Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

[Megbeszélés][2017.11.20.] Aranyhal event, Adventi naptár, Mikulás kívánságlistája, stb.

1235»

Hozzászólások

  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!
    Vaksi szememmel eddig csak egy mókust sikerült megtalálnom. Kérdésem, hogy mindhármat a főfarmon kell keresni?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Vaksi szememmel eddig csak egy mókust sikerült megtalálnom. Kérdésem, hogy mindhármat a főfarmon kell keresni?
    Szia!
    Igen, mindhárom a főfarmon van.
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Szia manka!
    Köszönöm:)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Nekem kicsit rövidnek tűnik az idő, amit a Mikulás listájára kaptunk. Szerintetek ez hiba? Vagy ennyit adtak és kész.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!

    Nekem kicsit rövidnek tűnik az idő, amit a Mikulás listájára kaptunk. Szerintetek ez hiba? Vagy ennyit adtak és kész.
    Erről nincs semmi infó. Viszont rövidebb lesz a szövetkezeti verseny is, amihez holnap, azaz 16.-án 10:00-22:00 között EP serkentőt kapunk!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszi

    Ez a szöviverseny nekem még mindig nem elég rövid. :(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    köszi

    Ez a szöviverseny nekem még mindig nem elég rövid. :(
    Szia!

    0:00 órát szeretnél? Én is! :D
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok, amiket a mikulás most kér az nem rövidebb hanem sokkal rosszabb 4 nap alatt nem lehet 5800 szappant összegyűjteni mert nem lehet itt ülni 1/2 óránként ugyan az a sült sügér almával! 
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Sziasztok. Most én benéztem valamit?
    Este még azt írta, hogy 1 nap 3 óra van még az eventből. Most éjfélkor meg jött az új feladat.
    Persze ezek a mennyiségek is olyan vadítóak, mint az előző.
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!
    Én is benéztem valamit?
    Remélem, ez is csak hiba, amit majd "javítanak". Nálam is 1 nap, 2 óra volt még hátra, most pedig itt a 4. feladat, a hármasat pedig befejezhetném aranyért. Gyanus nekem ez a sok hiba. Néha úgy érzem hogy egy rejtett pszichológiai kísérlet részese vagyok.(:
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Valami nálam nem passzol. Tegnap este még VOLT egy teljes napom és pár órám a karácsonyi felkészülésből. Most meg elkezdődött a negyedik hét. Eltűnt egy teljes nap. Lopnak!!! Erre más magyarázatot sem tudok elképzelni. Na a GGS órájáról, szavahihetőségéről ennyit. 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nem néztetek be semmit.Valóban ma éjfélkor kellett volna befejeződnie a 3. fejezetnek, de valami hiba folytán ez mégsem így történt. Szerintem ez megint kompenzáció gyanús, hiszen eleve rövidebb is volt, nagyobb mennyiséget is kért, valamint sokaknak az az 1 nap sokat számított volna.Ez a karácsonyi event sok bosszúságot hozott, remélem jövőre keresnek valami jobbat, és nem ezt a hibásat teszik be újra.
    Én szeretnék bízni benne, hogy a 2018-as év jobb lesz és első sorban arra törekednek majd, hogy ne hibát hibára halmozzanak, hanem javítsák mindet, s ha már ez megtörtént kezdjenek bele új elképzelésekbe.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Úgy legyen Macika!
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Tudom, hogy itt a cél az, hogy az aranyvásárlást ösztönözzék.
    De szerintem ez már túl durva.140 adag szappancsomag? 40 adag sült sügér?
    12 fullos kacsatáp? Ha mindent azonnal indítok, akkor sem fér bele egy hétbe.
    De nem tudok mindent rögtön indítani, mert dolgozom, itt a karácsony, és 
    néha még aludni is szoktam. Én szeretem ezt a játékot, és tudom, nem kell 
    mindig minden feladatot bevállalni, de én szeretném csinálni!
    Csak hogy ez lehetetlen! Már az előző hét is csak igen sok arannyal lett kész, 
    illetve nem is lett kész, mert a ma reggeli aratás már ugye nem jött össze, 
    köszönhetően a szuper óra kijelzőnek, ami már megint lecsalt egy napot!
    Iszonyúan dühös vagyok, és nem először.
    Nekem a játék lényege, hogy kikapcsoljon, hogy szórakozzam, de ez már nem így működik.
    Ha csak idegeskedem rajta, az már nem jó játék.
    Évek óta játszom itt, de most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy abba hagyom.
    Bocs, hogy ennyit rinyáltam, de muszáj volt kipanaszkodnom magam. 
    Bár tudom hogy semmi értelme, és segíteni sem tudtok. 
    Még egyszer bocs a hosszú szövegért.
     
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    .
    .
    Én szeretnék bízni benne, hogy a 2018-as év jobb lesz és első sorban arra törekednek majd, hogy ne hibát hibára halmozzanak, hanem javítsák mindet, s ha már ez megtörtént kezdjenek bele új elképzelésekbe.
    Macika, én valamiben bíztam eddig, több éven keresztül. De most, miután a játékban egyre több és egyre durvább a hiba, a magam részéről befejeztem, és csak néha-néha benézek megsimogatni a lovaimat, kirakni a halászzsákmányt, de működésképtelen eventekben nem veszek részt.
    A bizakodóknak pedig a reményeik beteljesülését kívánom, ha lehetetlennek tartom is.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Macika, én valamiben bíztam eddig, több éven keresztül....a magam részéről befejeztem, és csak néha-néha benézek megsimogatni a lovaimat, kirakni a halászzsákmányt, de működésképtelen eventekben nem veszek részt.
    A bizakodóknak pedig a reményeik beteljesülését kívánom, ha lehetetlennek tartom is.
    Megint tartasz egy kis szünetet? Vissza fogsz még vágyni hozzánk:)

    Tudom sok a hiba, és tudom, hogy ez egy ideje így van, de én még bízom benne, hogy javítják.
    És mióta megtanultam, hogy lehet ezt úgy is játszani, hogy nem kell folyton azon idegeskedni mi lesz, ha...azóta úgy játszok, hogy a hibák mellett is eljátszom, s csak azt csinálom, ami érdekel belőle.
    Egy ideje a lovi sem izgat, mint régen, hiszen attól, hogy felhúztam magam rajta, nem lett jobb. Egy ideje csak versenyzek, s úgyis a gép tudja az eredményt, én hiába érzem azt, hogy legyőzhetem az adott lovat, ha a gép nem így gondolja. Már csak az izgat ilyenkor, hogy a platinába bent legyek, már a gyémántért nem küzdök.
    És még sorolhatnám, hiszen nem csak a loviban adtam alább, de viszont így kisebb a feszültség bennem, és a játék a lényeg.

    És az, aki az élen szeretne lenni bármiben is, nagyon sokat kell tennie, mind időben, mint más tekintetében, de aki csak játszani szeretne, kikapcsolódni, annak tudnia kell szelektálni. És én erre törekszem egy ideje.
  • Tyna80 (HU1)Tyna80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    .noni. (HU1) mondta:
    Tudom, hogy itt a cél az, hogy az aranyvásárlást ösztönözzék.
    De szerintem ez már túl durva.140 adag szappancsomag? 40 adag sült sügér?
    12 fullos kacsatáp? Ha mindent azonnal indítok, akkor sem fér bele egy hétbe.
    De nem tudok mindent rögtön indítani, mert dolgozom, itt a karácsony, és 
    néha még aludni is szoktam. Én szeretem ezt a játékot, és tudom, nem kell 
    mindig minden feladatot bevállalni, de én szeretném csinálni!
    Csak hogy ez lehetetlen! Már az előző hét is csak igen sok arannyal lett kész, 
    illetve nem is lett kész, mert a ma reggeli aratás már ugye nem jött össze, 
    köszönhetően a szuper óra kijelzőnek, ami már megint lecsalt egy napot!
    Iszonyúan dühös vagyok, és nem először.
    Nekem a játék lényege, hogy kikapcsoljon, hogy szórakozzam, de ez már nem így működik.
    Ha csak idegeskedem rajta, az már nem jó játék.
    Évek óta játszom itt, de most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy abba hagyom.
    Bocs, hogy ennyit rinyáltam, de muszáj volt kipanaszkodnom magam. 
    Bár tudom hogy semmi értelme, és segíteni sem tudtok. 
    Még egyszer bocs a hosszú szövegért.
     
    Sziasztok!
    Abszolút egyetértek az előttem szólóval! Olyan mennyiségeket kér, amit lehetetlen adott időn belül megcsinálni! És akkor még szövetkezeti pontokat is kéne gyűjteni?! Mégis hogy, mikor a saját listájával sem lesz kész egyikünk sem.
    Szerintem az alap listára elég időt kellett volna adni, hogy az meglehessen mindenkinek, aki kellő ideig játszik. Aztán, hogy a szövetkezetit mennyit töltjük az már más tészta. 
    Az idei Mikulás-lista többünknek is nagy csalódás!
    Tyna
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Tyna80 (HU1) mondta:
    .noni. (HU1) mondta:
    Tudom, hogy itt a cél az, hogy az aranyvásárlást ösztönözzék.
    De szerintem ez már túl durva.140 adag szappancsomag? 40 adag sült sügér?
    12 fullos kacsatáp? Ha mindent azonnal indítok, akkor sem fér bele egy hétbe.
    De nem tudok mindent rögtön indítani, mert dolgozom, itt a karácsony, és 
    néha még aludni is szoktam. Én szeretem ezt a játékot, és tudom, nem kell 
    mindig minden feladatot bevállalni, de én szeretném csinálni!
    Csak hogy ez lehetetlen! Már az előző hét is csak igen sok arannyal lett kész, 
    illetve nem is lett kész, mert a ma reggeli aratás már ugye nem jött össze, 
    köszönhetően a szuper óra kijelzőnek, ami már megint lecsalt egy napot!
    Iszonyúan dühös vagyok, és nem először.
    Nekem a játék lényege, hogy kikapcsoljon, hogy szórakozzam, de ez már nem így működik.
    Ha csak idegeskedem rajta, az már nem jó játék.
    Évek óta játszom itt, de most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy abba hagyom.
    Bocs, hogy ennyit rinyáltam, de muszáj volt kipanaszkodnom magam. 
    Bár tudom hogy semmi értelme, és segíteni sem tudtok. 
    Még egyszer bocs a hosszú szövegért.
     
    Sziasztok!
    Abszolút egyetértek az előttem szólóval! Olyan mennyiségeket kér, amit lehetetlen adott időn belül megcsinálni! És akkor még szövetkezeti pontokat is kéne gyűjteni?! Mégis hogy, mikor a saját listájával sem lesz kész egyikünk sem.
    Szerintem az alap listára elég időt kellett volna adni, hogy az meglehessen mindenkinek, aki kellő ideig játszik. Aztán, hogy a szövetkezetit mennyit töltjük az már más tészta. 
    Az idei Mikulás-lista többünknek is nagy csalódás!
    Tyna
    Sziasztok!

    Ha a létesítményeitek (föld, istállók, malmok, stb) nem a játékszinteteknek megfelelően vannak fejlesztve, nehéz is a kért mennyiségeket teljesíteni.
  • Tyna80 (HU1)Tyna80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Tyna80 (HU1) mondta:
    .noni. (HU1) mondta:
    Tudom, hogy itt a cél az, hogy az aranyvásárlást ösztönözzék.
    De szerintem ez már túl durva.140 adag szappancsomag? 40 adag sült sügér?
    12 fullos kacsatáp? Ha mindent azonnal indítok, akkor sem fér bele egy hétbe.
    De nem tudok mindent rögtön indítani, mert dolgozom, itt a karácsony, és 
    néha még aludni is szoktam. Én szeretem ezt a játékot, és tudom, nem kell 
    mindig minden feladatot bevállalni, de én szeretném csinálni!
    Csak hogy ez lehetetlen! Már az előző hét is csak igen sok arannyal lett kész, 
    illetve nem is lett kész, mert a ma reggeli aratás már ugye nem jött össze, 
    köszönhetően a szuper óra kijelzőnek, ami már megint lecsalt egy napot!
    Iszonyúan dühös vagyok, és nem először.
    Nekem a játék lényege, hogy kikapcsoljon, hogy szórakozzam, de ez már nem így működik.
    Ha csak idegeskedem rajta, az már nem jó játék.
    Évek óta játszom itt, de most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy abba hagyom.
    Bocs, hogy ennyit rinyáltam, de muszáj volt kipanaszkodnom magam. 
    Bár tudom hogy semmi értelme, és segíteni sem tudtok. 
    Még egyszer bocs a hosszú szövegért.
     
    Sziasztok!
    Abszolút egyetértek az előttem szólóval! Olyan mennyiségeket kér, amit lehetetlen adott időn belül megcsinálni! És akkor még szövetkezeti pontokat is kéne gyűjteni?! Mégis hogy, mikor a saját listájával sem lesz kész egyikünk sem.
    Szerintem az alap listára elég időt kellett volna adni, hogy az meglehessen mindenkinek, aki kellő ideig játszik. Aztán, hogy a szövetkezetit mennyit töltjük az már más tészta. 
    Az idei Mikulás-lista többünknek is nagy csalódás!
    Tyna
    Sziasztok!

    Ha a létesítményeitek (föld, istállók, malmok, stb) nem a játékszinteteknek megfelelően vannak fejlesztve, nehéz is a kért mennyiségeket teljesíteni.
    Szia!

    Szerintem én pl. elég magas szintű létesítményekkel játszom. Csak egy példa: 203-as szinten vagyok, a szendvics farmomon: 6. szinten van a malom, 7. szinten a hozzá tartozóföldek. Annyi kacsatápot kért az előző körben, hogy folyamatos indítás mellett se tudtam eleget termelni. Végül szomszédi segítséggel sikerült, meg egy kis arany bedobásával.

    Viszont lenne egy kérdésem - sajnos a leírásban már nem adja ki: a dísztárgyat csak akkor kapjuk meg, ha mindenki teljesítette a szövetkezetből a saját küldetését? Azt hittem, hogy ettől csak a szövetkezeti boldogságpontok függnek, és a gömböt mindenki megkapja, aki a saját listáját teljesítette.

  • Táncos2 (HU1)Táncos2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Az első aranyhal halászat alkalmával ( amikor elindult ez a fajta játék ) nem kerültek át a halak a szövetkezeti tóba. A második játéknál is csak reklamációra  sikerült áttenni őket.  A legutóbbi aranyhal halászatkor 116 db. aranyhalat fogtam ki, amelyek a játék végén újfent nem kerültek át a szövetkezeti tóba.  A fogyasztás ugyanis ugyanannyi, mint előzőleg volt. 
    Előre is köszönöm a válaszodat.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Táncos2!
    Én megnéztem a faluban a tavad és úszkálnak benne az aranyhalak.
    Nem tudom, Te miért nem látod. Lehet nagyítanod kellene a képet.
  • Táncos2 (HU1)Táncos2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Szia zurika!
    Köszönöm, hogy megpróbálsz segíteni. Azt én is látom, hogy vannak halak a tóban. A problémám továbbra is az, hogy ugyanannyi a fogyasztás (22/óra) mint az utolsó aranyhal halászat event előtt volt. Tehát mintha az utolsó event alkalmával nem fogtam volna egy darab aranyhalat sem, pedig 116 db.-ot fogtam. Azok hova lettek? Minimum a fogyasztásnak kellett volna nőnie, hiszen ha több hal van a tóban, akkor nőnie kellene a fogyasztásnak is - gondolom én. Hiszen több hal többet eszik. Vagy nem jól látom a dolgot? A kérdés az, hogy miért maradt a helyzet az event után is változatlan? Honnan fogom megtudni, hogy 116 db. aranyhallal szaporodott a halállomány a tóban?
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Táncos!
    Értem már! Hát igen, akkor nőni kellene a fogyasztásnak, ahogy nőtt a halak mennyisége.
    Gondolom a kötelező köröket megfutottad az utolsó aranyhal gyűjtés óta. Takarítás, frissítés...
    Nincs ötletem, sajnos. Itt már annyi hiba van, miért pont ez működne rendesen. :'(
  • Táncos2 (HU1)Táncos2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Szia zurika!
    Takarítottam is, frissítettem is, még a supportnak is írtam, de a helyzet változatlan. Úgy érzem, magunkra maradtunk. De azért fel a fejjel, hátha nincs még minden veszve!
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Szia zurika!
    Takarítottam is, frissítettem is, még a supportnak is írtam, de a helyzet változatlan. Úgy érzem, magunkra maradtunk. De azért fel a fejjel, hátha nincs még minden veszve!
    Irtam a szupport válaszát ide:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/171726/miert-nem-kerueltek-at-az-aranyhalak-a-szoevetkezeti-toba#latest



Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt