Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

14252

Hozzászólások

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    jajj de hüle vagyok. Bocs. Megtaláltam!

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    A kmk-ban ha jól látom a 20. jutalom egy motoros hajó. Azt írja ugye hogy már megnyerve. Túl vagyok már rajta de még sem találom sehol. Hol lehet vajon?
    A horgászterületen a raktárba, alól a zöld doboz
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    A kmk-ban ha jól látom a 20. jutalom egy motoros hajó. Azt írja ugye hogy már megnyerve. Túl vagyok már rajta de még sem találom sehol. Hol lehet vajon?
    A halászatnál találod a dobozban.
  • SweetLilcsi (HU1)SweetLilcsi (HU1) Bejegyzések: 4
    Üdv!
    Chrome-ban ha átlépek egy másik fülre aztán vissza a játékra, a játék lefagy és csak az újra betöltés segít rajta. Elég idegesítő probléma.

    üdv.:
    Lili
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Üdv!
    Chrome-ban ha átlépek egy másik fülre aztán vissza a játékra, a játék lefagy és csak az újra betöltés segít rajta. Elég idegesítő probléma.

    üdv.:
    Lili
    Szia!
    Netezésre vagy a játékra használj másik böngészőt ugyanabban az időben.
  • r900 (HU1)r900 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok
    Egyik pillanatról a másikra eltűnt egy csomó dolgom...
    sertéstakarmány a főfarmról
    csokraim, illóolajak.. virágparfüm..
    Ilyenkor mi a teendő???
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    r900 (HU1) mondta:
    Sziasztok
    Egyik pillanatról a másikra eltűnt egy csomó dolgom...
    sertéstakarmány a főfarmról
    csokraim, illóolajak.. virágparfüm..
    Ilyenkor mi a teendő???

    Szia!
    Lépj ki a játékból, törölj a böngészőből előzményeket, sütiket. Törölj flash előzményeket, takaríts gépet.
    Remélhetőleg, ha újra belépsz a játékba, ott lesznek az elveszett dolgaid.

    A flash előzmény törléshez indítsd el az alábbi linket és kövesd a benne leírtakat:
       https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

  • r900 (HU1)r900 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia
    megpróbálom
    köszi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r900 (HU1) mondta:
    Sziasztok
    Egyik pillanatról a másikra eltűnt egy csomó dolgom...
    sertéstakarmány a főfarmról
    csokraim, illóolajak.. virágparfüm..
    Ilyenkor mi a teendő???
    Hát ha biztosan tudod, hogy a jelszavadat nem tudja senki, akkor az ügyfélszolgálatnak lehet írni, de gyors megoldásra ne számíts!
  • r900 (HU1)r900 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok
    Kiléptem  a böngészőből takarítottam (cc cleaner) és lás csodát visszakaptam a cuccaimat !
    gazdaság11 köszi a tippet !!!!!

  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok!  4 hónap kihagyás után léptem ismét játékba!:( Sajnos elölről (0-ról) indult a játékom. A régi 302.es szinten lévő farmom megtaláltam a régi szövimnél, de oda nem tudok belépni!! Van rá lehetőségem, hogy visszakapjam a régi farmom?? Várom válaszotokat ! Üdv : pancsa 2100
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 28.11.2017
    Sziasztok!  4 hónap kihagyás után léptem ismét játékba!:( Sajnos elölről (0-ról) indult a játékom. A régi 302.es szinten lévő farmom megtaláltam a régi szövimnél, de oda nem tudok belépni!! Van rá lehetőségem, hogy visszakapjam a régi farmom?? Várom válaszotokat ! Üdv : pancsa 2100

    Szia!
    Nem érdeklődtél a szöviben hogy ki játszik a farmoddal?
    Ha senki akkor kérj új jelszót a belépő oldalon.
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Senki sem játszik a régi farmommal! Most 2 farm létezik ugyanazon név és jelszó alatt.  Az ügyfélszolgálattal nem tudom felvenni a kapcsolatot, mert nem beszélek idegen nyelven!:(
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Az újonnan kezdett farm 15-ös szinten áll szövitagság nélkül. A másik farm a TücsiTsz-ben van 302-es szinten. Mindkettő pancsa2100 néven
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Az újonnan kezdett farm 15-ös szinten áll szövitagság nélkül. A másik farm a TücsiTsz-ben van 302-es szinten. Mindkettő pancsa2100 néven

    Ugyan azokkal az adatokkal nem lehet két farm,nem lehet hogy rossz jelszót adsz meg és azért nem enged be?Kérj új jelszót a régi farmodra.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Senki sem játszik a régi farmommal! Most 2 farm létezik ugyanazon név és jelszó alatt.  Az ügyfélszolgálattal nem tudom felvenni a kapcsolatot, mert nem beszélek idegen nyelven!:(
    Szia :-)

    Valóban 2 pancsa2100 farm van, de az egyik szóközzel van írva, méghozzá a 15-ös szintű, aminek pancsa 2100 a farmneve. A 302-es szintű farmodnak a neve: pancsa2100, szóköz nélkül, tehát nem ugyanaz a név! És ha ide a fórumra be tudsz lépni a nagy farmod jelszavával, akkor próbáld meg a bejelentkező oldalon is a belépést a farmodra, csak szóköz nélkül írd a neved, és be fog engedni a játékba.
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Köszönöm a segítséget.  Sikerült!!!!!!  puszi
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Köszönöm a segítséget.  Sikerült!!!!!!  puszi
    Szívesen :-) Örülök, hogy sikerült :-)
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok sajna nem tudtam hova írni. Kérdezném, ami elsején jön event ott akik nem játszanak rendszeresen azok helyett is be kell pakolni az anyagot köszi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok sajna nem tudtam hova írni. Kérdezném, ami elsején jön event ott akik nem játszanak rendszeresen azok helyett is be kell pakolni az anyagot köszi
    Szia!
    Ha valaki szövetkezetben van, s belép, s akár 1 terméket is beszed abból, ami a listáján van, elindítja a listát, s ha nem tudja teljesíteni, akkor a többieknek kell segíteni.
    Ha az esemény alatt biztosan nem lép be, nem fog jutalmakat szerezni, de nem is hátráltatja a közösségét, azaz ő veszélytelen. De ha belép, onnantól már veszélyt jelenthet.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok jó reggelt!
    Napról napra változnak a szabályok nem mindent tudok követni. A dobozolásban 47. lettem de aranybányászatit nem kaptam. Szeretném tudni hogy most akkor jár vagy nem? Ha jár akkor hol van?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok jó reggelt!
    Napról napra változnak a szabályok nem mindent tudok követni. A dobozolásban 47. lettem de aranybányászatit nem kaptam. Szeretném tudni hogy most akkor jár vagy nem? Ha jár akkor hol van?
    Szia!
    Ez egy szövetkezeti dobozolás volt, nem a sima dobozolás. Ha azt láttad, hogy a díjak közt ott van, és nem kaptad meg, akkor a support tud segíteni. Ha nem volt a listában, akkor nem volt olyan ajándék.
    Sajnos nem emlékszem, hogy hanyas eredményhez mi volt a jutalom, de azt tudom, hogy mindegyiknél volt fejlesztési idő csökkentő, meg VB pont, de a pontos listát nem tudom.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Ohh.... Nem tudom.....azt hittem 50-ig jár :neutral:
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Ohh.... Nem tudom.....azt hittem 50-ig jár :neutral:
    Szia :-)

    Igen jól tudod, valóban járt az első 50 helyezettnek egy darab aranybányászati engedély az egyéni ranglista szerint, nekem sem adta ide azonnal, ki-be lépés segített. Egyébként a raktárban, a felszereléseknél kellene lennie.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Köszönöm a választ sajnos nincs pedig már frissítettem is
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Köszönöm a választ sajnos nincs pedig már frissítettem is
    Hát sajnálom :-(( Akkor sajnos a supporthoz kell fordulni. Ha van ismerősöd aki beszél idegen nyelvet, kérd meg, hogy segítsen megfogalmazni a levelet.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok sajna nem tudtam hova írni. Kérdezném, ami elsején jön event ott akik nem játszanak rendszeresen azok helyett is be kell pakolni az anyagot köszi
    Szia!
    Ha valaki szövetkezetben van, s belép, s akár 1 terméket is beszed abból, ami a listáján van, elindítja a listát, s ha nem tudja teljesíteni, akkor a többieknek kell segíteni.
    Ha az esemény alatt biztosan nem lép be, nem fog jutalmakat szerezni, de nem is hátráltatja a közösségét, azaz ő veszélytelen. De ha belép, onnantól már veszélyt jelenthet.
    Köszönöm
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok sajna nem tudtam hova írni. Kérdezném, ami elsején jön event ott akik nem játszanak rendszeresen azok helyett is be kell pakolni az anyagot köszi

    Szia! Ha elkezdi a listát, akkor aki végzett a sajátjával, az tud majd helyette pakolni, de aki nem kezdi el, az teljes rettegésben tartja a szövit az adott rész utolsó pillanatáig. Nálunk tavaly volt éjszakázás olyan tag miatt, aki nem jelezte, hogy mi a szándéka és volt nagy kapkodás, meg aranyozás olyan miatt, aki az utolsó napon lépett be. Szóval nálunk erre már szigorú szabályok születtek.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Köszönöm a választ sajnos nincs pedig már frissítettem is
    Hát sajnálom :-(( Akkor sajnos a supporthoz kell fordulni. Ha van ismerősöd aki beszél idegen nyelvet, kérd meg, hogy segítsen megfogalmazni a levelet.
    Szia
    Képzeld most kaptam meg :-)
  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Sziasztok!
    Nagyon elkeseredtem.Az elmúlt napokat aranyhalak gyarapításával és pellet termeléssel töltöttem. Így megszereztem a dicsőséges 1 helyet. Ám cserébe csak a 70-es aranyhal gömböt kaptam a beígért jutalmakból semmit!
    A Férjem 6. lett ő sem kapott semmit. Ez gyakran előfordul, hogy hosszú több napi munka után, nem kapunk semmit? Tudok tenni bármit? vagy lépjek túl , ahogy a Férjem tanácsolta.
    Kérlek segítsetek!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt