Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

11012

Hozzászólások

  • evatx (HU1)evatx (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Szia Manka
    Legalább a panaszkodás örömét hagyd meg az itt írogatóknak, ha már a játék örömét elvették.
    Biztos kevesebben jeleznék itt a gondjukat, ha lenne magyar support. Nincs. Elégedettségi kérdőív van magyarul, de szerintem senki nem olvassa, hiszen nem tudnak magyarul. Vásárolni lehet, a fizetés nemzetközi.Talán annyit megérdemelnének az itt játszó emberek, hogy egy hivatalos értesítést kapjanak. A google fordító segíthetne nekik:-) Én elhiszem, hogy unalmas ezt itt olvasgatni, de nem kötelező. Ha Te be tudsz lépni, ne ezt az oldalt olvasd, ilyen egyszerű. 




  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 07.12.2017
    Sziasztok!  (ide is hozom, jobb több lábon állni)
    Van néhány hír, de ma még nincs végleges döntés.
    Vannak lehetőségek.:
    -Hogy az eseményt a jövő hétig nem lehet újraindítani - hacsak nem holnap csodálatosan rögzítik (nagyon valószínűtlen).
    -Arra is van esély, hogy egyáltalán nem kapjuk vissza.
    -Ha visszajön, akkor akár a 2. hétről, akár a 3. hétről indulhat
    -Lesz lehet kompenzáció (1 vagy 2 dekor más dolgokkal együtt)
    A határozott dolgok a következők:
    -Hogy a Mikulás listája esemény nem fog újraindulni ma
    -Hogy Stevenek nemcsak néhány gazdaságban kell lennie, hanem mindenhol, ezért jövő héten visszatér.
    -Hogy a hiányzó termékeny föld a virágos farmon újra megjelenjen a következő frissítéssel.

    - Senki nem tudja, miért nincs a Mikulás postaládája dekor a Gyűjtődobozban vagy hová is ment - még mindig keresik.
    Post edited by zurika (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    r0b33 (HU1) mondta:
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!  (ide is hozom, jobb több lábon állni)
    Köszi, most már értem milyen elvet követve lehet minden topicban ugyanazt olvasni, hogy eltűnt a karácsonyfa...

    csak azt nem értem, hogy a belépési problémáknak mi köze hozzá...
    Csak annyi, hogy itt is keresték a karácsonyfát. Ezért hoztam ide is. És még talán kettőbe. Mert ott is többen keresték. Azt hittem csak belebotlanak anélkül, hogy még 100 topicot nyitnának, vagy használnák a Te topicodat. Ennyi.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 (HU1) mondta:
    Margit54 (HU1) mondta:
    De nem kell el felejteni, hogy a kérdezőknek igen is problémájuk, van, és azért kérdeznek. [...]
    Nem beszélve arról, hogy a kezdő fórumozónak nagyon nehéz ki igazodnia a sok topik között.
    Ha nem guberálniuk kéne, a válaszok után, hanem csak olvasni,akkor kérdezniük sem kellene.
    hali

    elhiszem h nagyon idegesítő a sok felesleges topic meg a sok kérdés alatta a válasszal, a válasz alatt meg u. az a kérdés újra de..
    ...el kell fogadni, hogy ez :

    mindig így volt
    van
    és lesz. :(
    A baj, hogy nem kéne így lennie, ha megtanulnának viselkedni az emberek a fórumon.
    - vannak akiknek tényleg nincs rá idejük
    Játszani van?
    -vannak akik  újak, nem ismerik a fórumot
    ez komoly? tényleg ezt teszed? hmmm......
    a kedves új topik nyitó nyilván nem azért nyit új topikot h idegesitse vele azokat akiknek elegük van a sok ún. felesleges topikból. képzeljétek magatokat az ők helyzetébe van egy problémád és nem tudod megoldani, mások, a fórumozók segitségére szorulsz. lehet h ti szemétnek, szemetelésnek nevezitek a sok új topic nyitást, de ezen topicok létrehozóinak  bizony nem az, ő segitségre vár.
    Kiveséztük, de akkor újra... minimális körültekintéssel elkerülhető lenne az ilyesmi, de kit érdekel az, hogy már előttem 800x elmondták ugyanazt, ha nekem problémám van, akkor a válasz után közvetlenül is meg fogom kérdezni 801-edszer ugyanazt.
    mindenkinek joga van ahhoz h nyisson új topikot a problémájának, nem kényszerithetünk rá senkit arra h csak itt, csak  ott szabad ill nem szabad.
    Persze, joga mindenkinek mindenre van... csak ha olvasna egy házirendet rájönne, hogy nem, nem szabad.
    Ha vki rossz helyen hozza létre  a topicját akk  az már a moderátor kötelessége  h a megfelelő helyre tegye. ha meg sok  u. olyan topicot hoznak létre akkor a modik össze tudják vonni.
    csak hát...
    Nem, NEM KÖTELESSÉGE. Lehetősége van rá, és azért ez nem ugyanaz.
    nekünk már modi sincs, úgyhogy nincs aki ezt a munkát elvégezze
    Ennyi okos, értelmes ember mellé minek? Takarítani utánatok? Amíg volt, is sokan csak azt keresték, hogy hol találhatnak hibát bennük, mert nekik jogaik vannak.
    Azután meg amikor a moderátor is elkezdett élni a jogaival, az meg megint nem tetszett.
     a sok "olvass vissza ", "ne nyiss új topikot "is lassan már ugyanolyan "feleslegessé " és "szemétté" válik mint azok a bizonyos topicok és sokx feltett és megválaszolt kérdések.
    Egyetértek.
    A.) Egyszerűen válaszra sem kell méltatni azt aki ilyet tesz. Csak tudod mi az érdekes? Ha meg nem kap választ - mert a saját kérdéséig már képes visszaolvasni akár két hét távlatából is a fórumot, mert akkor van rá ideje - akkor meg azt reklamálja roppant módon, hogy tudomást sem vesznek róla.
    B.) minden hozzászólás jobb sarkában ott egy link, azt kimásolva az illetőt rá lehet venni, hogy a fórumot el kezdje használni, és a kérdésére kapott választ ott találja a megadott linken.
    ja..., ennyi.
    kedves Robert
    a fórum moderátor azért van, h rendet tegyen a fórumon, kül nincs értelme a funkciójának
    ha mindenki úgy jönne a fórumra, h tudja a szabályokat, akkor moderátorra nem lenne szükség
    de idézet egy moderátori kötelezettségről:

    "Kötelesség
    A nem megfelelő hozzászólások törlése/korrigálása

    Ne élj vissza a "hatalmaddal"
    Semmiképp ne hozz olyan döntést,amivel indokolatlanul sértenél meg valakit. Személyes unszimpátiádnak máshogy adjál hangot,ne azzal hogy törlöd a neked nem tetsző személy hozzászólását."

    saját vélemény:
    a moderátor azért van, h segítse a játékos társait, ha kell 500x is megválaszolja a kérdéseket
    a nem megfelelő helyre írt kérdéseket áthelyezze a megfelelő topikba, és finoman, kulturáltan, senkit nem megsértve közölje a felhasználóval a rossz helyen feltett kérdés helyzetét.
    attól, h TE, mint exmoderátor folyamatosan "helyreteszed" az embereket, még nem lesz jobb. sőt... ( számomra eléggé gusztustalan a hozzáállásod :)
    és nem kell elfelejteni, h itt sok ember sok "színben, fajtában, rétegben és stb" fordul meg
    szal.........
    ezerszer mondtam már...... válts pónira
    a magas ló nem jó neked :)




  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hát nem szívesen rondítok bele ebbe a szép nagy csendbe, de erre még azért reagálnék

    Robinak:
    tulképpen nincs veled semmi baj, csak az, h van egy téveszméd, miszerint mindenkit te rángattál ki a fenekedből, ezért azt gondolod, h mindenkivel úgy beszélhetsz, mint ahogy teszed és tetted moderátorságod alatt is. pedig itt senki se a kutyád vagy hasonlók.

    régi játékos és fórumozó társaimnak:
    az "ős fórumlakók" is úgy tesznek, mintha ők soha nem lettek volna kezdő fórumozók, az új játékosoknak rögtön leordítják a fejét, mert nem jó helyre írt. mintha mi anno mások lettünk volna...... ha lenne időm végignyálazni egyes régi fórumozók első hsz-eit, szrtm tuti lenne olyan, aki nem jó helyre írt. köztük én is.

    az volt az első, h leordították a fejeteket és orvoshoz küldtek benneteket, mert nem olvastok és stb? nem hinném.
    az akkori Moderátorok és játékosok sokkal toleránsabbak, emberközpontúabbak voltak mint most az a pár régi játékos, aki még fórumozik és persze exmoderátor/ok. tisztelet a kivételnek :)
    jön egy új játékos, szerencsétlen a sok event és miegymás között elveszik, gondolja a tapasztaltabbaktól kérdez, segítséget kér. hol máshol, mint fórumon? de mit kap cserébe? 1x-re 2-3-an is letámadják, miért nem megfelelő topikba ír, miért nem olvas stb
    csodálkoztok, h teljesen meghalt a fórum?..........
    és ez nem a moderátorhiány miatt van, hanem az egymással való viselkedés miatt
    inkább az új játékos vissza se jön többet kérdezni, a régi meg ( 1-2 kivételével ) csak olvas, meg se szólal
    gratulálok a közbenjáróknak, kinyírtátok teljesen a fórumot!

    és még "kedves" Robertnek:
    nem, valóban nem hiányzom innen.
    én régen egy vidám, egymást segítő kis közösség fórumjára jártam, ez meg sem közelíti azt.
    nyugodt lehetsz, az én karácsonyaim mindig boldogak voltak, vannak és lesznek, nem a te "nagyvonalúságodtól" függnek
    Boldog Karit
    ;)

  • PAndrea23 (HU1)PAndrea23 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék.
    A párom a farmjára csak a munkahelyén tud belépni, otthon azt írja hogy hibás jelszó. Kértük küldjék meg e-mailben a jelszót, de nem kapott levelet még spam-ben sem. Írtam a supportnak is de sajnos nem válaszoltak.
    A kérdésem, hogy vajon mi lehet a probléma, hogy más gépen nem tudunk belépni a farmjára (így sajnos hétvégén nem tud játszani vele)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    2 fülecske van a kezdőképernyőn, meg kell nézni, hogy a Belépés fülön áll-e, vagy a Regisztáción.
    Ha a belépésen, akkor a magyar szerver van-e beállítva, vagy más. Át kell állítani a magyarra.

    Ha ezek jók, akkor számítástechnikai probléma lehet, valami le van tiltva, stb. de talán erre majd ír valaki, aki ért ehhez a részéhez.
  • pinternezsike (HU1)pinternezsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok idáig tudtam játszani viszont most nem tudok belépni a farmomra ki irja hogy blokkolva van a játékom mit tegyek segitsetek valami tippel előre is Köszönöm

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466

    Sziasztok!
    Ez egy tegnap késő esti infó az angol fórumról. Írom, egy az egyben!

    A gyorsjavítással kapcsolatos legfontosabb kérdések:
    - A probléma ma délután volt, amely lehetővé tette a játékosoknak, hogy bizonyos elemeket sokszor értékesítsenek
    - Ez nyilvánvalóan nem szándékos volt, és sok játékos ténylegesen számolt be nekünk a kérdésnek, köszönjük ezeket a játékosokat
    - Ennek eredményeként egyes játékosok olyan összeget szereztek, ami rendkívül káros a játékra és a játék gazdaságára nézve, ezért intézkedéseket kellett tenni
    - Az ilyen módon nyert dollárokat eltávolították a játékosok számláiról, azokban az esetekben, amikor dollárt már elköltöttek, bizonyos számlák most 0 dollárt
    - Emellett több mint 4000 játékos kap ideiglenes tilalmat a következő napokban a nagy nyereség dollár miatt. Nagyon tisztességtelen azok a játékosok, akik nem szerezték meg a dollárokat, hogy egyesek képesek voltak megvásárolni a versenyzők eseményeit, bővítményeit és egyéb elemeit. Ezért sok esetben nem volt elég, ha csak eltávolítanák a dollárokat.

  • pinternezsike (HU1)pinternezsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    ja és ki irja hogy lépjek kapcsolatba a támogatási csapattal
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    Ezek megőrültek! Ártatlan játékosokat tiltottak ki három napra! Mindenkit el akarnak űzni a játékból?
  • pinternezsike (HU1)pinternezsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Hát ilyet még nem is halottam én nem csináltam semmit ki tette be a sok dollárt? hát azt tiltsák le oké
  • MangalicaIca (HU1)MangalicaIca (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szép napot,
    a szöviben több farm blokkolva lett. szeretnénk tudni az okát!!
  • MangalicaIca (HU1)MangalicaIca (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szép napot,
    a szöviben több farm blokkolva lett. szeretnénk tudni az okát!!
    ha jól olvasom frissítéssel el@rt dolguk miatt a játékost büntetik??

  • szkatika (HU1)szkatika (HU1) Bejegyzések: 14
    Sziasztok! 

    Mivel nem tudom hova kell fordulnom ezért ide írok. A napokban történt frissítések, de főképp a tegnapi káoszt követően a mai nap folyamán még 1 váratlan meglepetés várt rám a bejelentkezésemnél. A belépő panelon érvényes a felhasználónév, jelszó. Kis fehér kockában viszont kiírja " a farmom blokkolva, lépj a támogatóval kapcsolatba". Kérdésem hol találom a támogatót, ill. ki tud ebben  segíteni,  hogy tudom elérni hogy be tudjak lépni és a valós állapotban kapjam vissza a farmot.

    Segítségeteket előre is köszönöm.

    Lehetséges h. máshova is beírtam, de már nagyon idegesítő ami az elmúlt napokban történt:((((((
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    a "tisztelet a kivételnek" Krisztának szólt
    kb 1 évig volt egyedül Moderátor és nem volt könnyű neki a Hivatalost fordítani, ez mellett még rendet is tartani, áthelyezni, még se volt arrogáns egy játékossal se, később 3-an lettetek, feladat 3 részre oszlott.
    annyian meg már a ti időtök alatt nem voltunk játékosok, h 3-an se győztétek volna a rendberakást

    r0b33 (HU1) mondta:
    3.) Tudod, van ám egy olyan társasági szokás, egy MINIMÁLIS illem,
    erre gondoltál?

    r0b33 (HU1) mondta:
    2.) végignyálazni nehéz lenne, részben mert az épp regnáló moderátorok egész napja másból sem állt csak helyükre pakolták nagyon sokszor szó nélkül... (ha meg szóvá tettük, akkor meg jött a kutyafalka, és minket ugatott...

    társasági szokás? minimális illem?
    kutyafalkának nevezni a játékosokat? írásaikat ugatásnak nevezni? milyen társaságba jársz, ahol ez a szokás?

    de ha olyan szuper moderátorok voltatok, akkor hogyan lehetséges, h a GGS egyik percről a másikra kirúgott téged és zsuzsit? mert csak Kriszta mondott le, Ti nem, bár igyekeztetek mindenkivel elhitetni
    és vajon miért nem engedélyezik az új moderátort/moderátorokat?
    talán büntetésben vannak a magyarok miattatok? hisz szóba se állnak a jelentkezőkkel se más játékosokkal, hiába írnak a Supportnak bármilyen ügyben
    ennyire lejárattatok minket, magyarokat?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    Még ha igaz is lenne, amit állítasz ...
    Hmm...ki is mondogatta, h "ne alkoss részinformációk alapján véleményt"?
    r0b33 (HU1) mondta:
    Köszönjük az elismerő szavakat...
    Ha itt valaki lejárat valakit azok nem mi vagyunk, kár is vagdalózni.
    Pedig de...Érdekes, csak a hozzászólás elejének egy részét idézted be, a másik feléről nem akarsz tudomást venni? Talán azért mert éppen az a rész igazolja hogy igenis Ti járattátok le magatokat? Na igen miért is lettetek kirúgva? Valami olyat csináltatok, amit nem szabadott volna, (kül miért tette volna veletek azt a GGS amit?) és ez az amivel sikerült lejáratni magatokat. Még a farmotokat is elvették..
    r0b33 (HU1) mondta:
    Mert aki jelentkezett (akikről tudunk), németül beszélt angolul nem, vagy csak olvasója volt a fórumnak, hozzászólása viszont nem volt.
    Érdekes...anno régen Niconak egyetlen egy hozzászólása se volt a fórumon, őt mégis kinevezték moderátornak.
    r0b33 (HU1) mondta:
    Rajtad, és a sleppeden kívül igazából nem igazán volt, aki minden hozzászólásunkban csak a belekötnivalót kereste volna...
    Az, hogy valaki nem irja le a véleményét még nem jelenti azt, hogy nem kötne bele 1-1 hozzászólásba. Csak lehet nincs kedve ilyen vitákba kerülni.
    r0b33 (HU1) mondta:
    Eltökélt szándékod, hogy kiírts mindent és mindenkit innen ami nem téged igazol, aki nem neked hajbókol...
    Állítom, fizikai fájdalom gyötör, mióta nem körülötted forog itt a világ. Próbáld meg hasznosítani a feltűnési viszketegségre fordított energiáidat, és szakadj le rólam végre.
    Például ez is saját magad lejáratásának egyik formája...nem elég hogy ilyen stilust engedsz meg magadnak a játékosokkal szemben,még azt mered állitani egy játékosról hogy feltűnési viszketegségben szenved? Nem gondolod, hogy ez kicsit túl erős volt? Ha most is moderátor lennél és a feletteseid látnák hogy miket irsz egyeseknek biztos hogy kirúgnának még1x.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    annyian meg már a ti időtök alatt nem voltunk játékosok, h 3-an se győztétek volna a rendberakást
    Te tartottad a hátad amikor a farmokat szétdarabolták... meg utána is nem keveset.
    Liz65 (HU1) mondta:
    erre gondoltál?
    ja, hogy úgy daraboljuk a válaszokat hogy igazolva érezd önmagad támadásait? Hát akkor tessék:
    Liz65 (HU1) mondta:
    szuper moderátorok voltatok
    Köszönjük az elismerő szavakat...
    Ha idézel, akkor az annak megfelelő szövegkörnyezettel együtt idézz...
    r0b33 (HU1) mondta:
    3.) Tudod, van ám egy olyan társasági szokás, egy MINIMÁLIS illem, hogy újként, ismeretlen helyre érkezéskor legalább a szokásokkal illik megismerkedni. NEM MENTSÉG az, hogy új vagy valahol arra, hogy nagy ívben tegyen mindenki mindenre. (pl hiába nem jártál az életben könyvtárban, ha odamész bömbölő zenével, attól még kivágnak onnan...) Ez pedig hangsúlyozottan igaz most, hogy a közösségben nincs rendfenntartó erő.
    Helyesen így szólt az általad önigazolásra használt idézet.
    Liz65 (HU1) mondta:
    kutyafalkának nevezni a játékosokat? írásaikat ugatásnak nevezni? milyen társaságba jársz, ahol ez a szokás?
    Rajtad, és a sleppeden kívül igazából nem igazán volt, aki minden hozzászólásunkban csak a belekötnivalót kereste volna...
    Liz65 (HU1) mondta:
    és vajon miért nem engedélyezik az új moderátort/moderátorokat?
    Mert aki jelentkezett (akikről tudunk), németül beszélt angolul nem, vagy csak olvasója volt a fórumnak, hozzászólása viszont nem volt.
    Liz65 (HU1) mondta:
    se más játékosokkal, hiába írnak a Supportnak bármilyen ügyben
    Még ha igaz is lenne, amit állítasz ...
    Liz65 (HU1) mondta:
    ennyire lejárattatok minket, magyarokat?
    Ha itt valaki lejárat valakit azok nem mi vagyunk, kár is vagdalózni.

    Itt kizárólag TE próbálsz meg lejáratni másokat. De Tőled igazából nem is várható semmi más...
    Eltökélt szándékod, hogy kiírts mindent és mindenkit innen ami nem téged igazol, aki nem neked hajbókol...
    (nem kell ellenvetéssel élni, mind tudjuk, hogy ez így van)

    Állítom, fizikai fájdalom gyötör, mióta nem körülötted forog itt a világ. Próbáld meg hasznosítani a feltűnési viszketegségre fordított energiáidat, és szakadj le rólam végre.
    na akkor, h ne vádolj meg a szövegkörnyezet kihagyásával (kizárólag csak a hely miatt ragadtam ki, amire válaszolni akartam)......... bár te szoktad ízekre szedni mindenki hsz-ét mondatokra és úgy válaszolni

    a GGS székhelye Hamburgban van, ami ugye Németország, így nem hinném, h nem tudnának olyan valakivel kommunikálni, aki a saját nyelvén (magyar) kívül csak németül tud. valszeg a német moderátor is németül kapja az infókat, Hivatalos híreket, nem angolul
    arról nem is beszélve, h Kriszta semmilyen nyelvet nem beszél, mégis 2 hét múlva kinevezték moderátornak. az sem állja meg a helyét, h csak olvasója volt a fórumnak, hisz mint Sestri is írta, Niconak se volt hsz-e ( amúgy meg régebbről van pár hsz-e a jelentkezőnek ) és neked sem volt túl sok beírásod, mint r0b33 - igaz más néven volt egy pár. de nem hinném, h a jelentkezésedkor hivatkoztál volna a multid hsz-eire.....
    a mostani új angol moderátornak is csak 25 hsz-e van, aminek a többsége bemutatkozásából és a jókívánságokra való reagálásából áll.
    de ettől függetlenül válaszolhatnának neki többszöri érdeklődésére, de szóra sem méltatják.
    érdekes, h az érintettel nem közlik a tényeket csak pont veled, akit az ominózus esetnél meg sem hallgattak, szóba sem álltak veletek. elég fura, na de mind1
    azt is cáfolom, h én akarok mindenkit kiirtani, nem nekem írogatnak olyanokat a játékosok, h a "kedves" válaszotok után többet nem jönnek fórumra. olyanok akiket nem ismerek és ők se engem, hisz új játékosok, tehát nem az én "embereim"
    szal ne hárítsd rám, h én kötöttem bele minden beírásotokba.
    most is akad bőven akiknek nem tetszik a stílus és ennek hangot is adott nem egy játékos
    kb 4 hónapig nem voltam, tehát rám nem foghatod, h miattam tűntek el
    ti nyírtátok ki a - hogy is írtad? sleppeddel együtt - még azt a keveset is, aki mert jönni kérdezni

    - the end-
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    Anonim User-ként oszogatod a feljelentéseket azután jössz észt osztani?
    Bizony ám! @SestriPlayer (HU1)  időnként álruhába bújva feljelentéseket osztogat... Szánalom.
    Mii?? Hogy ÉN? Sajnálom, ez tévedés. Semmi közöm Anonim Userhez.
    De eláruljam, hogy mi a szánalmas? Az, hogy r0b33 feltétlenül tudni akarja, hogy ki nyomogatja a spam okat a hozzászólásaira. Most én is a Te szavaiddal élek, gondolom  fizikai fájdalom gyötör ha nem tudhatod meg ki nyomja a feljelent gombot a hozzászólásaidon...és hívod a külföldi modi haverokat , hogy mondják meg neked, hogy ki nyomott sam-ot, visszaélést, és stb-t rád. Ja olvastam egy játékos bejegyzését, megtudtad hogy tőle kaptál spam okat és erre Te a létező összes hozzászólását sam-al jelölted, na az a szánalmas viselkedés. Ja ...most látom csak 2 disleke-od van, de neked ettől több volt, kiszedeted valaki mással mert nem birod elviselni hogy ott vannak!? Arról meg nem is beszélve, hogy moderátorságod alatt is  néha még feljártál R.Aggie -ként beszólni a játékosoknak.
    r0b33 (HU1) mondta:
    Kedves barátom! Ha egy pillanatra kihúznád a fejed Liz hátsójából TALÁN észrevennéd, hogy ugyanazt műveltem mint igen tisztelt Mentorod előttem...
    Azzal, hogy ő megengedhette magának, hogy kiragadjon egy neki tetsző mondatrészt a környezetéből és teljesen más mondandóval felhasználja azt, jogot formált számomra, hogy én is ugyanezt tegyem az ő hozzászólásával. Ha így játszunk akkor miért ne?
    Ezt egyszer már leirtam, hogy én nem ny.. a főnöknek. Az hogy egy szöviben vagyunk még nem jeleti azt (sajnos) hogy mindig mindenben egyet is értünk. Ha meg egyetértünk valamiben akkor abban tényleg egyet is értünk és szó sincs nyaliról..Ez is olyan eset, hogy egyetértek vele, akkor ki is állok a véleményünk mellett, ilyen egyszerű. Továbbá szerintem Liz egyáltalán nem tette azt a hozzászólásoddal amit te az ővével, ő nem használta úgy fel, hogy megváltoztassa a mondandóját. De ahogy te is írtad, kár vitatkozni.. én ezzel befejeztem, a továbbiakban nem szándékozok részt venni ebben a vitában.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Nem tudom mióta lehet itt nyilvánosságra hozni olyan adatokat, ami nem nyilvános.. Másrészről meg elég érdekes, hogy más moderátorok segítségével hozzájutsz bárki adataihoz? Ki az a modi aki kiadja az adatokat? Gondolom a GGS-t is érdekelné, hogy bizony van aki nem kicsit visszaél a ráruházott jogokkal..
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 30.12.2017
    Hát nem tudom, szerintem a GGS eléggé tojik ránk. A játékosok is visszaélnek a lehetőségeikkel. Elég érdekes dolgokat lehet látni küldizés közben is. Én még mindig nem tudom, de megköszönném, ha valaki kiszámolná nekem, hogy lehet 1,3 milla tápot csinálni 2 perc alatt?...és társai...ehhez még az arany sem elegendő eszköz.

    Ez a fenti vita addig semmit nem ér, csak mocskolódás, amíg nem tudjuk mi, egyszerű játékosok, hogy ki hol követett el valami nagyon csúnya dolgot. 

    Hányni lehet ettől, nem veszitek észre?

    Nyissatok egy "mocskolódás" topicot, abba legalább tudom, hogy nem kell beleolvassak!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Hát nem tudom, szerintem a GGS eléggé tojik ránk. A játékosok is visszaélnek a lehetőségeikkel. Elég érdekes dolgokat lehet látni küldizés közben is. Én még mindig nem tudom, de megköszönném, ha valaki kiszámolná nekem, hogy lehet 1,3 milla tápot csinálni 2 perc alatt?...és társai...ehhez még az arany sem elegendő eszköz.

    Ez a fenti vita addig semmit nem ér, csak mocskolódás, amíg nem tudjuk mi, egyszerű játékosok, hogy ki hol követett el valami nagyon csúnya dolgot. 

    Hányni lehet ettől, nem veszitek észre?

    Nyissatok egy "mocskolódás" topicot, abba legalább tudom, hogy nem kell beleolvassak!
    Szia bkatica :-)

    Szerintem a GGS nem csak ránk tojik, hanem mindenre! Nézd csak meg a VB naptárt amit ismét beraktak a játékba, fullra ütköznek az események amiket megjelöltek benne, a futó eseményekkel. Erről ennyit. :D

    A fenti vitához meg csak annyit fűznék hozzá, hogy eddig is ment a mocskolódás, és ha jelenteni merted a mocskolódót, még téged hajítottak ki a fórumról utólag ( :D ) több napra, így istápolták fű alatt a mocskolódó bratyit :D Ez velem történt meg, szóval saját példát hozok fel.. Most legalább mind a két fél le tudja írni a véleményét, és nem az van, hogy az egyiket elhallgattatják egy pár napos kitiltással, nehogy véletlenül kiderüljön bármi, ami egyesekre nézve ciki! Robi amíg modi volt, elhallgattatott pár embert, most őt is el kellene, ahogyan annak idején ő tette azzal a pár játékossal, aki meg merte írni a véleményét :-)) De persze ilyenkor nem érvényesek a szabályok, csak ha azokról van szó, akiket el kell hallgattatni, ilyenkor Robi is mocskolódhat, mintha hirtelen megszűnt volna a fórumszabályzat ;-)) Nekem meg ettől fordul fel a gyomrom, de a "mocskolódó" topic ötletedet támogatom, én szívesen olvasgatnám, és közben jókat röhögnék :D:D 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt