam-ben sem. Írtam a supportnak is de sajnos nem válaszoltak.
    A kérdésem, hogy vajon mi lehet a probléma, hogy más gépen nem tudunk belépni a farmjára (így sajnos hétvégén nem tud játszani vele)
    szia
    nézzétek meg, h otthon is a Belépés legyen aktív, és jobb oldalon felül a Magyarország1 szerver legyen beállítva



    ennek ellenére előfordulhat, h azt írja ki nem jó a jelszó. ha biztos, h mindent ( nick név, jelszó ) jól írtatok be, akkor próba még párszor belépni. régebben volt nálam és a szövitársaimnál is hasonló eset, végül sikerült belépni. valamiért szórakozott akkor a játék
    Köszi (bocsi csak hogy most írok, csak nem láttam/még nem teljesen értem a forum használatát), ezeket néztük is, de egyelőre nem oldódott meg a probléma. A sajátommal tudok otthon és a munkahelyen is belépni, úgyhogy nem is értjük nála mi lehet a probléma.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszi (bocsi csak hogy most írok, csak nem láttam/még nem teljesen értem a forum használatát), ezeket néztük is, de egyelőre nem oldódott meg a probléma. A sajátommal tudok otthon és a munkahelyen is belépni, úgyhogy nem is értjük nála mi lehet a probléma.
    szia
    próbáltátok másik böngészőn is? a te gépeden ő betud lépni?
  • PAndrea23 (HU1)PAndrea23 (HU1) Bejegyzések: 4
    Liz65 (HU1) mondta:
    Köszi (bocsi csak hogy most írok, csak nem láttam/még nem teljesen értem a forum használatát), ezeket néztük is, de egyelőre nem oldódott meg a probléma. A sajátommal tudok otthon és a munkahelyen is belépni, úgyhogy nem is értjük nála mi lehet a probléma.
    szia
    próbáltátok másik böngészőn is? a te gépeden ő betud lépni?
    Ugye pont az a probléma hogy ő nem tud egyik gépen sem belépni (a sajátján nem mer kilépni, hogy kipróbálja, hogy az enyémmel be tud-e lépni)
    Azon gondolkodtunk hogy lehet hogy a jelszót nem tudja jól (neki automatikusan lép be a farmra. Kértük hogy küldjék meg a jelszavát, de nem érkezett e-mail egyszer sem. Én is kipróbáltam, hogyha én kérek a sajáomra jelszót akkor küldik-e, de én sem kaptam jelszóhelyreállító emailt.
    Tehát, hogyan tudnánk megnézni, hogy milyen jelszót állított be?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ugye pont az a probléma hogy ő nem tud egyik gépen sem belépni (a sajátján nem mer kilépni, hogy kipróbálja, hogy az enyémmel be tud-e lépni)
    Azon gondolkodtunk hogy lehet hogy a jelszót nem tudja jól (neki automatikusan lép be a farmra. Kértük hogy küldjék meg a jelszavát, de nem érkezett e-mail egyszer sem. Én is kipróbáltam, hogyha én kérek a sajáomra jelszót akkor küldik-e, de én sem kaptam jelszóhelyreállító emailt.
    Tehát, hogyan tudnánk megnézni, hogy milyen jelszót állított be?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    szia
    nem az lenne a feladat, h kilépjen  a saját gépén. ha bent a melóhelyen mentve lépett be, akkor a böngésző ott tárolja is a jelszavakat, tehát ott befog tudni lépni továbbra is
    hanem azt kellene megpróbálnia, h a te gépeden otthon be tud-e lépni a saját farmjára. mivel te a gépeden otthon is tudsz játszani. így ki lehetne esetleg szűrni, ha rossz a jelszó, mert kiírja ( ezt már tapasztaltátok az ő gépén )

    nem tom milyen böngészőt használ bent, de a beállításokban keressetek olyasmit, h Adatvédelem és biztonság. ha arra katt, akkor a bejövő oldalon kell lennie olyannak, h Mentett bejelentkezések. erre katt, majd elvileg máris láthatóak a mentett weboldalak. itt ki kell választani a játékot, katt rá és kell lennie valahol alul olyannak, h Jelszavak megjelenítése

    remélem tudtam segíteni :)

    van még lehetőség a farmon belül is jelszót változtatni, csak az a baj, h ott kéri a régi jelszót is. és ha nem biztos benne, akkor már nem jó....

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt