Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Télapó kívánságlistája

Amikor ma beléptem és meg akartam nézni a listát, hogy mit kér a télapó azt írja ki, hogy érvénytelen azonosító. Látom, hogy a szövi társaim is ugyanezzel a problémával küszködnek. Így hogyan tudjuk teljesíteni, ha már a kezdetekor akadályokba ütközünk? 
«13

Válaszok

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    Sajnos nálunk is ez van. Bár tudom, hogy van, ahol elindult. 
    Gondolom, hogy úgy fogják javítani, hogy akik nem tudták elkezdeni, azok egyszerűen hátrányban lesznek.
    Géptakarítás volt, mégsem jó.


  • szöszi56 (HU1)szöszi56 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!
    Sajnos nálunk is ugyan ez a probléma, nem tudom majd nekünk több időt ad majd a teljesítésre?
    Kizártnak tartanám!! Ez a frissítéseknek a jobbá tétele!!! Akkor inkább ne frissítsenek. Csak az az érdekes mindent megnyit pont a Karácsonyit nem!!!!! :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Amikor ma beléptem és meg akartam nézni a listát, hogy mit kér a télapó azt írja ki, hogy érvénytelen azonosító. Látom, hogy a szövi társaim is ugyanezzel a problémával küszködnek. Így hogyan tudjuk teljesíteni, ha már a kezdetekor akadályokba ütközünk? 
    Szia!
    Mikor a fenyőfára kattintasz, vagy mikor a 2. fejezetre, mikor írja ki a hibát?
    Ha a 2. fejezetre, nézzétek meg mindenkinek 100%-on áll-e a listája. Ha nem, lehet ott a hiba oka.
  • kisvirág40 (HU1)kisvirág40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Amikor ma beléptem és meg akartam nézni a listát, hogy mit kér a télapó azt írja ki, hogy érvénytelen azonosító. Látom, hogy a szövi társaim is ugyanezzel a problémával küszködnek. Így hogyan tudjuk teljesíteni, ha már a kezdetekor akadályokba ütközünk? 
    Szia!
    Mikor a fenyőfára kattintasz, vagy mikor a 2. fejezetre, mikor írja ki a hibát?
    Ha a 2. fejezetre, nézzétek meg mindenkinek 100%-on áll-e a listája. Ha nem, lehet ott a hiba oka.
    Sziasztok!
    Fenyőfára kattintva hibajelzés jön, meg sem nyílik tehát megnézni sem lehet mit kér erre a hétre.
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Sziasztok! Nekem sem jó én már ha a fára kattintok azt írja ki érvénytelen azonosító!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A németen és az angolon is rengetegen jeleztek problémát a tegnapi frissítés óta. Gondolom 10 után majd kitalál valamit a cég, s javítják, és remélem nem még jobban elrontják.
  • bartha57 (HU1)bartha57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    nállam is  ez a hiba , ha a fenyöfára  kattintok , nem lehet  elkezdeni a 2 fejezetet 
  • lufcsi (HU1)lufcsi (HU1) HU1 Bejegyzések: 10

    Sziasztok!

    a  3 Jó Barát szöviben sem működik a télapó kívánságlistája, be sem tudunk lépni, így a teljesítés veszélyben!

    lufcsi

  • bartha57 (HU1)bartha57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    mikor lessz javitás a télapó fenyöfajanál , tadja-e valaki? 
  • jankogazda (HU1)jankogazda (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok ! Nekem a tegnap késő délutáni rövid karbantartás v frissítés után amikor beléptem az az nap szerzett dolgok a kívánságlistáról mind eltűntek csak a hamarabbiak maradtak meg és nagyon rosszul esett mert kb 4000 aranyat áldoztam rá h teljesítsem ( betegség miatt 2 nap kiestem ) hát én nagyon kíváncsi leszek mi fog történni mert írtam nekik ..ma nekem sem működik ..érvénytelen azonosító 
  • kisvirág40 (HU1)kisvirág40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Na, most a jó! 10 perce beléptem, láttam hogy eltűnt a fenyő, elkezdtem a halakat beszedni. Se szó se írás kidobott a játék. Belépni nem lehet, gondolom újabb javítás történik. Remélem megint lenullázódik a beadott hal mennyisége és a hátralevő idő is úgy ahogy ilyenkor szokott, és nem is kell tovább a játékkal foglalkoznom.
    Itt hagyom az egészet a francba! 
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Nekem is tele lett a puttony, nálunk működött a 2. hét, be is adtunk egy csomó dolgot néhányan, volt aminek 20-30%át is, dél körül dobott ki a játék, most tudtam belépni, a fa most tűnt el, a csevegő ablakból az összes beszélgetés amit délelőtt váltottak egymással a tagok

    erre mit lépnek?.
  • Törpördög (HU1)Törpördög (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Eltűnt a karácsonyra. Remélem hamarosan előkerül.
  • méhészborz (HU1)méhészborz (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Nekem reggel még volt fám a kívánságlistával, mire hazajöttem, eltűnt a fa, beadtam, a malacokat, meg ami éppen volt, meg bevetettem az összes földet a lista szerint. Most nem tudok aratni, áll a farm, én meg itt állok megfürödve!Szép ajándék ez Mikulás napra, biztos rossz voltam, és ez a virgács helye!!!
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok nekem is még reggel volt fám és szépen haladtam vele és most gyorsan le is arattam a hozzá valókat és most vettem észre hogy nincs fa,most akkor mi lesz ?vissza adnak valamit ?
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én attól tartok, hogy amit beadtam ma a Télapónak álcázott rablónak, az egyrészt eltűnt, másrészt megváltoztatják a beadandókat HA vissza is hozzák az ellopott fenyőt. Most érett be 3.000-nél több árpám, ami kellene a beadáshoz. Ha most aratok és nincs fa, akkor elveszik. (Spéci termelés nyolc órán keresztül.) A röfiólakat sem merem kiüríteni, mert az is a beadandók között van. A virágoson is nekiálltam annak a virágcsokornak, amit egyébként utálok termelni, de ha nem kell, csak az időt viszi, pénzt az nem hoz. A halasnál éjjel kifogyott és lejárt a kagyló, átváltottam homárra. Beraktam a csomagolóba 700 feletti mennyiséget. Erre mit látok? Megint a kagylós van soron. De most nincs kagylóm hajóban. Szerencsére millió feletti a pontom, nem hiszem, hogy baj lesz azzal a aranybányászatiakkal. Persze, mit lehet tudni? Amennyire hatékonyak a játék programozói ... 
  • kmarika (HU1)kmarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Én is mérges vagyok .Makezdtem a második feladatot nagyon jól álltam 38%és eltünt a fa!Remélem ugyanúgy jön vissza ráadásul úgy ültettem mindent és most arassak fa nékül vagy várjak!Most persze nem küldtek körlevelet.igaz,hogy ez nem felmérés!!!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Én attól tartok, hogy amit beadtam ma a Télapónak álcázott rablónak, az egyrészt eltűnt, másrészt megváltoztatják a beadandókat HA vissza is hozzák az ellopott fenyőt. Most érett be 3.000-nél több árpám, ami kellene a beadáshoz. Ha most aratok és nincs fa, akkor elveszik. (Spéci termelés nyolc órán keresztül.) A röfiólakat sem merem kiüríteni, mert az is a beadandók között van. A virágoson is nekiálltam annak a virágcsokornak, amit egyébként utálok termelni, de ha nem kell, csak az időt viszi, pénzt az nem hoz. A halasnál éjjel kifogyott és lejárt a kagyló, átváltottam homárra. Beraktam a csomagolóba 700 feletti mennyiséget. Erre mit látok? Megint a kagylós van soron. De most nincs kagylóm hajóban. Szerencsére millió feletti a pontom, nem hiszem, hogy baj lesz azzal a aranybányászatiakkal. Persze, mit lehet tudni? Amennyire hatékonyak a játék programozói ... 

    Szia Kiskapa!
    Nekem is hasonló a dilemám! Szedjem vagy ne szedjem! aloavera gél, jármin kivonat, tésztás ajándékkosár, spécis karórépa és lucerna és az apróbbakat már nem is írom.
    A dobozolóssal szerencsém van, reggelig tart a bennelévő.
  • bartha57 (HU1)bartha57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    nekem nem is volt  ma egyáltalán  télapó fája  és most se nincs 

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    nekem nem is volt  ma egyáltalán  télapó fája  és most se nincs 

    Megmenekültél egy hatalmas bosszúságtól és csalódástól! Legalább nem lesz oda a mai munkád.
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Amikor ma beléptem és meg akartam nézni a listát, hogy mit kér a télapó azt írja ki, hogy érvénytelen azonosító. Látom, hogy a szövi társaim is ugyanezzel a problémával küszködnek. Így hogyan tudjuk teljesíteni, ha már a kezdetekor akadályokba ütközünk? 
    Szia!
    Mikor a fenyőfára kattintasz, vagy mikor a 2. fejezetre, mikor írja ki a hibát?
    Ha a 2. fejezetre, nézzétek meg mindenkinek 100%-on áll-e a listája. Ha nem, lehet ott a hiba oka.
    Sziasztok!
    Reggel korán és még egész délelőtt illetve még délben is megvolt a fa. 
    Amúgy lehet tudni valamit erről??? hogy csinálnak vmit?

    Mircipirci
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Előbb-utóbb visszakapjuk, de hogy milyen állapotban, és mikor, nem lehet tudni.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Előbb-utóbb visszakapjuk, de hogy milyen állapotban, és mikor, nem lehet tudni.
    Ahogy én tudom, újra fogják majd indítani, egy jelenleg még nem tudott időpontban. Innentől kezdve megyek és aratok, tojok a Mikulásra, a krampuszaira meg minden egyébre, ami ezekkel jár. Én biztosan nem fogom újrakezdeni. 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Előbb-utóbb visszakapjuk, de hogy milyen állapotban, és mikor, nem lehet tudni.
    Ahogy én tudom, újra fogják majd indítani, egy jelenleg még nem tudott időpontban. Innentől kezdve megyek és aratok, tojok a Mikulásra, a krampuszaira meg minden egyébre, ami ezekkel jár. Én biztosan nem fogom újrakezdeni. 

    Ha így lesz, akkor jól megszívjuk.
    A jó munkához idő kell, a lassúhoz meg még több, de náluk ettől nem lesz jó a munka! :s
  • luca 64 (HU1)luca 64 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! Nekem ma a télapó sem jött be?!?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 07.12.2017
    Sziasztok! Nekem ma a télapó sem jött be?!?
    Szia Luca!

    Milyen télapót keresel?
      Esetleg a szarvast a farmkörnyezetben, vagy a karácsonyfát, vagy az igazi télapót?  Vagy ....?????

  • méhészborz (HU1)méhészborz (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!Ezek után biztos, hogy nem fogom kitölteni az elégedettségi felmérést! Egyáltalán nem vagyok elégedett!!!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok! Nekem ma a télapó sem jött be?!?
    Szia Luca!

    Milyen télapót keresel?
      Esetleg a szarvast a farmkörnyezetben, vagy a karácsonyfát, vagy az igazi télapót?  Vagy ....?????

    Szegény nem találja, mert nálam van, épp mentegetőzik, mert késett :D:D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Hívd drágám a kéményseprőt, mert úgy látszik beleszorult szegény! Mostantól nem csak böngészőt, gépet fogunk tisztítani, kéményt is. :D
  • KriptaGitta (HU1)KriptaGitta (HU1) Bejegyzések: 4
    Nem örülök neki, de legalább megnyugtat, hogy nem csak én és a szövi társaim jártak így. Mi sem találjuk a karácsonyfát. :(
    Csak ez a sok, ám de hibás frissítés lassan tönkre vágja a játékot. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt