Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-02-22] Újra itt a megyei vásár!

13»

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Este (HU1) mondta:
    A mai napra nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi állapot van a kosarakban azokat se ürítették. Más is járt így? Tamás

    Nálam is így van!

    Hali!
    Délután 2-kor van a váltás,azóta remélem már tudod.
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105

    Hali!
    Délután 2-kor van a váltás,azóta remélem már tudod.
    Köszi szépen, megtaláltam egy másik témánál.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A mai napra nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi állapot van a kosarakban azokat se ürítették. Más is járt így? Tamás

    Este (HU1) mondta:
    A mai napra nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi állapot van a kosarakban azokat se ürítették. Más is járt így? Tamás

    Nálam is így van!
    Sziasztok

    14 órakor történik a napváltás, azaz minden nap 14 óra után kapod az újabb napi cukorkákat.

    Ádámmaci
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Én ma nem kaptam cukorkákat,nekem is a tegnapi állapot van:(
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    r0b33 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én ma nem kaptam cukorkákat,nekem is a tegnapi állapot van:(
    Olvasni ezek szerint tegnap sem tudtál... Olyan ez mint általánosban... nem tanulsz meg olvasni, nem kapsz cukorkát...
    :D:D:D
    Köszi,hogy megint ilyen ilyen kedves válaszod volt-bár tudom felesleges szólni érte
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    r0b33 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én ma nem kaptam cukorkákat,nekem is a tegnapi állapot van:(
    Olvasni ezek szerint tegnap sem tudtál... Olyan ez mint általánosban... nem tanulsz meg olvasni, nem kapsz cukorkát...
    :D:D:D
    Köszi,hogy megint ilyen ilyen kedves válaszod volt-bár tudom felesleges szólni érte
    Nem megsértődni kell, hanem először VISSZAOLVASNI, majd az után írni, ha még esedékes.
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    r0b33 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én ma nem kaptam cukorkákat,nekem is a tegnapi állapot van:(
    Olvasni ezek szerint tegnap sem tudtál... Olyan ez mint általánosban... nem tanulsz meg olvasni, nem kapsz cukorkát...
    :D:D:D
    Köszi,hogy megint ilyen ilyen kedves válaszod volt-bár tudom felesleges szólni érte
    Nem megsértődni kell, hanem először VISSZAOLVASNI, majd az után írni, ha még esedékes.
    Szia!Nem mindig van időm visszaolvasni,és ez nem az első hasonló válasza volt.Itt a vége,többet nem foglalkozom ezzel az üggyel.
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Csak azt nem értem, ha semmibe nem számít be a többi farm terméke akkor minek kell a többi farm! 
    Szia! :)

    Mondhatom, évek teltek el a kezdektől, mire az ínyenc farm is beleszámított már ebbe-abba. Például tematikus eventek, projektek, szövetkezeti bajnokság. Ez utóbbi bő másfél éve része a játéknak, ezáltal az ínyecn is nagyobb hangsúlyt kapott, nem pusztán a változatosság, a kihívás. a pénztermelés az egyedüli feladata.
    Ez a játék folyamatosan változik. Jönnek újabb ötletek, igények a játékosok részéről és azt össze kell egyeztetni a GGS terveivel. A kettő párhuzamosan halad. :) Légy türelmes, szerintem bőven van feladat így is nap, mint nap. :) Előbb-utóbb a virágfarmnak is nagyobb szerepe lesz. :)
    (Bár a Mikulás kívánságlistája eseményen a virágfarm is jelen volt, és a Dobozolásban is egy adott játékos szint után megjelenik.)

    Szerintem ha valamit indítanak ami új illene leírást közzé tenni róla, hogy ne adj isten mindenki tudjon róla, ne álljunk mint a bálám szamara!

    Egyet értek, néha pislogunk, mint hal a szatyorban. Nem világos minden újdonság és igazán jó kérdéseket is addig nehéz feltenni róluk, míg a játékba be nem kerül.

    Tegnap ehhez se lehetett hozzászólni...most nem tudom mi okból lehet! Sok furcsaság van itt...a tervszerűség az információval kezdődik, ha nem tudnák eddig még! Ezt most leírtam, megint nem jutok hozzá, hogy hozzászóljak büntiből...:) Ezért jó munkát!!!

    Vannak a fórumnak furcsaságai néha...ezt mi is tapasztasztaljuk. Miért nem tudtál hozzászólni? Nem tudom, de nem voltál büntiben, ez az egy biztos. Ha büntiben lennél, arról kapnál értesítést. :)
    Időnként nekem is eltűnnek vagy nem működnek az egyes funkciók. És esetenként kapok más játékosoktól privátban levelet, érdeklődnek nálam, miért nem tudnak hozzászólni. De ez szerencsére csak átmeneti állapot szokott lenni. :)

    Az alacsonyabb farmokon ha kidolgozod a "beled akkor sem kapsz a munkádért normális elismerést, míg a magasabb könnyen nevet!
    Magasabb szinten hidd el, ugyanez van. A kapott ajándékok egyáltalán nincsenek összehangban a magas szintű farmok önálló teljesítményével. Nem kell messzire menni, csak nézzük meg, mit ad egy meglepetésláda. Pl. 7.500 dollárt...ezt hívják úgy, vicc kategória.
    És nem értek egyet azzal, hogy könnyen nevetünk. Nem a szél hordta össze a nagy farmot, nekem konkrétan évek vannak ebben, hogy most olyan, amilyen. És még mindig nincs készen! Még hol van a vége?! Bele sem gondolok. :)

    Nem biztos, hogy olvastad, mert nem mostanában írtam erről. Valamikor réges-régen, amikor a tematikus eventek bekerültek a játékba, épp csak elhagytam az 55-ös szintet, ami azt eredményezte, hogy a legnehezebb kategóriát kaptam kezdésnek az orrom elé, hogy "csináljam meg". (A tematikus eventek előző rendszeréről van szó, nem a mostani felosztásról.) Sem a feladatsort, sem semmit nem tudtunk úgy, mint most. Rögtönözni kellett, hogy a tematikus event meglegyen. A második ugyanolyantól már könnyebb dolgunk volt, mert ott ugyanúgy lehetőségünk volt előre tervezni, mint most is. Ebből csak annyit akarok kihozni és tényleg nem sértésnek szánom, de nem mindenki gondolkodik egyformán. Ember és ember között különbségek vannak ezen a téren is. Van, akinek nehezebben megy a stratégiai játék, mert másképp forog az agya, nem áll úgy rá. Hiába farmos játék, de ez is egy stratégiai játék. Annak, akinek másban vannak jobb képességei, de ehhez épp nincs úgy, hiába írjuk le, tervezzen előre, mit csináljon és hogyan, mert nem fogja érteni, tényleg küszködni fog. Akinek viszont könnyebben rááll az agya, az egyszerűbben fogja a feladatokat megoldani. Annak nem is biztos, hogy szüksége lesz külön praktikára, mert önmagától is meglátja a lehetőségeket, az összefüggéseket, a szükséges lépéseket.

    Zsu
    Egyszer már eljutottam a közel 100. szinthez! Nem vagyok olyan buta ha van info róla ne érteném meg:) Mikor nem kaptam infokat abbahagytam és minden elveszett, elölről kezdtem most évek múlva...csak ennyi a megjegyzésem:) Nem praktikát kérek azt majd én kigondolom:) INFORMÁCIÓT a dolgokról, leírást magyarul! Köszönöm szépen :)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok kedves modik:)Légyszives erre a hét napra PLAKÁTOLJÁTOK ki 14óra után jönnek a cukrok újra :)Itt vagy nem tudnak olvasni vagy nem akarnak,de már dühitő >:)
  • Babinakom (HU1)Babinakom (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!Megjelent nálam is a megyei vásár.Rákattintok és bejön az ablak viszont úgy villog ,hogy epilepsziás rohamot lehet tőle kapni.Viszont semmit se látni belőle.Ha másra kattintok akkor egyszerűen elsötétül az egész.Többször is újraindítottam a böngészőt is de semmi változás.Cukorkát viszont nem találtam. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 26.12.2017
    Sziasztok!Megjelent nálam is a megyei vásár.Rákattintok és bejön az ablak viszont úgy villog ,hogy epilepsziás rohamot lehet tőle kapni.Viszont semmit se látni belőle.Ha másra kattintok akkor egyszerűen elsötétül az egész.Többször is újraindítottam a böngészőt is de semmi változás.Cukorkát viszont nem találtam. :(
    szia
    ha rákatt a cukis bódéra, lépj ki a játékból majd vissza. utána jó lesz a játék többi része, de a cukisra ne katt többet, míg nem javítják
    esélyes az újra belépés után, h megtalálod a cukikat is
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Líz!

    Nálam az esély is elszáll a játékkal együtt, vagy még a gépem is odafagy az aztalhoz. :s
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    működik a cukorkás feladat
    állítólag, mikor minden cukorkát megtaláltunk tegnap, akkor megjavult, de én nem mertem már tegnap rákattintani.
  • Üdv, most  mikor jönnek az új cukrok? tudja valaki? köszi:)
  • tüneményes (HU1)tüneményes (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Üdv, most  mikor jönnek az új cukrok? tudja valaki? köszi:)
    Már itt vannak. Ha jól tudom minden nap 14 órakor jönnek.
    Jó keresgélést !
  • aaa1115 (HU1)aaa1115 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    sziasztok,csak annyi lenne a kérdésem a megyei vásárról,hogy mikor indul?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Ez viszonylag ritkán kerül játékba és nem lehet tudni, hogy mikor.
Sign In to comment.