Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

14352

Hozzászólások

  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Nagyon elkeseredtem.Az elmúlt napokat aranyhalak gyarapításával és pellet termeléssel töltöttem. Így megszereztem a dicsőséges 1 helyet. Ám cserébe csak a 70-es aranyhal gömböt kaptam a beígért jutalmakból semmit!
    A Férjem 6. lett ő sem kapott semmit. Ez gyakran előfordul, hogy hosszú több napi munka után, nem kapunk semmit? Tudok tenni bármit? vagy lépjek túl , ahogy a Férjem tanácsolta.
    Kérlek segítsetek!

    Szia!
    Sajnos gyakran előfordul! Egyetértek a férjeddel, lépj túl rajta és reménykedj, hátha kárpótolnak valamivel!
    Marika
  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Kedves Marika!
    Köszönöm, hogy válaszoltál. Igazatok van.  Most lazítok, a mélytengerinél is bevált. Nem kell elsőnek lenni, sőt. Mindig tanulok valamit. További sikeres játékot kívánok!
    Mimi

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok
    én a héten nem kaptam vb érméket
    más se kapott v nálam van a baj?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    sziasztok
    én a héten nem kaptam vb érméket
    más se kapott v nálam van a baj?
    Én se kaptam, a vb szerencse kerék se jött
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    sziasztok
    én a héten nem kaptam vb érméket
    más se kapott v nálam van a baj?
    Én se kaptam, a vb szerencse kerék se jött
    Állítólag, ma jóvá írják
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 01.12.2017
    Sziasztok!
    Olvasom több felé és tapasztalom saját és társaim életéből, hogy sajnos sokan nem kapták meg a jutalmakat, amikért megdolgoztunk, holott járt volna. Gondolok itt ládákra, időcsökkentő órákra. Nem tudom mi lesz ezzel kapcsolatban, mivel itt nincs moderátorunk, de kicsit bizakodom, hogy mégsem marad így, mivel az angol fórumon is mérgesek, nem kicsit, mert ők sem kapták meg a beígért jutalmakat. Márpedig ha őket kárpótolják, mindenkit fognak. Igaz ezzel kapcsolatos moderátor által írt infó még nincs.
    A VB érméket a mai nap folyamán fogják jóváírni. (ez viszont hivatalos)
    Ennyi. :'(
    Ja, és Rudolf duplán jelent meg ma, legalább dupla ajándékot kaptunk.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    És akkor itt a hivatalos :-( : Bármely eseményből hiányzik jutalom - kérjük, először próbáljátok meg újratölteni a játékot. Ha még mindig hiányzik a jutalom, kérjük, forduljon a támogatáshoz. (support). ..
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok kérdezném hogy karbantartás van, mert nem tudok belépni, már csináltam mindent köszike
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok kérdezném hogy karbantartás van, mert nem tudok belépni, már csináltam mindent köszike
    Az van igen
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sikerült belépnem
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, elvettek a sertéstakarmányomból amit már beadtam a télapónak, és most kell még ezer, de aki kész van hárman háromfélét látnak az egyik tehéntakarmányt a másik csirkét és így tovább, most akkor ők mit tegyenek be segitségül köszönöm
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    Nem az számít, hogy Neked mit kell termelni, hanem az, hogy melyik sorral nem vagy kész. Abba a sorba tudnak a többiek besegíteni, de mindenki azzal, amit ott lát. És ott bizony mindenki mást lát. Ez így van a játékban, ez nem hiba. 


  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, szeretném kérdezni, hogy amikor kész a saját és segítettünk mindenkinek, akkor jön a közös feladat, de mellette jön az egyéni is. A kérdésem hogy az egyénit muszáj megcsinálni, vagy azt csak addig csinálhatom amíg bírom anyaggal, ha már nem akkor nem kell. Ettől még kész lesz 5 nap múlva ha a közöst megcsináljuk, de az egyénit nem, köszönöm
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 02.12.2017
    Sziasztok, szeretném kérdezni, hogy amikor kész a saját és segítettünk mindenkinek, akkor jön a közös feladat, de mellette jön az egyéni is. A kérdésem hogy az egyénit muszáj megcsinálni, vagy azt csak addig csinálhatom amíg bírom anyaggal, ha már nem akkor nem kell. Ettől még kész lesz 5 nap múlva ha a közöst megcsináljuk, de az egyénit nem, köszönöm
    Szia, 
    ha kinyitod az ismertetőt, sok kérdésedre választ kapsz. Tudod a kérdőjel, ott a jobb alsó sarokban, a játék felugró ablakán.
    http://prntscr.com/hi7v4j

  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    Én is azt kérdeztem volna amit Örvös előttem, de ne haragudj, de ez nem válasz a kérdésre, vagy nem tudod vagy nem akarsz válaszolni, mennyiből állt volna megmondani és hogy nézze meg. De én megnéztem és nem egyértelmű, mert arról volt szó hogy teljesíteni kell mindent, de erre azt írja hogy " személyes bónuszküldetéseket is tejesíthetsz" a teljesíthetsz az nem kötelező, de úgy harangozták be hogy mindent meg kell csinálni. Akkor most a személyest meg kell vagy nem, megköszönném ha válaszolnátok rendesen
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Én is azt kérdeztem volna amit Örvös előttem, de ne haragudj, de ez nem válasz a kérdésre, vagy nem tudod vagy nem akarsz válaszolni, mennyiből állt volna megmondani és hogy nézze meg. De én megnéztem és nem egyértelmű, mert arról volt szó hogy teljesíteni kell mindent, de erre azt írja hogy " személyes bónuszküldetéseket is tejesíthetsz" a teljesíthetsz az nem kötelező, de úgy harangozták be hogy mindent meg kell csinálni. Akkor most a személyest meg kell vagy nem, megköszönném ha válaszolnátok rendesen

    Szia Csipi!

    Bocsi, de Buba is ugyanolyan játékos, mint te vagy. Azt hiszem, elég segítséget adott Örvösnek. Sajnálom, hogy te külön értelmezésre szorulsz!
    Tőled idézek: "arról volt szó hogy teljesíteni kell mindent" A főfeladatra ez igaz, de "személyes bónuszküldetéseket is tejesíthetsz". Ez nem kötelezőt jelent nálam. A személyes küldetéssel a díszed boldogsága lesz magasabb. Tőled függ, csinálod-e vagy nem!


  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 03.12.2017
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Én is azt kérdeztem volna amit Örvös előttem, de ne haragudj, de ez nem válasz a kérdésre, vagy nem tudod vagy nem akarsz válaszolni, mennyiből állt volna megmondani és hogy nézze meg. De én megnéztem és nem egyértelmű, mert arról volt szó hogy teljesíteni kell mindent, de erre azt írja hogy " személyes bónuszküldetéseket is tejesíthetsz" a teljesíthetsz az nem kötelező, de úgy harangozták be hogy mindent meg kell csinálni. Akkor most a személyest meg kell vagy nem, megköszönném ha válaszolnátok rendesen
    Szia Csipi, 
    én nem haragszom, de sajnálom, hogy nem érted: a válasz ott van a leírásban: Teljesíts, Segíts, Szerezz ;)  szépen sorban
    csak háromszor:..személyes küldetési listán...összes, ..amikor befejezted a személyest...,...ha a szövetkezetben mindenki befejezi a saját személyes küldetését.


    Ezek után úgy érzem, Csipi, hogy jössz egy "bocs", és "valóban tudod, hogy mit, hogyan", és..."köszi a választ" !
    Látod, ezért nem szívesen segít egyik-másik játékos. :/

    Csipi8 (HU1) mondta:
    Én is azt kérdeztem .....

    Szia Csipi!

    Bocsi, de Buba is ugyanolyan játékos, mint te vagy. Azt hiszem, elég segítséget adott Örvösnek. Sajnálom, hogy te külön értelmezésre szorulsz!
    Tőled idézek: "arról volt szó hogy teljesíteni kell mindent" A főfeladatra ez igaz, de "személyes bónuszküldetéseket is tejesíthetsz". Ez nem kötelezőt jelent nálam. A személyes küldetéssel a díszed boldogsága lesz magasabb. Tőled függ, csinálod-e vagy nem!



    Kedves Kati!

    Nagyon köszönöm, hogy ilyen figyelmes vagy, és képviseled a higgadt és méltányos hangot.
    Nem először, és gondolom nem utoljára.
    További sok sikert!
    Üdvözlettel
    Buba
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    A tervezőnél kezdtem, de ide is leírom, mert nagyon kezd elegem lenni!
    Megjött a tervező, erre eltűnt a karácsonyfám! Aztán jött a frissítés (szokás szerint megint a dobozolásnál!), gondoltam rendbe jön, de nem, még mindig nincs karifám! Mivel nem írtam fel, h mi és mennyi kell, így fogalmam sincs, h miből mennyi kéne! Mikor lesz már egyszer olyan, h nem tolnak el valamit? 
    Nem tudom, h másnál is előjött-e a karifa probléma, de ha igen, akkor nagyon gáz lesz a miki-evi!
    maja
  • bernard (HU1)bernard (HU1) HU1 Bejegyzések: 8

    Sziasztok!!

    Ma beléptem délután nagy nehezen. Karbantartás után, ha a volt. Nincs télapós event az egy dolog.

    A problémám az eventtel van. Eltűnt egy csomó táp, és az arany amit ráköltöttem. Visszaált a tegnapi állapot. Nem fogom újra kezdeni aranyozással. És mínusz két óra hátránnyal, a tegnapi karbantartások miatti időveszteség is sok. Így nem érdemes játszani. Nem ülök itt 0-24. Dolgozom is mellette. Elég sok veszteség ért ebben a két napban. Mi a teendő?

  • tutigazda (HU1)tutigazda (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok! Nálam a karácsonyfa eltűnésén kívül nem a "cserkész" eventtel van gond, hanem a halászati kemény munkával. A frissítés (karbantartásnak azért nem nevezném ezt a leállást) előtt még 9 pont/másodpercnél táncolt a mutató az órán. Miután sikerült végre belépnem, a hátralévő időt ugyan továbbra is jól számolja, viszont csak 1 pontot ugrik másodpercenként. Teljesen lenullázta a beadott heringjeimet. Ezek után aranyat biztosan nem áldozok a következő halra való továbblépésre, mert lehet, hogy azt se fogja megfelelően számolni.
    @bernard kérdésére (Mi a teendő? - azaz Sto gyelaty?): Több út van előttünk (az alkoholizmustól most tekintsünk el): 1. Megtámadjuk a Téli Palotát és visszavesszük az aranyat; 2. Elkezdünk nagy mennyiségű "reményhalat" tenyészteni, mert a nevükben is benne van, azok halnak meg utoljára; 3. Bízunk abban, hogy a GGS megdob minket kompenzációként néhány AB engedéllyel ..... Na ekkor felébredtem és észrevettem hogy bilibe lóg a kezem (:.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Tutigazda!

    Tutira igazad van a reményhallal és a bilivel kapcsolatban.
    Amúgy próbálj meg böngészőben előzményeket, sütiket törölni, flash előzményeket törölni, gépet takarítani (a port nyugodtan rajtahagyhatod) hátha megkerülnek az elúszott halaid. 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Nálam sincs karifa, de már éjfélkor is gond volt vele.Gondoltam én ( kis naiv) h reggelre megoldódik és lesz fa, de hát amint látom nem.
  • Transylvania (HU1)Transylvania (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Nálam is eltünt a karácsonyfa, a küldetés eredményem, és már a nyár elején szétesett a virágfarmom stb. Én már vagy másfél éve egy fillért nem költök aranyra, és volt, hogy 8 hónapig be sem jöttem mérgemben. Minek?? Kit érdekel???? Csergessem a pénzt és kész! Hogy a pénzemért még szeretnék kicsit kikapcsolódni?!!!!!!! és düh nélkül????? Micsoda igények!!!!!!
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    Nekem a délelőtt nyert aranybányászati engedélyem tűnt el.
    Egyébként a horgászati dobozolás is valami furcsa dolgot művelt, 10-en pötyögött és mutatott még nyolc órát, és amikor még töltöttem hozzá tonhalat, akkor továbbra is 10-en pötyögött, viszont már csak hat órát mutatott.

    Ezt az egészet már megint nagyon elszúrták.
  • dorina1957 (HU1)dorina1957 (HU1) Bejegyzések: 4
    Ide írhatjátok mindazon hibákat, amelyek nem a hivatalos frissítés után keletkeztek, hanem bárminemű hiba, amit ti annak éltek meg a játék során.

  • dorina1957 (HU1)dorina1957 (HU1) Bejegyzések: 4
    Tegnap 12hó 7-én sokáig nemtudtunk belépni a szövinkbe, nemcsak én hanem a szövitársaim sem!!!Így nemtudtam a mélytengeri halakatsem beszedni.és így elbuktam a két aranybányászati engedéjemet is!!A miulásunk is eltünt és most nemtudom hogy mit csináljunk!Ha lehet kérle segítsetek hogy ilyenkor mi is a teendő!!Köszönettel:dorina1957
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Tegnap 12hó 7-én sokáig nemtudtunk belépni a szövinkbe, nemcsak én hanem a szövitársaim sem!!!Így nemtudtam a mélytengeri halakatsem beszedni.és így elbuktam a két aranybányászati engedéjemet is!!A miulásunk is eltünt és most nemtudom hogy mit csináljunk!Ha lehet kérle segítsetek hogy ilyenkor mi is a teendő!!Köszönettel:dorina1957
    Szia! :-)

    Annyi a teendőd, hogy nyitogasd meg szépen a topicokat a fórumban, és olvass, mielőtt segítséget kérsz olyan dologban, amivel tele van a fórum! A halas dobozolás meg még bőven folyamatban van, dobozolj, és meg lesznek az engedélyek :-)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Tegnap 12hó 7-én sokáig nemtudtunk belépni a szövinkbe, nemcsak én hanem a szövitársaim sem!!!Így nemtudtam a mélytengeri halakatsem beszedni.és így elbuktam a két aranybányászati engedéjemet is!!A miulásunk is eltünt és most nemtudom hogy mit csináljunk!Ha lehet kérle segítsetek hogy ilyenkor mi is a teendő!!Köszönettel:dorina1957

    Szia!

    Az egész fórum tegnap óta ezzel van tele. Talán olvashatnád a témába vágó topikokat, akkor nem kellene az írással foglalkozni és nem kellene szaporítani a felesleg beírásokat.
    Egyébként kivették a játékból, mert minden szerveren hibás volt.
  • Csak egy kérdés: mikor kapjuk vissza a karácsonyfát?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Csak egy kérdés: mikor kapjuk vissza a karácsonyfát?
    He he azt mindenki szeretné tudni, de nem tudja senki :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt