Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

197113

Hozzászólások

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy nálatok működik e a farmon lévő cukor gyűjtő. Nekem csak villog és nem működik. Ha keresni akarom a cukrot, akkor elsötétül, és nem enged semmit sem csinálni. Már tisztítottam, mindent kipróbáltam, de csak nem akar működni! Köszi a választ!
    Szia!
    Nálam se megy :-(
  • aszfaltfarmer (HU1)aszfaltfarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy nálatok működik e a farmon lévő cukor gyűjtő. Nekem csak villog és nem működik. Ha keresni akarom a cukrot, akkor elsötétül, és nem enged semmit sem csinálni. Már tisztítottam, mindent kipróbáltam, de csak nem akar működni! Köszi a választ!
    Szia !
    Nálam ugyanez a helyzet ! Ettől függetlenül a cukorkákat össze lehet szedni.
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok szeretném kérdezni hogy valaki tudja e esetleg melyik területen mennyi cukorkát kell keresni ?igaz nálam sem működik de nem akarok lemaradni róla köszönöm
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok szeretném kérdezni hogy valaki tudja e esetleg melyik területen mennyi cukorkát kell keresni ?igaz nálam sem működik de nem akarok lemaradni róla köszönöm
    szia
    a Főfarmon és az Ínyencen 6-6 db-ot, a Virágon 7-et, és a Lovardánál, Szövifaluban meg 8-8-at
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok szeretném kérdezni hogy valaki tudja e esetleg melyik területen mennyi cukorkát kell keresni ?igaz nálam sem működik de nem akarok lemaradni róla köszönöm
    szia
    a Főfarmon és az Ínyencen 6-6 db-ot, a Virágon 7-et, és a Lovardánál, Szövifaluban meg 8-8-at
    nagyon köszi
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Most vettem észre hogy nem csak a cukorkaszedő bódénál sötétedik le a képernyő. Az előbb kattintottam rá a gyógynövényes piggyre és ugyan az történt. Le állt a játék.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Most vettem észre hogy nem csak a cukorkaszedő bódénál sötétedik le a képernyő. Az előbb kattintottam rá a gyógynövényes piggyre és ugyan az történt. Le állt a játék.
    szia
    nálam megy a malackás rendesen. ha előbb a cukorkás bódéra kattintottál és utána a Piggles-re, akkor valóban kifagy
    a cukorkás bódé után lépj ki, majd újra be a játékba és akkor jó lesz a malackásod
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    nálam is állandóan elsötétül és akkor kilépés és vissza egy kis meló majd megint sötét és kezdődik minden előröl  :'(
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    valahogy ..mióta új a tulaj..nem megy a játék...:s
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nálam is állandóan elsötétül és akkor kilépés és vissza egy kis meló majd megint sötét és kezdődik minden előröl  :'(
    mikor először katt a cukros bódéra, akkor nekem is villogott, nem csinált semmit. bezártam, akkor nem tudtam átlépni másik farmra, nem adta be a dobozolóst se, hiába katt rá
    ekkor kiléptem a játékból majd újra be. a cuki sátorra nem kattintok rá még csak véletlenül se, azóta müxik minden rendesen, még a cukorkákat is begyűjtöttem
    valahogy ..mióta új a tulaj..nem megy a játék...:s
    szia
    elvileg januártól indul az új tulaj hivatalosan :)
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    januártól?akkor lehet 2-szék közt a pad alatt vagyunk?remélem akkor rendeződni fog! 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    januártól?akkor lehet 2-szék közt a pad alatt vagyunk?remélem akkor rendeződni fog! 
    ebben bízik mindenki :)
    hát reménykedjünk.......
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 26.12.2017
    Helló!
    Hiba hátán hiba.  Nincs is olyan része amelyik normálisan működik. Nem számolja a termelést, aranyhalakat megetették a macskával, serkentők csak úgy látszanak, hogy vannak, lefagy, minden baja van a játéknak.
    Jaa!  Postaládába azért elküldik az Elégedettségi felmérésüket.  Szégyellhetnék a pofájukat.  
    Lehet, hogy letiltják azokat akik teljesen elégedetlenként küldik vissza a felmérésüket


  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Nem tudom hova írjam ezért ide írom!
    A cukorkákat ne csak a szokott helyeken keressétek, hanem a gyümölcsösökben, és az újonnan kapott (farmbővítésre!) területeken is! Sajnos nem csináltam képet, de én több cukrot is találtam ezeken a helyeken, ahol elvileg nem is lehetnének! Nem tudom, hogy más találkozott-e már ilyennel, de gondoltam szólok, hogy hol érdemes még keresni!
    Marika
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Egy kis mulatság az orosz szerverről :) Mert ez már annyira túlzás, hogy már nem is bosszantó, csak simán nevetséges :)
    A mikulás műhelyben kipörgette az egyik játékos a kis 1*1 es Tanuki dísztárgyat 9-es boldogsággal, számított rá, hogy nem lesz olcsó a fejlesztése, az amúgy sem olcsón kipörgethető dísztárgynak, de erre azért nem:


    Látható hogy csekély 1,5 billió dollárért fejleszthető rajta 1 szint... ez még az eredeti mélytengeri halászattal is csak unokáink tudnák összehozni, nyugdíjas korukra :D
    Aranyból pedig 290 millió 521 ezer kellene. Ha a legnagyobb tételbe vásárolnánk az aranyat akkor is több mint 32 millió forintot kellene elköltenünk 1 azaz EGGGYYY dísztárgy boldogságért :dizzy:
    Szerintem ezt benézték, és a Dubaji szerver beállításait töltötték fel :D

    u.i. külön érdekes, viszont ha ezt a rendkívül értékes dísztárgyat lebontod akkor kapsz érte "kemény" 231 db dísztárgy alkatrészt :D
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nem tudom hova írjam ezért ide írom!
    A cukorkákat ne csak a szokott helyeken keressétek, hanem a gyümölcsösökben, és az újonnan kapott (farmbővítésre!) területeken is! Sajnos nem csináltam képet, de én több cukrot is találtam ezeken a helyeken, ahol elvileg nem is lehetnének! Nem tudom, hogy más találkozott-e már ilyennel, de gondoltam szólok, hogy hol érdemes még keresni!
    Marika
    Én a munkásaim házainak a tetején is találtam cukorkát. Azóta ott is lesem, mert mit lehet tudni. :)
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nem tudom hova írjam ezért ide írom!
    A cukorkákat ne csak a szokott helyeken keressétek, hanem a gyümölcsösökben, és az újonnan kapott (farmbővítésre!) területeken is! Sajnos nem csináltam képet, de én több cukrot is találtam ezeken a helyeken, ahol elvileg nem is lehetnének! Nem tudom, hogy más találkozott-e már ilyennel, de gondoltam szólok, hogy hol érdemes még keresni!
    Marika
    Én a munkásaim házainak a tetején is találtam cukorkát. Azóta ott is lesem, mert mit lehet tudni. :)
    Külföldi fórumon láttam olyan képet, ahol dísztárgy tetején volt, konkrétan a táborozás lakóautóval dísztárgyon.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Külföldi fórumon láttam olyan képet, ahol dísztárgy tetején volt, konkrétan a táborozás lakóautóval dísztárgyon.
    Sziasztok :-)

    A legutóbbi cukorkereső esemény óta egy halom új területet lehetett kiváltani, ha megfigyeltétek, a cukorkák azokon a helyeken is előfordulnak, ahol korábban bozót volt, azóta meg már kiváltottuk, és beépítettük ezeket a területeket. A fejlesztők még nem módosították a cukrok előfordulási helyeit, ezért van az, hogy a farmterületen belül is megtalálhatóak itt-ott :-)) Talán könnyebb megtalálni őket, ha az opciókon belül a  változatos nézetre kapcsolunk át, úgy átláthatóbbak a farmterületek.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Nem tudjátok hová tűnhetett a farm jobb felső sarkában lévő ikon, amivel ismerősöket lehetett meghívni?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok! Nem tudjátok hová tűnhetett a farm jobb felső sarkában lévő ikon, amivel ismerősöket lehetett meghívni?
    Szia :-)

    Ínyenc farmon a repülőtérnél kattints az üdvözlőközpontra, ott lesz :-)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Nem tudjátok hová tűnhetett a farm jobb felső sarkában lévő ikon, amivel ismerősöket lehetett meghívni?
    Szia :-)

    Ínyenc farmon a repülőtérnél kattints az üdvözlőközpontra, ott lesz :-)
    Ott nem lehet, mert van már egy ismerősöm, és ott csak akkor lehet, ha még nincsen ismerős
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok! Nem tudjátok hová tűnhetett a farm jobb felső sarkában lévő ikon, amivel ismerősöket lehetett meghívni?
    Szia :-)

    Ínyenc farmon a repülőtérnél kattints az üdvözlőközpontra, ott lesz :-)
    Ott nem lehet, mert van már egy ismerősöm, és ott csak akkor lehet, ha még nincsen ismerős
    Akkor nem tudom, hogy hol kell újabb ismerőst meghívni. Nálam azt írja, hogy hívj meg farm-ismerősöket, és amikor arra a szövegre kattintok, kiadja azt az ablakot, amit keresel, ami régen a jobb felső sarokban volt, ahogy írtad.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Nem tudjátok hová tűnhetett a farm jobb felső sarkában lévő ikon, amivel ismerősöket lehetett meghívni?
    Szia :-)

    Ínyenc farmon a repülőtérnél kattints az üdvözlőközpontra, ott lesz :-)
    Ott nem lehet, mert van már egy ismerősöm, és ott csak akkor lehet, ha még nincsen ismerős
    Akkor nem tudom, hogy hol kell újabb ismerőst meghívni. Nálam azt írja, hogy hívj meg farm-ismerősöket, és amikor arra a szövegre kattintok, kiadja azt az ablakot, amit keresel, ami régen a jobb felső sarokban volt, ahogy írtad.
    Ha még nincsen ismerősöd, akkor valóban úgy van, de ha már egyet meghívtál, az üdvözlő központon keresztül, többet nem lehet Ott meghívni. Nekem már van egy ismerősöm, és nem is tudok többet meghívni.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok. Valakinek nincs valami infója, hogy mikor lesz már vége a hógolyó hullásnak? Mert már unom :) Ez még az adventes rénszarvas öröksége, amikor hóembert lehetett szerezni és a hógolyó felröppenőkkel lehetett növelni a boldogságát. Nos a hóember nincs sehol, de kel a francnak ez a része nem izgat, van nekem több mint elég hóemberből, közte olyan is amit így lehetett szerezni. Csak végre maradna már abba a hógolyózápor!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok. Valakinek nincs valami infója, hogy mikor lesz már vége a hógolyó hullásnak? Mert már unom :) Ez még az adventes rénszarvas öröksége, amikor hóembert lehetett szerezni és a hógolyó felröppenőkkel lehetett növelni a boldogságát. Nos a hóember nincs sehol, de kel a francnak ez a része nem izgat, van nekem több mint elég hóemberből, közte olyan is amit így lehetett szerezni. Csak végre maradna már abba a hógolyózápor!
    Szia Alexander :-)

    Látod érdekes ez a hózápor, mert nálam pld. nincs, és a díszt is kiválasztottam, de tudom, hogy sok játékosnál a hózápor is jelen van, és a díszt sem kapták meg. A GGS alkalmazottak karácsony óta "szabin" vannak, ebből max jövő év első munkanapján lesz valami, szerintem jövő hét kedden, addig még lapátolnod kell a havat :-) Vagy.. elhógolyózzuk mindet   :D:D

    Boldog Új Évet kívánok neked is, és minden fórumlakónak 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok. Valakinek nincs valami infója, hogy mikor lesz már vége a hógolyó hullásnak? Mert már unom :) Ez még az adventes rénszarvas öröksége, amikor hóembert lehetett szerezni és a hógolyó felröppenőkkel lehetett növelni a boldogságát. Nos a hóember nincs sehol, de kel a francnak ez a része nem izgat, van nekem több mint elég hóemberből, közte olyan is amit így lehetett szerezni. Csak végre maradna már abba a hógolyózápor!
    Nekem is jönnek még, akkorák, hogy a fél képernyőt be terítik. Abba reménykedtem a télapó el viszi, de az is itt hagyta.
    Egyébként nem érdekli őket:
                                                                                                                                                                                       Ez 27.-én lett közzé téve a facebookon, az óta se változott semmi                          

    Hiányzó jutalmak listája (karácsonyi szünetben)
    Az ünnepről visszatérve szembesültünk a játék újabb hibáival, hogy nem kaptátok meg a hóember jutalmat.
    Továbbá tudatában vagyunk, hogy még adósok vagyunk az 1.aranyhalmentés jutalmával, a múlt hét pénteki szövetkezeti kemény munka kaland nyereményeivel és még van akinek hiányzik a 2. aranyhalmentő event jutalma, a karácsonyi event jutalom egy része is.
    Ezekről nem feledkezünk meg.

    A szaloncukor kereső eventnek már jónak kell lennie. Akinek még problémái vannak, töltse újra be a játékot, takarítsa ki a gépét.


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Nekem is jönnek még, akkorák, hogy a fél képernyőt be terítik. Abba reménykedtem a télapó el viszi, de az is itt hagyta.
    Egyébként nem érdekli őket:
                                                                                                                                                                                       Ez 27.-én lett közzé téve a facebookon, az óta se változott semmi                          

    Hiányzó jutalmak listája (karácsonyi szünetben)
    Az ünnepről visszatérve szembesültünk a játék újabb hibáival, hogy nem kaptátok meg a hóember jutalmat.
    Továbbá tudatában vagyunk, hogy még adósok vagyunk az 1.aranyhalmentés jutalmával, a múlt hét pénteki szövetkezeti kemény munka kaland nyereményeivel és még van akinek hiányzik a 2. aranyhalmentő event jutalma, a karácsonyi event jutalom egy része is.
    Ezekről nem feledkezünk meg.

    A szaloncukor kereső eventnek már jónak kell lennie. Akinek még problémái vannak, töltse újra be a játékot, takarítsa ki a gépét.


    Ezek karácsony óta ünnepelnek, és a lista is hiányos :D A múltkori szövibajnokság óta lógnak a cseresznyés kinézetekkel, ugyanis nem mindenkinek került be a raktárba, akinek meg bekerült, és ki akarta rakni, hibaüzit dobott fel, és eltűnt. Remélem erről sem feledkeznek meg, mert azóta már volt ismét egy bajnokság, az eseményeket megrendezik, azokat nem felejtik el berakni, csak mostanában a jutalmak maradnak el >:)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652

    Nekem is jönnek még, akkorák, hogy a fél képernyőt be terítik. Abba reménykedtem a télapó el viszi, de az is itt hagyta.
    Egyébként nem érdekli őket:
                                                                                                                                                                                       Ez 27.-én lett közzé téve a facebookon, az óta se változott semmi                          

    Hiányzó jutalmak listája (karácsonyi szünetben)
    Az ünnepről visszatérve szembesültünk a játék újabb hibáival, hogy nem kaptátok meg a hóember jutalmat.
    Továbbá tudatában vagyunk, hogy még adósok vagyunk az 1.aranyhalmentés jutalmával, a múlt hét pénteki szövetkezeti kemény munka kaland nyereményeivel és még van akinek hiányzik a 2. aranyhalmentő event jutalma, a karácsonyi event jutalom egy része is.
    Ezekről nem feledkezünk meg.

    A szaloncukor kereső eventnek már jónak kell lennie. Akinek még problémái vannak, töltse újra be a játékot, takarítsa ki a gépét.


    Ezek karácsony óta ünnepelnek, és a lista is hiányos :D A múltkori szövibajnokság óta lógnak a cseresznyés kinézetekkel, ugyanis nem mindenkinek került be a raktárba, akinek meg bekerült, és ki akarta rakni, hibaüzit dobott fel, és eltűnt. Remélem erről sem feledkeznek meg, mert azóta már volt ismét egy bajnokság, az eseményeket megrendezik, azokat nem felejtik el berakni, csak mostanában a jutalmak maradnak el >:)
    Semmi jel nem mutat arra, hogy szándékukba állna bármit is rendbe tenni, csak a sok ígéret, de tényleges változás semmi......
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Tudja már valaki mikor javítják ki a vb naptárt?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt