Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

14652

Hozzászólások

  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    290 meg 240 volt talán amit eddig kiváltottam de a mókusokért már 2070-et kér, amit én ugyan nem fogok már kifizetni mert már nem is érdekel az egész, legyen az övék . :D:D:D
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Sziasztok !

    Nos én nem tudom miféle barbatrükk ez megint csak, hogy aranyat csikarjanak ki a játékosokból de nálam olyan van, hogy Rudinál a rénszarvasnál mindig megjelenik, minden nap, hogy valamit nem váltottam ki ha visszalapozok.Először a cicamedálok, ok. kiváltottam majd a rózsamagok, ok. kiváltottam, most meg a tegnapi mókusok, pedig tegnap megkerestem. ... de az is érdekes, hogy először ha visszalapoztam még megvolt, majd gondoltam megnézem még egyszer, akkor már azt jelezte, hogy nincs meg.Ez tiszta csúfság. :/
    sziasztok én is meg kerestem tegnap a mókusokat és kaptam ajcsit is értük mára meg le lett zárva mintha nem kerestem volna meg őket,lehet hogy már téli álmot alszanak  ;)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 14.12.2017
    Sziasztok !

    Nos én nem tudom miféle barbatrükk ez megint csak, hogy aranyat csikarjanak ki a játékosokból de nálam olyan van, hogy Rudinál a rénszarvasnál mindig megjelenik, minden nap, hogy valamit nem váltottam ki ha visszalapozok.Először a cicamedálok, ok. kiváltottam majd a rózsamagok, ok. kiváltottam, most meg a tegnapi mókusok, pedig tegnap megkerestem. ... de az is érdekes, hogy először ha visszalapoztam még megvolt, majd gondoltam megnézem még egyszer, akkor már azt jelezte, hogy nincs meg.Ez tiszta csúfság. :/
    sziasztok én is meg kerestem tegnap a mókusokat és kaptam ajcsit is értük mára meg le lett zárva mintha nem kerestem volna meg őket,lehet hogy már téli álmot alszanak  ;)

    Sziasztok!

    Mét nap már én is így jártam. 
    Ma még csak most léptem be a farmomra. Úgy látom, mára megoldódott ezirányú problémám, mert Rudi nem jött a farmomra. Ha valakinek a kertjébe elkóborolt, legyen szíves hazaküldeni. Bár ha megint aranyért akarja odaadni a már eddig megszerzett ajándékokat, küldjétek inkább az Északi-sarkra. :D
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    sziasztok!a farmról gyakorlatilag minden el tűnt a leg utóbbi ,,,,karbantartás,,,óta!még a sziget farm is!!ugyan nem mindenkinél,de a leg többeknél a szöviben...úgy tűnik,minden napra több ,,karbantartás,,,jut!és mindig rosszabb lesz a játék..sajnos itt a forumon sem kapni épkézláb  választ bármit kérdezek..még sosem ,,jött össze,,jó kis játék vol ez idáig,de  én úgy látom inkább ,,csak,,folyamatosan le épül..lehet az új ,,tulajnak,,nem érdeke az egész?gyanitom ha igy folytatódik sokan abba hagyjuk!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    sziasztok!a farmról gyakorlatilag minden el tűnt a leg utóbbi ,,,,karbantartás,,,óta!még a sziget farm is!!ugyan nem mindenkinél,de a leg többeknél a szöviben...úgy tűnik,minden napra több ,,karbantartás,,,jut!és mindig rosszabb lesz a játék..sajnos itt a forumon sem kapni épkézláb  választ bármit kérdezek..még sosem ,,jött össze,,jó kis játék vol ez idáig,de  én úgy látom inkább ,,csak,,folyamatosan le épül..lehet az új ,,tulajnak,,nem érdeke az egész?gyanitom ha igy folytatódik sokan abba hagyjuk!

    Szia Műműr!

    Lehet, nem ártana böngészőből előzményt, sütiket törölni, flash előzményeket törölni, gépet takarítani.
    Ezek elmaradása okozhat ilyen és ehez hasonló problémákat!
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok nem tudom tud-e esetleg érdemben vki segiteni itt, v a supporthoz forduljunk
    pár tagnál nem jelent meg a cseresznyés téli kinézet, amit megnyert a csapat.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok nem tudom tud-e esetleg érdemben vki segiteni itt, v a supporthoz forduljunk
    pár tagnál nem jelent meg a cseresznyés téli kinézet, amit megnyert a csapat.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
    Nálunk is soknál nem jelent meg
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok nem tudom tud-e esetleg érdemben vki segiteni itt, v a supporthoz forduljunk
    pár tagnál nem jelent meg a cseresznyés téli kinézet, amit megnyert a csapat.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
    Nálunk is soknál nem jelent meg
    köszi, h válaszoltál, sajnos sokan nagyon elkeskenyedtek miatta.
    talán javitják
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    19-én este még fél óra vissza volt a boldog órából mikor beléptem, de már letiltott, mondván lejárt az idő! A szövinkből mások is jelezték ezt a problémát, de kérdezném, hogy a többi játékostárs is észlelte-e?
    Marika
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    19-én este még fél óra vissza volt a boldog órából mikor beléptem, de már letiltott, mondván lejárt az idő! A szövinkből mások is jelezték ezt a problémát, de kérdezném, hogy a többi játékostárs is észlelte-e?
    Marika
    Nem igazán értem a letiltást. Nem lehet, hogy aznap csak egyszer vagy egyszer se lépett be valaki, mert akkor nem az esti, hanem a korábbi időpont aktivizálódik csak.
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szép napot!
    vettem behavazott cseresznyéskertet és mikor ki akartam tenni nyoma sem volt  :o
    nem egyéni a problémám, másnak sincs meg a szöviben.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.12.2017
    szép napot!
    vettem behavazott cseresznyéskertet és mikor ki akartam tenni nyoma sem volt  :o
    nem egyéni a problémám, másnak sincs meg a szöviben.
    Szia!

    Vszínű kinézetet vettetek és azt a cseresznyés körmenüjében ( bal fönn lila vödör )tudjátok kitenni amikor nincs termelésben.


  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szép napot!
    vettem behavazott cseresznyéskertet és mikor ki akartam tenni nyoma sem volt  :o
    nem egyéni a problémám, másnak sincs meg a szöviben.
    Szia!

    Vszínű kinézetet vettetek és azt a cseresznyés körmenüjében ( bal fönn lila vödör )tudjátok kitenni amikor nincs termelésben.


    pont ott kerestük :)
    a labor meg van, a cseri kinézet nincs, együtt lehetett venni dolcsiért a két kinézetet.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Sajtosbanán!
    A tegnapi infóban említették az általad leírt problémát.
    Kb. ez volt: Azt a kérdést is megakarjuk oldani, hogy a hóborította gyümölcsösök kinézete használható legyen. Hiba történt, amikor megpróbáltátok elhelyezni, és egyeseknek eltűnt. Megpróbáljuk megjavítani ezt, és holnap megadni a hiányzó kinézeteket.

    Remélem megjavul és tudjátok majd használni.
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    zurika (HU1) mondta:
    Szia Sajtosbanán!
    A tegnapi infóban említették az általad leírt problémát.
    Kb. ez volt: Azt a kérdést is megakarjuk oldani, hogy a hóborította gyümölcsösök kinézete használható legyen. Hiba történt, amikor megpróbáltátok elhelyezni, és egyeseknek eltűnt. Megpróbáljuk megjavítani ezt, és holnap megadni a hiányzó kinézeteket.

    Remélem megjavul és tudjátok majd használni.
    köszi az infót! :)
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!
    Nálam az "Irány a természet" eventre azt írja ki kész van és még most csinálom a malomba a csirke tápot meg a többit. Ha kész lett volna akkor az ajándékot is meg kellett volna kapnom :) 
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok  segitség !!-- eltünt a kemény munka kaland a farmomról, már az árpa  folytatódott, de mire vissza értem eltünt, ma ,azaz  dec. 20-án ,  köszö a segítséget üdv aniko53
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok  segitség !!-- eltünt a kemény munka kaland a farmomról, már az árpa  folytatódott, de mire vissza értem eltünt, ma ,azaz  dec. 20-án ,  köszö a segítséget üdv aniko53
    Úgy látszik, hogy mindenkinél eltűnt...
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok! Sajnos egyre több a hiba, javítás, javítás hátán, meg karbantartás, de csak hibát generál! A kemény munka kalandot elindították, beleadtam minden jót, aztán hopp, eltűnik! Érdemes így egyáltalán játszani?? Ma este már második karbantartást végzik! Bezzeg a vásárlásra buzdítás nem romlik el! Belépek, 5-6 ablak ugrik fel, hogy költsd az aranyad, de ezért minek????????
    Lassan nyugtató kell ha játszani szeretne valaki és kikapcsolódni, nem pedig dühöngeni!
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    sziasztok,
    eltűnt a pénzem! cca 200 milla.
    nagyon nagyon kellemetlen...
    most eladhatok mindent, hogy tudjak létezni!!!!
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    19-én este még fél óra vissza volt a boldog órából mikor beléptem, de már letiltott, mondván lejárt az idő! A szövinkből mások is jelezték ezt a problémát, de kérdezném, hogy a többi játékostárs is észlelte-e?
    Marika
    Nem igazán értem a letiltást. Nem lehet, hogy aznap csak egyszer vagy egyszer se lépett be valaki, mert akkor nem az esti, hanem a korábbi időpont aktivizálódik csak.
    Szia Porrima!
    A letiltást a behajtani tilos táblára értettem, és ahogy írtam is, még fél óra visszavolt a 3. időszakból, és már kinn volt a tábla! Így hiába volt meg az első 2, nincs % a hétvégihez! Bosszantó, hiszen még visszavan a Miki-ből bőven, így jól jött volna a hétvégi bónusz! A kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy mások jártak-e most így, ahogy mi!
    Egyébként úgy emlékszem, már előfordult a nyári vb alatt is, hogy eltűnt idő előtt a boldogóra: a vége kompenzáció lett, ill megkaptuk a hiányzó %-ot!
    Marika
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni, vagy tanácsot adni, hogy ilyenkor mi a teendő?
    Két szövitársamat ma reggel blokkolta a rendszer és azóta nem tudnak belépni a játékba!
    ez az üzenet fogadja őket:

    " lépj kapcsolatba a támogatási csapattal -"

    Megköszönném, ha adnátok valami támpontot!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Ez egy tegnap késő esti infó az angol fórumról. Írom, egy az egyben!
     A gyorsjavítással kapcsolatos legfontosabb kérdések:
    - A probléma ma délután volt, amely lehetővé tette a játékosoknak, hogy bizonyos elemeket sokszor értékesítsenek
    - Ez nyilvánvalóan nem szándékos volt, és sok játékos ténylegesen számolt be nekünk a kérdésnek, köszönjük ezeket a játékosokat
    - Ennek eredményeként egyes játékosok olyan összeget szereztek, ami rendkívül káros a játékra és a játék gazdaságára nézve, ezért intézkedéseket kellett tenni
    - Az ilyen módon nyert dollárokat eltávolították a játékosok számláiról, azokban az esetekben, amikor dollárt már elköltöttek, bizonyos számlák most 0 dollárt
    - Emellett több mint 4000 játékos kap ideiglenes tilalmat a következő napokban a nagy nyereség dollár miatt. Nagyon tisztességtelen azok a játékosok, akik nem szerezték meg a dollárokat, hogy egyesek képesek voltak megvásárolni a versenyzők eseményeit, bővítményeit és egyéb elemeit. Ezért sok esetben nem volt elég, ha csak eltávolítanák a dollárokat.

  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    zurika (HU1) mondta:
    Ez egy tegnap késő esti infó az angol fórumról. Írom, egy az egyben!
     A gyorsjavítással kapcsolatos legfontosabb kérdések:
    - A probléma ma délután volt, amely lehetővé tette a játékosoknak, hogy bizonyos elemeket sokszor értékesítsenek
    - Ez nyilvánvalóan nem szándékos volt, és sok játékos ténylegesen számolt be nekünk a kérdésnek, köszönjük ezeket a játékosokat
    - Ennek eredményeként egyes játékosok olyan összeget szereztek, ami rendkívül káros a játékra és a játék gazdaságára nézve, ezért intézkedéseket kellett tenni
    - Az ilyen módon nyert dollárokat eltávolították a játékosok számláiról, azokban az esetekben, amikor dollárt már elköltöttek, bizonyos számlák most 0 dollárt
    - Emellett több mint 4000 játékos kap ideiglenes tilalmat a következő napokban a nagy nyereség dollár miatt. Nagyon tisztességtelen azok a játékosok, akik nem szerezték meg a dollárokat, hogy egyesek képesek voltak megvásárolni a versenyzők eseményeit, bővítményeit és egyéb elemeit. Ezért sok esetben nem volt elég, ha csak eltávolítanák a dollárokat.
    Szia Zurika! Ezt most a kérdésemre írtad? Mert akkor közlöm vele/velük! :(
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    " lépj kapcsolatba a támogatási csapattal -"
    Szia MANÓCSKA ! Nálam ugyanez van, reggel még beléptem, most meg nem enged.E- mailben azt írták, 72 órára blokkolták a farmot, mert megszegtem a szabályzatot Nem tudom, mire gondoltak, vagy ez is egy újabb hiba?

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Igen Manócska. Az írásodra írtam. :'(:'(
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    zurika (HU1) mondta:
    Igen Manócska. Az írásodra írtam. :'(:'(
    Ez nem jó hír!  :(((
    Cimi nagyon sajnálom!:(
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    zurika (HU1) mondta:
    Igen Manócska. Az írásodra írtam. :'(:'(
    Ez nem jó hír!  :(((
    Cimi nagyon sajnálom!:(
    Ezzel csak az a gond, hogy megint a big hibázott, és minket büntetnek :(  Én észre se vettem, hogy több dollárt ad, csak termeltem, és a fölösleget adtam el, ami nem fért a raktárba.  
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sajnos újabb hiba került elő :(
    A heti bónusznál én és még mások is a horgász szaporítást választottuk, azonban a kifogott halak ugyanolyan súlyúak, mint máskülönben :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 24.12.2017
    Sajnos újabb hiba került elő :(
    A heti bónusznál én és még mások is a horgász szaporítást választottuk, azonban a kifogott halak ugyanolyan súlyúak, mint máskülönben :(
    Szia!
    Én azt vettem észre, hogy ha Oleget küldöm el, akkor a haltp-t és a horgászatát duplázza, aranyhalat nem. És valóban a sima horgászást nem, én is megnéztem, mert én is azt választottam.

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt