Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

72 órás farmblokkolás!

Sziasztok :-)

Azért indítom el az új témát, mert elég sok embert fog érinteni ez a probléma, és itt lehet majd tájékozódni, illetve beszélgetni a GGS újabb kedves húzásáról! Aki még nem tudja, az most szembesülni fog vele, hogy a tegnapi napon állítólag volt egy BUG a játékban, aminek következtében a szokásos árak többszöröséért lehetett eladni a farmos termékeket. Ne kérdezzétek, hogy milyen termékeket, mert én sem tudom, de a lényeg, hogy aki abban az időben, amikor ez a hiba jelen volt a játékban -a GGS-nek köszönhetően, hiszen ők generálták a hibát- és esetleg eladott a farmon akármit, és abból a szokásos árak többszöröséhez jutott, annak a farmját 72 órára ideiglenesen felfüggesztik, e-mailt is fog kapni mindenki, aki így járt. (a német fórumon tegnap óta megy emiatt a balhé) Ez lehetett akár egy egyszerű betakarítás, és többlet eladás is, vagy a Mikulás eventnél segítségnyújtás, amiért pénzt kaptunk, a lényeg, hogy aki a hiba fennállásakor pénzhez jutott, még ha nem is vette észre, hogy sokkal több pénzhez, mint amit egyébként kapnia kellett volna, az mindenki érintett ebben a blokkolásban. A németeknél 4000 játékost blokkoltak tegnap este, úgy látszik a magyarok sem fognak kimaradni a sorból! Nem tudom, hogy a GGS hogyan képzeli mindezt, hiszen ők okozták a hibát, és most emiatt a hiba miatt büntetik a játékosokat. Biztos voltak olyanok, akik észrevették, és ki is használták ezt a hibát, viszont aki nem tehet róla, hogy épp abban az időben aratta le a farmját, és adta el a többletet, azt miért büntetik meg? Itt valószínű azokat nem fogja érinteni a blokkolás, akik nem voltak online abban az időben, amikor ez a hiba jelen volt a játékban. Köszönjük GGS ezt a fantasztikus intézkedést, amit a saját hibádból kifolyólag hoztál, csak így tovább, jó úton haladsz, hogy elveszítsd a kenyéradó játékosaidat!

Hozzászólások

  • pipiace (HU1)pipiace (HU1) Bejegyzések: 2
    Sok éve játszom a farmmal, talán páran ismernek is közületek. Az évek során soha, egyetlenegyszer sem irtam a forumba, sosem panaszkodtam, sosem jelentettem fel senkit. Most sem ezért irok.
    De nagyon aggodok hogy rövid időn belül a bigfarm játéknak vége lesz,ha a ggs nem tér észhez záros időn belül. Ezek az átgondolatlan intézkedések, u.n. javitások, önkényes pontelvételek, bajnokság félbeszakitások mostanra anarchikus állapotokat idéztek elő. Mint szövi vezetőnek, mára nincs eszközöm arra hogy épeszű magyarázatokat adjak arra, ha megkérdezik mi értelme a játéknak, a pénzköltésnek, ha csupa logikátlan intézkedések törik darabokra a játékmenetet. Amikor már csak legyintünk az ujabb és ujabb igazságtalanságokra, az biztosan nem fog jóra vezetni.

    köszönöm ha elolvastatok:

    pipiace 
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Köszi a tájékoztatást! Ez igazán a dühítő!

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Én kicsit szerencsés vagyok, mert az én farmom nem blokkolták. De nagyon nagyon dühös vagyok, mert ez az eljárás nagyon nem volt igazságos. Az ő hibájuk miatt 4000 játékost büntetnek. Ez mérhetetlen kitolás. :'(
    Imádtam, imádom ezt a játékot, de most úgy érzem, valami eltört bennem.
    Nincs kedvem a farmomra felmenni. Mélységes szomorúság van bennem.
    Köszönöm GGS!! Boldog karácsonyt. :'(
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Sziasztok :-)

    Azért indítom el az új témát, mert elég sok embert fog érinteni ez a probléma, és itt lehet majd tájékozódni, illetve beszélgetni a GGS újabb kedves húzásáról! Aki még nem tudja, az most szembesülni fog vele, hogy a tegnapi napon állítólag volt egy BUG a játékban, aminek következtében a szokásos árak többszöröséért lehetett eladni a farmos termékeket. Ne kérdezzétek, hogy milyen termékeket, mert én sem tudom, de a lényeg, hogy aki abban az időben, amikor ez a hiba jelen volt a játékban -a GGS-nek köszönhetően, hiszen ők generálták a hibát- és esetleg eladott a farmon akármit, és abból a szokásos árak többszöröséhez jutott, annak a farmját 72 órára ideiglenesen felfüggesztik, e-mailt is fog kapni mindenki, aki így járt. (a német fórumon tegnap óta megy emiatt a balhé) Ez lehetett akár egy egyszerű betakarítás, és többlet eladás is, vagy a Mikulás eventnél segítségnyújtás, amiért pénzt kaptunk, a lényeg, hogy aki a hiba fennállásakor pénzhez jutott, még ha nem is vette észre, hogy sokkal több pénzhez, mint amit egyébként kapnia kellett volna, az mindenki érintett ebben a blokkolásban. A németeknél 4000 játékost blokkoltak tegnap este, úgy látszik a magyarok sem fognak kimaradni a sorból! Nem tudom, hogy a GGS hogyan képzeli mindezt, hiszen ők okozták a hibát, és most emiatt a hiba miatt büntetik a játékosokat. Biztos voltak olyanok, akik észrevették, és ki is használták ezt a hibát, viszont aki nem tehet róla, hogy épp abban az időben aratta le a farmját, és adta el a többletet, azt miért büntetik meg? Itt valószínű azokat nem fogja érinteni a blokkolás, akik nem voltak online abban az időben, amikor ez a hiba jelen volt a játékban. Köszönjük GGS ezt a fantasztikus intézkedést, amit a saját hibádból kifolyólag hoztál, csak így tovább, jó úton haladsz, hogy elveszítsd a kenyéradó játékosaidat!
    Szia Bea :)

    Köszönöm szépen,hogy összefoglaltad a lényeget.

    Én is megkaptam a zárolást,teljesen értetlenül ülök az esettel kapcsolatba. :(
    Mivel én semmilyen hibát nem vettem észre,ezáltal ki sem használtam így zárolással kapcsolatba nagyon szomorú vagyok. :(
  • forrai (HU1)forrai (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    sziasztok az én farmomat is blokkolták én is nagyon szomorú vagyok most itthon vagyok csinálnám és nem lehet
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sajnos a GGS egyre több hibát ,hibára halmoz.Taktikát váltott. Az ő hibájukat áthárítják a játékosokra.
    Eddig esetleg hibákért kaptunk pár magot kompenzálásnak.Most 3 nap blokkolás.? Nem hiszem hogy bárki is az a pár óra alatt több 10 millás bevétele volt. De 3 nap kiesés már elérheti ha nem tud belépni.
    Felháborító az egész! Ezzel az intézkedéssel valószínű további játékosokat fognak veszíteni mert 1 ilyen húzás részükről sok játékosnál  utolsó csepp volt a pohárba!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én kicsit szerencsés vagyok, mert az én farmom nem blokkolták. De nagyon nagyon dühös vagyok, mert ez az eljárás nagyon nem volt igazságos. Az ő hibájuk miatt 4000 játékost büntetnek. Ez mérhetetlen kitolás. :'(
    Imádtam, imádom ezt a játékot, de most úgy érzem, valami eltört bennem.
    Nincs kedvem a farmomra felmenni. Mélységes szomorúság van bennem.
    Köszönöm GGS!! Boldog karácsonyt. :'(
    Szia Zurika! :-)

    Én elmondom, hogy mit tapasztaltam tegnap ebből az egészből. Az egyik javítás után, ahogy beléptem a farmomra észrevettem, hogy a dollárjaim száma megkétszereződött. Voltak olyan csapattársak, akik visszajeleztek, hogy náluk is több a dollár, mint ami volt. Ezt követően nem sokkal jött egy újabb javítás, és visszaállt minden, elvették a többletet, és játszottam tovább. A német fórumon olvasottak alapján szereztem tudomást az egész kalamajkáról, amit valójában a GGS okozott. Én azt sem tudom, hogyan lett annyi dollárom, de el is vették a többletet, azt nem költöttem el semmire, visszavándorolt a GGS zsebébe, a számlámon most is ott van az a dollármennyiség, ami a tegnapi javítások előtt volt, ennek ellenére blokkolva vagyok.. Fogom a fejem, és kínomban röhögök, közben azon agyalok, hogy milyen hibákat tud még generálni a GGS, amivel totálisan lejáratja saját magát...
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    Sziasztok,
    én semmit nem vettem észre, több mint 100 millió dollárom volt már hetek óta, nem költöttem, csak a szokásos dolgokra, nem adtam el semmi nagyot, csak amit muszáj volt, hogy bebírjak takarítani, Nem vettem észre, hogy több dollárt kaptam volna, csak a 72 órát. Azt hiszem itt van vége a 4 éves játékomnak és a 300-as szintű farmomnak.
    Az aranyhal mentésbe is 25 helyen voltam, azt is elveszik tőlem. Mire beengednének mind kidöglik, mert nem lesz elég kajájuk. Igaz vettem behavazott kinézetet, de nem tudok róla, hogy érdemtelenül szereztem volna, bármilyen dollárt. 
    Olyanért büntetnek, amit nem követtem el és amit nem is értek.
  • hajnal6 (HU1)hajnal6 (HU1) Bejegyzések: 5
    sziasztok...én is értetlenül állok a 72 órás zárolás miatt..miért a játékosoknak kell  a GGS hibáját elszenvedniük?..
    ma valami hiba történik a játékban, azért nem kellene igy büntetni több ezer játékost..hiszen a hiba nem tőlük ered.
    ez nagyon nem fer..
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    JANZI (HU1) mondta:

    Szia Bea :)

    Köszönöm szépen,hogy összefoglaltad a lényeget.

    Én is megkaptam a zárolást,teljesen értetlenül ülök az esettel kapcsolatba. :(
    Mivel én semmilyen hibát nem vettem észre,ezáltal ki sem használtam így zárolással kapcsolatba nagyon szomorú vagyok. :(
    Szia Janzi :-)

    Ne légy szomorú, remélem hamarosan hoznak valami normális döntést az ügyben, igaz azt olvastam a németen, hogy a 72 órát nem fogják feloldani. Gondolom ennyi idő kell nekik, hogy helyreállítsák a saját hibájukból adódó problémákat. Egyelőre nem tehetünk semmit, várakozunk :-( A farm megvár, 3 nap múlva tali újra a szöviben, fájdalomdíjkén veszek neked egy új kapát, mit szólsz? :D Ja, és egy új gumicsizmát is, elvégre karácsony lesz :D 
  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok,
    nálunk is érint néhány játékost, és felháboritónak tartom a kizárást. :(
    Nem az egyes játékosok tehetnek arról, hogy a ggs az egyik hibát egy másik hiba generálásával tud csak megoldani.
    A játékba fektetett pénzért elvárható, hogy jó szinvonalú szolgáltatást kapjunk, de az biztosan elvárható, hogy a ggs a saját hibájáért ne a játékosokat büntesse.
    Ha valahol plusz keletkezett, akkor irja vissza - ha ki tudott zárni több, mint 4000 ezer játékost, akkor nyilván tudja, melyik farmokon kell elvégezni a visszairást -, de az már nem oké, hogy ezért kizárással büntet, mintha csalók lennének a játékosok, mintha bármi közül is lenne a generált hibához.
    Egyetértek Pipiace hozzászólásával: lassan nincs, ami itt tartson bennünket a játékban, hisz nem is játszunk valójában, hanem egyik hibából a másikba esünk bele.
    Javaslom, hogy a support felé is jelezzétek ti is, mennyire igazságtalan - ismét - a ggs reagálása, illetve elvárjuk, hogy javitsák ki a hibákat, addig ne legyenek ujabb elemek, amig ki nem javitották a hibásakat.
    Ismét leirom: augusztus vége óta képtelenek megoldani, hogy legyen moderátorunk, hogy időben megkapjuk az információkat. Ideje lenne a munkájukkal törődni!
    Valamilyen ok miatt az aranyvásárlási lehetőség hibátlanul működik - na ezt várnám el a játéktól is !
  • bigfarmer.zsike (HU1)bigfarmer.zsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 21.12.2017

    Sziasztok, Kedves Farmerek! :)

    Először is: MINDENKINEK BÉKÉS, BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

    Blokkoltak engem is. Én nem vétettem, nem jutottam jogosulatlanul dollárokhoz.

    Már nincs mit fejlesztenem, nincs mit vásárolnom (telek, díszek,...), új termelő egységet sem építek!!!! Ami nincs maxon, azt szándékosan hagyom, mert nem vagyok hajlandó sok 100 ezer aranyat erre költeni!!! Csak gyűjtöttem a 150 ezer dollárt, költöttem 120 ezer dollárt, amit a szövi kasszába tettem. Ezek a "házi feladatok", amelyeket szokásom szerint elvégeztem. Csak annyi terméket adtam el, amennyit szoktam. Kívülről tudom, hogy 750 db mézkrém 150 ezer, ... , stb. Tudom, ez a szövi kutatásoktól függően más és más darabszám lehet. Ti ellenőriztétek volna, hogy ott fent hány dollárral gyarapodtatok? Nem hinném. Egyébként nem kaptam több dollárt, és a termékek darabszáma is az eladásnak megfelelően csökkent. Én nem hibáztam!!!!!!

    Nálam az ütötte ki a biztosítékot, ahogy a GGS ír: "Nagyon tisztességtelen azok a játékosok, akik nem szerezték meg a dollárokat, .."   És akkor még azt is olvashattam: "Emellett több mint 4000 játékos kap ideiglenes tilalmat a következő napokban a nagy nyereség dollár miatt. …..Ezért sok esetben nem volt elég, ha csak eltávolítanák a dollárokat."”

    Felháborít, kikérem magamnak!!!! Semmi tisztességtelen dolgot nem tettem!!! A  farmom szó nélküli blokkolása a tisztességtelen eljárás!!!

    Azt szeretném, ha a GGS végre és mielőbb összekapná magát.

    Baráti üdvözlettel:   Zsike.






    Post edited by bigfarmer.zsike (HU1) on
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok,
    nálunk is érint néhány játékost, és felháboritónak tartom a kizárást. :(
    Nem az egyes játékosok tehetnek arról, hogy a ggs az egyik hibát egy másik hiba generálásával tud csak megoldani.
    A játékba fektetett pénzért elvárható, hogy jó szinvonalú szolgáltatást kapjunk, de az biztosan elvárható, hogy a ggs a saját hibájáért ne a játékosokat büntesse.
    Ha valahol plusz keletkezett, akkor irja vissza - ha ki tudott zárni több, mint 4000 ezer játékost, akkor nyilván tudja, melyik farmokon kell elvégezni a visszairást -, de az már nem oké, hogy ezért kizárással büntet, mintha csalók lennének a játékosok, mintha bármi közül is lenne a generált hibához.
    Egyetértek Pipiace hozzászólásával: lassan nincs, ami itt tartson bennünket a játékban, hisz nem is játszunk valójában, hanem egyik hibából a másikba esünk bele.
    Javaslom, hogy a support felé is jelezzétek ti is, mennyire igazságtalan - ismét - a ggs reagálása, illetve elvárjuk, hogy javitsák ki a hibákat, addig ne legyenek ujabb elemek, amig ki nem javitották a hibásakat.
    Ismét leirom: augusztus vége óta képtelenek megoldani, hogy legyen moderátorunk, hogy időben megkapjuk az információkat. Ideje lenne a munkájukkal törődni!
    Valamilyen ok miatt az aranyvásárlási lehetőség hibátlanul működik - na ezt várnám el a játéktól is !
    Teljes mértékben egyetértek veled, felháborító, amit megengednek maguknak!
    Lassan tényleg értelmét veszti a játék. Csak a vásárlásra buzdító ablakok működnek rendesen, van belőlük bőven.

  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    Én írtam nekik, ezt a választ kaptam: 
    Goodgame Studios
    December 21, 2017, 08:52 +0000
    Hello,

    Your query has been received and will be processed as soon as possible.

    If you have new information or screenshots that you would like to add, or had issues attaching to your original message, please feel free to reply to this message with the new details.

    In case you don't want to wait for an answer, you can team up with other players, check the latest updates, discuss our games on our official forums or visit our FAQ pages via the below links:

    FAQ pages - https://support.goodgamestudios.com/
    Forums - https://www.goodgamestudios.com/forums/

    Your Goodgame Studios Team


    Helló,

    A lekérdezésed megkapták, és a lehető leghamarabb feldolgozásra kerülnek.

    Ha új információkkal vagy képernyőképekkel szeretne hozzáadni, vagy olyan problémákkal jár, amelyek az eredeti üzenethez kapcsolódnak, kérjük, válaszoljon erre az üzenetre az új részletekkel.

    Ha nem akarja megvárni a választ, akkor csatlakozhat más játékosokhoz, ellenőrizheti a legfrissebb frissítéseket, megbeszélheti játékainkat a hivatalos fórumainkon, vagy látogasson el GYIK oldalain az alábbi linkeken keresztül:

    GYIK oldalak - https://support.goodgamestudios.com/
    Fórumok - https://www.goodgamestudios.com/forums/

    A Goodgame Studios csapata

  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Sziasztok, sajnos én is értetlenül állok a letiltás előtt.Semmit nem tettem ami ezt indokolta volna, csak játszottam mint eddig.Reggel még be tudtam lépni.aztán segítettem a mikulásnál a szövi társaimnak, majd el kellett mennem ezért kikapcsoltam visszamenni azonban már nem tudtam, mert akkorra már leblokkoltak.Soha nem tettem olyat amivel jogtalan előnyhöz juthattam volna, nem is tudom hogyan kell.Viszont innentől kezdve gondolkodom hogy folytassame a játékot vagy sem.
  • zsuzsa0421 (HU1)zsuzsa0421 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Tegnap amikor voltak a javítások nem is voltam  A dollárt amiit kaptam a halpiacról szereztem és semmivel sem kaptam többet ennek ellenére kitiltottakAz meg,hogy rendszeresen eladunk azért van mert csak 2 raktár van . Amióta egyesültek káosz a káosz hátán van
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Én írtam nekik, ezt a választ kaptam:




























    Szia :-)

    Hiába írsz, írunk nekik, válaszra sem fognak méltatni. Az e-mailben ott van fehéren-feketén, hogy a döntésük nem vita tárgya, az ügyfélszolgálat nem fog felvilágosítást adni, hogy mi a kitiltás oka, nem kompenzálják a veszteségeket, és kaptunk egy linket, ahol tanulmányozhatjuk az üzleti feltételeket. Szóval kikiáltottak bennünket bűnösnek, és szóba sem állnak velünk, holott az ő hibájukból kifolyólag történt minden! Felháborító, és vérlázító ez az eljárás.
  • pinternezsike (HU1)pinternezsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Hát én is érintett vagyok a kitiltásban de csak ennyit irok Köszönöm szépen hogy játszhattam 4 évig ennyi volt!

  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Most megtudtuk, hogy a nap folyamán egy másik nyilatkozat lesz a blokkokról!
    
    A zárak várhatóan ismét felemelkednek.
    
    Ha rendelkezünk az állítással, közzéteszünk Önnek bejelentésként!
    Német hivatalosból idéztem.
    Erről van szó: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3765018/#Comment_3765018

  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    Én írtam nekik, ezt a választ kaptam:




























    Szia :-)

    Hiába írsz, írunk nekik, válaszra sem fognak méltatni. Az e-mailben ott van fehéren-feketén, hogy a döntésük nem vita tárgya, az ügyfélszolgálat nem fog felvilágosítást adni, hogy mi a kitiltás oka, nem kompenzálják a veszteségeket, és kaptunk egy linket, ahol tanulmányozhatjuk az üzleti feltételeket. Szóval kikiáltottak bennünket bűnösnek, és szóba sem állnak velünk, holott az ő hibájukból kifolyólag történt minden! Felháborító, és vérlázító ez az eljárás.
    Elgondolkodtam: 
    Akik játszottak az ominózus időszakban, mind "BÜNÖZŐK", mert ugye azt hogy mennyi dollárt kapunk a termékekért, nem mi határozzuk meg, így csak azok ártatlanok, akik nem játszanak.
    Ergo: a rendszeresen, lelkiismeretesen játszókat meg kell büntetni. 
    Megoldás: Itt kell hagyni az egészet és ...(ide most, olyanokat írnék, amiket egy nőnek nem illik)
    Sajnálom a 4 évet, amit erre a játékra áldoztam.

  • zsuzsa0421 (HU1)zsuzsa0421 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Újra működik be lehet lépni blokkolás feloldva

  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    Be lehet lépni

  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Nálam feloldották a blokkolást!!!!!!!  Hurrá, most legyek hálás??????????

  • Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    forrai (HU1) mondta:
    sziasztok az én farmomat is blokkolták én is nagyon szomorú vagyok most itthon vagyok csinálnám és nem lehet

  • Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Borika47/HU1/

    Miért zártak ki a játékból?   Én nem kaptam semmi  pluszt /se dollárt.se aranyat/. ma   reggel még játszottam.


  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 21.12.2017
    Borika47/HU1/

    Miért zártak ki a játékból?   Én nem kaptam semmi  pluszt /se dollárt.se aranyat/. ma   reggel még játszottam.


    Próbáltál most belépni?
    Többen jelezték, hogy a farmok blokkolását feloldották, be lehet lépni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt