Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Karácsonyfa megint

Sziasztok!
Nemrég előkerült újból a karácsonyfa, ami a 3. fejezettől indult. De jó gondoltam, én kis naiv. Megint felhasználtam az összes speckó magom, speckó humuszok, egyszóval mindent, erre még egy karbantartás és mit látok.........igaz a karácsonyfa ott van, de minden lenullázódott!!!!!!! Kezdhetem előröl csak éppen miből????? Nem tudom miért kell olyat behozni, ami nem működik. Már másodjára szivatnak meg ezzel!!!! Olyan jó játék volt, de már így is nagyon sok ember abbahagyta, pont emiatt. Most már én is erősen gondolkozom! Sőt van aki ugye nem kevés aranyat vett, hogy megcsinálja a gyűjtést, aztán meg oda minden! Azért ne húzzuk már le az embert egy játékkal!!!!!!! Nevetséges már ez az egész!

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia!
    Ne nyitogass új topikot, van már a témának megfelelő! Nem egy, nem kettő!

    Van ennek az egész játéknak egy tanulsága! Ha elindul valamilyen event vagy bármi, nem kell rögtön nekiesni, mert fenn áll az a veszély, ami mostanában elég gyakran, de már régebben is megtörtént, hogy egy-egy frissítés utáni javítás miatt kárba veszik minden.


  • Szilvia1 (HU1)Szilvia1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok!
    Nemrég előkerült újból a karácsonyfa, ami a 3. fejezettől indult. De jó gondoltam, én kis naiv. Megint felhasználtam az összes speckó magom, speckó humuszok, egyszóval mindent, erre még egy karbantartás és mit látok.........igaz a karácsonyfa ott van, de minden lenullázódott!!!!!!! Kezdhetem előröl csak éppen miből????? Nem tudom miért kell olyat behozni, ami nem működik. Már másodjára szivatnak meg ezzel!!!! Olyan jó játék volt, de már így is nagyon sok ember abbahagyta, pont emiatt. Most már én is erősen gondolkozom! Sőt van aki ugye nem kevés aranyat vett, hogy megcsinálja a gyűjtést, aztán meg oda minden! Azért ne húzzuk már le az embert egy játékkal!!!!!!! Nevetséges már ez az egész!
    Köszi, hogy megírtad ! Lehet, hogy sokan észre sem vették !
    Felháborító, hogy bármit indítanak, semmi sem működik ! A mostanra tervezett bajnokság indításról, valamint a legutolsó dobozolós feladatról nem is beszélve.
  • Kedves gazdaság11!
    Muszáj nekiesni, mert bár azt írja, hogy szintnek megfelelőek a küldetések, mint például most a karácsonyfánál, mégsem igaz sőt!!! A sima küldetéseknél is a 67-es szinten lévőt, összesorsolja öt 200-on felülivel. Akkor hogy tudna eredményes lenni????? 
    És nyitottam új topikot, igen, mert felháborító ami megy, ha nem tetszik, akkor ki kell törölni a megfelelő embereknek! Vagy tiltsanak le ezért, nem érdekel! Nehogy már ne írjam le és oda ahova akarom, amit gondolok és ami az igazság! 
    Érdekes ez amúgy, mert az angol szerveren is írtam és teljesen normálisan válaszoltak, sőt külön e-mailben is! Nem csak az okosságokat írták! Elnézést kértek, elmondták mi a probléma stb., stb!!!!!
    Fura, hogy itt a hazámban, meg egy senkinek kezelnek, meg osztják az észt, hogy mit hogyan kéne! Ráadásul nem is a problémáról van szó, hanem lényegtelen kifogásokon akadnak/akadsz fent (pl, új topik, nem kell elkezdeni egyből stb.) 
    Nevetséges!!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves gazdaság11!
    Muszáj nekiesni, mert bár azt írja, hogy szintnek megfelelőek a küldetések, mint például most a karácsonyfánál, mégsem igaz sőt!!! A sima küldetéseknél is a 67-es szinten lévőt, összesorsolja öt 200-on felülivel. Akkor hogy tudna eredményes lenni????? 
    És nyitottam új topikot, igen, mert felháborító ami megy, ha nem tetszik, akkor ki kell törölni a megfelelő embereknek! Vagy tiltsanak le ezért, nem érdekel! Nehogy már ne írjam le és oda ahova akarom, amit gondolok és ami az igazság! 
    Érdekes ez amúgy, mert az angol szerveren is írtam és teljesen normálisan válaszoltak, sőt külön e-mailben is! Nem csak az okosságokat írták! Elnézést kértek, elmondták mi a probléma stb., stb!!!!!
    Fura, hogy itt a hazámban, meg egy senkinek kezelnek, meg osztják az észt, hogy mit hogyan kéne! Ráadásul nem is a problémáról van szó, hanem lényegtelen kifogásokon akadnak/akadsz fent (pl, új topik, nem kell elkezdeni egyből stb.) 
    Nevetséges!!!!
    Kedves Mariann!

    Már többször szóba került, hogy a küldetések során nem mindig sikerül olyan ellenfelekkel versenyezni, akik hasonló szintűek, mint mi. De az is többször szóba került, hogy valójában annyira nem is rossz ez a kisebb szintűeknek, mert több pontot szerezhetnek, mintha saját szintjükön levőkkel versengenének. És harmadsorban sok nagy szintű a gépek segítségével kevesebb terméket vagy 0 terméket tesz be s kilép, s már lép is tovább, s így a kisebbnek, ha kitartó jobb helyet is meg tud szerezni. Hidd el, tapasztalatból tudom, én se mindig vagyok első, pedig 200 feletti vagyok, és sokszor a 100 alattiak többet termelnek küldetésre, mint én. Tehát lehet, hogy jobb a farmom, mint egy 65-ösé, de az még nem jelenti azt, hogy mindenki egyenlő mértékben küzd.

    A másik dologra reagálva. Szeptember óta nincs moderátor a fórumon, s nincs aki rendezgesse vagy éppen törölje a hozzászólást. Így amiatt kéri mindenki, hogy ne nyitogasson senki feleslegesen topikokat, mert már így is katyvasz az egész és az, aki szeretne információt,feljön és semmit nem fog megtalálni. Nem arról van szó, hogy tilos, hanem arról, ha rendeltetésének megfelelően szeretnénk használni a fórumot, akkor törekedni kellene arra, hogy az, aki feljön a fórumra megtalálja a számára fontos információkat, s ne 20-30 topikot kelljen végig bogarásznia, mire információhoz jut. Mert a fórum szerepe ez lenne. Feljönni és tájékozódni, és ha nem találtunk választ a problémára kérdezni. És senkinek nem kell azon megsértődnie, mert rájuk szólnak, hogy ne nyissanak annyi topikot. Csak azt gondolja végig mindenki, ha neki segítség kell, beír valahova, s mire választ vár, s talán maga se fogja tudni már mit és hol kérdezett, s hol keresse a választ.

    Más, az angolon van több moderátor, akik tartják a kapcsolatot a fejlesztőkkel, CM-ekkel, és ott tájékoztatják a közösséget. Itt mi, játékosok hozzuk a híreket, s próbáljuk a magyar közösség számára is a friss dolgokat megosztani, és nincs CM, nincs modi, aki érdemben válaszoljon, csak a játékosok, akiknek lehet ugyanaz a problémájuk. És nem azért osztják az észt, mert nekik ez a heppjük, hanem azt szeretnék, ha a fórum átlátható lenne, s ha valaki megoszt egy friss hírt a külföldi fórumokról, az aki feljön a fórumra észrevegye, és elolvashassa, és tájékozódjon.

    Ha a magyar közösség továbbra is így áll hozzá, nem lesz senki, aki vállalja azt, hogy moderátor legyen, hiszen képtelenség 24 órában és állandó készenlétben lenni, hogy a fórumot olyanná alakítsa, ami a célja.
    Sajnálom, hogy ezt olyan nehéz megérteni, és elfogadni.
    Együtt kell tenni azért, hogy a célja megvalósuljon a fórumnak, de amíg erre a közösség nem képes, addig csak ezek az egymásnak esések lesznek a főszereplői a fórumnak. Bízom benne, hogy a 2018-as évben mindenki átgondolja ezeket és aszerint cselekszik, különben a fórum előbb, vagy utóbb, de becsukhatja kapuit.
  • Kedves Ádámmaci!

    Nem megsértődtem, nem nehéz elfogadni és megérteni! Én értetettem amit írt!!!! Amivel nem is lett volna baj, ha esetleg ránéz az adataimra és látja, hogy nem írok be minden apróságért 620milliószor! Csak ez már annyira felidegesített ami mostanában van a játékkal, hogy muszáj volt beírnom! Ebben igazad van, hogy átláthatatlan és nincs idő órákat itt ülni és bogarászni, hátha találok választ! Ebben én is hibáztam, de nem tudtam mást tenni. Én is vagyok moderátor youtube csatornákon például, de nem felszólítom az embereket, hogy ezt meg ezt ne csináld, hanem megkérem, illetve elmagyarázom és segítek is utána, hiába kérdezte meg kétezredjére! Itt nincs moderátor, erről én nem tehetek és nem is tudtam! Gondolom ezért nem kell bocsánatot kérnem! Valamint én sem nézem le az új nézőket a csatornákon és nem utasítgatom! Vagy ha már utasítgatok, akkor utána illene azért válaszolni is! 
    Az ész osztás dolgot, pedig ezért írtam én is! Nem így válaszoltam volna, de a stílusra, amit kaptam, persze, hogy így reagálok! 
    Valamint akkor én is üzenném r0b33 (HU1)-nak, hogy ne személyeskedjünk! Lehet felsorolni az összes nevet, aki új topikot nyitott vagy megkérdezte azt századjára, amire már van válasz és itt megtalálható! Uram bocsá, pont én voltam az utolsó aznap, de engem ne minősítsen ismeretlenül!!!! És mindenki köszönje meg r0b33 (HU1)-nak, hogy nem választ kap az ember, vagy azt legalább, hogy hol találja meg, hanem ilyen felesleges dolgokon kell fennakadni! Ráadásul pont ez az, hogy mikor a 30. oldalon járok valamelyik témánál, még mindig nincs válasz, csak ilyenek, hogy néz körül, olvass utána, ez már fent van stb stb. 
    Normálisan kérdeztem valamit! Igen, nyitottam egy új topikot, mert elég sokáig olvasgattam, keresgéltem és nem találtam választ. Ha ez akkora katasztrófa, hogy csak ilyen választ kap az ember és megjelölik őt a hozzászólásokban, mintha ő lenne az egyedüli aki ilyen "nagy vétséget" követett el! Vagy mindenkit felsorolok, vagy nem írok neveket! Vannak szabályok, írott és íratlan! Mivel moderátor vagyok, ráadásul van, ahol élőben megy a "műsor" és ott kell reagálni, figyelni, válaszolni stb így elhiheted, hogy tudom miről van szó, mi hogyan működik! De soha nem bántanék meg senkit és nem személyeskednék! 
    Most akkor ha nekem így válaszoltatok, akkor lehet írni r0b33 (HU1)-nak is egy "csodatévő" levelet, hogy fejezze be a személyeskedést, főleg ott ahol nem is voltam jelen! De máshol sem! Vannak erre nagyon egyszerű jogszabályok! Ne higgye senki, hogy azért mert itt nincs moderátor és "csak" egy játék, mindent lehet! Korántsem! 
    Ezt nem veszekedésnek szántam! 
    Pár napja is nyitott valaki egy új topikot, mivel tudtam a választ, így válaszoltam rá! Ő megköszönte és ennyi! És ez az új topik 2-2 mondatból áll! Kérdés-válasz! De ha mindig ugyanahhoz lehet írni, mert hasonló a téma, akkor több száz oldalt kéne végigolvasni, hogy megtaláljuk a választ, feltéve ha van válasz és nem csak ilyen "eligazításokat" kapunk! 
    Ja és még akkor annyit az angol szervernél, hogy igen, válaszoltak nekem a moderátorok, de ugyanígy válaszolnak a játékosok is! Van 30ezer topik mégis el lehet igazodni, mert valaki kérdez, akkor megválaszolja neki valaki és kész be is van fejezve! Ennyi lenne az egész, főleg ha már nincs moderátor! De ez nem csak az angol szerveren van így, hanem nagyon sok fórumon, illetve ahol én is moderátorkodom évek óta! Pont ezekkel a hozzászólásokkal lesz tele! De mindegy is! 
    További szép napot Nektek és Kellemes Ünnepeket! 
    Üdvözlettel: Marianna

  • Ja és még annyit, csak hogy tisztában legyünk a fogalmakról! Amit én itt "elkövettem" (írtam) az oldalra az nem spam! De nyugodtan lehet erre is egy ilyet nyomni, ha ez megnyugtató! A spam nem ez!!!!! :D 


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 22.12.2017
    Kedves Ádámmaci!

    Nem megsértődtem, nem nehéz elfogadni és megérteni! Én értetettem amit írt!!!! Amivel nem is lett volna baj, ha esetleg ránéz az adataimra és látja, hogy nem írok be minden apróságért 620milliószor! Csak ez már annyira felidegesített ami mostanában van a játékkal, hogy muszáj volt beírnom! Ebben igazad van, hogy átláthatatlan és nincs idő órákat itt ülni és bogarászni, hátha találok választ! Ebben én is hibáztam, de nem tudtam mást tenni. Én is vagyok moderátor youtube csatornákon például, de nem felszólítom az embereket, hogy ezt meg ezt ne csináld, hanem megkérem, illetve elmagyarázom és segítek is utána, hiába kérdezte meg kétezredjére! Itt nincs moderátor, erről én nem tehetek és nem is tudtam! Gondolom ezért nem kell bocsánatot kérnem! Valamint én sem nézem le az új nézőket a csatornákon és nem utasítgatom! Vagy ha már utasítgatok, akkor utána illene azért válaszolni is! 
    Az ész osztás dolgot, pedig ezért írtam én is! Nem így válaszoltam volna, de a stílusra, amit kaptam, persze, hogy így reagálok! 
    Valamint akkor én is üzenném r0b33 (HU1)-nak, hogy ne személyeskedjünk! Lehet felsorolni az összes nevet, aki új topikot nyitott vagy megkérdezte azt századjára, amire már van válasz és itt megtalálható! Uram bocsá, pont én voltam az utolsó aznap, de engem ne minősítsen ismeretlenül!!!! És mindenki köszönje meg r0b33 (HU1)-nak, hogy nem választ kap az ember, vagy azt legalább, hogy hol találja meg, hanem ilyen felesleges dolgokon kell fennakadni! Ráadásul pont ez az, hogy mikor a 30. oldalon járok valamelyik témánál, még mindig nincs válasz, csak ilyenek, hogy néz körül, olvass utána, ez már fent van stb stb. 
    Normálisan kérdeztem valamit! Igen, nyitottam egy új topikot, mert elég sokáig olvasgattam, keresgéltem és nem találtam választ. Ha ez akkora katasztrófa, hogy csak ilyen választ kap az ember és megjelölik őt a hozzászólásokban, mintha ő lenne az egyedüli aki ilyen "nagy vétséget" követett el! Vagy mindenkit felsorolok, vagy nem írok neveket! Vannak szabályok, írott és íratlan! Mivel moderátor vagyok, ráadásul van, ahol élőben megy a "műsor" és ott kell reagálni, figyelni, válaszolni stb így elhiheted, hogy tudom miről van szó, mi hogyan működik! De soha nem bántanék meg senkit és nem személyeskednék! 
    Most akkor ha nekem így válaszoltatok, akkor lehet írni r0b33 (HU1)-nak is egy "csodatévő" levelet, hogy fejezze be a személyeskedést, főleg ott ahol nem is voltam jelen! De máshol sem! Vannak erre nagyon egyszerű jogszabályok! Ne higgye senki, hogy azért mert itt nincs moderátor és "csak" egy játék, mindent lehet! Korántsem! 
    Ezt nem veszekedésnek szántam! 
    Pár napja is nyitott valaki egy új topikot, mivel tudtam a választ, így válaszoltam rá! Ő megköszönte és ennyi! És ez az új topik 2-2 mondatból áll! Kérdés-válasz! De ha mindig ugyanahhoz lehet írni, mert hasonló a téma, akkor több száz oldalt kéne végigolvasni, hogy megtaláljuk a választ, feltéve ha van válasz és nem csak ilyen "eligazításokat" kapunk! 
    Ja és még akkor annyit az angol szervernél, hogy igen, válaszoltak nekem a moderátorok, de ugyanígy válaszolnak a játékosok is! Van 30ezer topik mégis el lehet igazodni, mert valaki kérdez, akkor megválaszolja neki valaki és kész be is van fejezve! Ennyi lenne az egész, főleg ha már nincs moderátor! De ez nem csak az angol szerveren van így, hanem nagyon sok fórumon, illetve ahol én is moderátorkodom évek óta! Pont ezekkel a hozzászólásokkal lesz tele! De mindegy is! 
    További szép napot Nektek és Kellemes Ünnepeket! 
    Üdvözlettel: Marianna

    Szia :-)

    Elolvastalak, de minek? Hogy jön az ide, hogy te moderátor vagy akárhol? Senkit nem érdekel.. Ha pedig annyira odáig vagy azzal, hogy az angol fórumon mi történik, és milyen segítőkészek, akkor oda kell járni, és nem itt hisztizni azért, mert valaki szóvá merte tenni neked, hogy ne nyitogass új topicot. Ha te fórum moderátor lennél akárhol, akkor tudnod kellene, hogy a netes fórumokon vannak bizonyos szabályok, amelyeket be kellene tartani. Ha minden egyes játékos minden egyes kérdésével új topicot nyitna, egy nagy szeméthalmaz lenne ez az egész oldal, és nem fórum! És itt megjegyezném, hogy neked még csak kérdésed sem volt, tehát nem azért nyitottál topicot, mert a játékkal kapcsolatban szerettél volna kérdezni valamit, hanem azért, mert mérges voltál, és ki szeretted volna adni a dühödet. Ráadásul a főoldalon ott van egy nagyon hasznos panel, az a neve, hogy KERESŐ, csak használni kellene és nem felháborodni, na meg másokat okolni azért, mert te elhasználtad a spéci cuccaidat egy olyan eventre, amit már nem egyszer javítottak, vagy azért, mert nem találsz valamit amit keresel a fórumon. Egy akármilyen fórummoderátornak pedig illene tudnia, hogyha kimaradt valami a hozzászólásából, akkor módosítja azt, és nem újabb hozzászólásokat gyárt, egymás alatt többet is. Szerintem Ádámmacitól kaptál egy nyugodt hangvételű, mindenre kiterjedő, jól megfogalmazott hozzászólást, most már meg kellene nyugodnod, és rendeltetésszerűen használni a fórumot.
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Szia! Én nem felvágásból írtam, csak arra fel, hogy tudom miről szól! Azt nem tudtam, hogy nincs itt! Ezért elnézést kértem! Nem voltam odáig az angol fórumért, csak felhoztam egy példának, hogy működik moderátor nélkül is, ahogy írtam, csak nem fogtad fel, hogy más fórumon is ez van! Kérdés-válasz! Aztán persze oda lehet és kell írni, jelen esetben, hogy legközelebb ne nyiss  új topikot! Az ilyen kérdésekre itt meg itt találod a választ stb. Ennyi lett volna! 
    De megint csak az lett kiélesítve belőle, hogy én moderátor vagyok, meg az angol szerver az isten! Korántsem!!!! Nálam magyarabb ember nem kell!!!!! De akkor szűrjétek le belőle ezt! Így a legegyszerűbb! Nevetséges! 
    Nyugodtan lehet spam-nek titulálni, bár nem az, lehet jelentgetni, ha ez megnyugtat! Most is látszik, hogy nem én vagyok ideges, ahogy írtad! Nem nagyon hat meg! Már rég vége lenne ennek a beszélgetésnek, de nem, muszáj beleszólni! Akkor ki is fontoskodik?????? 
    Csak egy-egy mondaton, szón akadtok fent! 
    Egyszerű lett volna, ha annyit ír, hogy létszíves ne nyiss legközelebb új topikot annak, aminek már van. Az ilyen jellegű problémákkal kapcsolatos információt itt meg itt találod! Nem lett volna nagy dolog....szerintem!
    Részemről lezárva ez az egész! De nyugodtan lehet még kommentelni, ha ez megnyugtat valakit! 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ide is beírom, mert ahova tettem, azt a "legfrissebb beszélgetések"-re nem hozza ki:

    Kellemes karácsonyi ünnepeket és sok vidámságot kívánok mindenkinek!



  • Köszönjük szépen! Neked is Nagyon Boldog Karácsonyt!:) 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt