Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

194113

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Igen, este 6 fele
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Akkor elég szomorú, nekem nem irt ki semmit, de hogy 3 hét után van kemény 2300 érmém, + néhány db. ami az előzőből maradt meg, úgy hogy végig az 50. helyen mozgok +- 1-2 helyezettel...
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Akkor elég szomorú, nekem nem irt ki semmit, de hogy 3 hét után van kemény 2300 érmém, + néhány db. ami az előzőből maradt meg, úgy hogy végig az 50. helyen mozgok +- 1-2 helyezettel...
    kb. 2600 érme, amit eddig kaptam, és a 20. hely körül mozgok. A kapott érmék száma attól is függ, hogy a magyar szerver hogy teljesít a többiekhez képest, és úgy tudom, hogy eléggé a mezőny vége felé vagyunk.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Igen, sajnos a 22. helyen vagyunk a 27 ből.
  • lulu6 (HU1)lulu6 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni ! Elszállt a Flass Playerem, szeretném letölteni a Flas Player projektet, de nem találom .
  • lulu6 (HU1)lulu6 (HU1) Bejegyzések: 2
    lulu6 (HU1) mondta:
    Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni ! Elszállt a Flass Playerem, szeretném letölteni a Flas Player projektet, de nem találom .
    Megtaláltam, köszönöm :)
  • BestEvikma (HU1)BestEvikma (HU1) Bejegyzések: 11
    Elnézést kérek, de már magam sem tudom hová kellene írnom, így most itt is megpróbálom kérni a segítséget, illetve választ. Már nem vagyok a legfiatalabb ez is lehet a baj, mert nem találom a játék szabályokat.
    Azt szeretném megtudni, hogy egy farmergazdának lehet- e több farmja és ha igen mennyi?
    Előre is köszönöm, ha segít ebben valaki! :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Elnézést kérek, de már magam sem tudom hová kellene írnom, így most itt is megpróbálom kérni a segítséget, illetve választ. Már nem vagyok a legfiatalabb ez is lehet a baj, mert nem találom a játék szabályokat.
    Azt szeretném megtudni, hogy egy farmergazdának lehet- e több farmja és ha igen mennyi?
    Előre is köszönöm, ha segít ebben valaki! :)
    Amikor bejelentkezel a játékba, a Bejelentkező gomb fölött ott van linkként (rá kattinthatóan) a játékszabályzat. Sok egyéb mellett azt is írja, hogy egy játékosnak csak egy farmja lehet.
  • BestEvikma (HU1)BestEvikma (HU1) Bejegyzések: 11
    Köszönöma választ valahogy így gondoltam én is!
    Jó munkát és sok sikert kívánok.

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
    Jó kérdés! Félek, hogy már a régi igazival többet nem találkozunk :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
    Jó kérdés! Félek, hogy már a régi igazival többet nem találkozunk :(
    Akkor ezt én nem fogom csinálni, értelmetlen a számomra, feleslegesen, nem dolgozom.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
    Jó kérdés! Félek, hogy már a régi igazival többet nem találkozunk :(
    Akkor ezt én nem fogom csinálni, értelmetlen a számomra, feleslegesen, nem dolgozom.
    Számomra is teljesen értelmetlen, de a szövi miatt...
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
    Jó kérdés! Félek, hogy már a régi igazival többet nem találkozunk :(
    Akkor ezt én nem fogom csinálni, értelmetlen a számomra, feleslegesen, nem dolgozom.
    Számomra is teljesen értelmetlen, de a szövi miatt...
    Szerintem, a szövid tagjai, se igazán tartják értelmes, játszható, játéknak, a szövis dobozolást.
    Nállunk, vagy nem csinálják, vagy ha igen, csak lájtosan.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
    Jó kérdés! Félek, hogy már a régi igazival többet nem találkozunk :(
    Akkor ezt én nem fogom csinálni, értelmetlen a számomra, feleslegesen, nem dolgozom.
    Számomra is teljesen értelmetlen, de a szövi miatt...
    Szerintem, a szövid tagjai, se igazán tartják értelmes, játszható, játéknak, a szövis dobozolást.
    Nállunk, vagy nem csinálják, vagy ha igen, csak lájtosan.
    Én olyan szöviben vagyok, ahol szeretik a kihívásokat... Nem hiába vagyunk 7. helyen a dobozolós versenyben, tehát a csapatszellem kötelez...
    Most is éppen néztem Robi nagyszerű táblázatát: húszezer karórépa húszezer pontért (csak fejből kb.) röhej, de akkor nem mondtam semmit :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Lesz még valaha rendes dobozolás? Vagy ezentúl, csak ez a fajta lesz?
    Jó kérdés! Félek, hogy már a régi igazival többet nem találkozunk :(
    Akkor ezt én nem fogom csinálni, értelmetlen a számomra, feleslegesen, nem dolgozom.
    Számomra is teljesen értelmetlen, de a szövi miatt...
    Szerintem, a szövid tagjai, se igazán tartják értelmes, játszható, játéknak, a szövis dobozolást.
    Nállunk, vagy nem csinálják, vagy ha igen, csak lájtosan.
    Én olyan szöviben vagyok, ahol szeretik a kihívásokat... Nem hiába vagyunk 7. helyen a dobozolós versenyben, tehát a csapatszellem kötelez...
    Most is éppen néztem Robi nagyszerű táblázatát: húszezer karórépa húszezer pontért (csak fejből kb.) röhej, de akkor nem mondtam semmit :(
    Ügyesek vagytok, Porrima. Gratulálok!

  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!

    Már vagy 3x vagy 4x  jelentkeztem be ide mire sikerül ezt a levelet ill kérdést feltennem,,,

    Egy elég nagy szövetkezet vagyunk.. Sokaknak van lehetősége indítani szövi projektet, sokaknak pedig nem.
    DE ami felháborít hogy vannak csapattagok a kik a szövi-faluba kódorogva indíthatnak kihívást másik szövi ellen ha nincs kinevezve képviselőnek!!!!  MIÉRT INDÍTHAT???  kezdő vagy régi még sem lenne szabad ezt megengedni.. most elindította és mindenkivel ki... ott mert hiába vagyunk sokan , a termelékenység nem túl magas!!! És aki elindította kb hetente 3-4x jelentkezik be.. EZ NEM EGY HIBA??????7
    Jó lenne felülvizsgálni!
    Nem tudom más szövetkezet is járt már így de nálunk ez rendszeres.
    Mivel nincs joga szöviprojektet indítani miért van joga másik szövivel faluligát indítani?????????

    Mérges vagyok és dühös..
    Eleve ide is alig lehet belépni...  3x vagy 4x írogassam a jelszavam meg az emil címemet mire beengedett..
    Nem lehet hogy ez is fake oldal??????
    A supportnak meg angolul írogassak...  A kínai szerveren is angolul kell a supporttal tárgyalni???  Felháborító

    Szép napot : Mircipirci
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Mircipirci!

    Elhiszem, hogy mérges vagy, s ezt tetőzi az is, hogy csak angolul lehet írni a supportnak, illetve a nagy nyelvek valamelyikén.

    Sajnos aki 30 napnál régebb óta szövi tag, az indíthat faluligás küldetést.
    De, és itt jön az, és lehet nem értünk egyet, de leírom: ha falu ligában valakit kihívnak vagy kihív valakit akkor max. feljebb juthat a listában, illetve némileg több ajándékra tehet szert a faluboltban, ha sikerül nyernie. Ha viszont veszt, lejjebb kerül 1-et s nem kap jutikhoz lehetőséget. Ha nem faluligázik, s a helyén marad, kap némi jutiválasztási lehetőséget.  De őszintén, ez a falu liga annyira nagy jelentőséggel bír, hogy elveszthetünk pár jutalmat, hogy érdemes miatta felhúzni magunkat?
    Tudom, itt az elvről van szó, hogy miért van joga bárkinek kihívást indítani, és nem a jutalmakról, de fogd fel te is úgy, hogy ez nem akkora katasztrófa, és csak apróságokról van szó. Ha pedig zavar, és hidd el ezen nem fognak választani, akkor jelezd szövitársaid felé, hogy ott ne kolbászoljanak. Ha pedig többszöri figyelmeztetés ellenére sem tartják be, akkor tedd ki az illetőt a szövetkezetből, mert ezek szerint nem képes a társai érdekeit is nézni. Azt mondom 1x, max. 2x még véletlen lehet az indítás, de a sorozatos, már nem az. Nincs ott semmi érdekes, nem kell ott kotorászni, és akkor balesetek se történnek.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Ennél tökéletesebb magyarázatot és megoldást nem  lehet írni, mint amit előttem Ádámmaci leírt!!
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Kedves Ádámmaci, kedves Poromma!
    Köszönöm megnyugtató szavaitokat! Ha nem lehet letiltani ezt a dolgot akkor a bakancsos lesz a megoldás. 
    De igen is zavar hogy termeljek 500000 almát... meg hasonló! Alig vannak fent emerek... nagyon nehéz. Már jó pár hónapja nem inditottunk mert sok inaktiv farmmal mit csináljak? Tuti bukta.. erre tessék... 
    Szóval köszi a válasz. Ez van.
    Az illetőnek viszont nem lesz több lehetősége...
    Köszönöm: Mircipirci
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Bocsi, de megkérdezhetem ez a télapós bajnokság mikor indul és meddig tart köszönöm

  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Kedves Ádámmaci, kedves Poromma!
    Köszönöm megnyugtató szavaitokat! Ha nem lehet letiltani ezt a dolgot akkor a bakancsos lesz a megoldás. 
    De igen is zavar hogy termeljek 500000 almát... meg hasonló! Alig vannak fent emerek... nagyon nehéz. Már jó pár hónapja nem inditottunk mert sok inaktiv farmmal mit csináljak? Tuti bukta.. erre tessék... 
    Szóval köszi a válasz. Ez van.
    Az illetőnek viszont nem lesz több lehetősége...
    Köszönöm: Mircipirci
    Bocsi hogy beleszólok, de az inaktív farmokat ki kell dobni, ha nem száll be a közös játékba akkor egyedül is tudja csinálni a farmját
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Reggel megkerestem a rénszarvast és a kapott jutalmat is tudomásul vettem. Legnagyobb meglepetésemre most megint kerestetett velem rénszarvast és ugyanott találtam, mint reggel. Most is felajánlotta a jutalmat. Nem értem, miért kellett kétszer keresnem, ha naponta csak egyszer lehet(ne). Más is járt így vagy csak nekem volt ekkora kitüntetésben részem? Igaz, nem néztem meg, hogy mennyi macskizém van, mert macskaváram/fészkem/ólam sehol sincs. :)
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Reggel megkerestem a rénszarvast és a kapott jutalmat is tudomásul vettem. Legnagyobb meglepetésemre most megint kerestetett velem rénszarvast és ugyanott találtam, mint reggel. Most is felajánlotta a jutalmat. Nem értem, miért kellett kétszer keresnem, ha naponta csak egyszer lehet(ne). Más is járt így vagy csak nekem volt ekkora kitüntetésben részem? Igaz, nem néztem meg, hogy mennyi macskizém van, mert macskaváram/fészkem/ólam sehol sincs. :)
    Szia!Hozzám is kétszer jött, de én sem tudom, hogy a szívecskéket is kétszer laptam-e meg, pedig nekem van cicaházam:)
    Vegyél macskaházat, (ha szereted a cicákat) mert a sziveket nem gyűjti míg nincs felépítve:(
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy nálatok is jár már ez az illető???
     szszsz ???  Hogy lehet letíltani?

    Szerintetek ez normális???                üdv: mircipirci

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    A  letiltsátok privibe is ha ott is zaklat titeket
    B feljelentitek a supportnál és ők kitiltsák. de ez nem éri meg mert akk úgyis csinál magának új karit a kis nyomi és kezdi elölről
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Köszi ez megvolt... reméljük!
  • Sziasztok, nem tudjátok meddig tart a mikuláslista fejezete? A fórditásban 4 napot irnak de a listánál még 3nap vap van hátra
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok, nem tudjátok meddig tart a mikuláslista fejezete? A fórditásban 4 napot irnak de a listánál még 3nap vap van hátra
    Szia!

    Az 1. fejezete: ebben a pillanatban még 3 nap és 13 óra!!!
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy nálatok is jár már ez az illető???
     szszsz ???  Hogy lehet letíltani?

    Szerintetek ez normális???                üdv: mircipirci


    Sziasztok! MÉg mindig irogat és zaklatja a szövim tagjait!!!  nem lehet ezzel kezdeni vmit??? Felháborító!!! 
    Azt írta  hogy megöli... szerintetek ez olyan mulatságos??
    Mircipirci

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt