Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Villámgyors ajánlatok! Segítség!!

K.Rita (HU1)K.Rita (HU1) Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 24.11.2017 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Sziasztok :)
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az a problémám hogy a Villámgyors ajánlatban megvásároltam 2.000 aranyért a Nyuszi kertet de sajnos nem találom a raktárban. Lehet hogy máshova rakta? Vagy merre-fele kell jeleznem a problémát? Előre is köszönöm. Szép napot :)

«1

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    K.Rita (HU1) mondta:
    Sziasztok :)
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az a problémám hogy a Villámgyors ajánlatban megvásároltam 2.000 aranyért a Nyuszi kertet de sajnos nem találom a raktárban. Lehet hogy máshova rakta? Vagy merre-fele kell jeleznem a problémát? Előre is köszönöm. Szép napot :)

    Szia!

    A nyuszi kert gondolom egy kinézet. Nézd meg amikor nincs használatban a földed, kerted, hogy nincs-e a kinézetek közt. Csak olyankor látod, ha éppen üres a föld, nem termelsz benne.
  • K.Rita (HU1)K.Rita (HU1) Bejegyzések: 2
    Megtaláltam köszönöm szépen :) Az Ínyenc farmon van :D
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Szeretném ha valaki segítene, amit előre is köszönök! A pelletet nem engedi a szövi tóhoz tennem. Tele van a csűr, és azt írja ki, hogy adjam el. Mi a teendő? 
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    szerkesztette ezt: 24.11.2017
    Teréz (HU1) mondta:
    Szeretném ha valaki segítene, amit előre is köszönök! A pelletet nem engedi a szövi tóhoz tennem. Tele van a csűr, és azt írja ki, hogy adjam el. Mi a teendő? 
    Szia!
    A tóhoz első szinten 48 000 táp fér. Ahhoz, hogy annál többet tegyetek bele fejleszteni kell a tavat. A fejlesztéshez nagyon sok anyag kell, de megéri, hiszen a duplájára nő a faluboldogság-szint. 1-ről a 2-ra való fejlesztés 17 és fél óra, aztán lehet megint a tápot beletenni. Remélem tudtam segíteni.
    maja
  • kopács (HU1)kopács (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok szeretném megkérdezni, hogy kapom meg a hóembert?

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok szeretném megkérdezni, hogy kapom meg a hóembert?

    Szia!

    A főfarmon gyüjtsd a hógolyókat, és az event végén megkapod a hóembert. Minél több hógolyót gyűjtesz, annál magasabb lesz a díszed boldogságpontja. A parkolóban a hóember ikonra kattintva figyelemmel kisérheted a begyűjtött hógolyók számát és a dísz boldogságának alakulását.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Tudatom mindenkivel, hogy a szellemhorgászat megérkezett. Ugyan úgy kell használni mint a gereblyét, vagy a szerencséket.
  • Köszi, de hogy jutok ki más mélytengeri területére?
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Ugyanúgy ahogy az ajándékodat teszed a másik farmra.Átmész arra a farmra ahova tenni akarod,alul kiválasztod az ajándékot és rákatt ép arra a lékre amelyikre akarod tenni. Én már használtam.
  • Köszi Tica54:)
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Kérdezem, mit csináltok azzal a sok melegházi gyümölccsel? Nekem már annyi van, hogy Dunát rekeszthetek vele. A hajó nem győzi! Miért nem lehet eladni? Mi a véleményetek errfől:
    Szép estét, jó munkát mindenkinek!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Teréz (HU1) mondta:
    Kérdezem, mit csináltok azzal a sok melegházi gyümölccsel? Nekem már annyi van, hogy Dunát rekeszthetek vele. A hajó nem győzi! Miért nem lehet eladni? Mi a véleményetek errfől:
    Szép estét, jó munkát mindenkinek!

    Én személy szerint addig nem szigetezek amíg tart belőle. :D Utána se biztos. :D:D:D
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Légy szíves fejtsd ki bővebben! 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Teréz (HU1) mondta:
    Kérdezem, mit csináltok azzal a sok melegházi gyümölccsel? Nekem már annyi van, hogy Dunát rekeszthetek vele. A hajó nem győzi! Miért nem lehet eladni? Mi a véleményetek errfől:
    Szép estét, jó munkát mindenkinek!
    A melegház fejleszthető, s a melegházi magok ott felhasználhatóak gyorsabban. Ha viszont sok van belőle, s a hajón a maximumut adod be, amit kér, s így is túltermelésed van, akkor majd egyszer biztos jó lesznek még ezek a magok valamire:)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Teréz (HU1) mondta:
    Légy szíves fejtsd ki bővebben! 

    Szóval mivel én sokallom a sziget költségét most csak a VB pontok miatt csináltam ami magot összeszedtem minimál pakolom a hajóra és amíg kitart nem megyek bele másik szigetbe és a hajó sem kér más magot csak ha egy újabb szigetet megnyitsz.
    De ha maxra pakolod a hajót olyan gyorsan elfogy mire észbe kapsz nincs egy se.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Nagyon köszönöm a választ, értem!

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    r0b33 (HU1) mondta:
    ...és még ott van a kicsi occsó sziget is... pl neked @fodorme (HU1) még esetleg jó is lehet...;)
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135483/szigetfarm-kicsi-occso-megoldas-kicsiknek


    Szia Robi!

    Aranyos vagy,köszi de én már unom a lovit is meg nem mindenben vagyok benne,leginkább építkezem,most annyi magot összekapartam hogy kitart vagy 3 szigetet. :D:D:D
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Én a kereskedőtől már nem veszek magot, csak minden  mást. Így is sok a mag, valóban.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én a kereskedőtől már nem veszek magot, csak minden  mást. Így is sok a mag, valóban.
    Legalább nem kell költeni a magokra, nem?
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Segítsetek légyszíves! Kettes szintű a halastó, és nem tudok etetni. Hiába csinálom a pelletet nem engedi beadni.
    Most mit tegyek? Hol a hiba?

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Teréz (HU1) mondta:
    Segítsetek légyszíves! Kettes szintű a halastó, és nem tudok etetni. Hiába csinálom a pelletet nem engedi beadni.
    Most mit tegyek? Hol a hiba?

    Tele van a tó hal kajával, lehetséges
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Köszi a választ, emeljem meg a tavat?

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Teréz (HU1) mondta:
    Köszi a választ, emeljem meg a tavat?

    Várjál, ameddig esznek a halak a tápból, és utána próbáld ismét. Folyamatosan esznek, folyamatosan fogy a táp
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Azért szerintem (és ahogy olvastam, mások szerint is) érdemes a tó szintjét emelni. Nő a boldogságszint, csökken a termelési költség, és nyugodtan lehet a tápot termelni. Viszont érdemes arra is figyelni, hogy mennyi táp van, illetve, hogy mennyi fér a tóba, különben fölöslegesen termeltek, és nem tudjátok használni a malmot.
    Marika
  • szkatika (HU1)szkatika (HU1) Bejegyzések: 14
    Sziasztok! 

    Mivel nem tudom hova kell fordulnom ezért ide írok. A napokban történt frissítések, de főképp a tegnapi káoszt követően a mai nap folyamán még 1 váratlan meglepetés várt rám a bejelentkezésemnél. A belépő panelon érvényes a felhasználónév, jelszó. Kis fehér kockában viszont kiírja " a farmom blokkolva, lépj a támogatóval kapcsolatba". Kérdésem hol találom a támogatót, ill. ki tud ebben  segíteni,  hogy tudom elérni hogy be tudjak lépni és a valós állapotban kapjam vissza a farmot.

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! 

    Mivel nem tudom hova kell fordulnom ezért ide írok. A napokban történt frissítések, de főképp a tegnapi káoszt követően a mai nap folyamán még 1 váratlan meglepetés várt rám a bejelentkezésemnél. A belépő panelon érvényes a felhasználónév, jelszó. Kis fehér kockában viszont kiírja " a farmom blokkolva, lépj a támogatóval kapcsolatba". Kérdésem hol találom a támogatót, ill. ki tud ebben  segíteni,  hogy tudom elérni hogy be tudjak lépni és a valós állapotban kapjam vissza a farmot.

    Segítségeteket előre is köszönöm.
    Szia!

    Szinte minden topikban megtalálod a választ, csak vedd a fáradságot és nézzd meg őket!
  • szkatika (HU1)szkatika (HU1) Bejegyzések: 14
    Igen és merre navigáljam magam hogy rátaláljak, már több mint 1 órája bogarászok ebben a labirintusban!

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 21.12.2017
    Igen és merre navigáljam magam hogy rátaláljak, már több mint 1 órája bogarászok ebben a labirintusban!

    Az Ügyfélszolgálatot megtalálod a fórum tetején az első ikonra (kicsi ház) kattintva!
    Magyar nyelven nem tudsz nekik írni, csak németül, angolul vagy valamelyik nagyobb nyelven.
    DE mielőtt fáradoznál a levél megírásával nézz bele az alábbi topikokba, ahol mint már írtam, megtalálod a blokkolás okát!

    Ui:  Játékostársaink írták, hogy már be lehet lépni, a blokkolást feloldották.
         https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/169601/72-oras-farmblokkolas#latest

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt